Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 19.11. 2010 – Nenávidí fanoušci SG1 a SGA Universe?

19.11. 2010 – Nenávidí fanoušci SG1 a SGA Universe?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Daedalos304 píše:
tak při zmínce že SGA film možná nevznikne jsem měl takové malé nepříjemné mrazení v zádech....to ať zkusí nenatočit tak je lisknu...když už tak dementně (sice nechtěně) ale přece, ukončili seriál tak si aspoň zasloužíme důstojné zakončení...a nejsem jedinej kdo si tohle myslí...:) aspoň myslím :D



Přesně to si myslím. :D :D :D
Obrázek

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
palino3356 píše:
5.serii sa to nedozije, na to mozete zabudnut pri tejto sledovanosti a sledovanost sa nema sancu rapidne zvysit prave kvoli tomu, ze ked k telke zasadne novy divak, nema sancu sa v pribehu orientovat, pretoze serial nie je epizodicky a existuje velmi malo ludi, ktori ked sedia pri telke a nudia sa a prepinaju kanaly zostanu pri niecom, v com sa neda orientovat.


jestli se nedokážeš v SGU orientovat, tak vyhoď televizi a přestaň se dívat na seriály. Pokud člověk nepochopí SGU, tak nemůže pochopit vůbec nic. Možná tak SGA.

Uvediem priklad, pustil som kamosovi jeden diel z 5.serie myslienok zlocinca, v pohode sa orientoval v deji a vdaka epizodickemu stylu sa mu serial zalubil a potom si chcel stiahnut celu 1.seriu atd.,potom som mu pustil jeden diel SGU, uz neviem ktori a absolutne ho nebavilo divat sa ako sa citujem: Nejake 2 lesbicky objimaju a placu a asi po 20minutach to znechutene vypol a prve co mi povedal bolo ze su tam strasne nesympaticky herci a nemal sajnu preco je raz ta cinanka cinankou a raz uplne inou osobou a tej druhej to vobec nevadi.


když mu pustíš zrovna tenhle díl, tak se nediv, že se u toho nudil.

Dalej k MGM, ako moze bankrotujuce studio zafinancovat cely serial mi nejde do hlavy, MGM vlastni len znacku a ponuka-prenajima priestory, v SG1 este aj financovala,preto je tam vsade ten lev na zaciatku, tu si SyFy vsetko hradi sama az na priestory myslim, preto necakajte od MGM nic viac, skor znacku predaju inemu studiu, alebo tv ako by mali do toho davat nejake prachy, ved preco nevznikly uz aku dobu nove SG filmy, lebo na to nemaju love, SG filmy si platila MGM cele, rozpocet bol vraj na jeden film okolo miliona dolarov a ked nemaju milion na film, kde by zobrali ako tu, alebo inde niekto spominal 40mil. na celu sezonu.


MGM a SYFY finacují SG seriály společně a oba zajímaj paradoxně úplně jiný ratingy a faktory ovlivňující, jestli se bude vysílat další řada.

Takze teraz sa vsetci modlite, aby SyFy schvalila 3.seriu v ktorej sa pribeh dufam ukonci, pretoze aj tvorcovia si musia uvedomit, ze to bude ich posledna sanca na ukoncenie a pre nas to bude znamenat lepsi zazitok pretoze sa vyparia vatove diely.


připadáš mi jako jeden z těch "čím více výbuchů, tím více Adidas"
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

proximo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 124
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rozumný fanoušek čehokoliv nemůže automaticky říct, že nenávidí něco dalšího...

na SG1 jsem vyrůstal, dokonce asi budu jeden z mála, komu se líbily i serie 8, 9 a 10. První serie SGA byla z mého pohledu naprosto dokonala, nove prostredi, novi lide, novy nepritel, podle me zdaleka nevyuzili potencial a postupne se v tom zacali placat, takze to dopadlo, jak to dopadlo.

Hrozne dlouho jsem vsude cetl o dokonalost BSG oproti SG, nakonec jsem se dokopal i k BSG, musim rict, ze jakkoliv uplne jinak pojate, dejove, stylem serial (skutecne kontinualni pribeh) i pristupem k postavam, presto vynikajici.

A naprosto stejne je to s SGU. Motiv SG je jasny, presto situace uplne jina. Je to podobny typ jako BSG nebo treba Lost, proste pribeh jedne konkretni skupinky v konkretni situaci. U techto serialu se v uvozovkach musi prezit zacatek nez se dej rozjede a zacne byt zajimavy. Me to stoprocentne bavi...

a jenom jedna poznamka na zaver, mockrat jsem na forech cetl, ze lidem v SG chybi vetsi hloubka postav a kdyz scenaristi presne tento feedback vezmou v potaz a zrealizuji v SGU, vzedme se proti tomu vlna odporu, tomu trochu nerozumim...
Surrender or be destroyed!!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak to já se mezi lidi co nenávidí universe počítám. 1. po ukončení SGA sem si říkal dobrý beru nemaj prachy. Pak se najednou vytasej s tímhle nepromyšleným seriálem částečně kopírujícím BSG a aby toho nebylo málo nacpou tam Loua Diamonda Phillipse, aby to bylo úplně jasný i tupcům co se snažej kopírovat.
2. V SGU dělaj ze scifi něco úplně jinýho to je jako by vám řekli, že dostanete oběd o 3 chodech a nakonec vám dali jen rohlík.
3. V SG Filmu SG1 a SGA je nějake historickej podklad nějakej nápad jak to všechno zapádá do sebe a je to dost promyšlený a má to hloubku. SGU to nemá a myslím, že nikdy mít nebude. Svím způsobem je to jedna velká reality show na vesmírné lodi.

Když se podívám teď s odstupem času na původní stargate film tak to už nemá s SGU nic společnýho a to mě hodně mrzí. Je mi jasný, že mě SGU fandové sežerou za živa a zflamujou (hlavně g.o.d), ale je to tak. Než SGU tak to už radši nic.
Obrázek

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co má prosímtě SGA společného s původním Stargate filmem?
Obrázek

Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já bych řek že sgu je alespoň atmosférou podobný původním u sg filmu mnohem víc než sga!! Jo a s tim že nejdřív spousta lidí nadávala na to že v sg chybí nějaký vývoj a hloubka postav a teď na to samý nadávaj stopro souhlasim a vzkázal bych jim ať si políbí p**el.

Omlouvám se za ostřejší výraz, ale už mě to věčný remcání některejch lidí (tady na fóru) jak je sgu (popřípadě celá sg) špatná celkem štve.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

palino3356 Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
g.o.d píše:
jestli se nedokážeš v SGU orientovat, tak vyhoď televizi a přestaň se dívat na seriály. Pokud člověk nepochopí SGU, tak nemůže pochopit vůbec nic. Možná tak SGA.

Kde som napisal, ze sa nedokazem orientovat v SGU, ty sa radsej nauc orientovat v slovencine, ja som napisal, ze normalny clovek, ktory nevidel ten serial od 1.delu a len nahodne prepina sa nema sancu orientovat v seriali, kde skoro kazdy diel na seba navazuje a preto si serial ziska novych divakov velmi tazko a mne sa SGU docela paci, nie je v mojej TOP, ale ked uz som ho zacal sledovat, tak uz ho dopozeram, ale to uz je myslim jedno, bo som pocul, ze SyFy neschvalil 3.seriu, nemam to overene, ak je to naopak ospravedlnujem sa.
Ale ak je to pravda, tak este pridam, otvarat len ak nebola 3.seria schvalena
Toto je spoiler!!!:
chachacha tu mate to co som vravel, ze tvorcovia mozu byt radi ak sa serial vobec dozije 3.serie, natoz ako niektori dufali 5.serii a teraz chodte plakat ako pri Caprice, aki su ludia sprosti a ze nevedia pochopit zlozite serialy, teda aspon podla vas su zlozite, podla inych su nudne a podla mna je SGU mix hrozne nudnych, nudnych, da sa a super dielov, ale chvalim tvorcov SGU za vynikajuce postavy dr.Rush-a a Greer-a a toho z Prison Break, hanim ich za tu aziatku, chloe, tych 3 vedcov, kozatu vojandu a toho vojacika G.I.Joa, tak uz len naposledy, chachacha

připadáš mi jako jeden z těch "čím více výbuchů, tím více Adidas"

Ako vies ze AsiDas je moja oblubena znacka a ano mam rad ked sa tam nieco deje nemusia to byt prave vybuchy, napr. najlepsia epizoda je podla mna S01E10.

Hellmark Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj všem, jsem člověk kterého naštvalo že nebude další řada sgu tak sjem se rozhodl udělat video které popisuje jak se stargate command staví k tomu že nebude další sgu, udělal jsem svoje vlastní video, dám sem odkaz na stažení, je to i na youtubu ale to bude velice brzo smazané takže si to stahnněte,stojí to opravdu za to ;) http://www.uloz.to/7006309/as-wmv

gnarnia Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím jestli to tu už někdo napsal , ale nejlepší by bylo kdyby zrušili SGU A natočili 6 řadu SGA.

Má vůbec Universe nějaký příběh kromě toho , že banda géniú a pár mariňáků se dostala na loď která letí už jen na kouzelné slůvko (ironie) :jako: .

Atlantis měl alespoň příběh a bylo tam více zajímávých bitev narozdíl od SGU .

Je to čistě můj názor , takže nikdo se mnou nemusí souhlasit .
Obrázek

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Atlantis měla příběh? Tedy já tam nějaký "děj" viděl a to hlavně na začátku, ale potom už ne... mizivá příběhová linie od cca třetí řady...


a pokud někomu jde o bitvy, tak ať si pustí nějaký film z válečného prostředí...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
gnarnia: Asi s tebou taky nikdo souhlasit nebude (kromě pár lidí, které tady znám). Chceš slyšet, respektive vidět pár důvodů, proč nemá 6. série Atlantis smysl?
1. Začínala to být blbost. 1 a druhá série byly dobré, ve třetí přibývaly kraviny a nelogičnosti, ve 4. sice superbitva, ale ze všech nepřátel udělali bandu debilů a v 5. sérii bylo pár dílů dobrých, ale zbytek jedna blbost, vedle druhé.
2. mělo to malou sledovanost
3.Nevím, jestli by měli tvůrci vymyšlené nějaké důstojné zakončení.
4. Není moc na co navazovat
5. Je toho ještě hodně, ale ty na to přijdeš. ;-)
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
gnarnia píše:
Nevím jestli to tu už někdo napsal , ale nejlepší by bylo kdyby zrušili SGU A natočili 6 řadu SGA.

Má vůbec Universe nějaký příběh kromě toho , že banda géniú a pár mariňáků se dostala na loď která letí už jen na kouzelné slůvko (ironie) :jako: .

Atlantis měl alespoň příběh a bylo tam více zajímávých bitev narozdíl od SGU .

Je to čistě můj názor , takže nikdo se mnou nemusí souhlasit .


tebe omlouvá jen tvuj věk
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já se za fandu 1 a Ačka považuju, ale SGU se mi časem docela zalíbilo. Sice byla první půlka první série (mírně řečeno) rozjezdová, ale určité otáčky získali a způsob vyprávění příběhu byl mnohem lepší než klasické SG (kde se "příběh" posunoval jenom tím, jak kradli vyspělejší technologie a získávali víc vědomostí).

Sice bych se nebránil akčnějším částem v SGU, ale takovouhle rychlostí by si vystříleli všechny mariňáky a proděravěli už tak se-rozpadající loď hned v prvních pěti dílech, takže je lepší, že měli alespoň minimální čas na opravy a "výcvik civilů", než se dostali do palby (ve které téměř pokaždé hanebně zklamali a prohráli - trochu mi to připomíná většinu Prométheových bitev).
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

noxxxx Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 22
Bydliště: Mars
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se líbí jak SG1 tak SGA a SGU jak by smet ... jediný co mi v SGU trochu chybí jsou klišovitý hlášky Oneila :) ale ty nebyli ani v SGA takže je to v podstatě jedno :) Jediný co mě ted zajímá je kdy budou dávat druhou půlku druhý serie SGU ... to čekání je na prd :box2: Jinak co se příběhu SGU týče tak já jsem spoky až na těch pár dílů co mi připadali jak nějaký Melrose place :heat: ale jinak paráda aspon teda podle mě :)
SG rlz

chevron-man Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rozhodně souhlasím s komentářem uživatele Zizik

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Možná až na ten konec:

"Takže zapomeňte na SG1 a SGA, je tu SGU, je svá a velmi zajímavá."

Její "svá a velmi zajímavá" jí v kombinaci s blbým vysílacím časem a finanční krizí stálo krk. To, že je (lehce) odlišná ještě neznamená, že je to nutně "dobře", natož že to bude záruka natěšeného publika.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenže ten přesun z pátku byl dobrá věc. I paběrkování po NCIS apod je mnohem výhodnější než pátek, kdy jsou lidi venku. Tomu dni se neříká Zabiják seriálů pro nic za nic. :|
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Měli by obnovit Sci-fi (Syfy) Friday, to mělo sledovanost dobrou, ne?
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mělo, jenže syfy neni scifi chanell ale banda idiotů, pro který jsou důležitější přiblbější reality show a wrestling
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V USA to asi víc vydělává... :( No, uvidíme, ještě probleskují zprávy že to zkusí něják dotlouct s tím SGU. Pořád zůstává mizivá šance, že to není kec a že se jim zadaří... :?:
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

SGA

Příspěvek 31.12.2010 22:59:15
tomasekliska Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SGA se mi moc líbí sice to na nově ted vidim poprve atlantidu ale sg1 je na druhem miste.driv jsem si mislel ze SGA je blbost ale kdyz jsem poznal o cem to je tak jsem změnil nazor.ted je to muj nejoblibenejsi serial.

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tos toho moc neviděl.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

STYX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ono to tak někdy bývá, když se objeví kvalitní seriál, který vybočuje.... Osobně nechápu jak mohl skončit třeba firefly :scared: (podle mě nic nelpšího v žánru dosud nevzniklo). Modlím se za to, aby SGU nezanikla a alespoň se jim podařilo uzavřít dějovou linku....
Obrázek

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Některé nadprůměrné sci-fi seriály šanci dostaly a i ta smutná Firefly dostala šanci v podobě parádní "Serenity".

Navíc se její myšlenky dostaly tak hluboko do povědomí fandů a "pod kůži" žánru, že třeba příběh Star Craftu (2) - Rebel z vnějších světů létá se svou lodí a partou desperádů (posádka) po vesmíru, bere práci co se naskytne a většinu problémů řeší šestiraňákem - je s Firefly "tak trochu" podobný...

Babylon 5 stihnul (na svou dobu) docela slušné množství sérií. Myslím, že se blíží čas, kdy ho zase někdo oživí (podobně jako oživovali Galaktiku).

BSG (nová) je taky často ukazována, když někdo zkouší agumentovat že i "jiný a dobrý" sci-fi seriál se dá dodělat.

Jen holt trochu naštve, že to teď trefilo SGU. I tak to aletřeba uzavřou skrze minisérii... (jestli jim komplet necachtá na lodní signalizační/osvětlovací zařízení).

Na film bych tolik nesázel a když, tak na SG1, nebo (míň, protože není ještě "připravený") SGAčkový. SGU film nevidím jako možnost. A spíš to bude taková sonda nového vedení, jestli má SG značka ještě potenciál vydělávat. Pokud "ne", nechají to na čas zamrznout, pokud "ano", zkusí to ještě trochu pohonit.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Icepis Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vůbec tady nejde o to, že by divák nenáviděl SGU proto, že mu zrušili SGA a SG-1, tomu se musím s prominutím zasmát. V zásadě jde o "nové" pojetí seriálu tradičním Americkým způsobem, kdy se v epizodě na začátku něco stane, poté 20 minut divák přemýšlí komu který hrdina vrazí kudlu do zad nebo s kým se tahle zase vyspí (viz. Youngova žena :-D to byla zápletka panejo).

Až bude SGU sci-fi a ne telenovela, OK, poté ji dám palec nahoru, dříve ne.

PS: Prosím, neodsuzujte tento komentář, spíše se zkuste zamyslet nad jeho smyslem a nad tím kolik podobných seriálů s již zmiňovanými zápletkami Americké televize chrlí bohužel i k nám, zatím jen částečně zdegenerovaným Evropským divákům.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron