Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nádhera! Tohle byl další, pro mě vcelku unikátní díl. Moc se mi líbí tvé zpracování. Pokračuj dále! :write:

(P.S.: Pokud budeš chtít pomoci s korekcí, řekni mi :) )
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Daedalos304: Díky a co se týče bombardérů, mám fotku i technické poznatky.

Code: Taky díky a ty děláš korekce? Mě je dělá DA, ale jestli zase nebude stíhat, mohl bys si tě vyzkoušet a nějakej díl na korekci poslat. Jen doufám, že to není výkec, abys sis mohl přečíst dříve díl. :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Patas25 Není náhodou ten tvůj bombardér toto:
Toto je spoiler!!!:
Já to už tuším :D


EDIT: dobře, už jsem to smazal :D
Naposledy upravil jakop dne 11.11.2009 19:02:44, celkově upraveno 2
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jakop: Nemohl jsi počkat cca týden?
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zase mám zpoždění.. :roll: Výborný díl, nejdřív jsem se musel smát athosianům, ale Thor a krupicová kaše + pivo, probůh to je kombinace.. :rflmao:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se za zdržení. Došlo tu k menšímu nedorozumění, ale další díl se tu objeví co nejdříve. A jinak už mám sepsaný celý slibovaný souboj. Viz díl 9 a 10 :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nejlepší zpráva za celý víkend :D
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už sem se začínal bát že ses na to s prominutim "vysral" :bounce: . Tak šoupni sem oba najednou :yahoo:
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vysrat se na vás? Tak to ne...

To bys chtěl oba díly za sebou... musím přece udržovat rozestupy.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nemušíš :!: :palka:
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ale rozestup přes týden je fakt brutal. Jde o to že sem skoro už zapoměl o co v tom příběhu jde a další díl mě už potom nezaujme a celkvoě stracim chut to číst. Idealní rozestup máš kolem 3-4 dnu maximalně.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nj, taky bych chtěl takový mít, ale bohužel jak sem řekl došlo k nedorozumění a já díl po korekci nemám ani jeden. Ale jestli tě to potěší tedka seru na školu a místo toho píšu. Tady poslední díl byl 8 a já už dokončuji 11tý. A ještě když zapojíme do korekce Codera, který se k tomu nabídl, budou tu ty díly častěji. Ale díky, že si to napsal, před každým dílem dám nějakou rekapitulaci.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

tokrp Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak se mi po velmi dlouhé době podařilo něco přečíst. Mohu s klidem říci, že mě povídka vtáhla do děje. Moje hodnocení: velmi pěkné. Těším se na pokračování.. :-)
Jack: musím to vědět Danieli co znamená to jejich kree
Daniel: Pozor, poslyš, soustřeď se
Jack: něco jako haló..

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no díly už jsou na korekci a podle Darkova tempa, bych je od něj očekával v příštích 2-3 dnech.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
do tý doby chcípnu nudou :(
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak lidičky, buď někdo vynalezl stroj času, nebo si Dark Angel pospíšil, protože tu máme další dí.

Děkuji za provedení korekce DA, Dragonovi za postřehy do boje a všem přeji příjemné čtení.

V minulých dílech jste si přečetli
Toto je spoiler!!!:
Atlantida byla přesunuta na novou planetu, která se stala kolonií pozemšťanů, Asgardů a Athosianů. BC-304 dováželi ze Země stále nové vybavení a bojové prostředky. Základní Infrastruktura na planetě byla vybudována a nyní se lidé zapojí do vnějších záležitostí.


Díl 9: Obrana

O dva měsíce později, Terra Pegasus

Na planetě panovalo obvyklé rušno. Základní infrastruktura byla vybudována, do prvních doků se začalo montovat vybavení a pevnosti na povrchu se tyčily po celém okolí. Centrum asgardského města bylo téměř dokončeno, athosianská města dostavěna. Na orbitu planety, ale i několika měsíců, byly umístěny tři asgardské satelity a jeden antický, na jehož stavbě se hlavně podíleli lidé. Samotné satelity by neodvrátily útok, ale byl to první základ orbitální obrany.

Na jedné odlehlé pláži, ze které byly vidět špičky věží Atlantidy, nachystal Rodney romantický piknik. Zrovna s Jennifer upíjeli víno, když tichou atmosféru přehlušil typický antický zvuk. Poté do okolí města promluvil Woolsey.

„Doktor McKay, dostavte se ihned do řídící místnosti.“

„To se mi snad zdá! Dneska jsem měl mít volno,“ naštval se Rodney a odložil svoji sklenku.
„Běž, vynahradíme si to potom,“ ujistila jej Jennifer a poté se dívala, jak Rodney odcházel směrem k městu. Když doběhl do zálivu s městem, zamířil k novému mostu, který spojoval město s pevninou. Jakmile byl ve městě, zamířil k nejbližšímu transportéru. Když po chvíli doběhl zpocený do řídící místnosti, vyjekl na Chucka.

„Měl jsem mít dneska volno. To se beze mne galaxie neobejde jediný den?“
„Já vím, ale doktor Woolsey vás tu chtěl mít. Ze Země dovezli několik F-302 a F-401,“ odpověděl mu Chuck.
„A kvůli tomu jsem musel zrušit rande?“ opět vyjekl Rodney.
„Ale doktore, je tu problém, ostatní na vás už čekají v zasedačce,“ hájil se Chuck.

Rodney naštvaně odešel a zamířil si to do zasedací místnosti. Bylo vidět, že čekali jen na něj. U stolu již seděl Woolsey, John, Teyla, major Lorne, plk. Caldwell a uzdravený Ronon.

„No konečně, doktore,“ promluvil Woolsey.
„Co se děje?“ zeptal se ještě nevrle Rodney.
„Tým majora Lorna zjistil, že Wraithi plánují dobytí, našich farmářských spojenců, ale víc nám řekne tady major.“
Jakmile Woolsey domluvil, promluvil Lorne.
„Planeta je nepřístupná z vesmíru kvůli asteroidům. Wraithové zjistili, že místní obyvatelstvo je odolné vůči krmení a rozhodli se jej vyhubit. Chystají útok do pěti dnů.“
„Tak je přestěhujeme,“ navrhl Rodney.
„Na to není čas, brána je daleko od vesnic a obyvatelů je tam moc.“
„Farmáři mohou zakopat bránu,“ opět navrhne Rodney.
„Taky jsme nad tím uvažovali, ale nemají na to prostředky a samotná brána se nachází zatavená v místní skále, která je obohacená o nějakou rudu. Vysekání i našimi prostředky by trvalo dlouho,“ vyvrátil druhou možnost Lorne.
„Takže zbývají dvě možnosti,“ urychlil debatu Woolsey.
„Buď je necháme vyhladit, nebo jim pomůžeme se ubránit,“ doplnil jej John.
„Přece nenecháme prosté farmáře jen tak vyvraždit,“ připojila se do hovoru Teyla.
„Taky že ne,“ ujistil ji Woolsey. „IOA má v plánu jim pomoci. Vyšleme tam váš tým posílený o mariňáky. Budete mít připravená kulometná hnízda, pošleme tam s vámi i tři speciálně vyrobené lehké tanky pro průjezd bránou. Budete mít i leteckou podporu, což zajistí jumpery a nové F-401.“
„A kvůli tomu jste mě volali? Dokonce i venkovním rozhlasem? A mimochodem, na Atlantidě něco takového vůbec je?“ opět vybuchl zpocený Rodney.
„Ten rozhlas, jak vy říkáte, objevil nedávno Zelenka a jeho tým. A volali jsme vás, protože ty F-401 ještě nejsou hotové, rozhraní s antickou technologií je úplně špatně. Už na tom pracuje Zelenka, Carterová a Pospíšil, ale nyní potřebujeme každou volnou ruku.,“ zdůvodnil mu vše Woolsey a poté vydal rozkaz.
„Takže doktore, vy ihned jděte do doků k letounům, plk. Shepparde a plk. Caldwelle, mobilizujte vojáky a vy, majore Lorne, seznamte ostatní s podmínkami na planetě.“
„Jdeme jim nakopat zadky,“ Ukončil debatu Ronon a usmál se, že jde opět do akce.

Plukovníci ihned zamířili do vojenského tábora, který je na pevnině a Rodney se cestou k dokům zastavil v řídící místnosti, aby se dozvěděl více o F-401. Vzal si tablet a cestou si údaje pečlivě pročítal.
Obrázek


F-401 Phoenix

- Taktický bombardér
- Hybridní letoun postavený na Zemi s použitím antických technologií.
- Základ stíhačky tvoří naquadriový generátor, který dokáže dodat letounu energii potřebnou k letu hyperprostorem.

Posádka:
1: Pilot
2: Navigátor / zbraňový důstojník

Rozměry:
Délka: 8,5 m
Rozpětí: 6,2 m

Pohonné systémy:
- primární pohonná jednotka: 2x kombinovaný iontový pohon motor pro podsvětelné lety ve vesmíru a lety v atmosféře.
- sekundární: soustava manévrovacích trysek.
- generátor hyperprostorového okna
- antigravitační generátor

Konstrukční materiál:
- Trup: slitiny eslenu, trinia, wolframu a naquadahu plátované kovo-keramicko-uhlíkovou vrstvou s řízenou krystalizací (minimalizace vyzařovaných emisí a vysokoteplotní ochrana při nadzvukových rychlostech bez štítů)

Zbraňový systém:
2x modifikované Railguny
2x rotační pumovnice se 3 pozicemi a možností dobití ze zásobníku na další 3 rakety A-A. Možno zaměnit za rakety vybavené nukleárními hlavicemi, které zabírají dvě jednotky (až 9x rakety A-A)
1x EMP generátor

Obranné systémy:
1: Generátor modulovaného štítu (vepředu okolo kokpitu zdvojen)
2: Maskovací zařízení (dovoluje současnou funkci se štítem, je pod ním)

Navigační systém:
1:Antické senzorové systémy (středně velký dosah, cca 60% BC-304)

Poznámka:

- s BC-304 nejrychlejší stroj Země, samozřejmě s ohledem na akceleraci, dolet a manévrovatelnost.
- ve své kategorii snadno ovladatelný a obratný.
- štíty se zdvojenými kondenzátory a napájecím bufferem, který dokáže částečně využít energii ze zásahu energetickou zbraní do štítu.
- účinné inerciální tlumiče.
- stíhač je schopen průletu bránou, ale nemá vlastní DHD (nutná změna geometrie křídel a snížení rychlosti pod 12km/h)

Rodney dočetl a zrychlil tempo do doků. Mrzelo ho, že zrušil rande, ale na druhou stranu byl rád, že se může účastnit takto velké operace.
Úprava všech bombardérů trvala přes sedmnáct hodin. Tou dobou již končil výběr mariňáků a začínala instruktáž o podmínkách na planetě.

O dva dny později

V údolí s bránou čekalo devadesát po zuby ozbrojených mariňáků, tři tanky a o sedm kilometrů dál už startovalo šest F-401 a z Atlantidy doletěly čtyři jumpery. Do obrany planety se zapojilo i dvanáct Asgardů v modrých oblecích, jako měl předtím Thor. Tyto obleky byly upraveny o technologii, jakou používali Anubisovi bojovníci. Asgardské obleky byly nyní vylepšeny – pokud selže ruční štít, začne energetické zbraně pohlcovat samotný oblek. Zbraně byly taktéž převzaty od supervojáků.

„Zadejte adresu,“ rozkázal generál O´Neill a poté dodal. „Hodně štěstí!“

Jeden z mariňáků začal vytáčet adresu. Po vytočení brány prošlo dvacet mužů s Johnovým týmem, poté projely tanky a sondy s vybavením, dále je následovalo dalších sedmdesát lidí a Asgardi. Nakonec bránou proletěly jumpery a letouny a červí díra se uzavřela.

Na druhé straně brány se ujal velení John.
„Tak panstvo, během pár minut dostaneme letecké fotky okolí a vybereme nejlepší místo pro střetnutí,“ rozkázal John a podíval se, jak skupiny vojáků zajišťují okolí brány.

„Johne, mám ty fotky,“ přistoupil k němu Rodney a předal mu tablet. Ten se chvíli do něj díval a pak se obrátil na majora.
„Lorne, pojďte sem. Co si myslíte o této rokli?“ zeptal se a ukázal mu rokli.
„To vypadá dobře. Je to asi nejlepší místo mezi bránou a vesnicí,“ podpořil jej major.
John mu jen na znamení kývl a poté promluvil ke všem vojákům.
„Našli jsme vhodné místo, je tři kilometry jižně daleko.“ Všichni vojáci se beze slov vydali daným směrem.

Vybraná rokle se táhla několik kilometrů daleko. Byla asi dvě stě metrů široká a z obou stran ji obklopovaly vysoké srázy. Ženisté rozmístili po rokli výbušniny C4, které bude odpalovat John. Po dvou stech metrech za výbušninami byl v rokli menší výběžek, za který se schovaly tanky a před výběžkem mariňáci vykopali zákop, ale udělali přes něj přejezd pro tanky pomocí titanových desek. Po stranách na srázech v rokli bylo rozmístěno sedm odstřelovačů s nejnovějšími puškami, 48 mariňáků se samopaly a 5 mužů s protileteckými střelami. Dalších 38 mariňáků bylo ve vykopaných zákopech se všemi Asgardy a několik vojáků obsluhovalo těžké kulomety. Zbývající dva mariňáci byli vybaveni těžkými kulomety a byli schováni v zadní části dvou jumperů. V plánu bylo s maskovaným jumperem přeletět nad roklí a otevřenými zadními dveřmi mohl voják střílet z připevněného kulometu.
F-401 přistály za jednou nedalekou řekou, jumpery, až na jeden, který zůstal maskován u brány, se vznášely několik centimetrů nad zemí v rokli.

O sedmnáct hodin později

Všichni vojáci netrpělivě už sedmnáct hodin čekali na svých pozicích. John věděl, že Wraithové se nemusí ukázat ihned a tak v pohotovosti zůstala jen jedna třetina vojáků. Zbývající buď spali, jedli, nebo se bavili. Tak jako tak v případě útoku museli být do dvou minut na svých místech.

Na planetě byla noc, ale zanedlouho se mělo rozednít. Posádka jumperu, který hlídkoval u brány, hrála na malém stolku poker, když vtom se zámky na bráně rozsvítily a vytvořila se červí díra. Pilot ihned nastartoval, jeden z vojáků se posadil ke kulometu v zadní části a navigátor upozornil Johna.

„Pane, aktivace zvenčí,“ ohlásil se do vysílačky.
„Všem jednotkám. Je to tady. Všichni na své pozice,“ vydal rozkaz John. Následně na jeho pokyn se všichni vojáci probudili, uhasili ohně a ihned spěchali na své pozice.

Mezitím bránou prošel jeden Wraith v černém plášti. Divoce se rozhlédl po okolí, přičemž chvíli spočinul zrakem směrem k jumperu. Posádce naběhla husí kůže, ale jenom na okamžik. Wraith zamířil k DHD, u něj se zastavil a zavřel oči. Po chvíli bránou začali přicházet vojáci v tříčlenné řadě. Detektor známek života počítal životní formy a posílal je Rodneymu na tablet. V konečném počtu byly na planetě tři stovky Wraithů. Brána se za nimi zavřela a vojáci se dali na pochod směrem k roklině.
Jumper ihned zamířil k ostatním a zaujal místo vedle druhého maskovaného jumperu nad roklinou. Jakmile byl na místě, otevřel zadní dveře a voják nabil. Všichni byli v pozoru a očekávali příchod nepřítele.

O pár minut později už John viděl na detektoru známek života pochodující armádu.

„Nestřílejte. Až na můj rozkaz!“ promluvil John do vysílačky.
Chvíli ještě čekal, než armáda vešla do rokliny.
„Připravte se,“ znovu promluvil John do vysílačky a o pár vteřin později odpálil první nálože. Pár desítek Wraithů to odhodilo stranou a už se nehýbali. Ale to už zařval John do vysílačky.
„Palte!“
Odpověď se mu dostavila téměř okamžitě. Celou rokli zaplnil zvuk ze samopalů a wraithských zbraní. Wraithové se ocitli pod palbou ze všech stran, ale nejvíce jim škodily maskované jumpery. Wraithové ovšem také nezaháleli, jejich agrese narůstala a oni se se vztekem prodírali směrem k zákopům. Jakmile John viděl, že jich padla slabá třetina a byli už skoro u zákopů, vydal rozkaz.
„Druhá linie vpřed!“
Na toto znamení vyjely z pozadí kopce tanky a následovala je skupina Asgardů. Tanky neváhaly a ihned začaly střílet z hlavního děla a kulometu. Mezery mezi nimi vyplnili Asgardi, kteří ihned aktivovali svůj štít a začali střílet ze svých zbraní. Tohoto dočasného krytí využili muži v zákopech, aby si přebili. Wraithové stále kladli výrazný odpor a tak se John rozhodl ukončit jejich trápení. Povolal do akce nedaleké bombardéry, které ihned zamířily na místo. Poslední desítky Wraithů se schovávaly za kameny, ale to vyřešily výkonné pumy. Stačil jeden nálet a nepřátelská střelba utichla.
„Tak lidi vpřed!“ zařval Ronon, který byl také v zákopu, a vyběhl k místu, kde před chvíli byli Wraithi. Dva tucty mariňáků jej následovali, předběhli tanky a s Asgardy zamířili na vybombardované místo. Všichni se zuřivostí doráželi přeživší, ale nikdo nevěděl, že jeden Wraith utekl a zamířil si to ihned k bráně.



A v dalším díle bude:

Toto je spoiler!!!:
Bude druhý část boje, prozradím, že to bude letecký souboj.
Naposledy upravil Patas25 dne 22.12.2009 18:52:41, celkově upraveno 5
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
těším se

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Pěkný díl. A ten popis boje byl opravdu vydařený.

Už se nemohu dočkat na letecký boj a taky se těším na to až budou v akci nějaké ASG lodě :D .

Kdy tak očekáváš další díl??
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hezké. Popravdě, říkal jsem si jak rád bych viděl v SG někdy nějaký tank, zrovna proti wraithům co nemají jediný dart mi to připadá jako celkem ultimátní zbraň.. :lol:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Kocourr Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 273
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
I mě se díl líbil, co mi jen trochu při popisu bitvy chybělo, byl popis sniperů, jak prostřelovali naprosto zmateným wraitům hlavy, ale to jsem si domyslel, takže to zas ani tak nevadí :smile:
No, a kdy že můžeme očekávat díl s leteckou bitvou?

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem rád, že se všem díl líbil a další díl bych viděl na víkend. A jinak snipery, řekněme že i v příštích dílech je zařadím do přestřelky, ale tentokrát je detailně popíšu.

A jinak do dílu povídky jsem přidal obrázek F-401.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

tokrp Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
super, pořádná bitevní akce a brzo bude další.. :D
Jack: musím to vědět Danieli co znamená to jejich kree
Daniel: Pozor, poslyš, soustřeď se
Jack: něco jako haló..

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak díl fakt paráda...popis vynikající...jenom malá připomína tanky mohli wraithy i přejíždět ale jinak to bylo fakt super...f 401 nádhera....:) předpokládám že pokud budeš dělat i novější třídy křižníků přidáš i obrázky jako teď...fakt super díl těším se na letecký souboj

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak děkuji za kladné komentáře a když jsem si představil jak tank přejíždí Wraitha musel jsem se zasmát.

A jinak nové verze křižňíků samozřejmě budou. Těšme se na BC-305 a BC-401.

EDIT:Jo a mám takový problém, který se týká povídky. Nedaří se mi vymýšlet jména lodí a jejich velitelů. Pokud má někdo opravdu dobré typy budu za ně vděčný.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron