Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 13.5.2011 – Připomenutí, novinky a jedno sbohem

13.5.2011 – Připomenutí, novinky a jedno sbohem

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěkný článek :yes:
Ano, ano. Škola, video, 30 MB ripy a pak zázrak DVDček :sunny: . Ale to už je dávno pryč a zůstávají pouze vtipné historky zarytých fanů, kteří sledovali SG od počátků.
Pomalu si začínám uvědomovat "že je konec". Je to takový smutný pocit, plný nostalgie smíchaný s krásnými vzpomínkami.

Ráda bych ale podotkla, že SG tímto nezemřela. Dokud o ní fanoušci budou debatovat, pořádat akce s ní spojené a tvořit něco s její tématikou, pak si ji uchováme hezky naživu... tak, jak to má být. :bravo: :pivo: :write:

My dear Stargate... :salut: :salut: :salut: :salut: :salut:
Nou ani Astriaporta-populi. (to je ten nejlepší ekvivalent pro fany z antičtiny, co jsem byla schopna složit :))

A mmch., Jason hraje nyní v Game of Thrones.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SG mi bude chybět
čest všem, kdo na ní pracovali :salut:
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Tento seriál mě provázel mým dětstvím, je mi 21 let, takže je to kus mého života. Pamatuji si že krom Andromedy (a několika dílů ST) a právě hvězdné brány jsem neznal jiné sci-fi. Dokonce si pamatuji jak jsem pospíchal ze školy a vždy když mi ujel autobus jsem nadával snad na celej svět že neuvidím SG. A doma na to museli koukat všichni se mnou:D

Ať je SG jakákoliv, tak je to pořád kus mého života. Já - a myslím že ne jen já - jsem na tomto seriálu vyrostl a to už něco znamená. Je to prostě fenomén, který by neměl zahynout.

Tímto děkuji všem co se kdy podílely na tvorbě těchto stránek, a tím myslím běžné uživatele, ale i ty neběžné jako Anubis 22 Jur@s (zdravím jeho druhý nick, pod kterým tady vystupuje :D) a další uživatele, ale také veškeré moderátory a adminy co tu kdy byly, jsou a budou. :)

A také děkuji i všem co se kdy podílely na tvorbě titulků.

Díky vám všem :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bylo to krasnych 14 let! nezbyva nez vsem podekovat a doufat ze se zase jendou sejdeme u nejake dalsi SG

I want to belive :-)
" IMMORTALITY "

Sokar01 Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pro me nikdy neskonci ....

Tommaso Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No každopádně je to velká škoda a štve mě, že o osudu takových dobrých seriálu rozhodují tupý lidi, co se dá dělat.

SG-1, SGA u SGU, i přes svoje chyby, někdy i velký, byli super seriály, každý měl něco do sebe, měl svoje kouzlo, ted bych citoval z reklamy na kofolu, "když jí miluješ, není co řešit":D:D

mě osobně SGU zaujalo a nezklamalo a i přes svuj slabší a pomalejší začátek jsem si ho dost oblíbil, i postavy, byla tam takový zajímavá atmosféra a hudba byla skvělá, je to važně škoda, doufám, že snad brzy bude SGU pokračovat nebo budou filmy a nebo aspon nějáký jiný spin-off, zatím by mohli vyjít nějáký knížky z SG světa, bylo by to fajn, aspon něco:D:D
Obrázek
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Knihy v té novince zmiňuju, ale jsou samozřejmě jen v angličtině. Nějak si nemyslím, že by je někdo vydal česky. Teda zatím (vím, že nějaké snahy byly, ale to už je dost dlouho)

Já mám teď rozečtenou právě sérii SGA - The Legacy Series, což je přímé pokračování SGA a je to vážně dobré. :)

Tar-ara: Když mi to ty schvaluješ, tak to už je něco :D Je asi dobře, že jsem to psala zrovna ve chvíli, kdy jsem koukala znovu na SGA, tak to bylo bez šťiplavých poznámek. :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pořád doufám, že nějaké zmrtvýchvstání se jednou konat bude. Nikdy neříkej nikdy! SG doprovázela mě v době mladosti-zralosti, moje dva kluky od ranného dětství do věku vysokoškoláků. Žila jsem s ní a žije ve mne stále! :D
After hard working I like hard playing

PenaPP Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dragon: Přesně, jak říkáš - mně je 22, také jsem na Stargate vyrostl a bude mi moc chybět :cry:

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chtěl bych se zeptat, kde se dají sehnat ty Stargate: Atlantis knihy, zvláště ta série Legacy?

A jak dlouhé ty jednotlivé knihy jsou, kolik mají stránek?
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem si první dva díly objednala na amazon.co.uk - nejsou moc tlusté, mají tuším kolem 300 stránek a čtou se pěkně. Teď už by měl být venku i třetí díl, tuším.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

-Jack O Neill- Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 141
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všechno musí jednou skončit... jen mě štve, že skoro nic není ukončený. To, že neodhalili misi Destiny bych pochopil, ale pořád máme nepřátele Wraithi a Luciánskou alianci. A to mě štve!

Pak taky nechápu, proč si MGM chce nechat na SG práva, když, jak jsem se tu dočetl s ní nechce nic mít.

No snad s SG má nějaké plány a ještě se něčeho dočkáme... snad :(
Pokračování STARGATE zde:

STARGATE FUTURE - SGF


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Shaanny Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
První novinka se týká herců, hlavně Jasona Momoa, který strávil většinu loňského roku v Rumunsku, kde se tvářil zarputile jako nový Conan. Arnie to určitě není, ale minimálně v traileru si ostudu neudělal. Film samotný má premiéru 18.srpna a bude ve 3D.

Bednamarek Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj chci se zeptat ohledně kníže co navazují na Atlantýdu. Nevíte, zda už je někdo překládá? Nebo o nějakém neoficiálním překladu? Popřípadě nechtěl by jste se toho někdo chopit? :) Předem děkuji za odpověď :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když si vezmeš, jak dlouho trvá prosadit a přeložit jednu Star Trek knihu, tak ne. Nejsou česky a pochybuju, že v dohledné době budou. Myslím, že kdyby se k tomu někdo odhodlal, tak vydá SG1, protože ta je tu známější. Věřím, že lidí schopných přeložit knihu je tu dost (nebo bývalo :)), ale není to sranda a jen tak z dobré vůle se ti do toho nikdo nepustí. Takže ne moc dobré zprávy :wink:
Ale i když jsou napsané pěkně (minimálně ty první dva díly, co jsem četla), tak není složité je číst, pokud ovládáš angličtinu aspoň na nějaké střední úrovni. Když už nic, tak si angličtinu čtením jen zlepšíš a rozšíříš slovní zásobu :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron