Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1. Atlantida nepotřebuje k přistání nutně vodu. Už v prvnim díle např. nebyla na vodě a potom ta kopie atlantidy taky ne.

2. Mohlo by to být trochu delší :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opět skvělý díl.
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hezký, kolonizace planet, tohle já měl vždycky rád.. :lol:

Atlantida nepotřebuje nezbytně vodu, ale očividně se lépe přistává na vodě než na tvrdé zemi, obzvlášť když si vzpomeneme na styl s jakým přistávaj, to by pak Atlantida byla rozeseta po okruhu několika desítek kilometrů.. Navíc bůhví jestli nepotřebuje mít vykopané základy a podobně, zespodu neni placatá, takže bez základů by musela spoléhat maximálně na to že se pod vlastní vahou zaboří dostatečně do země aby byla stabilní. A navíc, na souši by se nemohla potopit, a to přece nejde... :lol:

P.S., Mně délka vyhovovala.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
možna ma nějaké kompenzační tlumiče který vyrovnavaj nerovnost.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
díl parádní....těším se na další....Asgardé na planetě s Atlantidou??? Luxus....bude to velice zajímavé

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jj to mi taky přišlo luxusní šup šup další díl :-D
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ridix:
1.Vím, že Altantida nemusí být na vodě, ale příjde mi to takhle hezčí.
2.Díl jsem psal ve Wordu písmem 12. Tento díl byl průměrně dlouhý to znamená necelé čtyři A4.

All:Jsem rád, že se díl líbil, další sem hodím v neděli večer, nebo v pondělí během dopoledne. A jinak pro ridixe:Soudím, že ty jsi žádnou povídku nenapsal, a kdyby jo moc dobře by jsi věděl, že moje tempo přidávání je aktivnější než u jiných.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně jako vždy :bravo:
Ale přišlo mi, že neandrtálci to zrovna být nemuseli. Mohli to být kupříkladu zdegenerovaní a postižení lidé s nějakými vadami, ale neřekl bych, že se v cizí galaxii vyvinou neandrtálci, jaké známe mi. :D Chtělo by to něco jako, lidem podobní tvorové 8)
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ostatní povídky se mi moc nelíbili. Ano sam jsem nikdy nic nepsal nemam takovou fantazii.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak lidičky. Je jasné, že v mojí povídce bude brzo kolonie. A já jsem dostal nápad jak se do ní můžete zapojit i vy. Stačí sem napsat jak by se kolonie (popřípadě ta planeta) měla jmenovat. Máte na to čas do zítřka do osmi hodin večer, pak se návrhy dají do ankety a bude se o nejlepším názvu hlasovat.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pegasus Terra :lol: :lol:
Obrázek

Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Včera jsem zkoumal popis na jední tužce a bylo tam napsané Hybrid. :D A já to přečetl jako Hybria, takže to je možné jméno, popřípadně Hybridia. :)
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tento název je hodně podobnej Teře ale je prostě jiná Tarania jiank těším se an další díl...btw. budeš do své povídky přidávat nový lodě?? třeba že Země postavila další loď a tak????

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Samozřejmě... už mám aji vymyšlené jak je zavedu do děje. A dokonce mám i něco více k nové rase.
A jinak lodě... sem hledal na internetu nějaké které bych tam přidal ať víte jak vypadá, ale možu aji skusit jednu dopodrobna popsat.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak mě spíš nejde o popis mohl bys nechat klasickou BC-304, na ní není nic špatného jen že bys pak popř. mohl chtít udělat i anketu o její jméno

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
xD jako tak... ale to není špatný nápad... častější ankety tedy

A jinak je tady další díl a založil jsem anketu ohledně jména kolonie.


Díl 7: Nová kolonie

„Jak je na tom?“ zeptal se John, jakmile přišel na ošetřovnu.
Jennifer odstoupila od Ronona a zamířila k Johnovi. „Vytáhli jsme ten oštěp. Naštěstí to byla čistá rána a žádné orgány nebyly zasaženy.“
„A kdy ho propustíte?“
„Koncem příštího týdne by mohl odejít, ale jen tak se do služby nevrátí. Bude se muset šetřit.“
„Aha. Děkuji doktorko. No já se jdu podívat za ostatními, jestli pokročili s novou planetou.“
John se otočil a šel do nejbližšího transportéru. Vyšel až v jídelně a zamířil na terasu, kde seděli Rodney, Sam, Daniel a Teyla. Všichni měli před sebou notebooky a hledali novou planetu.

„Jak mu je?“ zeptala se Teyla, jakmile si John přisedl.
„Chvíli si poleží, ale doktorka říká, že se z toho dostane. A jak jste vy pokročili s hledáním?
Slova se teď ujme Rodney: „Našli jsme dalšího kandidáta – P3X-192. Je tam dýchatelná atmosféra, čistá voda, úrodná půda a oceán zabírající 42% planety.“
Dále pokračovala Sam: „Má něco přes devět tisíc kilometrů v poloměru, nerostné bohatství se nachází v třicetikilometrové hloubce a na orbitě je sedm měsíců.“
„To vypadá na pořádného macka. Vyšlu Lornův tým na průzkum,“ rozhodne nakonec John a odejde do řídící místnosti.

O šest hodin později v řídící místnosti.

„Aktivace zvenčí,“ zakřičí Chuck „Přijímáme kód majora Lorna, vypínám štít.“

Z brány vyletí jumper a zamíří si to do hangáru. O pár minut později přijde celý tým do řídící místnosti, kde potká Woolseyho a Johna.

„Jak to šlo?“ vypálí na ně hnedka John.
„Jedním slovem dobře.“ odpoví Lorn
„Běžte se převléct, za půl hodiny v zasedací místnosti,“ ukončí debatu Woolsey a Lornův tým zamíří do šaten.

O půl hodiny později v zasedací místnosti



Všichni už seděli v zasedačce a čekalo se jenom na tým majora Lorna, který došel o pár minut později. Jakmile se všichni pohodlně usadili, chopil se slova Woolsey.
„Takže majore, řekněte nám, co jste tam objevili?“
Major Lorne se postaví a přistoupí k obrazovce na druhé straně místnosti a začne s prezentací.
„Aby byli všichni seznámeni s planetou. Z databáze víme, že má poloměr 9 273 kilometrů. Obíhá kolem ní sedm měsíců, z planety jsou viditelné pouze čtyři.“ Major svůj výklad doplnil několika nákresy a dál pokračoval.
„Na planetě se nachází několik ložisek Trinia, Neutronia a Montria, které se nachází v třicetikilometrové hloubce.“
„Těchto ložisek můžeme dosáhnou tokerskými krystaly,“ doplní jej Rodney, ale dál už mlčí, jakmile si všimne Johnova pohledu. Major Lorne se znovu chopí slova.
„Pevnina se rozprostírá přes 58% planety, je úrodná a vhodná pro založení farmářských kolonií…“ Major Lorne další hodinu vyprávěl a popisoval planetu. Johnovi se podařilo při prezentaci usnout a Woolsey slíbil doporučení planety pro IOA.

O dva dny později

Atlantis poletovala na oběžné dráze kolem asgardské základny. Celé město obklopoval štít, aby nedošlo k celkové dekompresi. Štítem pravidelně proletovaly skupiny Jumperů tam a zpět.
Na asgardské základně panoval zmatek. Mariňáci a Asgardi v oblecích přenášeli veškerá vybavení základny a nakládali je do jumperů. Jak Thor předpokládal, Nejvyšší rada souhlasila se společnou kolonií. Proto bylo veškeré vybavení základny odmontováno, pečlivě zabaleno a přepraveno do města.

„Můžu si přisednout?“ zeptá se Woolsey, když vejde na terasu, kde už obědvá Johnův tým.
„Samozřejmě,“ odpoví pohotově John a všichni pak uvolní místo.
„Na to jsi nikdy nezvyknu,“ zahájí rozhovor Woolsey.
„Na co, pane?“ zeptá se John.
„Na to, jak se naše Atlantida vznáší na oběžné dráze.“
„No, chvíli tu ještě budeme, než se IOA rozhodne na jakou planetu nás pošle. Kdy se to vůbec dozvíme?“
„Za tři hodiny podáváme hlášení přes mezigalaktický most a zároveň obdržíme instrukce. Ale dost mluvení, to kuře vypadá lákavě. Dobrou chuť.“
„Dobrou chuť,“ odpoví zbytek téměř současně.

O tři hodiny později v řídící místnosti.

„Majore, vytočte prosím most,“ rozkáže Woolsey, jakmile dojde do místnosti.
„Rozkaz, pane,“ odpoví Chuck a začne zadávat adresu na DHD.
„Spojení navázáno, odesílám data,“ oznamuje postup Chuck. „Data odeslána, přijímáme instrukce od IOA.“
„Zkopírujte mi je prosím do tabletu,“ řekne Woolsey a podá mu svůj tablet. Během chvíle v něm má rozkazy, otočí se a vydá se do své pracovny. Tam si pohodlně sedne do křesla a začne číst instrukce.

Doktore Woolsey,
IOA vám dává svolení k přistání na planetě s označením P3X-192. Zároveň se na této planetě započne stavět asgardská, pozemská i athosianská kolonie. Ze Země byl vyslán Daidalos a George Hammond s nákladními kontejnery. Převážně převáží těžební a stavební materiál pro vybudování prvních pevností a dolů. Vaším úkolem bude pomoc při stavbě infrastruktury a obranných zařízení. Jakmile se Asgardi vystěhují ze základny, odleťte na určené místo.


Woolsey dočte krátké instrukce a vydá se do řídící místnosti. Tam si stoupne k jednomu z terminálů a pomocí městského interkomu rozhlásí novinky. Ale lidé na základně tento krok už očekávali a tak nebyli příliš překvapeni.

O den později


„Základna byla vystěhována a jsme připraveni k její autodestrukci,“ oznámí Rodney v řídící místnosti Woolseymu, který mu ihned odpoví.
„Plukovníku Shepparde, jste připraven v křesle?“ zeptá se Woolsey.
„Připraven, pane. Čekám jen na váš pokyn,“ odpoví John, který už sedí pohodlně v antickém křesle.
„Doktore, prosím vyšlete signál k destrukci,“ rozkáže Woolsey a na tento pokyn se Rodney posadí k počítači a zadá autodestrukci.
„Signál byl vyslán, základna by se měla zničit do třiceti vteřin.“

Všichni v místnosti zvědavě sledují senzory, John v křesle si vyvolal virtuální obrazovku a zbytek města pozoruje planetu z teras a balkónů.

„Ne, ne, ne! To je špatně!“ vykřikne Zelenka, který sedí v rohu řídící místnosti u jedné z antických konzolí.
„Co se děje, doktore?“ otočí se od konzolí směrem k Radkovi Woolsey.
„Podle senzorů dochází v místním Slunci k chemické reakci!“ odpoví mu Radek a dále si čte data u konzole.
„Má pravdu,“ prohlásí Rodney. „Za dvacet vteřin celá tato soustava vyletí do vzduchu. Bude to výbuch velikosti supernovy.
Woolsey na nic nečeká a ihned rozkáže do vysílačky: „Shepparde, slyšel jste? Musíme odsud zmizet!“
„Já vím,“ odpoví John, obrazovka nad křeslem zmizí, křeslo se zakloní a podlaha pod ním se ještě víc rozsvítí. Celé město se v tom okamžiku silně otřese, až někteří lidé padnou na kolena, a skočí do hyperprostoru. O pár vteřin později, co město odletělo, celá soustava vybuchla.

O čtyři dny později, zasedací místnost

V zasedací místnosti seděl okolo stolu Johnův tým, zástupci Asgardů a Zelenka. Všichni si pročítali základní rozkaz od IOA a jejich podrobné instrukce. Porada začala, když přišel jako poslední Woolsey.
„Dnešním cílem porady je seznámit se s vedoucími nové kolonie. Veškerou vojenskou posádku má na starost generál Jack O´Neill, pod kterého spadáte i vy, plukovníku,“ obrátí se na Johna a poté dále pokračuje.
„Těžební průmysl zastoupí Rus jménem Nikolaj Rukavišnikov. Mluví plně rusky, anglicky a německy. Jeho specializací jsou hlubinné vrty a těžba na nepřístupných místech.“ Woolsey zavře spis a nechá jej kolovat po místnosti a poté otevře další složku.
„Zemědělské práce má na starost Luis Levine. Pochází z Argentiny a je ten nejlepší ze svého oboru.“ Znovu nechá kolovat spis a otevře poslední složku.
„Veškerá výroba, oprava, montáž a programování bude spadat pod Pavla Pospíšila. Žil a studoval v České republice na Karlově univerzitě a má doktorát ze strojního inženýrství.“ Zavře spis a pošle jej ostatním.
„Konečně další Čech,“ prohlásí Zelenka a pozorně se začte do jednoho ze spisů.

O dvanáct hodin později


„Pane, do třiceti vteřin budeme na místě,“ promluví do vysílačky John, který sedí v křesle a poté už se plně soustředí na vylétnutí z hyperprostoru. Atlantida se nyní ocitla na oběžné dráze planety. Pouhým okem bylo vidět několik jejích měsíců, ale hlavní pozornost měla planeta samotná. Velkou část plochy zabírala pevnina, kterou půlil jasně modrý oceán. Všichni, kterým se tento pohled naskytl, strnuli v úžasu. Mezi nimi byl i doktor Woolsey, kterého ovšem vyrušil známý hlas plukovníka Caldwella z vysílačky.
„Atlantido, vítejte na orbitě naší nové kolonie. Odesíláme vám souřadnice k přistání.“
V řídící místnosti zapípal jeden z notebooků, ke kterému přiskočil Zelenka.
„Máme ty souřadnice, odesílám je ke křeslu,“ promluví Radek a začne něco ťukat na počítači.
„Tady Sheppard,…“ ozve se v městském interkomu. „… chystáme se na přistání. Proto se prosím pevně něčeho chytněte, nejlépe se posaďte. Atmosféra planety je hustší a při vstupu do ní to bude házet.“ Na to se všichni ve městě rozejdou z teras a balkónů a bezpečně se usadí do křesel. Mezitím se John plně soustředí na vstup do atmosféry. Štít obklopující město se doruda rozžhavil, ale i přesto pevně držel. Po pár okamžicích město zabrzdilo několik desítek metrů nad hladinou oceánu. John opatrně dosedl na klidnou vodu a pomocí motorů nasměroval Atlantidu do jednoho z hlubokých zálivů.
„Nádherné přistání Johne,“ ozve se ve vysílačce Sam.
„Díky, snažil jsem se,“ odpoví jí.

O několik hodin později v hangáru.

John zamířil do hangárů, kde už čekalo dalších osm týmů.
„Tak, panstvo,“ odmlčí se a poté dál pokračuje. „Naším úkolem je podrobněji prozkoumat a zmapovat terén. Každý tým až na ten můj dostane k průzkumu sektor, my pomůžeme s rozmístěním dalších základen a zahájení stavby tunelů tokerskými krystaly. Lor…“
John byl náhle přerušen otevřením dveří, ze kterých vyšli dva Asgardé ve svých oblecích. Jeden z obleků neměl standardní červenou barvu, ale modrou. Všichni mariňáci a vědci se otočili na nově příchozí.
„To jsem já, Thor,“ ozve se z modrého obleku počítačově změněný hlas. „Hermiod a já bychom se rádi připojili k práci na pevnině.“
„V tom nevidím problém. Hermiod půjde do týmu majora Lorna a Thore, ty půjdeš k nám.“ Rozvrhne John a pak ještě určí každému týmu jeho sektor.

O patnáct minut později

Dveře hangáru se otevřou a postupně z něj vyletí osm jumperů. Chvíli letí stejným směrem, ale nakonec dráhu udržuje jen Johnův jumper. Ten letí k místnímu pohoří, kde se nachází další hvězdná brána. John lehce přistane mezi bránou a jedním z vojenských stanů. Všichni vystoupí za cvakání robotického obleku.
„To jsou dobrá strategická místa,“ obrátí se John na přicházejícího generála a ukáže na vojáky, kteří se do nedalekých skalisek rozmístili tak, ať mají výhled na bránu. Na skalách mezi kameny se nacházelo nejedno kulometné hnízdo a několik raketových odpališť raket země-vzduch.
„Můj nápad, jsem rád, že se líbí,“ odpoví Jack a společně s celým týmem zamíří na poradu do stanu.


A opět děkuji Dark Angelovi za korekci.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A opět výborný díl :bravo: :bravo: :bravo: . Už se těšim na další
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
heh.
No lidičky povídku sic nečtu (Ačkoliv jako většinu jsem započal číst) ale přesto musím reagovat aby měl Patas25 klid (pokud ho nemá) :)
přišlo mi již pár PM s odkazem na tuto povídku s tím že má občas až moc podobností s mými...:) všem lidem děkuji že si toho všímají, ale musím zde napsat toto:

Prohlašuji že se mě Patas25 zatím pokaždé (pokud vím a já mu zatím důvěřuji) zeptal a zatím sem mu vždy vyhověl. Osobně jsem zatím neviděl důvod proč ne dát souhlas s použitím jistých věcí (například Montrium).
takže dokud já o tom budu vědět a Patas25 to používat s rozmyslem a žádné mega kopírování :D tak nevidím problém :)
konec konců viz jeho podpis ;) podle které ho soudím že nejsem jediný ;)
takže nezbývá než popřát štěstí v tvorbě a já se jdu pustit do dílu 27 :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Joho, neni nad správnou autodestrukci.. :rflmao:

Jak uř jsem psal minule, nápad s kolonizací se mi moc líbí, navíc to sjednocení lidí a asgardů na jedné planetě je taky dobrý nápad. Co říct že se John konečně naučil přistávat. :wink: Každopádně, těšim se na další díl..
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já klid mám, protože jakmile vidím nějakou podobnost s jinou povídkou, například s Dragonovou, hnedka píšu SZ a pokud jsem nějakou cizí technologii nevědomě připsal, tak se omlouvám a věřím, že se to vyřeší.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně :bravo:
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
moc pěkný díl. musím souhlasit, že sjednocení asgardů a lidí je opravdu cool - jen mi do toho nesednou athosiani.
jinak se už těším na další díl.
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
díl super fakt paráda...sem potěšen žes do povídky zapojil i Hammonda jakožto naši novou lo'd paráda....těším se na další díl btw. ty bylo tak málo návrhů na jméno planety??

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mohl by si tam přidat ještě nějakou bitevní vlajkovou lod a výzkumnou lod. To mi ve filmu vždycky chybělo, měli jsme sice bitevní křižníky ale žadnou opravdovou vesmírnou velící, hlavní, nadupanou,obrovskou,opanzeřovanou vlajkovou lod,takovej PAnzer HAmmer by nebylo špatný jméno :-D. a nějakou tu průzkumnou, taky mi tam dost chyběli bombardéry např. gualdi měli alkeshe ale mi opět prd.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já tam zapojím nové lodě, to rozhodně a bombardér tam bude taky (F-401).

A jinak Athosiany... no brigáda na hospodaření.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky