Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 16.10.2009 - Sledovanost StarGate Universe stoupá

16.10.2009 - Sledovanost StarGate Universe stoupá

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

chinet Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 241
Pohlaví: Neuvedeno


hadas Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
oni nechtej natacet druhou serii nebo co?

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mnohem důležitější je, že se jim podařilo přilákat mladší diváky
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Woren Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S temi mladsimi divaky je to trosku paradox, kdyz je serial celej takovej "dospelejsi" - viz. scenka v kumbalku na smetaky 8) Tohle by se imho v SG1 nebo SGA snad ani nemohlo stat. Ale hlavne, ze se lidi divaji - jen tak dal...

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Moderní doba... to už je normální se koukat na takový věci... když třeba u nás je to od 15ti legální provozovat... :lol:
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

lordmystic Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
shodou okolností jsem teď koukal na web nového seriálu flash forward a tam mají sledovanost cca. 11-12 milionů diváku... to je pětkrát víc. sgu to nemá a nebude mít lehké, ale držím mu pěstě, protože je to kultovka a snad se to časem alespoň trochu přiblíží sga - potenciál to určitě má.

monikash Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, možná by to chtělo vyměnit scénáristy. Každý díl je v podstatě stejný. Na lodi na začátku něco odejde, loď se zastaví ta kde má, a ke konci se všechno vyřeší. Chybí tu pořádná zápletka jako třeba militantní mimozemšťané, kteří byli ve všech SG. Nebo aspoň objevování míst na lodi jako tomu bylo třeba v Atlantis. Žabomyší války posádky a zřejmě brzká ponorková nemoc tomu moc nepřidají.

dwaned Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemůžu si pomoct, ale já jsem z SGU zklamaný. Můj subjektivní pocit je, že se jedná o levnou divadelní inscenaci odehrávající se pořád dokola mezi stejnými kulisami. Ale hlavně ..... pokud si vzpomenu na geniální atmosféru SG-1, opravdu složité zápletky, kde jsem to "žral" jak malý kluk, kdy jsem se těšil na každý další díl, abych se poposunul blíž k rozuzlení ..... SGU je proti tomu děsná nuda! :(
U SG-1 mě za hlavní hrdiny bolely každé škrábance. Tady u SGU máme už pár mrtvých, ale mě to nechává chladným. Prostě se jen ztratily nevýrazné postavy v nezáživných scénách.
Jsem fanda a doufám, že to jsou jen porodní bolesti a že se nové série vzpamatují a naberou na obrátkách. I když - přiškrcení rozpočtu je sakra znát :cry:

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opravdu složité zápletky v SG-1? to má bejt vtip? :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

hlavně že ti vadí ty stejný kulisy, když SG-1/SGA se odehrávala pořád v tom samym lese za Vancouverem

přiškrcení rozpočtu? No možná tě to překvapí, ale SGU má větší rozpočet než SGA


By the way, to all those wondering about SGU’s ratings – while the same day numbers have downticked somewhat, the DVR percentages continue to rise. What does that mean? Well, we’ve retained all of our audience from the premiere – which is pretty damn impressive.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

dwaned Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1 - Píšu, že je to můj subjektivní pocit. Nikoho nenutím se mnou souhlasit.
2 - Jestli tvrdíš, že SG-1 neměla lepší děj a zápletky, tak je to jen tvůj subjektivní pocit. Tisíc lidí - tisíc chutí.
3 - Pokud má SGU vyšší rozpočet než SG-1, tak to teda sakra není vidět.

sci-fiDome Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1 - subjektivni pocity se nejak precenujou v posledni dobe :D
2 - SG-1 nemela zapletky, rekla to jednou i sama A. Tapping, kdyz rekla neco jako "projdem branou, mame problemy, veresime je a jdeme zpet" - napl 99% vsech SG 1 episod
3 - divame se vubec na stejny serial? jeste jsem si nevsimnul, ze by neco v SGU vypadalo jako vyrobene z kartonove krabice

dwaned Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pomineme-li první dvoudíl, odehrávající se na výchozí planetě. Co vše jsme prozatím mohli v SGU vidět?
1 - Cca. 20 metrů chodeb a 3-4 místnosti na tej jejich lodi + 1 raketoplán vnitřní velikostí srovnatelný s jumperem.
2 - Kus pouště s branou - hodinu nic víc!
3 - Sníh, led, ledovou jámu a ..... a zase sníh.
4 - Cca. 30 metrů pralesa a pár agresivních hadů.
Prostě já prozatím u této série zívám :sleepy:

Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
dwaned:
No a v SGA a i v (ikdyž to nread přiznávám) SG-1 jsme zase viděli několik km Vancuverskýho borovicovýho lesa. :rflmao: :rflmao: :rflmao:

EDIT: v sg-1 taky byli agresivní hadi a byli tam po celejch 10 řad :lol: :lol: :D . Podel tvý argumentace y tedy měla bejt sg-1 na úrovni SGU, což by pro sg-1 bylo hodně dobrý hodnocení. :)
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja souhlasim s Dwanedem, rika se me to tezce ale je to nuda celkem...

dwaned Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže přátelé fanoušci. Po letech sledování super seriálu StarGate ustupuji, zrazuji, utíkám ......... prostě končím.
SG1 byla originální a z mého pohledu super, dějový propletenec jsem si prostě vychutnával. SGA taky dobrá, rychlejší a akčnější.
Ale SGU? Dal jsem mu šanci 10 dílů a věřil, doufal.........
Omlouvám se za svoji slabou výdrž, ale dál už tyhle VéKáVéčka sledovat nebudu. Končím také s výrobou a uploadem HD odkazů na některé Warez fóra. Snad jste z toho někdo měl užitek. Vás, co to stále baví, přeji hodiny dobré zábavy a jinak se s Váma všemi loučím. :bye:

monikash Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dwanede, a existuje nějaká náhrada z řad SF seriálů? Avatar seriál ještě nenatočili, to by mohla být dobrá scifárna. V SGU chybí nějací Emzáci, aby to dostalo šťávu. Teď máme 111 dní pauzu, třeba se to zlepší. V té havarované lodi budou larvy goauldů, vlezou profesorovi do hlavy, ten loď opraví a začne je všechny terorizovat. :D :shock: :lol:

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kdybyste četli spojlery
Toto je spoiler!!!:
tak byste věděli že právě od 11. dílu to bude stát za to....konečně tam budou emzáci


Spoiler. Sakra zamysli se nad sebou!

dwaned Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Žádnou přijatelnou náhradu za Stargate neznám. Raději si pustím od začátku SG1, než koukat na tuto telenovelu. Nedělám si patent na pravdu, komu se to líbí, ať si to vychutnává. Ale prostě už toho mám dost. :(

monikash Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Captaine, je vidět, že nemáš připojení od TrpNetu, a můžeš si spojlery pouštět. Mě to mnohdy nenačte ani stránku o Svatyni.

PedroSanches Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to prostě jiné. Pak rozhoduje vkus. Někdo by chtěl střílenici od začátku do konce, jinému zase vyhovuje rozebírání lidských vztahů.

P.S. já jsem uprostřed :D

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
dwaned:
a zkoušel jsi
Babylon 5
FireFly
Farscape
BSG
.
.
.
???
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
lordmystic píše:
shodou okolností jsem teď koukal na web nového seriálu flash forward a tam mají sledovanost cca. 11-12 milionů diváku... to je pětkrát víc. sgu to nemá a nebude mít lehké, ale držím mu pěstě, protože je to kultovka a snad se to časem alespoň trochu přiblíží sga - potenciál to určitě má.


nevim jestli to tu někdo říkal, ale porovnáváš Jabka a Hrušky, Flash Forward běží na komerční televizi která má celoplošné pokrytí všemi způsoby (DVB-T, DVB-S a DVB-C) kděžto SGU běží na SyFy což je kabelová televize, kterou nechytají všichni ;)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron