Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky The Shields Epilog vydán (8.12.2016)

The Shields Epilog vydán (8.12.2016)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Dobře, dobře... ale měl to v plánu... To nemůže popřít... :yes:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rozhodně se snažil...v přílišném detailu... ...počkat, :scratchanym: , ten detail byl s tou sekretářkou :!: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Bože, to je diskuze.... :rflmao: A zrovna v tu nejmíň vhodnou dobu... Ale co, na práci mám celou noc...

Jo, vojel tu sekretářku a pak i Chrissy, myslím.... Minimálně ji orálně a ručně uspokojoval a z náznaků, co tam byly, mu Chrissy řekla, že když to na něj přijde, tak jí může kdykoliv tvrdě vymrdat jak tu největší štětku. :yes:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Těhotná nikdy nebyla...
A Chrissy je stále dcerou Mirandy. Nikde tam není, že by pro ni byla královna mamča.
Viděl bych to asi takhle. Tonymu a Sharon to začalo po sto šedesáti letech skřípat.

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Protože Tony umřel... :D Komu by nekrofilie neskřípala... :D Tony je pouze člověk... a Martin řekl Sharon, že Tony má před sebou jen něco přes deset let života.


A jinak, tak nějak mícháš všechno dohromady, musíš nám ujasnit, co z OF zůstalo a co se měnilo, např. Chriss má být mrtvej... To, že tam je řečeno, že Chrissy je Chrisova dcera a že Chriss je s Sharron a mají spolu Kayden, tak nějak napovídá, že Chrissy bude taky jejich dcera...

Pokud je Chriss živej, tak Miranda je mrtvá a Chrissy by měla být taky, protože jí Chriss zachránil a přitom umřel, respektive se vybil... :rflmao:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak už sem říkal před pár dny, v tom kdo je kdo je pěknej bordel :sorry:
Hlavně po tomhle díle.

A mám pocit, že utěšování pra pra pra neteře po smrti manžela, nemá zrovna skončit v posteli a u oltáře :!: :hmmm: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Když už si to takhle navázal, co tomu říkat spíš spin-off k OF, upravit ten hyperprostor a pár dalších menších změn a navázat na OF jako s míň vyvražděnou rodinkou Davisů :?: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
"Caprica Forďas se připojuje k názoru pana Zareka sgatlantis z důvodů, tak jasných, že je zde není třeba vysvětlovat..."

"Návrh, byl podán a podpořen, tudíž je přijat. Tímto se musí St0rm podřídit vůli kvóra 12 2 a okamžitě přepracovat příběh v souladu s ustanovením Zareka sgatlantis..... TAK PRAVÍME!!!"
Feeling borded, call me Fredy idrc...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravda je to, co je napsané tady. Nic z předešlých informací nelze brát za kánon.
A máš ten pocit, že Tony je mrtvý, když pobíhá po Městě 02? :D

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Sakra, výš kolik Toníků pobíhá posvětě?!
Takže teď hezky odpovíš na pár otátek:

1.) Sharron byla s Tonym a rozvedli se?
2.)Narodil se vůbec Quanti?
3.) Pak si vzala Chrise a měly spolu Kaylen?
4.) Ještě předtím měl Chris s Mirandou Mariu?
5.) Miranda je mrtvá?
6.) Kde se tu vůbec vzal Chris? Stejně jako v OF?
7.) Existuje je tu Abigeus a Ellena?
8.) Co ten Mariin přítel, Michael, je tady taky mrtvý?
9.) Co Miu? A ten teepek, co se uměl teleportovat?
10.) Jak to,že jsi v posledním díle zabil tak málo lidí?!
Feeling borded, call me Fredy idrc...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1, nerozvedli se, pořád jsou spolu.
2, nepodstatné pro děj. Měli ho, určitě ne takového, jaký byl.
3, Kayden spolu mají i když se nevzali
4, Ano
5, ne
6, ano
7, nepodstatné pro děj, pravděpodobně ano
8, Michael? Nemám páru, kdo to je.
9, Miu existuje, byla to ta strážná co přišla pro Chrissy (i když neměla ve scéně jméno)
10, promiň, mami.

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
A to-to-Tonymu a Mirandě nevadí? :D Mě by to teda vadilo... :pst:
Tak Maria měla přítele, spíše sexuální hračku.... Mike Garret! Už jsem si vzpomněl na jméno... :D

A nejsem Mami, ale Tati :!:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tati u mě nemá naprosto žádnou autoritu, hele.
Ten je nepodstatný pro děj, ale absolutně. Akorát tam byl, ať ji jeho smrt zlomí a přehodí z armády na politiku. Tady se potatila, je vojcl. Takže Mike buďto žije, nebo neexistuje.

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Dobře, takže jsem Mami.

A jako tvoje mami jsem hodně naštvaná, protože jsi zachránil snad všechny postavy z OF, což se mi vůbec nelíbí... Takže v příští kapitole, jich zase hezky pošleš pár pod drn, nebo bude doma sekec-mazec! :palka:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rodinka stejně divná, ne-li divnější než původně :D

To sou hold ty Avalonský, volný 20ti letý manželství...
hold... berete si tohoto muže a jeho milenky za svého manžela a jeho bokovky... :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Tahle konverzace přivedla k životu tolik věcí z OF že mi chvilku trvalo než sem si vzpomněl že Maria je vlastně Chrissy...

To abych si přečet P a OP odzačátku, ale z toho by mě asi kleplo :palka: :wall: :wall:

Jinak... Město 02 :?: To už jim došly názvy měst stejně jako lodí :scratchanym: :scratchanym: :?:

A kde máš sakra toho Tonyho, si ho nepamatuju že by se objevil :scratchanym: :?:

A toho chudáka Davise si nemusel měnit v Eskymo, měl potenciál... Davis a tak.. :D

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Městská Instalace 02 je oficiální označení města, o které se bojuje.
A od třetího dílu tam pobíhá jistý major Cooper.
Z předešlého dílu:
Kali zvedla hlavu nad provizorní opevnění a našla majora Coopera. Ležel možná třicet metrů před ní a nehýbal se, jeho flexi-oblek pokrývala tenká vrstvička námrazy. Ve zbytku města možná bitva zmáčkla pauza knoflík, ale tady pořád zuřila. Ze severního sektoru se pomalu stávalo oko hurikánu, linie bitvy byla možná čtvrt kilometru před ní a dalších sto metrů za ní stála Kayden. Přímo uprostřed přírodní katastrofy.
Svou hůl držela zdviženou vodorovně nad hlavou a mezi jejími segmenty unikala energie ve formě líného bílého světla. Druhou rukou udržovala půlkouli energetického štítu, který ve zlatavých vlnách zářil pod dálkovou palbou nepřítele a její plášť, potrhaný a špinavý, vlál v orgánovém větru. Kali nejen že nebyla citlivá na telepatii, jako Sateďan byla doslova mentálně obrněná. Ale i ona vnímala to extra množství energie, které jejich nejvyšší velitelka pumpovala do bouře. Chloupky za jejím krkem stály, celé tělo cítilo napětí.
Blesk udeřil přímo do Kayden a mozaika jejího heroického postoje se vpálila do sítnice všem, kdo ji pozorovali. Energie nebes byla svedena (ať už jejími vlastnostmi, nebo snad brněním) a usměrněna. Její štít praskl a desítky blesků vyletěly do sto osmdesáti stupňů. Skákaly po kulkách a projektilech letících proti ní dokud nenašly své cíle. Nešťastné Helykanské vojáky usmažily výboje energie.
V křížové palbě byla konečně díra a Kali mohla vyrazit z krytí. Proběhla prázdným prostorem, v baseballovém skluzu sjela ke Cooperovi, chytila ho za flexi-oblek a odtáhla ho za malou zídku. Ten v její náruči zakašlal a popadl dech. Kali ho plácla po helmě.
„Můžete přestat umírat? Vaše manželka nás jinak vykostí…“

Von akorát skoro nikdo neví, kdo je.

sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A já myslel, že to je jen schoda jmen, v týhle době byl přeci jen generál nebo alespoň plukovník v OP :scratchanym:

Taky ohledně toho vykostění sem si myslel že myslí Kayden vzhledem k okolnostem, sem si asi poplet milence :oops: :D

Jinak jako že mu šéfuje dcera jeho ženy kterou má s jinym, a jeho vlastní dcera má vyšší hodnost, IQ já vim :?: :wall:

To je tam jako zaseklej nebo v utajení nebo co :?: :wall:

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne, akorát je to Avalon. Nezáleží, koho si vezmeš, ale kdo jsi. Co umíš.
Vůbec nezáleží na tom, že je manžel královny, rozhodně ne Avaloňanům. Ale kvůli ostatním to ututlal. Ví to jenom Kayden (očividně), a maršálův tým, páč ho znají (což je taky důvod, proč major dával rozkazy plukovníkovi, jak se tu nad tím někdo divil. Angus ví, že Cooper je sice major, ale sakra veterán, tak se podřídil).

Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
sgatlantis: Ty sňatky byly na deset let... Ale to je úplně jedno, protože Sharron a Tony se vzali alá Země, na dobu neurčitou...

Mimochodem St0rmíku, kdyby v reálu Major poroučel Plukovnikovi, byť by ten major byl veterán a já nevím co, tak ho pošle min. do prdele ne-li ještě dál...

Vysvětlím to na jednom příkladě: V armádě mají jednotky svého velitele, svého důstojníka. Ten velitel povětšinou nemá tak velké zkušenosti, proto má svoje pod důstojníky, kteří šlapou po chlapech. Jsou povětšinou starší a zkušenější než samotný velitel. Ale od toho tam právě jsou, aby mu radili a pomáhali udržovat morálku v jednotce, jsou jeho prodloužená ruka.

Ale kdyby si začal jakýkoliv poddůstojník vyskakovat na velitele, nebo mu, nedej bože, začal dávat rozkazy. Tak by mu velitel vrazil jednu do zubů a poslal k čertu, byť by měl pravdu, protože si musí zachovat tvář před jednotkou. Možná by se pak zařídil podle jeho rady, ale určitě by nesklopil uši a neposlechl jeho rozkaz...
Feeling borded, call me Fredy idrc...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nikdo si nezačal vyskakovat. Angus ho prostě bere jako nadřízeného.
On je taky plukovník jenom proto, že je maršál a potřebuje mít nejvyšší hodnost na bojišti, kdyby náhodou něco. Nepatří do regulérní armády.
Pokud máš experta na obranu města, někoho se dvěma stoletími zkušeností, a sám nevíš o pozemních bitvách ani houby, tak bys byl blbec, kdyby ses nepřizpůsobil.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
St0rme, už som ti povedal, že ťa nemám rád, lebo to vždy sekneš v tom najlepšom? :shooting:

a k debate o hodnostiach. Aj v armádnej hierarchii nejde o to, kto má vyššiu hodnosť, ale o to, kto má veliteľskú právomoc. Forďo, v histórii je veľa príkladov, keď nejaký major rozkazoval aj generálovi len kvôli tomu, že mal oficiálne velenie a ten druhý ho nemal. Jednoducho, kto velí, tak velí a je jedno koho má pod sebou... :salut:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já? Já, že bych to usekl v tom nejlepším?
Co to povídáš, prosím tě? Kdes na to přišel, na takový blábol...
Jinak, kuci.
Teaser na příští díl:
Toto je spoiler!!!:
Vesmírné beranidlo :scared:

Yeah, přečetli jste to dobře.

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V armáde nerozhoduje len hodnosť, ale aj funkcia. "Obyčajnému" generálovi môže dať rozkaz poručík z gen. štábu, prípadne okruhu a p. :wink:

P.S.: :hmmm: ani ja si nevspomínam, že by St0rm niekedy nevhodne prerušil poviedku. :roll:
:rflmao: :rflmao: :rflmao:

:bye:

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem rád, že alespoň někdo má rozum v hrsti a dává pozor...

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No, konečně jsme došetl poslední díl, ale Kayden je mi aji líto

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zadna nova kapitolka?
I ty jeden. :hmmm: zacinas to nejak zanednavat uz takhle z kraje? :palka:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron