Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 22.11.2009 - 2. série SGU téměř jistá?

22.11.2009 - 2. série SGU téměř jistá?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Osobně jsem spokojenej s tím, že nejpíš bude druhá série SGU. Nepařím sice mezi lidi, kterým se seriál líbí. Na mě osobně tam moc rozebíraj lidi na lodi a i ten neustálej kontakt se zemí mi moc nesedne. Ale rád uvidím, jak se bude seriál dál vyvíjet.

To co mě ale dostává je to, když si vzpomenu, jak se říkalo, že mimozeměťani nebodou mluvit anglicky. Ještě aby jo, žádný tam totiž nejsou :lol: .
Jinak pro lidi, který by se toho chytli doslova. Mslim mimozemšťany ze staré SG, tedy něco jako různě modifikovanej člověk :D - ešeni, jaffové...

Promazáno.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Gizmo_CZ Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Osobně sleduji SG od prvopočátku mám doma každý díl seriálu. SGU se mě osobně moc líbí a dávám jí 90% ze 100% ! Jen čekám, kdy se konečně podívají do těch beden co měli antici v té lodi a objeví "roboty co budou automaticky loď opravovat", neboť si myslím, že antici nemohly být tak najivní aby nevěděli, že loď má nějakou tu dobu životnosti a přeci jen za těch "pár" století co plánovaly se na ní vypravit přeci nemohly počítat s jejim 100% stavem! Na lodi musí být ND díly! Myslím si, že to nakonec dopadne jako s Atlantis! Prostě nakonec loď opraví a doletí až na zem. Ovšem jaké by to bylo překvapení, kdyby díky nadsvětelné rychlosti a tím pádem Einsteinově teorii relativity přiletěli na zemi v jiné době...

The End....???

Pochybuji....

To be continued...

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já pochybuju, že Destiny je v takovym stavu, jenom kvůli tomu, že je dlouhop na cestě. Na to má vliv určitě ještě někdo
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nadsvětelný pohon na Destiny a Dilatace času je nesmysl.... ruku v ruce to nejde... jinak by nebylo možné používat komunikační kameny...
Podle mě je domů nedopraví loď, ale brána... Loď tam podle mě nechají, pokud nenajdou superbránu....
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM