Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG Bard 2014 - Výsledky!

SG Bard 2014 - Výsledky!

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 10.1.2015 12:38:52
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Takže moje zhodnotenie Barda z pohľadu organizátora...

Tento ročník prebehol až výnimočne pokojne, čo bola oproti minulému roku, keď prebiehala silná anti-St0rmovská kampaň vítanou zmenou. Pravdupovediac som očakával trochu väčšiu účasť hlasujúcich, ale SGA-P fórum bolo celkovo nejaké zaspaté toho roku, takže som vcelku spokojný. Teda aspoň čo sa týka organizačnej stránky... :ok:

Keďže som však bol zároveň aj horúcim kandidátom na Barda vďaka môjmu príbehu Last of Ancients, tak som sa dosť tešil, že som dostal toľko hlasov. Každopádne pri spočítaváni hlasov to dosť dlho vyzeralo tak, že to vyhrajem, ale Patas25 bol lepší... Pomaly si už začínam zvykať na to, že budem večne druhý... :lol:

Pýtali ste sa, kde beriem toľko času a elánu na organizovanie tejto súťaže... ono v podstate stačí len vyhlásiť nový ročník, čo je jeden úvodný príspevok s pravidlami a potom na konci spočítať hlasy a vyhlásiť víťaza. Nič viac. Akurát si treba strážiť prípadné otázky a odpovedať na ne, ak sa teda vyskytnú. Ale to sa dá pohodlne zvládnuť počas bežného účinkovania na fóre. Spočítavanie hlasov je pri takomto malom počte (rádovo desiatky hlasov, stačí sa pozrieť na výsledkovú listinu) malinou a zaberie to maximálne polhodinu... :scratchanym:

a to je asi tak všetko. Novému Bardovi gratulujem k víťazstvu a o rok sa k tomu možno už konečne dostanem aj ja... :wall:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Předchozí

Zpět na Soutěže

cron