Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže Povídková soutěž 2009

Povídková soutěž 2009

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 08.6.2010 19:04:44
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
 
Eleira píše:
Takže, vážení a milí, věřte nebo ne, ale konečně jsem se dostala k sečtení výsledků. Já vím, že ti zvědavější z vás už to stihli sami, ale ať to máme oficiální. A protože tuto soutěž od začátku pojímám lehce s demokratickým nádechem, dám vám další možnot volby. Chcete k finálovým výsledkům připočíst i výsledky nominací nebo uděláme finále zvlášť?

Myslím, že tato otázka neměla ani zaznít :roll: , protože to se zrovna mohlo udělat jedno hlasování a pak vyhlásit vítěze. Bylo by to o mnoho rychlejší a ve finále by to vyšlo úplně stejně, jako kdyby se sčítaly nominace i konečné hlasování. Spíš by se rozpoutaly dohady ohledně diskriminace, kdy by se proti tomu mohli obořit autoři, kteří se nedostali do užšího výběru z nominací a tím pádem by měli o několik hlasů méně.

Příspěvek 08.6.2010 19:22:32
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

 
Mno musím souhlasit s ostatními co se tady vyjádřily...

rozhodně by už jen z principu měly být výsledky nominace a hlasování zvlášť... jinak by finále opravdu nemělo asi vůbec cenu....a nezapomínejme že vítěz může býti jen jeden což by při sčítání bylo taky krapet mimo...

btw: jinak mě těší že jsi na tom časově již lépe :wink:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 08.6.2010 20:40:12
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
 
Ano, sdílím s vámi stejný názor. :ok: Jen jsem nechtěla, aby se po zveřejnění výsledků zvedla vlna odporu. Takže tedy sečteno. Ještě provedu finální kontrolu a počítám že zítra by se mohlo zveřejnit. Tedy pokud se někdo nebude chtít na sčítání sám podílet, ale vzhledem k tomu, že ve finále jaksi mám minimální počet koní, tak o mé objektivitě snad nebudete pochybovat :smile:

Ještě bych poprosila někoho z moderátorů, aby mi odemkl finálové téma, ať nemusím zakládat nové. :wink:

Příspěvek 10.6.2010 15:26:24
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

 
Abych řekl, pravdu, již několikrát jsem si to chtěl spočítat sám, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, takže tímto děkuji Eleiře (snad skloňuji dobře ;)) za práci na sčítání ;)

a také bych chtěl poděkovat všem co hlasovali v mém zájmu :) :P
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Předchozí

Zpět na Soutěže

cron