Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG Bard 2013 - Výsledky!!!

SG Bard 2013 - Výsledky!!!

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
 
jen si nestezuj.
jiste nesrovnalosti :rflmao: copa :?: videni dvojmo :rflmao:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
výsledky súťaže budú publikované presne o 12.00, teda o nejakých 23 minút...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.1.2014 13:00:24
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Vážené dámy, vážení páni, drahí autori a milí čitatelia, ctená komunita SGA Projectu!

Dovoľte mi, aby som vám všetkým teraz oznámil výsledky tohto ročníka súťaže o najlepšiu poviedku v poviedkovej sekcii tohto fóra - SG Bard 2013.

Hlasovania sa zúčastnilo 32 úžívateľov tohto fóra s platným hlasovacím právom, ktorí odovzdali svoje hlasy celkovo 13 poviedkovým cyklom.
Všetky hlasy boli platné, avšak vyskytli sa pochybnosti pri ich overovaní, nakoľko:

1) niekoľko hlasujúcich odovzdalo svoje hlasy príbehu Vendetta od autora Patas25. V hlase však neuviedli presný názov príbehu. Tieto hlasy však boli uznané za platné, keďže všetci tým mysleli príbeh Stargate Vendetta III., pričom predošlé dve časti sú v tej istej téme, takže z toho dôvodu som uznal tieto hlasy za platné.

2) niekoľko hlasujúcich odovzdalo svoje hlasy príbehu Stargate Aldeneerin od autora Paci Azanyrmuth a opäť bez uvedenia čísla. V tomto prípade som z toho mal ťažkú hlavu, pretože Stargate Aldeneerin má dve častii, ktoré sú v dvoch rôznych témach a obidve boli aktívne tento rok, takže splňali podmienku pre hlasovanie. Nechcel som poškodiť Ani Pacimu Az. a ani hlasujúcim, ktorí tieto hlasy odovzdali a tak som pátral v histórii fóra po nejakom precedense, ktorý by som mohol využiť pre uznanie týchto hlasov. Našiel som jeden skvelý precedens. Ide o príbeh StarTrek Atlantis od autora Mirra, ktorý je považovaný za jeden príbeh rozdelený do viacerých tém. Tento precedens som použil aj v prípade Stargate Aldeneerin a teda považujem tento príbeh za jeden vo viacerých témach a hlasy mu udelené sú platné. Ostatne je to platné aj podľa pravidiel poviedkovej sekcie fóra.

Pokud jste si vědomi, že vaše povídka nebo série bude mít víc jak 5 částí, dejte je do jednoho tématu.


Komentár k citácii:
Uvedený citát z pravidiel poviedkovej sekcie hovorí o tom, že dlhé príbehy by mali byť v jednej téme. Avšak kratšie, medzi ktoré sa dá rátať (s prižmúrenými očami) aj Stargate Aldeneerin, môžu byť aj vo viacerých témach, pričom sú stále považované za jeden ucelený príbeh.


Toľko k technickým detailom vyhodnotenia. Dovoľte mi, aby som teraz pristúpil k samotnému vyhláseniu víťaza tohto ročníka súťaže SG Bard.

Po spočítaní, prepočítaní a troch ďalších kontrolách pre overenie správnosti hlasovania vám teda oznamujem, že víťazom súťaže SG Bard 2013 sa stala poviedka Stargate: Intervention a jej autor Daedalos304 týmto získava prestížny titul a hodnosť na tomto fóre - SG Bard. Poviedka získala v konečnom účtovaní spolu 39 bodov a len o jeden jediný bod predbehla poviedkový cyklus Odkaz Phoenixe od St0rma, ktorý získal 38 bodov!!!

Gratulujem novému Bardovi a odosielam žiadosť adminom fóra, aby mu nový titul čo najskôr udelili. Na záver prikladám aj kompletnú výsledkovú listinu:

1. Stargate: Intervention (Daedalos304) - 39 bodov
2. Odkaz Phoenixe (St0rm) - 38 bodov
3. Admirálovo dedičstvo (Aiwendill) - 29 bodov
4. Zápisky, dopisy a povídky (Andoriel) - 16 bodov
5. StarGate Ships (Kasparova655365) - 14 bodov
spoločne s Stargate: Aldeneerin (Paci Azanyrmuth) - 14 bodov
6. SGA: "Co by kdyby..." (Shayla) - 9 bodov
spoločne s Stargate Vendetta III (Patas25) - 9 bodov
7. Povídky M&M (Mackenzie a Mooony) - 5 bodov
spoločne s Stargate: Retaliation (Mr. Mister) - 5 bodov
a spoločne s Stargate Nemesis (Leaf) - 5 bodov
8. Stargate Universe (FromMontana) - 3 body
9. Stargate Defence (Kramlík) - 2 body
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.1.2014 13:13:57
Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
No, tak gratuluju Daedale :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
A zároveň se divím, že jsem na stejném místě jako M&M a Mr. Mister :hmmm: :hmmm: :D :write:

A gratuluju i všem, na jakémkoliv jiném místě, a děkuju Aiwendillovi za uspořádání soutěže.
Naposledy upravil Leaf dne 02.1.2014 13:15:31, celkově upraveno 1

--------------------------------------------------
Obrázek

Příspěvek 02.1.2014 13:14:07
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
Dovolte mi ujmout se toho jako první (snad mě někdo při psaní nepředběhne, ael tak co už...)

Velice rád bych poděkoval na prvním místě Aiwendillovi, který se pořádání této nyní již každoroční soutěže opět ujal svědomitě a bez ohledu na své vlastní dobro (přičemž se on sám považuje za narcise :D).

Hned v závěsu jste samozřejmě vy, čtenáři. Ať už aktivní, či pasivní...ať znáte, či neznáte moji povídku, musím se přiznat, že letošní vítězství jsem opravdu nečekal. Stejně jako loni jsem předpokládal mohutný a zdrcující nástup St0rmových příznivců, kteří loni v samotném závěru převážili jazýčky vah na jeho stranu. Ač byla podobná vlna i letos, tentokráte to bohužel pro St0rma, "naštěstí" pro mě dopadlo tak, jak to dopadlo.

Získat tento velice prestižní titul je o to sladší, že jsem (jak St0rm na naší skype skupině ze srandy poznamenal) porazil svého mentora, čímžto můj vděk patří i jemu, neboť byly to hlavně jeho rady, co se písemného projevu týče, které mě přivedly na nový styl psaní jenž si můžete přečíst právě ve StarGate: Intervention.

V neposlední řadě by bylo hříchem nepoděkovat naší skype skupině (Patas25, Jakop, Ronnie124, St0rm a nový přírůstek Kasparova655356), jejichž rady jsou neocenitelné a konkrétně bez Jakopových korekcí by StarGate: Intervention nebylo tím dílem, jakým dnes je.

Všem moc děkuji, a pokud mě něco ještě napadne, připíšu...teď letím na oběd :D

Příspěvek 02.1.2014 13:20:12
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tak Bardik převeden, gratulace Dedymu.
Obrázek

Příspěvek 02.1.2014 13:22:54
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
ten nástup St0rmových priaznivcov bol citeľný najmä v období okolo vianoc, keď som paradoxne získal aj ja veľké množstvo hlasov.

pre ukážku uvediem priebežné výsledky, ktoré som robil 11. decembra:

SG. Interv. (D304): 35 bodov
Odkaz Phoe. (St0rm): 26
Adm. Dedič. (Aiwe): 19
Aldeneerin (Paci): 10
Zapisky (Andoriel): 9
Co by kdyby (Shayla): 8
Ships (Kasparova): 7
M+M - 6 - niekto očividne zmenil potom svoje hlasy :wink:
Retaliation (Mister) - 5
Vendetta (Patas25) - 5
Defence (kramlík) - 2

potom sa nejakých desať dní nič nedialo a okolo vianoc, keď už boli prázdniny a dovolenky, tak sa zasa rozbehlo hlasovanie na plné obrátky a začali zasa padať hlasy, St0rm začal naberať na sile a ja som do poslednej chvíle čakal, či sa to nezvrtne a on neobháji svoj titul. A tiež ma prekvapilo množstzvo hlasov, ktoré vtedy prišlo môjmu príbehu...
Naposledy upravil Aiwendill dne 02.1.2014 13:26:01, celkově upraveno 2
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.1.2014 13:23:51
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
 
Gratuluji všem hlavně Daedalos304 jelikož máš úžasnou a pěknou povídku.
Také vidím že Vendetta na tom neni moc dobře přitom kdyby byla pravidelně vidávána tak si myslím že je na druhém třetím nebo čtvrtém místě ale myslím že 2013 byl rok plný skvělích povídek až mam chuť sám něco napsat věděl bych i o čem ale to nemá smysl u mě. No jestly na tom bude 2014 s povídkama podobně nudit se rozhodně nebudu.

Příspěvek 02.1.2014 13:25:48
Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
Já myslel, že St0rmovi ten titul zůstane a že Daedalos bude druhý SG-BARD. :hmmm: :hmmm: :D

--------------------------------------------------
Obrázek

Příspěvek 02.1.2014 13:27:03
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
takýmto tempom by tu o niekoľko rokov boli všetci bardovia :D

bude len jeden! Ten, ktorý je aktuálne "panujúci" :king:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.1.2014 13:33:32
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Zdravím všechny,
jako první, než se rozpovídám, bych chtěla poděkovat Aiwendillovi za uspořádání této soutěže, jelikož už druhým rokem se toho ujal a letos i sám volil.

Jako druhý bych chtěla pogratulovat Daedymu :bravo: , který si SG-Barda zaslouží stejně jako mnoho spisovatelů na tomto fóru. Jeho dílo je spolu se St0rmovým to nejlepší, co jsem kdy tady četla. Jsou to už praví spisovatelé a doufám, že jim to vydrží nadále a budou pokračovat ve svém díle, které začali.
Musím také říci, že dostání do jejich skupiny bylo celkem obtížné, někdy jim zřejmě lezu i na nervy, ale chci celé partě poděkovat, že mě mezi sebe přijali, a že jim mohu někdy i s něčím pomoci.

A nakonec bych chtěla poděkovat voličům StarGate Shipsu. Když jsem párkrát nahlédla, tak jsem i zjistila, že Shipse volili i voliči, kteří se tam u mě ještě neozvali, a moc mě tím potěšili. Jsem ráda, že některým z vás se líbí a nadále líbit bude. A také doufám, že se Vám v budoucnu bude líbit StarGate Genesis, který už brzy plánuji napsat.

Přeji krásný zbytek dne a zřejmě za rok zase na viděnou :)
:bye: :bye:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 02.1.2014 13:37:22
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Přidávám své gratulace a děkuji všem,co hlasovali a také těm, co obětovali nějaký ten hlas pro mne. Je to pěkné gesto, se kterým jsem ani nepočítal, když už nevydávám pravidelně, ale to mám v plánu v tomto novém roce změnit (alespoň v jeho druhé polovině).

deadalos:To, že se takhle "zastáváš" Vendetty, mi vykouzlilo úsměv na tváři, ale upřímně, jsem s tímto rokem nijak nepočítal. Neměl jsem pořádně na psaní čas ani chuť, a psát něco, jenom proto aby něco bylo, pro mne nemá smysl a myslím, že v tomhle mě ostatní autoři podpoří.

Ještě podotknu, že Daedalos304 z onoho výčtu naší skype skupiny, vynechal Dragona, tak ať se necítí opomenut.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 02.1.2014 13:39:26
posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
 
gratuluji vítězi :bravo:

Příspěvek 02.1.2014 13:43:57
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Ako organizátor súťaže môžem zhodnotiť, že to bolo lepšie ako minulý rok. Zúčastnilo sa viac hlasujúcich a napriek nepríjemnemu začiatku, keď bola pohodová atmosféra narušená Anti-St0rmovskou kampaňou, to prebiehalo vo férovom duchu.

Na budúci rok sa súťaž uskutoční znovu. Nový ročník prinesie nové príbehy, možno aj nového víťaza. Každopadne taký je plán. Súťaž bude pokračovať vo svojej tradícii. Kto vie? Možno o niekoľko rokov budeme konečne udeľovať aj tú finančnú odmenu, ktorá tu bola predtým spomenutá... :lol:

Daedalos304 už dostal svoj nový titul a na rok prišiel o svoju generálsku hodnosť. St0rm zasa o titul barda prišiel a dostal naspäť svoju podplukovnícku hodnosť. Vrátil sa medzi bežných užívateľov fóra...

a všetci žili dlho a šťastne... :bye:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.1.2014 14:24:56
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

 
No tak se nám rok s rokem sešel a je ze mě zase normální občan. Na jednu stranu jsem smuten, že jsem prohrál, na tu druhou však musím vzít v potaz, že jen o jeden hlas. A pokud jsem musel být poražen, jsem rád, že to bylo Deadalosem304.
Co jiného, než popřát nástupci hodně štěstí s další tvorbou a ať je jeho druhá série ještě bombastičtější, než ta první. A ano, na skypu jsem si opravdu dělal legraci, že to tak vážně bereš, to jsem netušil.

Za normálních okolností bych tady teď napsal něco jako "tak napřesrok" nebo "počkejte příští rok", ale žádné napřesrok nebude. Někdy na začátku léta bude dovydávaná pátá série Odkazu a zároveň s jejím koncem končím i já. Už dvakrát jsem byl čtenáři přemluven, abych ve tvorbě pokračoval, potřetí se to však opravdu nestane. Je na čase mířit výše, mířit dál.
Pokud ze mě někdy něco bude, určitě nikdy nezapomenu na to, odkud jsem vzešel, kde jsem se naučil psát a kdo mě k tomu vůbec přivedl (viď, Dragone?) a hlavně mé věrné čtenáře, kteří semnou vydrželi od kostrbatých začátků až do současné doby. Na opravdové loučení je ještě čas, ale tato příležitost se tak krásně hodila k "varovnému výstřelu."

Děkuji všem, kdo mi dali své hlasy; všem, kdo hlasovali pro Dedyho; Aiwendillovi, že se opět pustil do organizování; všem... A gratulace, průvody a fanfáry Deadolosovi304. Bard je mrtev, ať žije Bard. :bravo:

Příspěvek 02.1.2014 15:31:11
Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

 
Šesté místo? To není špatné (jsem hned za Kašpárkem :D)
Mohlo to pro mně dopadnout hůř :rflmao:

(i tak všem mocky děkuji za hlasy :3)

Toto je spoiler!!!:
6 je moje oblíbené číslo :D
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

Příspěvek 02.1.2014 15:37:24
pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
 
zajimava rozluckova rec .
je vydet ze chovas v ucte tradice kralu.
je to dosti poznat v new earth a doufam ze budes v ni pokracovat i kdyz mozna ne tu na foru.
gratuluji vytezi a cest porazenym.

Aiwendill: Pal: wtf?

no trochu jsem to neupresnil
to byl muj zebricek od 4 mista dolu
to psani pouze prvnich tri se me zdalo take nejake - nudne :bounce:
melo tam mozna byt uvedeno ze by jsem dal rad hlas i temto povidkam ale bohuzel bodovane jsou pouze prvni tri mista.
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Příspěvek 02.1.2014 15:40:11
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Shayly, tvoje oblíbené číslo je 6, ale já bych musela být na 10.místě, abych měla své oblíbené :rflmao: Moc příček dolů to není :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 02.1.2014 16:23:03
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
:bravo: :bravo: :bravo: Gratulácie
Obrázek
víťazovi a česť všetkým a nie len hodnoteným, že nám venujú svoj čas a nemalú mieru energie. :yes:
:salut: :bye:

Příspěvek 02.1.2014 18:40:28
andoriel Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1753
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena

 
Konečně se můžeme s Erin připojit i my:

Gatulujeme Daedalovi304 k vítězství


Děkujeme:
Aiwendillovi za uspořádání dalšího ročníku a námahu s počítáním hlasů, které jsme mu moc neulehčili nepřesnými názvy

všem, kteří si dali tu práci, aby něco vymysleli, sepsali a poslali to do světa

všem, kteří četli, komentovali a na konci roku posílali hlasy

a samozřejmě nejvíc těm, kteří hlasovalí pro ZDP :)

P.S.
Sama za sebe - také jsem si myslela, že St0rmovi ten titul zůstane a tak trochu jsem si představovala, že kdyby znovu vyhrál, měl by tam ta péra dvě :D

:sunny:

Příspěvek 02.1.2014 19:25:40
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
 
Taky gratuluju Deadalovi304 k vítězství a těším se na druhou sérii.
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Příspěvek 02.1.2014 20:18:52
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
 
Patas25 no mi nechcem aby jsi psal a muselsi se nám nudit pak by višlo něco co není hodného tvé kvality přesněji nejspíše by jsi to odfláknul ale jak řikam je to skvělá povídka bral bych ale pár novích dílů :D.
Storme četl jsem jen pár dílů tvé povídky asi 15 přesně nevím ale taky to byla zábava mam pocit že jsem skončil u toho jak Aurora byla ve hradě ale musím říci že to je taky není špatná povídka.
Kasparova vědět že chceš desáté místo tak je mi líto že jsem pro tebe hlasoval:D.
No a já už vážně nemam co psát sem jinak ještě jednou gratuluji všem devíti autorům.

Příspěvek 02.1.2014 20:32:16
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Ne, ne, ne, jenom to ne. Já jsem ráda za to místo, které mám. 10 je jen mé oblíbené číslo :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 02.1.2014 22:05:58
jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
 
Gratuluji vítězi :bravo: :yahoo: Jelikož jsem se Odkazem konečně prokousal až do 5. série, tak jsem nevěděl, co číst........ na základě výsledků a toho, co jsem už od Daedalos304 četl, teď vím kam upřít svůj pohled :D :shock:

Příspěvek 03.1.2014 10:20:05
Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

 
Njn, Daedy teď bude mít hodně čtenářů :D
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
PředchozíDalší

Zpět na Soutěže

cron