Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 13.08.2009 – Novinky k SG filmům (nebudou, budou, nebudou…)

13.08.2009 – Novinky k SG filmům (nebudou, budou, nebudou…)

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, co by to mělo být. Pracovní název SGA filmu. Akorát opravdu nechápu, proč to tam někdo hodnotí, když to ještě neviděl. :roll:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kolousek001 píše:
A nevíte někdo co má bejt tohle? :

http://www.csfd.cz/film/264416-stargate-extinction/


Tak ono to už má scénář, ale kdy to bude a jestli vůbec, se neví. Určitě ne v roce 2009. Počítám, že na csfd čerpají hodně i z imdb, a tam bývají nepřesné informace. Hlavně tady ani nejsou podepsané smlouvy a herci nic nevědí. Na to, aby se začalo natáčet na podzim už je trochu pozdě. Takže rozhodně ne 2009. Jak to někdo může hodnotit, když se o ději nic neví, za to bych je posílala na vyšetření :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to bude urcie nejakej dokument z nataceni
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D Jak by to mohl být dokument z natáčení, když žádný natáčení ani nezačalo. :D

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
njn logika.... hodnocení když ještě nenatáčí, dokument když ještě nenatáčí :roll:

jinak MOOOOC VELKÁÁÁ škoda že sga film "nebude" ... na sgu jsem taky zvědavá ale nwm mno.... radši bych ten film sga.... a filmu sg-1 toho moc nwm mohli byste sem někdo hodit třeba odkaz plsky? :)
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Kolousek001 Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SGA film by m tak nemrzel protože sem atlantis ještě nestihl dokoukat, ale SG mám všechny díly a ani jeden sem nevynechal a další film by se mi určo líbil :cry:

Buchta Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 150
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Si delaj prdel ne ! u SG-1 apon vyresily Orie ,ale v SGA nevyresilu vubec nic krome ohranych repliku ... Writhove si porad behaj nekde po pegasusu a Atlantis nekde na zemi v zalostnymstavu , divne ukonceni serialu ...

Farley Airman
Airman

Příspěvky: 71
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všechno je to vo prachach. Fanoušci a scénáristi jsou na posledním místě. Kdyby jim to oznámili dopředu, seriály by ukončili nějak důstojenějc.

Toho seriálu ze zákulisí sci-fi je mi fakt líto. Na to jsem se těšil...
Teal'c: "Where is rest of your team, collonel Mitchel?"
Mitchell: "Eaahmmm ... Actually it's still kind of SG-me..."
:-D

bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
taky mě to štve :cry: nejrači bych jim poslala nejaky vyhružný dopis no to rači ne ale měli by aelspon řict že film nebude takhle nam davaj jen falešnou naději ja nehraju :!: :(
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

LukyValient Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
proč mgm nevydá prostě předběžnou předobjednávku s poloviční nenávratností (když z toho sejde).. já si to kvůli nim na tom dývu klidni koupim :) i kdyby to vyšlo na br, tak myslim, že zrovna tyhle filmy za to stojej víc než většina jdoucích z kina na dvd.. i do kin by na to lidi možná i šli :)

Mart9in9 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 51
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já sem někde čet nebo možná to tady někdo psal že do kina to prej dát nemůžou protože práva na to vlastní Roland Emmerich a spol.
Ale kdyby to dali do kina já bych na to určitě šel!!!!
Nikdy nedej stejnou šanci blbovi. -svatý František z Assisi (1181-1226)

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslím, že v kině by to úspěch určitě nemělo. Přišli by na to jen fanoušci SG a těch zase není tolik, aby naplnili sály.

LukyValient Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalus.cz píše:
Myslím, že v kině by to úspěch určitě nemělo. Přišli by na to jen fanoušci SG a těch zase není tolik, aby naplnili sály.


jako při né šíleně navazujícím scénáři.. takovej imax.. ona by to byla malá masáž pro oči.. vemte si už jen vír hvězdný brány.. vůbec hvězdný souboje by musely v imaxu vypadat.. no, ježiš:D já bych se tu uslintal :D mělo by to šílenej rozpočet, ale u nás s návštěvností imaxu, by to rozhodně nějakýmu Safari nebo Vodní světu málo nakopalo ten jejich malej šedej zadek.. jaj.. :D

Mart9in9 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 51
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tjn Hvězdná brána v Imaxu to byl fakt nářez!!!!!!!!
Jestli by to mělo úspěch to by záleželo na rozpočtu, na kampani apod.
jasně že by nevydělala takový peníze jako třeba Harry potter.
Ale třeba novej Star Trek vydělal téměř 400 melounů jenom z kina takže sci-fi je teď prej docela v kurzu, takže by to nějakou kačku hodilo.
Taky by záleželo na příběhu tj. nesměl by moc navazovat na seriál aby v tom nefanoušci neměli bordel.
Ale to jsou jen úvahy nezbývá nám než doufat že MGM vydá další film alespoň na DVD.
Nikdy nedej stejnou šanci blbovi. -svatý František z Assisi (1181-1226)

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jo, jenže Star trek má ve světě mnohonásobně větší fanouškovskou základnu a nový film byl natočen tak, aby se na něj mohl podívat i člověk, který ST nikdy neviděl. A v tom je podstatný rozdíl. Jinak myslím, že budeme rádi, když nějaký film vůbec bude.

chevron-man Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, tak o SG-1 film nestojím v žádným případě. SG-1 šla do sra**k už po osmé sérii a koukal jsem na to opravdu jen z povinnosti, celý seriál mohli po osmé sérii ukončit, Oriové byli naprosto zbyteční nepřátelé a bez RDA to nestálo za nic...myslím, že celá SG-1 má krásně uzavřený konec, zničili Orie, zničili Goa´uldy, a nepotřebuju vidět odhalení programu SGC. Koneckonců o tohle celé odhalení SGC už ani v posledních sériích moc nešlo. Spíš by mě zajímalo, jak dopadně SGA, i když, jak už tu bylo řečeno, to v době, kdy to natočí, nebude tak horké. Každopádně jsem zvědavý na SGU a čekám od toho opravdu hodně a doufám, že to neklesne do průměrnosti. Tak trochu už dnes nemusím vidět seriál s tématem "planet of the week"...něco takového frčelo v devadestátých letech minulého století a možná ještě na začátku tohoto...ale dnes už je to trochu okoukané a myslím, že diváci vždycky budou mít tendenci srovnávat SGU s mateřskou SG-1.

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
chevron-man: to s tebou teda souhlasím... myslím žes to přesně vystih
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM