Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 5.12.2009 – Kde a jak můžete vidět oblíbené herce - naživo

5.12.2009 – Kde a jak můžete vidět oblíbené herce - naživo

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Platební kartou. Ovšem ne vaší student + ale embosovanou platební kartou, Visa, MasterCard či Maestro, podle možností, které vám jednotlivé cony nabízejí.


No, tak právě Student+ karta je Visa Electron, kterou platit přes internet jde. ;) Jediná problematická je právě Maestro, kterou banky většinou nezařazují do internetových plateb. Rozdíl embosovaná (Visa, MasterCard)/elektronická (Visa Electron, Maestro) je dneska už proto skoro nulový...

Takže u většiny bank stačí zavolat/zajít na pobočku a nastavit limit. :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já mám právě zkušenost, že Visa Electron (Student+) mi třeba ve Wolfevents nevzali. Vím, že třeba na ten con v Holandsku ji měli v možnostech platby, ale nakonec mi s ní zaplatit nešlo (i s nastavenými limity a možnostmi platby po internetu).
Asi to záleží na jednotlivých pořadatelích, ale pravdou je, že je nejjednodušší mít prostě kartu, kterou berou všude (obyčejná Visa a Master Card) a ne se spoléhat na to, že zrovna tam, kam chci jet, budou brát Visa Electron.
Ta je zkrátka trochu problematická :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM