Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 9.8.2010 - Report London Film and Comic Con od Tar-ary

9.8.2010 - Report London Film and Comic Con od Tar-ary

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moc pěkný report. Ty Star Wars herce ti celkem závidím :) A ubytování jste měli v pravdě luxusní, třetí třída na Titanicu hadr :lol:

A s Mitchellem jsi na tom podobně jako já s Valou, tu taky nemůžu vystát. A k farscape jsem přistupovala v tomhle ohledu opatrně. No, nakonec to dopadlo tak, že herečku mám ráda, její postavu Aeryn z Farscape taky, ale Valu nemůžu furt vystát :twisted:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jé, komentář, díky :). Mno, to ubytování nakonec nebylo tak zlé a bylo levné a někdo ho zařídil :). Ale... chvilku to trvalo, než jsem se aklimatizovala ;-).
SW herců tam bylo mnohem víc, než jsem psala, ale k nim už jsem nešla a nemluvila s nimi (prachů na autogramy bylo omezené množství a nemám tolik akčnosti k tomu, abych přišla jen potlachat :-/ :)). Většinou to tedy byly "ten se tam mihnul", i když to hovorům většinou nebrání... ale ten prvotní impuls jít k někomu není tak silný...

Mno, tak za těch půl roku rok poreferuju :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem o Comic Conu věděla a zamítla jsem ho kvůli nedostatku dovolené, ale i tak...škoda :( Moc pěkný report (jako vždy :)), a Tar-aro, ty těch podpisů a fotek budeš mít za chvíli víc než já :smile: :wink:
A zrovna Andrew Robinsona nemám, i když tu byl :( No zkrátka prachobyčejně závidím :wink:
Asi někam mezi Czechtrek, FFSko a FedCon ještě nějaký ten zahraniční con narvu . :scratch:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM