Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 24.10.2009 - Reporty a fotky od Tar-ary

24.10.2009 - Reporty a fotky od Tar-ary

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teda Tar-aro, zdá se mi to, nebo mě v obou reportech nehorázně pomlouváš? :lol: Já vůbec nevím, kde jsi přišla například na ty nesmysly s Velkou zlou povznesenou Bytostí, černochem a vůbec s tím, že se mi nesmí dávat do rukou moc. Už vůbec nevím, jak jsi přišla na to provokování Q a o naprosté posedlosti střílením do všeho, co se jen mihne kolem u zbraňového důstojníka ReTardis, o té se snad raději nebudu blíž vyjadřovat.
Lidi, vůbec jí nevěřte, nehorázně si vymýšlí :rflmao:
Jinak ale moc pěkné reporty. Nasmála jsem se, jak se mi vracely vzpomínky :ok:

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vymýšlet? Kdepak, pravda je mnohem zajímavější než kdejaké vymýšlení...a nezapomeň, mám i videozáznamy, tak si nehraj na andílka ;-) :lol: . To víš, lidi musí vědět, kdo je tu nejagresivnější (aneb že to nejsem já ;-)).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem zapomněla napsat report! :shock: :lol: Jak se mi to povedlo? :smile: Je fakt, že bych to asi líp nenapsala, už si prd pamatuju a beztak jsem dorazila až ve čtyři odpoledne :D
Díky za připomenutí - ta moje poznámka vlastně zněla: "Ty taky musíš být všude" :lol: :wink:
Někdy musíme udělat normální sraz mimo cony, jelikož na FFSko nejedu :(

A btw., je to JOAN, sestra Johna Cusacka :lol: Eh, never mind... :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM