Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 4.10.2009 - Rychlé review: Air (Part 1&2)

4.10.2009 - Rychlé review: Air (Part 1&2)

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Universe je pro mě lehkým zklamáním, poslední půl rok co jsem viděl první trailer jsem se na to třepal jak na nevím co, a trailer mě navodil tak že jsem si myslel že to bude ABSOLUTNÍ PECKA. Ačkoliv nerad tak musím říct že tomu tak není.

Jde vidět, že se scénaristi nedrželi klasického Stargate, ale zatím nedokážu přesně a objektivně říct, jeslti je to dobré nebo ne. Rozjezd prvního dvojdílu z trojdílu byl velice slušný, a flashbacky potěšily. Pak zhruba ten střed dvojdílu nebyl nějak extra záživný, vcelku nic se nedělo a ke konci to už opět nabíralo grády. Takže akčoliv ten střed dvojdílu nebyl nabušený jak konec a začátek, i tak si myslím, že v dalších dílech se to slušně rozjede.

Mé oblíbené postavy zatím: Eli Walles, Chloe Armstrong, poručík Scott. Zatím absolutně neoblíbené postavy: Rush. Ty ostaní které nejsou v oblíbených ani neoblíbených jsou takové které zatím nedostaly moc prostoru a tedy nemůžů objektivně zhodnotit.

Zatím za mě plných 5 hvězdiček!
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Elvis65 Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zdravim prave sem dokoukal pilotni dil 1 a 2 stargate univers na ktery sem se nevyslovne tesil ehm takze presne jak rikal kolega na de mnou prijde mi to jako zklamani nekdo rekne ze stargate potrebovala vyrust ale tohle mi prijde az moc, pilotni dily atlantidy byly o dost lepsi a pokud se bude univers vyvijet timhle smerem tak v zadnem pripade nebude atlantide sahat ani po pristavaci plochu pro daidala, taky mi to prijde tak trochu jako vykradena battlestar galactica, takze pro me fajn zacatek a docela povedenej konec ale u prostredku sem malem usnul. snad se to zlepsi, no ale tohle jen muj nazor takze to tak prosim berte.

Woren Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Prave jsem rovnez dokoukal uvodni dvojdil a moje dojmy jsou skutecne skvele. Vice mene se ztotoznuji s nazorem v newsce, ze je to takovy maly prerod SG - zminene dospivani. Puvodni koncept SG uz byl ocividne neudrzitelny a jsem jenom rad, ze se na to slo takhle razatne. Osobne je mi jedno, ze SGU "vykrada" BSG, Voyager a svym zpusobem mozna i Atlantis. Pro me je to mix mych nejoblibenejsich serialu a doufam, ze tato kombinace bude fungovat. Protoze kdyz si jenom predstavim, co se vsechno muselo resit s nefunkcnim zarizenim na Atlantisu, co bylo za problemy vseho druhu napriklad s velenim, zasobovanim v BSG, a pridam k tomu naprosto neznamy vesmir (ala Voyager), nejblizsi spojence v nedohlednu, neovladatelnou sto tisic let starou Antickou lod, tak je to pro me dost velke predsevzeti do budoucna, ze je na co se tesit.

Rollie Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pro mne byl pilotní díl jak milé překvapení, ale i možná trošku zklamání. Ale nechci soudit seriál podle jednoho dílu počkám si na celou řadu.
Osobně se bojím naplně dílů, nedokáži si představit co tam vlastně budou dělat připadajími jako takový pozorovatelé, kteří nedokáží vlastně nic ovlivnit. doufám že budou moci nějak rozumě ovlivnit délku pobytu. Zatím mají 12 hodin. Napadají mě další věci, ale nechci předbíhat nechám se překvapit.

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyniká rozhodně Robert Carlyle, jehož doktor David Rush je rozhodně nevyzpytatelný...


Chybička se vloudila. Rush není David, ale Nicolas :wink:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anijsha: Nj. :D Původně to měl být David, pak ho ještě přejmenovali. Díky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron