Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG Bard 2013 - Výsledky!!!

SG Bard 2013 - Výsledky!!!

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 01.12.2013 14:28:31
BB20 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 314
Bydliště: Atlantida, střídavě Cz nebo Florida
Pohlaví: Žena
 
Tak fajn, zde je moje hodnocení:
1. místo: Zápisky, dopisy a povídky - Andoriel
2. místo: Admirálovo dedičstvo - Aiwendill
3. místo: Stargate Vendetta - Patas25
Neříkám, že St0rm nepíše dobře, to ne, ale nemůžu říct, že by to byl úplně můj šálek čaje. Na druhou stranu, díky Andoriel jsem si neskutečně oblíbila Todda (já vím, Ace). Aiwendill je zas charakteristický svou sbírkou lodí všech tvarů a velikostí. :D A Vendettu... No, Vendetta je Vendetta.
:)

Příspěvek 01.12.2013 14:50:44
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
 
1. StarGate: Intervention (Deadalos304)
2. Stargate Defence (Kramlík)
3. Stargate Ships (Kasparova 655365)
Nejrači bych tam dal i Vendettu kdyby tam byla tak je 2. a Defence až třetí puvodně to mělo být tak že ships bude druhé a Defence 3.nakonec to je tak jak to je a taky pro Vendettu hraje další pozitivní věc autor u kterého jsem nemusel hledat jméno protože za ním nemá dlouhé číslo,jediné čím jsem si byl jist od uplného začátu bylo Invertion o tom jsem ani nepřemýšlel.No a jeidné co mi vadí je to že tam není Vendetta kdyby stále vicházelo tak ho sem možná dam.

Příspěvek 01.12.2013 15:01:52
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Soreno, BB20 a deadalos. Děkuji za vaši podporu, potěší že si vzpomenete. Vaši "věrnost" vám vrátím příštím rokem, kdy tu povídku už definitivně dokončím a během léta mám v plánu dokončit první sérii mého nového díla, které se snad i vyrovná Invertionu a strochou dobré vůle i předčí.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 01.12.2013 15:22:03
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
 
Fakt lituji že jsem tě tam nedal rád bych to udělal podle mě tu máš 4. nejlepší povídku.

Příspěvek 01.12.2013 16:22:11
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
Mno lidičkové a milí foráři různého věku, vyznání a v neposlední řadě pohlaví :)

rok se s rokem sešel a náš slovenský bratr Aiw nám tu opět uspořádal kulervoucí a nervy drásající parádu :) (nemyslete si, tyhle úvodní věty ke mně přišly jak blesk z čistého nebe)

na začátek musím poděkovat krom Aiwovi také všem, kteří doposud hlasovali. Ať už to bylo pro mě, pro St0rma, Aiwendilla, Monny a MacKenzie...a mnoho dalších skvělých autorů... letošní prozatím hojná účast je potěšující a dává naději do příštích let, že fórum i po "klinické smrti" SG seriálů a filmů bude stále žít.

Jak jsem již říkal, jsem svým fanouškům velmi vděčný, že hlasovali pro moji povídku, což autora a jeho snahy vždy potěší a mnohdy i motivují k dalšímu psaní (motivace je stále, náapdy taky...ale není čas). Nicméně je tento ročník poznamenám jednou nepříjemnou věcí a to jak tomu říkám Anti-St0rmovskou bojkotací...já osobně nevidím nic špatného na tom, že by St0rm svůj post obhájil. Nevidím nic špatného na tom, že pro něj jeho věrní fanoušci hlasují...ovšem co vidím špatného na letošním hlasování je přístup některých čtenářů, kteří záměrně bojkotují zřejmě jednoho z nejlpeších autorů tohoto fóra jaký tu kdy byl a to jen z pošetilého důvodu, aby i ti méně zdatní mezi něž se řadím i já, Kramlík, Shayla, Kasparova655365,...a mnoho dalších měli šanci vyhrát. Proto vás všechny vyzývám, abyste zvážili a případně přehodnotili svá halsování, aby i tento ročník mohl probíhat v duchu a rámci fair-play. Ocením to nejen já, ale zřejmě i jiní potenciální vítězové (Aiw, Mr.Mister, Moony + MacKenzie), čímž opadne taková ta zvláštní hořká pachuť výhry, protože v hloubi srdce víte, že je zde někdo lepší...

Tímto trochu delším textem nechci nikoho podněcovat ke změnám pokud tak nechce dělat....ani nesnižuji hodnoty literárních děl zde na fóru jiných autorů. Jen chci abyste při hlasování nemysleli na to, aby to náhodou vyhrál někdo jiný, než loni. Samozřejmě vaše volba nemusí zahrnovat St0rma z důvodu, že to prostě není váš šálek čaje, ale pokud jeho povídku máte rádi a neudělili jste mu hlas jen z důvodu, aby znovu nevyhrál...prosím, hlasujte pro něj.

Nechtěl jsem tady nikoho konkrétního zmiňovat v rámci profesionality, ale aby nedošlo k nedorozumění z vaší strany, je třeba uvést jeden příklad nejmenovaného čtenáře.
Dovolím si citovat!
Já si myslím, že nejlepší je StOrm, ale hlasovat pro něj nebudu.

Záměrně jsem vynechal usměvavého do očí bijícího smajlíka, který jen podtrhoval ubohost s níž bylo potvrzeno to, čemu jsem tuto úvodní řeč věnoval.

Doufám, že jste si toto přečetli celé, a že jste si z toho něco odnesli. Tímto vám děkuji a nyní bych si dovolil udělit tolik očekávané hlasy.

1. místo - Odkaz Phoenixe (St0rm)
2. místo - Stargate Vendetta (Patas25)
3. místo - to si prozatím ponechám a doufám, že se přes vánoční svátky dostanu k přečtení alespoň nějakých děl, abych mohl tuto anketu doplnit i o třetí hlas

Příspěvek 01.12.2013 17:50:19
Kramlík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Atlantis, občas Kopřivnice. :)
Pohlaví: Neuvedeno
 
Musím v tomhle souhlasit s Daedalosem. :)
Já osobně jsem ho nezařadil pořadí, kvůli tomu, že jsem se ještě nedostal k přečtení ani kousku textu, což mě mrzí.
3. místo bylo pro mě záhadou, nevěděl jsem koho tam dát, jelikož tu moc povídek nečtu. Nakonec jsem se rozhodl, že si zkusím přečíst pár dílů od Shayly, dopadlo to tak, že jsem četl někdy od 2 do 5 do rána. :D ( Ano, tímto házím vinu toho, že jsem nespal na tebe Shaylo. ) A musím říct, že se mi její dílo líbí, zatím to nemám celé dočtené, ale hned jak dočtu, tak se ti tam vyjádřím. :)
Jestli má někdo zájem si přečíst mou povídku, tak tady je:
Stargate Defence
Atrins Calendar - Ve stádiu vývoje. :P

Příspěvek 01.12.2013 23:04:56
Paci Azanyrmuth Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 340
Bydliště: Aldeneerin
Pohlaví: Muž

 
Další kolo. To budu muset najít nějaký čas na přečtění pár děl, abych mohl dát nějaké hlasy. Zatím mám jen jeden oblíbený povídkový cyklus. Chtělo by to trochu delší den, třeba 48 hod :D
Starší tvorba: Fantasy román "Dobrodruzi z Antaru" k počtení zde: http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=2&id=1404

Příspěvek 01.12.2013 23:24:14
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
Paci...proč mám pocit deja vu?...že by měl mít den 48 hodin jsi totiž psal i loni :D :D

nicméně s tebou plně souhlasím...alespoň bych mě lčas dělat bakalářku, prezentace, práci a spoustu dalšího a ještě bych stíhal psát povídku...

Příspěvek 02.12.2013 00:07:08
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
:arrow:
Nicméně je tento ročník poznamenám jednou nepříjemnou věcí a to jak tomu říkám Anti-St0rmovskou bojkotací...já osobně nevidím nic špatného na tom, že by St0rm svůj post obhájil.


Osobne som ho nedal - nie kôli nejakému bojkotu, ale kôli niektorým častiam ku ktorým som dal (v píspevkoch pri jednotlivých častiach) aj moje pripomienky (nevylúčill som ani jeho - ani iných autorov-ky, ale vybral som si tie, ktoré mi sedia najviac a ku ktorým nemám výhrady). Človek nie vždy hlasuje za kvalitu, ale za to, čo ho zaujme najviac. Takže napríklad ja: nehlasoval som proti niekomu, ale za niekoho. :)
StOrm je parádny autor (a nielen on) :yes: , ale hlasovať sa môže len za tri poviedky :sorry: . :(
Nikoho neuprednostňujem, ani nezatracujem. To je asi tak všetko. :wink:
Ale pravdu máš v tom, že taký koment tu nemal byť žiadny. :(
:bye:

:arrow:
Puk: ty snad mas nocnu sluzbu alebo co? Lebo prispievat o pol tretej v noci je priznak bud nespavosti alebo pracovneho nasadenia...

Alebo človek píde domov a ide až na poobednú. :rflmao:
:heat:

Příspěvek 02.12.2013 09:17:32
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
Osobne som ho nedal - nie kôli nejakému bojkotu, ale kôli niektorým častiam ku ktorým som dal (v píspevkoch pri jednotlivých častiach) aj moje pripomienky (nevylúčill som ani jeho - ani iných autorov-ky, ale vybral som si tie, ktoré mi sedia najviac a ku ktorým nemám výhrady). Človek nie vždy hlasuje za kvalitu, ale za to, čo ho zaujme najviac. Takže napríklad ja: nehlasoval som proti niekomu, ale za niekoho. :)
StOrm je parádny autor (a nielen on) :yes: , ale hlasovať sa môže len za tri poviedky :sorry: . :(
Nikoho neuprednostňujem, ani nezatracujem. To je asi tak všetko. :wink:
Ale pravdu máš v tom, že taký koment tu nemal byť žiadny. :(


Puku: taková hlasování je naprosto v pořádku a nemám proti němu ani čárku. Já se jen snažil poukázat na fakt, že se v kuloárech tohoto fóra několik dní před hlasováním "tiše debatovalo" o tom, že by St0rm neměl vyhrát a že se mu záměrně nebudou posílat hlasy...kdyby nebylo příspěvku asi bych to ani neřešil, nicméně ctihodný občan (ano ty víš že mluvím na tebe občane) to krapet přepísk a nahrál mi na smeč.

co je komu po chuti je jeho věc, ať je to aiw, holky, kramlík, leaf...kdokoli, je to jen a pouze jeho věc a jeho chuť do níž mu nemá nikdo z nás zasahovat...

můj příspěvek byl myšlen spíš k zamyšlení jestli správné dělat to způsobem, jakým se to mělo...a možná i trošku dělalo :)

Příspěvek 02.12.2013 11:01:38
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

 
1. místo: Odkaz Phoenixe (St0rm)
2. místo: Stargate: Intervention (Daedalos304)
3. místo: Povídky M&M (Mack a Moony)

Kdybych na třetí místo mohl dát ještě jednoho (jakože nemůžu) tak bych tam zařadil Stargate: ships.
Obrázek

Příspěvek 02.12.2013 11:07:13
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
:ok: . Ja to beriem a preto som tam vložil aj vetu:
Ale pravdu máš v tom, že taký koment tu nemal byť žiadny. :(

A dopísal som svoje dôvody prečo som hlasoval ako som hlasoval, nech je to jasné. :yes:
To je z mojej strany všetko. :scratchanym: :lol:
Howgh.
:bye:

Příspěvek 02.12.2013 12:29:37
Petr777 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
 
1. místo: Odkaz Phoenixe - St0rm
2. místo: Admirálovo dedičstvo - Aiwendill
3. místo: StarGate: Intervention - Deadalos304

Příspěvek 02.12.2013 13:18:22
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
tá Anti-St0rmovská iniciatíva nepotešila ani mňa ako organizátora súťaže, ale nemôžem s tým nič robiť, teda aspoň myslím... :roll:


svoje hlasy udelím až po vianociach, pretože dovtedy sa tu ešte môže vyskytnúť zopár poviedok či častí poviedok, ktoré by mohli zmeniť môj názor...

každopádne, ak cítite, že sa vám páči niektorá iná poviedka, než tie, za ktoré ste hlasovali, páči viac, tak neváhajte a zmeňte svoje hlasy. Môžete to meniť do uzavretia hlasovania. Pre mňa ako organizátora a porotu, ktorá bude vyhodnocovať výsledky hlasovania, je dôležité to, čo bude dané v okamihu uzatvorenia hlasovania. Dovtedy si môžete svoje hlasy upravovať ako len chcete...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 02.12.2013 13:30:12
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
 
1 místo: Paci Azanyrmuth - Stargate: Aldeneerin 2
2 místo: Aiwendill - Admirálovo dedičstvo
3 místo: St0rm - Odkaz Phoenixe

Příspěvek 02.12.2013 16:34:55
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Jako všichni víme, že jsem to tady napsal první já, nebo když už, jsem to tady nejvíce podnítili... :-) Ale samozřejmě myšleno čistě ze srandy a ikdyž na storma výhrady mám, ale to už je jiná písnička, to jsme si řekli na skypu.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 02.12.2013 17:29:39
posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
 
1.StarGate Ships - Kasparová655365
2.Admirálovo dedičstvo - Aiwendill
3.Zápisky ,dopisky a povídky-Andoriel
Naposledy upravil posedlík dne 31.12.2013 03:54:00, celkově upraveno 1

Příspěvek 02.12.2013 18:09:08
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
Ty posedlíčku, ty mě dokážeš vždycky rozesmát :D :flower:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 02.12.2013 18:44:02
posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
 
a čím sem tě rozesmál :scratchanym:

Příspěvek 02.12.2013 18:47:34
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

 
No, na deadalův styl pravopisu nemáš (bez urážky, deadale :) ) :D Jinak děkuji :) Jsem ráda, že se ti Ships líbí :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 02.12.2013 22:48:32
Paci Azanyrmuth Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 340
Bydliště: Aldeneerin
Pohlaví: Muž

 
Daedalos304 píše:
Paci...proč mám pocit deja vu?...že by měl mít den 48 hodin jsi totiž psal i loni :D :D

nicméně s tebou plně souhlasím...alespoň bych mě lčas dělat bakalářku, prezentace, práci a spoustu dalšího a ještě bych stíhal psát povídku...


Pravda, poslední léta to říkám dost často. Příště prozměnu navrhnu třebas 72 hod :D ale asi mi to nebude moc platné. Je fakt, že od té doby, co chodím do práce, toho času rapidně ubylo. Když máme poradu nebo nějaké pracovní cesty, tak to ze dne nezbude nic. Na VŠ to byla pohoda, tam toho času bylo fakt dost, ale to už je dávno :(
Starší tvorba: Fantasy román "Dobrodruzi z Antaru" k počtení zde: http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=2&id=1404

Příspěvek 02.12.2013 23:25:20
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Na SŠ byla pohoda. Teď jsem na VŠ a čas je upa v řiti..
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 02.12.2013 23:33:21
Kramlík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Atlantis, občas Kopřivnice. :)
Pohlaví: Neuvedeno
 
V MŠ byla pohoda. :D
Jestli má někdo zájem si přečíst mou povídku, tak tady je:
Stargate Defence
Atrins Calendar - Ve stádiu vývoje. :P

Příspěvek 02.12.2013 23:43:36
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Lidi, uz jste vazne :offtopic:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 03.12.2013 00:27:33
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tomu se nevyhneš, dej tomu tak den a pak to nech promazat. :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
PředchozíDalší

Zpět na Soutěže

cron