Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 23.7.2009 - Report z Festivalu fantazie

23.7.2009 - Report z Festivalu fantazie

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka tam byla taky? :shock:
:lol: Ale ne, teď vážně: Když jsem dostal záchvat smíchu, a zuřivě ukazoval na Dragon Lorda, tak mě dlouho nikdo nechápal:)
Docela mě mrzelo, žes nepřišla na Dozorcon. Dost se tam řešilo...

Díky moc za report/deníček, člověk si hned oživí ty krásný chvíle. Navíc mi FFko díky Kriplconu v podstatě ještě neskončilo a já se hodně nudim :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tedy, než jsem si to přečetla, uběhlo mnoho vody :smile:. Pěkný report. Docela se divím, že na to, že jsi se vlastně skoro pořád pohybovala někde jinde jak já, jsme se poměrně často viděli :). Na což si rozhodně nestěžuju :). Škoda, že na té přednášce o Fedconu nebylo víc lidí. Imo tím, že cílové skupiny se v programu moc nerozhlížely (pokud tedy vůbec byl). "když už něco napíše, stojí to za to" ...díky :oops: . A pokud jde o tu infantilnost s figurkama...stále váhám, zda to zveřejnit :lol:.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser píše:
Klenotka tam byla taky? :shock:
:lol: Ale ne, teď vážně: Když jsem dostal záchvat smíchu, a zuřivě ukazoval na Dragon Lorda, tak mě dlouho nikdo nechápal:)
Docela mě mrzelo, žes nepřišla na Dozorcon. Dost se tam řešilo...

Díky moc za report/deníček, člověk si hned oživí ty krásný chvíle. Navíc mi FFko díky Kriplconu v podstatě ještě neskončilo a já se hodně nudim :D


Na mě nekoukej, to tys byl pořád zalezlý v Sokolovně :smile: Aspoň jsem tě tam viděla pokaždé, když jsem tam přišla :wink:

DozorCon mě minul. Zapomněla jsem na něj. Měla jsem dost svých přednášek a nějak mi nedošlo, že je DozorCon, a když už mi to došlo, tak skončil. :) Asi si umím představit, co se tam řešilo. Loni se to řešilo taky a nikam to nevedlo. Nemyslím, že by má přítomnost něco změnila. :wink:

Jinak se omlouvám, že to trvalo tak dlouho. Dopsala jsem to až v neděli a kucix měl nějaké problémy to dát na web. :wink: (vysvětlí případně on, já tomu houby rozumím :smile: )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V Sokolovně jsem zase tak často nebyl:) Holt ty první dny sem si z programu nemohl nic vybrat a chodit stádně s ostatníma se mi moc nechtělo.
Ale Dozorcon... Heh radši nic. Aspoňže Jackmana si stihla v hojné míře :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, stihla, akorát jsem s tím zabila celé sobotní odpoledne, takže to zase taková sranda nebyla. :) A když pak půlku conu promarodíš, je to teprve zábava. :?
Klidně mi napiš, co se tam řešilo. Mě ty tahanice kolem toho dost znechutily. S lidmi, kteří mi neodpovídají na maily, se dá těžko domlouvat a osobní účast na nějaké hodinové poradě - když mi následně na ty maily stejně zase nebudou odpovídat - nemá cenu. Ale pokud se dořešilo třeba to, že ty budeš mít DozorCon příští rok, tak to by byla určitě pozitivní zpráva. :wink:

Já jsem se taky s ostatními nikam moc nedostala. Se Saavik jsme si kupodivu docela vystačily samy. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Děkuji, ne. Viděl jsem.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
*Čeká až sem vtrhne hora nasupených fanynek Twilight* :D

Jinak pěkný report. Ani se mi nezdál nějak dlouhý :smile: asi už jsem si zvykla :D
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ho teda čekal delší. :lol: Ale byl fajn, zase mi jako vždy ukázal uplynulý con z jiné perspektivy. Je úžasné, kolika různýma cestama se člověk na FF může vydat. Je to přesně jak píšeš, je tam spousta lidí které znáš, ale celou dobu se sně prostě jen tak míjíš. Prostě nejsou dva lidi, kteří by byli úplně na stejném conu. :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On je kratší. Taky mě to překvapilo. Ale asi taky proto, že jsem tam toho mezi středou a pátkem fakt moc nedělala, protože mi bylo mizerně a nebylo tudíž co psát. A psala jsem to týden, protože jsem chodila do práce. Ale určitě to není na škodu. Možná si to tentokrát přečte víc než nějakých deset lidí. :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hezkej deníček. :yes: Je to sranda pozorovat, jak se kde trasy lidí lišej a protínaj. A příště by moh bejt delší, to neni ono, když to nečtu aspoň hodinu. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron