Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 20.6.2009 – Stargate filmy nabírají zpoždění

20.6.2009 – Stargate filmy nabírají zpoždění

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
my se těch filmů opravdu nedočkáme...vono to totiž dopadne tak že MGM zkrachuje a budeme mít po ptákách...

meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jej..tak to bude doba zase.....jo a zaslech sem tam neco o loukemii RDA co je na tom pravda???
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

altair336 Airman
Airman

Příspěvky: 21
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
oni to bestak delaji schvalne oni cekaji az RDA zemre a sheprd zesedivi aby meli neco do filmu (prvni ukazka na pohrbu! a v galaxii pegasu chyti sheprda a wrait se bude na nem krmit a tak bude sedivy a dalsi ty detaily ) je to na piiiiiiiiii star gate je jeden z nejlepsich serialu ktery jim vydelal tolik penez ze by se nich vykoupala cela afrika!!

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super novinka, smál jsem se :lol:

...EDIT: myslím jako - dobře napsaný, zpoždění zamrzí.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
meisterochmi píše:
jej..tak to bude doba zase.....jo a zaslech sem tam neco o loukemii RDA co je na tom pravda???


Ne :lol: To byl jen před pár lety takový vtípek, že RDA umřel na leukémii a párkrát do roka s tím někdo přijde, že "RDA včera umřel na leukémii". Už to ale přestalo být vtipné, proto to rejpnutí :wink:

Raynor: Díky :D Docela mě tenhle styl psaní novinek chytil, takže to asi tak budu dělat dál :D Je to zábavnější než suché konstatování. Případné nenatočení SGA filmu mě přece jen trochu mrzí, protože ukončení aspoň nějakých příběhů ze seriálu by bylo fajn.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jn ukonceni se zatim asi nedockame no :( mimochodem o sg-u se nic nerikalo? protoze kdyz maj krizi tak by meli videlavat na necem jistym jako je sg-1 movie :) sg-u ma nejistej osud jak se to bude libit takze taky hovadina.prachy nemaj,ale do sg-u jdou misto aby udelali sg film zase konecne.jo taky jsem si vsim klenotko ze ted to bejva trosku veselejsi formou ty prispevky.jen tak dal :)

Blackburn Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 547
Bydliště: Najdete mě v Pardubicích
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
je to včudu ja se tak těšil :( a doufam že fakt nezkrachujou to už by nebylo nic
Gilbertsonův zákon: Nic není dostatečně chráněno před průměrně talentovaným blbem.

Eureka SGA SG1 SGU

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
mno tak je fakt že by třeba SG-čka mohla převzít jiná silná společnost...ale nevím jak by to pak vypadalo a jakou by to mělo úspěšnost

chinet Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 241
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak prava ktera koupi NBC ta urcite bude mit zájem... a myslim si ze maji i schopnejsi lidi .. :-)

RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
důvodem může být stoupající prodej Blu-Ray disků, na nichž Stargate nevychází – zase tu někdo zaspal


Pokud se nemýlím, tak Continuum na blu-ray vyšlo.
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jojo na mazonu je continuum na blu ray

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teraz je to asi tak o tom, že Mallozzi dúfa, dúfa, že to bude ešte rok 2009, potom všetkým povie "jupí! Máme scenár!" a teraz nič z toho :lol: No ale úprimne, už ma to nebaví. Najprv je to tak, že SGA film je v nedohľadne, a potom sa opovážia napísať, že to vyzerá dobre, a teraz prídu s týmto. Ja som to hovorila už včera - scenár je, ale financie nie sú. MGM ide len do návratných projektov, čo je podľa mňa logický ťah, ale potom prečo neurobia aj s SG návratný projekt?? No, môžem sa štvať koľko chcem, je to furt to isté dookola... :roll:
sg-u ma nejistej osud jak se to bude libit takze taky hovadina.prachy nemaj,ale do sg-u jdou misto aby udelali sg film zase konecne.
Mo, aj toto ma rozčuľuje...

Ináč článok bol napísaný veľmi dobre :smile:
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

TENTHIUS Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 858
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A hlavne kdyz uz avizovali do SG-1 filmu Jacka a RDA to potvrdil, myslím ze by s tím meli hejbnout. Vemte si, jak vsude u Continuua dávali Jackovu fotku i kdyz tam byl dohromady asi 7 minut a rekl 10 vet...a vytrískali z toho docela dost. Osobne se ted na SG-1 film tesím nejvíc. Navíc se mi na tom líbí takový to tajemno, ze vlastne vubec nevíme o cem ze to SG-1 film bude.
Obrázek
Obrázek
Take the reins...It´s up to you!
:::::::::::::::::::::::::::STARGATE BATTLE:::::::::::::::::::::::::::::::::
COMING SOON 2009

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle je ÚŽASNĚ NAPSANÁ NOVINKA ;-) :rflmao: :ok: . Velmi pěkné poznámky, před hranicí toho, co považuji za "á, Klenotka má zas 'milé' poznámky k Sam, SGA..." ;-). A ta poslední věta je je priceless :bravo: .
Pěkně to mírní naštvanost z toho, že to zas posouvají (a doufejme, že jen posouvají) :?.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
RomanArts píše:
důvodem může být stoupající prodej Blu-Ray disků, na nichž Stargate nevychází – zase tu někdo zaspal


Pokud se nemýlím, tak Continuum na blu-ray vyšlo.


Já tím myslela SG celkově. I seriál. Určitě by jim to peníze vydělalo, kdyby tam dali třeba i vystřižené scény, nepovedené záběry, třeba i nějaké dokumenty. Na Blu-Ray se toho vejde o dost víc než na DVD, tak si myslím, že by je lidi kupovali. To, že udělají výběr deseti epizod z pěti sezón a dají je na Blu-Ray imo nestačí.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

LakyStar Airman
Airman

Příspěvky: 81
Bydliště: Prešov, Slovenská republika
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja dúfam, že MGM neskrachuje, podarí sa im splatiť ten dlh a filmy vydajú čo najskôr. Snažím sa myslieť optimisticky, ale je to dosť ťažké keď sa situácia stále vyvíja iným smerom.

Btw. pekná novinka, tá poznámka na konci sa mi páčila :)

vincezo Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jste mě ale s tou leukemii vylekali. To mi příště už nedělejte :cry:

StarFunXXX Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pokud je pravda, ze maj dluh 4 miliardy, tak se muzeme se stargate pomalu rozloucit. Pokud nemaj nejaky rezervy tak brzo zavrou kram. Tady nejde o 4 melouny, ale miliardy a to uz je panecku castka. To by museli tocit takovy kasovni trhaky jako bylo star wars ci posledni batman, aby meli lepsi vyhlidky do budoucna. Takze se da ocekavat postupny prodej licenci na jednotlive projekty. Ale mozna to tak bude lepsi. Novej vlastnik licence si treba zvoli konecne poradny scenaristy, zainvestuje do lepsich triku a nakonec pozvedne celej gate kolotoc ze s.r.cek, v kterych se posledni dobou topil. Star gate by si rozhodne zaslouzil dustojnejsi "celovecerni" ukoncovaky nez to co predvedli v poslednich dvou filmech sg1, ktere spis pripominali slepeny dva prumerny dily serialu. Takze nakonec je to pozitivni sprava...fin. krize bude tolik potrebny ocistec nejen pro stargate.

Quick Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Založíme sbírku ať nám natočí SG :rflmao:

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je hrůza!! Já jsem dost netrpělivý člověk a už jak říkali že to bude na podzim jsem byla naštvaná že až tak pozdě a te´d si asi vyškubu vlasy nebo já nevím!!! :evil: :cry: :D

Quick píše:
Založíme sbírku ať nám natočí SG :rflmao:

:arrow: už jdu rozbít prasátko :D
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nepříjemná zpráva, ale jsem optimista a věřím, že se nejpozději na začátku příštího roku začne točit :) .
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
mno to doufám ... a to s tou sbírkou je vynikající nápad...aspoň trocha by to stopro pomohlo...

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemyslím si, že by rozbíjení prasátek pomohlo :D To chce klid. Já jsem si jistá, že se filmy natočí. Spousta studií má teď finanční potíže. Nesouvisí to jen s krizí, ale i s tím, že neexistují například finanční stropy pro herce, nebo s tím, že si velký podíl ukrajují kina, propagace stojí čím dál víc...Prostě dávají teď přednost jistějším projektům. Ale SG je imo dlouhodobě pořád dobrá investice, tak snad se dočkáme co nejdřív.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no nevim, ani bych se nedivil, kdyby SGA film utli. On má totiž nejdřív běžet na Scifi Channelu a potom má jít do prodeje na DVD. U SG-1 to nevim.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron