Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 3.8.2010 - Další detaily o SGA/SGU crossoveru

3.8.2010 - Další detaily o SGA/SGU crossoveru

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Icepis Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano, je možné že to říkali, ale všichni musíme uznat, že SGU se od SG-1/Atlantis velmi liší. Pro průměrného Amerického diváka je SGU (soudě podle sledovanosti) zajímavější, ale bohužel americký divák preferuje příběhy stylu spiknutí, drama a klasický seriál aneb "kdo s kým spal". Na SGU se také podepsala krachující MGM snažící se "vymáčknout" ze seriálu co nejvíce peněz a o tradici v příběhu už tolik nejde. V první řadě jsme mohli několikrát vidět jak moc MGM zasahovala do samotného scénáře, jako příklad uvedu skvěle zpracovaný pilotní díl "The Air" kde bylo použito mnoho efektů, tradičních SG herců a příběh se vyvíjel také správným směrem. Bohužel poté přišla delší odmlka a díly prakticky jen o tom jak se všemocný plukovník všechno znám, všechno vím hádá s Rushem a nákladnost těchto dílů se pohybuje o mnoho a mnoho dolarů níže než-li například díl, kdy se lidé ze SGU střetnou se záhadnými mimozemšťany.
Abych se konečně vyjádřil na pravou míru, zde v těchto odmlkách levných dílů můžeme vidět škrty MGM a o cokoli bych se vsadil, že v první neproškrtané verzi scénáře k SGU tyto díly vůbec nebyly, nebo se vyskytly jen velmi minimálně, což mne přivádí k pointě novinky ze SGA projektu. Scénáristé se prostě jen snaží tímto crossoverem zachovat původní tvář Star Gate a zaplnit mezery mezi nákladnějšími díly. Navíc bych řekl, že napsat scénář k 2. sérii SGU byla otázka jen několika málo týdnů, prostě jen dali do 2. série to co MGM vyškrtala z té první + to doplní opět nějakými naprosto dokonale zajímavými díly a možná se nakonec dozvíme i odpověď na otázku k řešení celého SGU příběhu kterou je ROZVEDE SE PLUKOVNÍK SE SVOJÍ ŽENOU NA ZEMI A VEZME SI DOKTORKU???

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nespletl sis trochu seriály? Plukovník všechno vím, všechno znám hádající se s vědcem, to mi trochu připomíná situace Sheppard vs Mckay.
Obrázek

Icepis Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hádky McKay vs Shephard byli smysluplné a vtipné... Hádky col.Young vs dr.Rush neměly naprosto ždáný smysl a postrádají to tipické Star Gateovské ,,My své lidi neopouštíme!".

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
v čem nemají smysl? Prozatím se ti dva hádali kvůli vytočení Země, ohledně toho někoho posadit do křesla a pak se pomlátili na té planetě. To my své lidi neopouštíme jsi nejspíše myslel, jak ho nechal na té planetě? A co jako měl dělat? Měl mu snad poděkovat?
Obrázek

Farley Airman
Airman

Příspěvky: 71
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasím s Icepisem. Prostě nemaj prašule a ví, že ty díly co byly o procházení se po Destiny a dialogách začínaj nudit. Potřebujou si udržet fanoušky za co nejnižší cenu, tak přišli s timhle. Bohužel to docela vypovídá o tom, jakym směrem se to bude bez lepšího zafinancování ubírat.
Teal'c: "Where is rest of your team, collonel Mitchel?"
Mitchell: "Eaahmmm ... Actually it's still kind of SG-me..."
:-D

Jorssk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vzhledem k tomu jaký je Universe odpad, se ho snaží aspoň trochu vyšperkovat aby na to alespoň někdo koukal. Proto to propojení.
"To Punish and Enslave" - Barricade motto

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
vy mě všichni bavíte. Takže v tom případě i Atlantis byl naprostý odpad, protože se tam postavy z SG-1 objevovali skoro pořád :D
Obrázek

tempus Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já doufám, že další díly této telenovely co si říká StarGate s přívlastkem Universe, nevyjdou. :wall:
Všechno co jsem měl na SG rád a na co jsem se těšil vymizelo až na lehký záchvěv v pár dílech.
Naděje umírá poslední... :idea:

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja budrm rád ak budú ďalšie časti. :)
Komu sa to nepáči nech nepozerá.

Kvasir Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já souhlasím s Davem a jestli vám vadí,že je Univers trochu realističtější než SG1 a Atlantis tak se na to jednoduše nedívejte.

Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A proč vy čtete příspěvky kritizující SGU, když se vám nelíběj?
Obrázek

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kvasir: pravda pravda
Ralen: pravda, pravda

Prostě na to má každej jinej názor, někdo chce u SG relaxovat, někdo chce složitější příběh. A navíc myslim, že na svoje si příjdou obě skupiny :wink: .
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč to komentujem? To nemáte lepší odpověd? Komentuje to proto že to ma být stargate a ne esmeralda !!! Místo toho aby prozkoumavali planety, zkoumali neznáme technologie, a opčas se podívali na jednu z lodí co letí z destiny,místo toho tam máme telenovelu na rozpadlí kocápce. O tomhle to stargate nebylo a být podle mě ani nemá. Tohle ma už se stargate společný jen ten kruch který se tam taky moc nepoužívá.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Má to být jiná, temnější, dospělejší Stargate! Je to pro starší lidi, které ta sračka SGA nebavila. SGU je mnohonásobně lepší, než třetí až pátá řada SGA a poslední dvě řady SG-1.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepší by bylo kdyby se ukázal David Hewlett, ale to není tak jistý, protože reálnější je Amanda Tapping, která pokud se nepletu ve stejnou dobu natáčela Sanctuary. Btw. Musím si trochu rejpnout ohledně předchozí konverzace. Polovina z vás, co teď pomlouváte SG1 a SGA jako seriály pro děcka a nedospělí, by tohle nikdy nenapsala v době kdy se to vysílalo.
Naposledy upravil Lukec dne 07.10.2010 21:25:28, celkově upraveno 1
Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lukec: taky se tímto tady nikdo neživí a nestudovali potřebnou školu ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Jorssk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Říkejte si co chcete, pravdou však je, že když uděláte po světě průzkum, zjistítě že SGU je podle fandů zatím to nejhorší co kdy vzniklo. Jediné co to má společného z hvězdnou bránou je to kulaté zařízení, které se tam ale beztak téměř nepoužívá.
"To Punish and Enslave" - Barricade motto

Veris Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, ale z hlediska obsahu mi připadá zase jako nejlepší SG
Obrázek
Obrázek

1. díl SGS - 1. 10. 2010!!!
http://sgs.webz.cz/epizody_1serie.html

RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lukec píše:
Polovina z vás, co teď pomlouváte SG1 a SGA jako seriály pro děcka a nedospělí, by tohle nikdy nenapsala v době kdy se to vysílalo.


No možná je to tím, že v té době jsme děcka byly.
Obrázek

Antiku Airman
Airman

Příspěvky: 52
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podle mě už nevěděli co do SGU nacpat tak to jen tak sesmolili.

LAZYjohn píše:
Má to být jiná, temnější, dospělejší Stargate! Je to pro starší lidi, které ta sračka SGA nebavila. SGU je mnohonásobně lepší, než třetí až pátá řada SGA a poslední dvě řady SG-1.

Sračka? To spíš SGU je sračka. Poslední řady jsou dost dobrý. Sice né lepší než ty předešlí. A jak už se tady psalo tak je to jen o létající kraksně a ani nepoužívaj Hvězdnou bránu. V SGA a v SG1 se brána používala pořád a o tom to je.

Edit. Nepiš dva příspěvky pod sebe. :rules: LAZYjohn
Stargate Atlantis je Naj !!!

92% teenagerů poslouchá Hip-Hop pokud patříš mezi těch zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Antiku:

poslední série obou předešlých SG byly na *** (můj názor)

a co se SGU týče:
to že nepoužívají HB mi nevadí. Ano jmenuje se to Stargate.... a dokonce to je i Stargate, mysli si co chceš, ale dle mě se stejně jako mnoho dalších nedokážeš přenést přes zkutečnost že SGU je něco jiného
příklad:
dost lidí kritizovalo Mafii 2 - dle mě je to dost dobré, jen se člověk musí na věc koukat jako na něco jiného ne jako pokračování... (diskuze ke hře v patřičné sekci)

jinak SGU mi taky moc nepřirostlo ke srdci, ale rozhodně je to lepší než poslední série SGA, či dějová linie s Ori...

btw: nepiš dva psoty pod sebou

edit: LAZYjohn byl rychlejší
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM