Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 28.6.2009 - Report z FedConu podruhé

28.6.2009 - Report z FedConu podruhé

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jé, Tar-aro, díky! Udělala jsi mi radost, že si můžu přečíst jiný než svůj report ještě před FFkem :) Že by mé virtuální kopance pomohly? :wink:

S Ashrakem máme přednášku (ehm, přednášku, no... :smile: ) na SeriesConu, tak se můžeš připojovat se svými historkami, času na to bude dost. :D

Při vstávání mi bylo jasné, že být tam v tu dobu je asi stejně pravděpodobné jako že přijde nějaký Ferengi a věnuje vám svoje životní úspory.


:rflmao: :rflmao: :thumbsup:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, já sobě taky...;-). Jo, pomohly, udržovaly vědomí, že to někdo chce ;-).
Kdy máte tu přednášku, nemůžu ji najít...? :).
;-)
Ale neříkej, žes to už přečetla...:). Mě kontrola trvala...dlouho...:).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V pondělí od čtyř odpoledne. Ty dvě hodiny na ní jsou vyčleněné spíš proto, že nemám fotky u sebe a budeme s Ashrakem asi trochu improvizovat, tak abychom tam pak někoho nezdržovali. Na dvě hodiny to určitě nebude :wink:
Ještě to přečtené nemám - já stíhám všechno, číst, napsat sem reakci a přitom ještě dělat na přednášce ze Supernatural... :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to přijdu :) (tedy jestli už se rozloučí ST ;-)) a budu do toho nadšeně vykřikovat ;-).
No já se divila, že už píšeš citace...;-). Jo, přednášky...hmm...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď mám dočteno. :) Hodně jsem se nasmála :D Na některé ty panely si už vůbec nepamatuju. Já si ze soboty vybavuju hlavně frontu na Nichelle Nichols :lol: Každopádně to stresování ohledně podpisů v neděli, jo, to mám v živé paměti. :) A Nappy s tím svým klidem byl občas na zabití, když chce člověk začít panikařit a on jen pokrčí rameny. :lol:

EDIT: K fotkám - chceš za tu fotku, jak spím v autě, zabít před nebo po FFku? :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, tak já si hlavně psala hodně poznámek nedlouho poté, co jsem se vrátila. Těch malejch papírků mám spoustu :). A dokonce něco poznámek i na panelech, ale to není moc dobré, člověk se pak nesoustředí na samotný panel :?.

Prosím po...asi tak sto let po...;-). Ale no tak...kdybys věděla, co mám s tebou za fotky...a co nepublikuju, byla bys šťastná ;-).

Tak kdy zas vyrazíme někam do zahraničí..? :D ;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Deus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 64
Bydliště: Jesenice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V Chotěboři tě čeká pomalé mučení... :)))

U té fotky s Olmosem a Hoganem mě chytla ta pravá závist :)
''You Will Know the Truth'' - Battlestar Galactica: The Final Episodes

Obrázek

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Opravdu dobře napsaný report. Nikdy jsem na žádném conu nebyl, ale dokážu si představit, že to musí být opravdu nevšední a vyjimečný zážitek. Jinak bych měl takový dotaz:
1, Kam jdou finanční prostředky získané za různé fotky, autogramy apod. ?
2, Dostávají herci, za svou účast na conu zaplaceno?
Díky za odpověd.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Add1) na náklady vynaložené na con. (pronájem sálu, honorář hercům, platy pořadatelům atd.)

Add2) samozřejmě dostávají určitý honorář
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron