Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG Bard 2013 - Výsledky!!!

SG Bard 2013 - Výsledky!!!

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 25.11.2013 14:36:05
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Vážená komunita diskusného fóra SGA Project, aktívni aj neaktívni členovia, autori, korektori, kritici a najmä čitatelia, všetky inteligentné formy života, nech ste už kdekoľvek, ale tiež aj vy ostatní!

Dovoľujem si vám oznámiť konanie druhého ročníka prestížnej súťaže príbehov pod názvom SG Bard 2013. Po skúsenostiach získaných v minulom ročniku SG Barda a po nadšených ohlasoch, ktoré táto súťaž získala od vás všetkých, verím, že všetci už netrpezlivo očakávate pokračovanie, v ktorom sa rozhodne o ďalšom držiteľovi titulu SG Bard.

Pravidlá sú v princípe rovnaké, ako boli minulého roku:

1) súťažná kategória je len jedna - Najlepšia poviedka/príbeh/poviedkový cyklus alebo akokoľvek ináč to nazvete.

2) nominované sú všetky príbehy, ktoré boli publikované v roku 2013. To znamená všetky príbehy, ktoré mali aspoň jednú časť vydanú v priebehu roku 2013. Ak bola téma s daným príbehom aktívna, ale príbeh samotný nebol vydaný (teda sa len o ňom diskutovalo), taký príbeh nemôže byť nominovaný do súťaže.

3) každý registrovaný užívateľ tohto fóra má hlasovacie právo a môže v rámci súťaže udeliť svoj hlas pre tri poviedky - jeden hlas pre prvé miesto, jeden pre druhé miesto a jeden pre tretie miesto. Prvé miesto bude v rámci vyhodnocovania súťaže bodované troma bodmi, druhé miesto dvoma bodmi a tretie miesto jedným bodom. Príbeh, ktorý získa najviac bodov v celkovom súčte, vyhráva súťaž a jeho autor(i) získava(jú) titul SG Bard na tomto fóre.

poznámka: Pre prehľadnosť prosím, aby ste pri hlasovaní k príbehom písali aj ich autorov.
Príklad

1. miesto - Admirálovo dedičstvo (Aiwendill)
2. miesto - Stargate Defence (Kramlík)
3. miesto - Zápisky, dopisy a povídky (Andoriel)

4) hlasovanie súťaže bude otvorené od polnoci z 30. novembra/listopadu 2013 na 1. decembra/prosince 2013 do polnoci z 31. decembra/prosince 2013 na 1. januára/ledna 2014. Vyhodnotenie súťaže bude po uzatvorení hlasovania v prvý januárový týždeň roku 2014.

5) Autor či autori víťazného príbehu získa prestížny a lukratívny titul SG Bard, ktorý bude jeho hodnosťou na tomto fóre. V minulom ročníku ho získal St0rm. Obháji ho alebo sa k nemu pridá niekto ďalší?

dúfam, že som na nič nezabudol.

P.S.: Hlasovať môžete aj za svoje vlastné poviedky, nielen za cudzie.


Výsledky Zde:
viewtopic.php?p=342659#p342659
Naposledy upravil Aiwendill dne 02.1.2014 13:00:48, celkově upraveno 5
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
Beztak to zas vyhraje St0rm. :D :D :rflmao: :rflmao: :bravo: :bravo:

--------------------------------------------------
Obrázek

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
To sa este uvidi... :twisted:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
Ja to urcite nebudu :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :D

--------------------------------------------------
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
aiwe, teď si to prosimtě neber nijak osobně...ale nikdo zde na tomto fóru nemá (ergo ani nedosahuje kvalit) na St0rma. Ani ty, ani já, ani Mr. Mister, ani Speedy...nikdo, to je momentálně holý neměnný fakt, s nímž se musíem všichni smířit a můžeme jen vést rovnocenný a gentlemanký souboj o druhé až třetí místo, do nějž určitě zasáhne i slečna Kasparová, případně další z vynikajících dam a stálic tohoto fóra...you know who I'm talking about :D

čímž chci pouze říct, že být sebevědomí je super...ale člověk musí mít i nadhled a byýt schopen přijmout porážku...tak jako já loni (se St0rmem jsem dlouho bojoval, až mě v posledních dnech převálcoval a musím říct, že jsem si z toho i něco vzal a snad je to i vidět v novém díle...)

takže abych to úplně shrnul, těším se na nový ročník SG-Bard a upřímně mě zajímá jak dopadne pořadí na druhém a třetím místě :) :D

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Asi tak Dady. Storm už se vyklubal ze své ulity, už se prostě povznesl a je na jiném levlu. Nikdo zdejší se mu ani zdáli nemůže rovnat, jsou pouze tací, kteří mu sotva sahají po kotníky. Ale prostě možná to bude kruté, možná to bude nemístné, ale je to pravda. Zde noví autoři, prostě nemají šanci proti němu obstát, ne dnes, ne tento rok.

Proto já osobně mám jedno dílo rozpracované, ale nebudu to házet hned na forum, nejdřív si stím musím pohrát a vymazlit k dokonalosti, abych se alespoň srovnal na Dadyho levlu. Pak a jedině tehdy začnu přemýšlet, jak skolit storma.
(Z mého příspěvku se dá odhadnout, kdo že to už dostane můj hlas.)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
 
Patas25: Bohužel budu muset souhlasit a pokud bude vydávat i příští rok a to jako že min. 5., možná i 6. sérii, tak ten zmetek to vyhraje letos i příští rok. Čert, aby si ho vzal. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
 
Uvidime, treba bude prvni nekdo jiny? :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Uvidime. Koniec koncov zalezi vsetko na tom, koho nominuju citatelia a oni maju pravo hlasovat podla svojho uvazenia...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
ja to tipuju tak: 1.St0rm
2.Deadalos304
3.Kasparova655365(doufam ze jje to cisslo dobre :D )

:D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

--------------------------------------------------
Obrázek

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Zatial radsej nic netipuj aby si to nezakrikol... :pst:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
 
Asi tak Leafw ale treti spis Awendil nebo Mr. Mister 8)
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
ani od jednoho jsem nic necetl,ale myslim ze prvni 2.mista jsou jasne :)

--------------------------------------------------
Obrázek

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Lidi, lidi... Vy už tady říkáte své předtuchy na vítěze a to soutěž ani nezačala... K čemu se pak ta soutěž pořádá... Takže své typy na vítěze si ponechejte ve své štědré hlavice a nechte se překvapit, kdo jak dopadne... :) Třeba to letos může být jinak, konkurence je tu velká... Co my můžeme vědět :)

Jinak všem autorům přeji hodně štěstí :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
 
soutez je k tomu,aby se potvrdily nase predtuchy :D

--------------------------------------------------
Obrázek

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Sutaz je na to aby sme zvolili najlepsiu poviedku a jej autora ako barda. Ked bude treba zvolit proroka a potvrdzovat niekoho predtuchy, spravime druhu sutaz... :stupid:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Už mlčím :cryy: :sleepy:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Kramlík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Atlantis, občas Kopřivnice. :)
Pohlaví: Neuvedeno
 
Pro mě je vítěztví už to, že jsem byl se svou skromnou povídkou uveden do příkladu. :D
Ale tak co, pro mě není důležité vyhrát, ale zůčastnit se vedle tak skvělých autorů a mít možnost porovnat se s ostatními. Rád s někým soupeřím i ve věcech, které vůbec neumím, jako je třeba psaní povídek. :) Také přeji všem autorům hodně zdaru a také příjemný zbytek večera. :)
Naposledy upravil Kramlík dne 25.11.2013 23:18:02, celkově upraveno 1
Jestli má někdo zájem si přečíst mou povídku, tak tady je:
Stargate Defence
Atrins Calendar - Ve stádiu vývoje. :P

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Kramlik: tvoj prispevok je to najkrajsie, co som tu dnes videl. Dakujem. Som dojaty... :ok:

A ja mam konecne dostojnicke distinkcie... :yahoo:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Kramlík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Atlantis, občas Kopřivnice. :)
Pohlaví: Neuvedeno
 
Gratuluji, byl jste povýšen. :)
Já děkuji za pochvalu. :)
Jestli má někdo zájem si přečíst mou povídku, tak tady je:
Stargate Defence
Atrins Calendar - Ve stádiu vývoje. :P

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
:hmmm: Ono to vždy nieje "len" o kvalite autora, ale ktorí ľudia budú hlasovať.
Ak niekto si nedal tú námahu a nečítal všetky príbehy vydané v tomto roku, tak nemôže objektívne porovnávať autorov s ich dielami, ale odovzdá svoj hlas len tomu (bez ohľadu na kvalitu) ktorého poviedku pozná (a myslí si že len ona jediná je tá NAJSAMLEPŠEJIA). :!:
Osobne budem mať opäť strašný problém vybrať len tri :wall: .
A StOrm - aj keď si to zaslúži tam nemusí figurovať. :wink:

Všetci ľudia v kníhkupectve nekupujú len "klasikov", ale vyberajú si knihu ktorá ich zaujíma (napríklad: umenie, vojenské, vedecké .... :) :wink: ).
A nieje Sci-Fi ako Sci-Fi. Aj tam sú veľké rozdiely.
:horko: :heat: :faint:
:bye:

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
V tomto naprosto souhlasím. Já osobně nemám prakticky čas na čtení a když už se nějaký najde, tak není zase chuť. Jsem rád, když občas něco napíšu. Tak jako vím a přiznávám, že můj názor nebude zcela objektivní. Ten nebude prakticky ničí, pochybuji, že se tu najde někdo, kdo prostě čte všechno.

Ale tak možná by bylo vhodné, umisťovat na první místo ke Stormovi (pokud se umístí) ještě někoho. Aby bylo dokázáno, že svůj titul obhájil, ale že i druhý autor, se proti takové "přesile" může považovat za vítěze. (Narážím na nové přírustky na foru, kteří teprve svůj um zdokonalují. Tak je tímto způsobem povzbudit dál ke psaní)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

 
Ale nééé. To zas budu muset všude napsat St0rma, protože nic jiného tu ani nečtu :D
Nic proti ostatním autorům, ale St0rm je osvědčená kvalita a u ostatních povídek si už víc než rok říkám, že "zítra už si některou z nich přečtu" :D

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
:hmmm: Tak ako môžeš hlasovať? :roll:
pochybuji, že se tu najde někdo, kdo prostě čte všechno.

Hlásim sa. :wink: :rflmao:
Aspoň mu/im poviem svoj názor (prípadne trošku /len v dobrom/ podpichnem-popostrčím) a ak je to "slabé" aj naďalej a nedá si povedať aj tak skončí, lebo nemá žiadnu odozvu. :sleepy:
:bye:

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
ja tiež čítam všetko, aj keď všade neprispievam reakciami a komentármi. Akurát, že som sa vzdal právahlasovať, kedže som organizátor súťaže... :scratchanym: :scratchanym: :scratchanym:

ináč už len jeden a pol dňa do začiatku súťaže!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Další

Zpět na Soutěže

cron