Soutěž: SG Bard 2019
Poslední šance pro hlasování nejlepší povídky na fan-projectu: http://forum.fan-project.net/viewtopic.php?f=91&t=9884
Všem spisovatelům přejeme hodně štěstí. Ať vyhraje ten nejlepší.

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG Bard 2019

SG Bard 2019

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.11.2019 21:08:24
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3074
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Vážené dámy a ctení páni, administrátori, moderátori, autori, korektori, čitatelia... vážené osadenstvo fóra Fan - Project!

Blíži sa koniec roka a teda nastáva čas na našu, už viacmenej tradičnú, súťaž s názvom SG-Bard. Aj keď naše fórum trochu upadá (dobre, teda trochu viac ako trochu), nezúfajme. Napriek všetkým čiernym a temným prognózam sa predsa len našlo aj v tomto roku niekoľko autorov, ktorí písali a uverejňovali svoje príbehy. Našlo sa aj niekoľko čitateľov, ktorí tieto príbehy čítali. Preto dúfam, že sa toho zhostíte so cťou a svojimi hlasmi podporíte toho autora, ktorý podľa vás v tomto roku napísal najlepšiu poviedku či príbeh.

Pravidlá sú také, ako po minulé roky:

1) Každý registrovaný užívateľ na tomto fóre môže udeliť hlasy trom poviedkam v poviedkovej sekcii fóra a to štandardnou formou, teda udelí hlas pre prvé miesto, pre druhé miesto a pre tretie miesto. Vo výslednom hodnotení bude poviedke na prvom mieste daného hlasu pridelený počet troch bodov, na druhom mieste počet dvoch bodov a na treťom mieste jeden bod. Poviedka, ktorá získa najviac bodov vo výslednom súčte všetkých hlasov, vyhráva súťaž a jej autor, autorka či autori získavajú na nasledujúci rok prestížny titul SG Bard.

2) Pri udeľovaní hlasu je potrebné uviesť názov poviedky a meno autora v zrozumiteľnej forme tak, aby bolo ľahko identifikovateľné, o ktorú poviedku a ktorého autora ide. Drobné preklepy sú tolerované, ale je potrebné jasne a jednoznačne určiť, o ktorú poviedku ide, aby nemohlo dôjsť k zámene.

Príklad:

1. miesto - Dolinarth (Aiwendill)
2. miesto - Paralelní vesmír (Andoriel)
3. miesto - The Lost Doctors (šAshrak)


3) Ak je v niektorej téme viac poviedok od rôznych autorov (ako sa to stalo pri jednom z predchádzajúcich ročníkov tejto súťaže v prípade poviedky od Dáše a témy od Andoriel), tak prosím uveďte presne, ktorej poviedke dávate hlas.

Príklad:

1. Miesto - Druhá šance - Daša (v tématu "Daledon a drobnosti mimo mísu" od Andoriel)


4) Nominované sú všetky poviedky, ktoré boli aktívne v roku 2019, teda od 1.1.2019 do 31.12.2019. Aktívne znamená, že minimálne jedna ich časť alebo kapitola bola publikovaná v danom období. Poviedky, ktoré neboli publikované v tomto roku, nie sú nominované a nemožno za ne hlasovať. Rovnako nie sú nominované ani poviedky, o ktorých sa síce tohto roku debatovalo v ich daných témach, no neboli v danom období publikované. Poviedky, za ktoré nemožno hlasovať vôbec, sa nachádzajú v sekcií "mŕtve poviedky". Poviedky, za ktoré možno hlasovať, sú v sekciách "dokončené poviedky" a "nové alebo rozpísané poviedky". Treba si však dávať pozor na dátum publikovania, lebo hlasy udelené za príbehy, ktoré neboli publikované v tomto roku, nebudú akceptované. Presný zoznam poviedok, za ktoré možno hlasovať, organizátori zverejnia ešte pred začiatkom hlasovania a budú ho podľa potreby aktualizovať.

5) Hlasovanie trvá tak ako po minulé roky počas celého mesiaca decembra/prosince, teda od 00:01 prvého decembra 2019 do 24:00 tridsiateho prvého decembra 2019. Hlasujúci môžu počas tohto obdobia hlasovať v rámci uvedených pravidiel. Hlasujúci môžu zmeniť ľubovoľne zmeniť svoje hlasy, ak sa rozhodnú odovzdať hlas inej poviedke, než pôvodne zamýšľali. Zmena hlasu je však možná len v rámci hlasovacieho obdobia. Neskôr po uzavretí hlasovania nebudú už zmeny akceptované. Hlasovať môžete aj za svoje vlastné poviedky, ak sú nominované do súťaže.

6) Vyhodnotenie bude uskutočnené v prvý týždeň Januára/Ledna 2020 a výsledky budú zverejnené okamžite po vyhodnotení.

Dúfam, že som na nič nezabudol. Ako organizátor si vyhradzujem právo na zmenu pravidiel v prípade nejasností. Ak by boli nejaké otázky, tak sa smelo pýtajte (podľa možností verejne v tejto téme, aby to bolo jasné pre všetkých).
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 01.12.2019 08:51:12
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3074
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Hlasovanie už beží... :write:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 04.12.2019 23:56:18
andoriel Uživatelský avatar
SG bard
SG bard

Příspěvky: 1687
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací
 
Možná by bylo fajn sem dát seznam povídek, které mohou soutěžit. Jestli budu mít chvilku, dám to dohromady, ale se svým pořadím začnu hned:


1. místo - Stargate: Aldeneerin 4 (Paci Azanyrmuth)

2. místo - StarGate Genesis (kasparova655365)

3. místo - zatím jsem se nerozhodla, ale doplním

:bye:

:sunny:

Příspěvek 07.12.2019 dnes, 00:28:04
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 581
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1. místo - Stargate: Aldeneerin 4 (Paci Azanyrmuth)

2. místo - SG: Paralelní vesmír II: Amébal (andoriel)

3. místo - StarGate Genesis (kasparova655365)

S pozdravem Forton :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Soutěže

cron