Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 20.6.2009 – Stargate filmy nabírají zpoždění

20.6.2009 – Stargate filmy nabírají zpoždění

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Nesouvisí to jen s krizí, ale i s tím, že neexistují například finanční stropy pro herce, nebo s tím, že si velký podíl ukrajují kina, propagace stojí čím dál víc..


:arrow: taky bych dodala že lidi si teď DVD čím dál víc přepalují takže na tom se taky hodně prodělá
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Třeba se toho chytí jiný studio... bude nával fanoušků a někdo to udělá :lol:
Obrázek

Universe Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Widlička píše:
Teraz je to asi tak o tom, že Mallozzi dúfa, dúfa, že to bude ešte rok 2009, potom všetkým povie "jupí! Máme scenár!" a teraz nič z toho :lol: No ale úprimne, už ma to nebaví. Najprv je to tak, že SGA film je v nedohľadne, a potom sa opovážia napísať, že to vyzerá dobre, a teraz prídu s týmto. Ja som to hovorila už včera - scenár je, ale financie nie sú. MGM ide len do návratných projektov, čo je podľa mňa logický ťah, ale potom prečo neurobia aj s SG návratný projekt?? No, môžem sa štvať koľko chcem, je to furt to isté dookola... :roll:
sg-u ma nejistej osud jak se to bude libit takze taky hovadina.prachy nemaj,ale do sg-u jdou misto aby udelali sg film zase konecne.
Mo, aj toto ma rozčuľuje...

Ináč článok bol napísaný veľmi dobre :smile:


Podle mě bude SGU dobrý. Protože jednak se to odehrává na cestující lodi takže tam bude to časový omezení a navíc budou se muset potýkat s nedostatkem různých zasob. Jenom se mě nelíbí obsazení, ale to je na zvyku.

S tim přepalováním máš pravdu ale myslím si že kdyby dvd stálo tak 100 - 150kč tak by si jistě spousta lidí rozmyslela jestli pálit nebo koupit.

Ty Oneillovi vtipy a to jak se občas tvářil to bylo super. Plk. Mitchel byl taky dobrej ale Oneill je prostě Oneill.

Podle mě blu-ray teď nic neřeší, protože jej má málo lidí. Ale pokud by šli s sg-filmama do kina tak by zisky byli vyšši. A taky by mohly prodavat sg na stancich tak za 50kč jedno dvd. Na jedno dvd bych dal tak +-3 díly.

EDIT: Nepiš dva a více příspěvků pod sebou! Klenotka. :rules:

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Universe píše:
mikuliska píše:
Klenotka píše:
Nesouvisí to jen s krizí, ale i s tím, že neexistují například finanční stropy pro herce, nebo s tím, že si velký podíl ukrajují kina, propagace stojí čím dál víc..


:arrow: taky bych dodala že lidi si teď DVD čím dál víc přepalují takže na tom se taky hodně prodělá


S tim přepalováním máš pravdu ale myslím si že kdyby dvd stálo tak 100 - 150kč tak by si jistě spousta lidí rozmyslela jestli pálit nebo koupit.


...nebudu tvrdit že mám doma jen samý originály to snad nemá každý ale většinu ano ale tím chci říct že já třeba raději kupuju ty origináy protože z toho mám takový dobrý pocit že mám něco k čemu mám i balení a co má i potisk :D
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Charlemagne Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JuRas píše:
Třeba se toho chytí jiný studio... bude nával fanoušků a někdo to udělá :lol:


DVD je mrtvý, jste si ještě nevšimli? Chtělo by to CRT televizi hodit do šrotu...

Charlemagne Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Já tím myslela SG celkově. I seriál. Určitě by jim to peníze vydělalo, kdyby tam dali třeba i vystřižené scény, nepovedené záběry, třeba i nějaké dokumenty. Na Blu-Ray se toho vejde o dost víc než na DVD, tak si myslím, že by je lidi kupovali. To, že udělají výběr deseti epizod z pěti sezón a dají je na Blu-Ray imo nestačí.


Udělat pořádnej remastering atd takovýho obra, jako je SG-1 by stálo slušný peníze. Taky je otázka, jakýma kamerama to vůbec natáčeli.

Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jak tu někdo mluvil o tom ,že MGM kvůli 4 MLD dolaru zavře krám :-) ... no neříkám že je to nějakej malej peníz,ale kdyby ste viděli v jakejch obrovskejch částkách se dneska monstrozní firmy jako je MGM pohybuje,tak by ste se možná divily :-)
Podle mě pro MGM jsou 4 MLD doláčů něco jako pro průměrného člověka dluh 100 000 ,- ,není to málo,ale dostat se z toho dá.

Jinak samozřejmě mě štve že mají finanční potíže,ale od stahování SG filmů z netu mě to nedoradí,je to pro mě takový určitý druh pohodlí,nemusím čekat až to budu mít s půlročním zpožděním na stánku a navíc mě to stojí jen ten čas strávení na netu.
Ale kdyby to bylo v kině,tak na to bych určitě zašel i kdybych to viděl třeba před tím 10x po sobě,přece jen kino je KINO
Mistr Stiffler budoucí leader Luciánské Aliance :-)
Obrázek
Obrázek

Universe Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mikuliska píše:
Klenotka píše:
Nesouvisí to jen s krizí, ale i s tím, že neexistují například finanční stropy pro herce, nebo s tím, že si velký podíl ukrajují kina, propagace stojí čím dál víc..


:arrow: taky bych dodala že lidi si teď DVD čím dál víc přepalují takže na tom se taky hodně prodělá


Pali to proto ze si nemuzou dovolit dat 500kc a vice za jedno DVD.

Universe Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:arrow: Lidi chci se zeptat nevite proc vubec stopili Stargate atlantis jako serial?

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Universe: 1) ne vždycky jsou ty DVD tak drahé 2) dokážeš si představit že by to pokračovalo? už teď se tam děj ve spoustě dílech opakoval, ještě chvíli a byli by to jen jakési imitace na SG-1 a předchozí díly SGA
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Universe Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
uz jsi videl nekde dvd Stargate za 50kc?

EDIT: Necituj příspěvek hned nad tvým, je to zbytečné. Pomeranc

Alfa Samec Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Dysneyland!!! (v rusku)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyz je neska v obchodech Cerveny Trpaslík za 50 Kc, nebylo by od veci si tak dvacet lep počkat :D jestli jim tedy jeste tenhle zvyk s pochybnymi dvd v papirovych obalech vydrzi.
Národní institut záchodových věd se shoduje, že čtení podpisů uživatele "Alfa Samec" způsobuje rakovinu konečníku.

Příjemnou potřebu

Jorssk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Battlestar Galactica taky začala nečekaně vycházet u novin...

Jinak děláte si prdel že by se udělala nějaká sbírka pro MGM...pro studio které stále odmítá vydat U NÁS Stargate na DVD. Já bych se na něj vyprd a nechal ho v tom hezky topit, co si navařili ať si sežerou a doufat, že Stargate vezme nějaká shopnější společnost, což je hodně pravděpodobné.
"To Punish and Enslave" - Barricade motto

Faios Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak proč by jsme se nesložili na nový filmy stargate? Hele na světě je podle nějakýho serveru 23 000 000 fanoušků. kdyby každej fanoušek dal na svůj milovanej film 100 USD (studenti třeba jen 10USD) tak by to hodilo přes dvě miliardy USD, A to by jim stačilo při dnešních nákladech na celou sérii Atlantis na pěknejch pár filmů. Já ty dva litry moooooc rád oželim.

Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych to klidně dal ale muselo by to mít úroveň a nesměl by to dělat Malozzi a spol. Protože ti ty 2 poslední série dělali na koleni v metru když jeli ráno do práce a ještě k tomu pili moc kafe s velkým obsahem kofeinu...
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A co se stane, když nic nenatočí? Vrátí mi peníze? Už vidím, jak ochotně vracejí dvě miliardy dolarů.. :roll:

StarFunXXX Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
doslo na ma slova...a ani to dlouho netrvalo:

http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet ... 47895.html

Hollywoodské studio MGM zvažuje prodej, nebo fúzi

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to odkoupí někdo jiný. Ona značka Stargate je opravdu silná a pořád aktuální a to by nebylo, aby nebyl zájemce
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron