Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 19.11. 2010 – Nenávidí fanoušci SG1 a SGA Universe?

19.11. 2010 – Nenávidí fanoušci SG1 a SGA Universe?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
RRudla Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeňská Atlatida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SGU se mi fakt líbí! Hlavně 2. polovina 2. série!
Co se mi nelíbí?
že na mě je tam málo akce dále jsem z té lodi udiven a mohli by na vnějšek dávat více záběrů...
Co se mi líbí?
Celkově to má super děj a navazuje to na sebe, i když někdy se v tom zamotám, ale zajímalo by mě, jak to celé dopadne.
Jsem zvědav jak bude vypadat dabing.
Obrázek


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
RRudla: Narozdíl od SG1 a SGA, které konec MĚLY, dopadne SGU na konci druhé série tzv "clifhangerem" (velký průšvih, všicni umírají, naděje skoro mizí, řešení v nedohlednu, Pokračování příště). Jenomže pak už žádné pokračování příště nebude. Druhá série je konec SGU, studio kvůli nedostatku peněz a tomu že SGU nevydělává tak jak má končí s natáčením.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Engerow Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Počkat jak to víš? To už je definitivní? Nebo to je hypoteza?
Nová Lod,Staří i noví nepřátelé,
Nové postavy. To vše v povídceThe ship. Předpokládané uveřejnění prvního dílu: 15.8.2011

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To že skončí takhle je naprosto definitivní a nezvratné. Vím to, protože se to rozhodlo někdy minulý rok nebo kdy a společnost o tom vydala tiskovou zprávu. Taky scénáristé a herci se rozutekli makat na jinejch projektech, takže ani mlžení že by mohla být "uzavírající minisérie", nebo "film" je pravděpodobně jenom plácání do vody.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No a to je na tom najhoršie - niekedy o 3 roky sa rozhodnú: Aha mame tu nedokončený film SGU. Začnú ho točiť s úplne inými kulisami, hercami, atď. Film nakoniec vyjde niekedy v 2016 a už nikto si ani nebude pamätať ako sa SGU v roku 2011 skončilo. :cry: :cry:

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V lepším případě. V horším SGU už žádný film nečeká - stejně byl z hlediska SG filmů první v pořadí film SG1, pak (možná a když by ten první opravdu excelentně vydělal) ještě film SGA a až PAK (pokud by i ten druhý vydělal) by byl na řadě SGU film.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ale keby sa teoreticky našli peniaze na 1 film SG bol by to podľa mňa SGU - kulisy už stoja (aspoň dúfam), a treba nejak zakončiť seriál. Potom by šiel SG-1 a bohužiaľ ako posledný SGA.
Aspoň podľa mňa.

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teoreticky si můžeš sáhnout do ucha a vytáhnout mikrovlnku...

Prakticky se prachy prostě neseženou. Rozhodně ne na tak (z hlediska finanční návratnosti) nejistej projekt, jako je dodělání prodělečného seriálu. Tým rozpustili, herce i scénáristy přehodili jinam a kulisy rozebrali, aby neměli natáčecí barák zaplněnej něčím co nepotřebujou. Nespálili je, ale to je tak největší klad a "naděje" dobudoucna. Seriál je opravdu třeba něják zakončit, ale ONI HO NEZAKONČÍ. Jestli nevěříš mě, tak se zeptej jinde ve fóru, nebo si přečti téma "zrušili SGU", nebo jak se jmenuje, případně se podívej na stránky studia, ale nesnaž se přesvědčit MĚ, pokud si k tomu nepřineseš odkaz na oficiální tiskovou zprávu, ve které by říkali, že to udělají, protože minulý rok (nebo tak něják) ze všech stran padalo tak maximálně "snad se nám povede ukecat nového bosse". Evidentně nepovedlo.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja som nepovedal, že ti neverím (že sa vôbec niečo ešte natočí) ja hovorím, že keby sa nejaký bohatý mecenáš obiavil a dal peniaze na oživenie Stargate, tak by sa podľa môjho natočil najprv film SGU.

P.S.: ŽE KEBY - kľúčové slovo

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je.

Potíž je v tom, že větší šanci máš při pokusu proběhnout zdí po hlavě, než že by někdo utopil desítky milionů za další sérii.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

JanniV Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nikdy jsem nediskutoval o seriálech na webu, ale musím říct, že po shlédnutí SGUs2e18 jsem nevěděl, jestli si ze mě producent se scénáristou dělaj - už poněkolikátý, už zas - srandu. Jak napsal jeden z diskutérů... na co musim, utahanej z práce (živim se hlavou, ne rukama a vosumnáct mi dávno neni), chtěje se bavit, řešit ve sci-fi morální dilema nějaký lesby celejch dvacet minut, případně
Toto je spoiler!!!:
sledovat na čtyřikrát, jak nějaký kunhůty roděj?????????
Rozhodně to chtělo víc scifi, akce a humoru a míň argentinský telenovely s američansky stupidním pohledem na humanitu, kterou s odpuštěním už s***u snad do všeho..... Díky bohu, že to po právu to zrušili!!!!!! Zlatá BSG, Firefly, Babylon 5, Star trek... SG1 a SGA! Fakt... muj názor, klidně mě za něj ukamenujte, he.

dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak se může někdo, komu se hnusí SGU dokázat dívat až do s02e18, to není normální toto. Pokud se mi něco z duše nelíbí, tak jdu od toho a konec, jinak je to týrání sama sebe, a takový jedinec se nazývá masochista.
:yes:

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JanniV:
A tos to ještě neviděl s reklamou "hambáč za doláč" o reklamní pauze. Z toho by ti teprv bylo na blití... :D
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron