Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zas mám trochu zpoždění, ale lepší než nikdy, že.. Pěkný, opravdu se mi to líbilo. Zelenka jako ten co bude vysvětlovat jak brána funguje.. :lol: Zajímavá technologie ten trychtýř, to měl někdo půjčit Oriům, nemuseli by stavět superbrány.. :wink:

Každopádně jsem zvědav na další díl a taky na to kdo je ten nový nepřítel..
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
xD jsem rád že se líbí... a jinak další díl přidám jakmile dojde z korekce.. už je tam od pondělka..
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně...další skvělý díl :)
Snad až na ten park a trochu to seznámení s programem pokulhávalo...
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se za zdržení, ale DA momentálně nemá přístup k PC a já jsem se nemohl připojit na forum, abych našel někoho na korekci. Další díl sem dám co nejdříve.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Škoda že to tu upadlo docela se mi ta povídka líbila... asi jedina co tu je.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle nepadá na Patase, to zase ne, tohle padá na mě, už dlouho mám u sebe dva díly, ale protože se mi rozbil notebook a teprve od včerejška ho mám zas k dispozici, tak jsem mu neposlal korekci....
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super... tak už ani nemusím hledat někoho na korekci. Vím, že na DA je spolehnutí a když už má přístup k počítači typuji, že díl po korekci tu bude za chvíly.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
super nemůžu se dočkat :yahoo:
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A co je vlastně ta korekce ? To je oprava chyb v textu ? Jestli jo tak to sem klidně per rovnou, mě nějaké pravopisné chyby v textu vůbec netankujou.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Korekce je oprava gramatických chyb, oprava vět ať dávají větší smysl. Nebo ještě konzultování a řešení technických záležitostí. Třeba abych tam nepopisoval hyperpohon a on by fungoval úplně na jiným principu. Ale stejnak si myslím, že ti na to odpoví lépe DA.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasí - korekce je taková, podle mě komplexní úprava a oprava textu, kde i/y a čárky jsou jen jednou z důležitých věcí..... Je to o opravě třeba jmen, pravopisu například přímé řeči. Když ten text nedává velký smysl, je to jeho úprava, případně navrhnutí nějakého zlepšení......ono je toho víc...

A abych reagoval - že Tobě pravopis nevadí, to neznamená, že nevadí nikomu...
Ale snad dneska večer (pokud zase na celé odpoledne a večer nevypnou proud jako včera) by už tu mohl být díl 5
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak po dlouhé době je tu opět další díl.

Díl 5:

„Aktivace brány,“ zařve major v řídící místnosti.
„Přijímáme kód přestupní stanice, vypínám štít,“ řekne spíše pro sebe a vypne štít okolo brány. O pár vteřin později vystoupí z brány Woolsey, Zelenka a několik mariňáků se zásobami. Najednou ze schodů seběhne generál O´Neill a zamíří k bednám.
„Tak co, máte to?“ zeptá se téměř nedočkavě.
„Ano, generále, přivezli jsme to,“ odpoví okamžitě Zelenka mezitím, co Woolsey zamíří do řídící místnosti.
„Je něco nového, majore?“
„Na dálkových senzorech jsme zachytili pět wraithských úlů a jejich doprovod,“ oznámí seržant sedící u jedné z konzolí.
„Míří k nám?“
„Pokud budou držet současný kurz, minou nás o několik světelných let.“
„Sledujte je a případné změny ihned hlaste. A kde je Daidalos?“
„Ten je na cestě k Zemi, ale Apollo tu bude do tří dnů.“
Woolsey na znamení jen kývne a vydá se do své kanceláře. Cestou ještě uvidí, jak generál opatrně odnáší jednu bednu do svého pokoje. Mariňáci postupně odnesli všechny bedny do skladu. Nakonec zbyl jen jeden ocelový kufřík, který si vzal Zelenka.

John byl ve svém pokoji a seděl u počítače. Chvílemi předělával DVD, která dával do obalu.

Ronon ve volném čase navštívil jednu středověkou planetu. Chvíli obcházel na nádvoří stánky a pak zamířil do místní kovárny. Po krátké domluvě s kovářem se vydal do hostince.

Rodney zamířil s velkou krabicí na ošetřovnu, jakmile našel Jennifer ta si od něj krabici vzala a odnesla do své kanceláře.

Sam zašla do jídelny a hned zamířila k jednomu z kuchařů.
„Tak co, je to hotové?“
„Ano, bude to za 40 dolarů,“ oznámí kuchař.
„Zajdu si pro to večer“

Jakmile přišla desátnice, co měla hlídat Torrena, Teyla se vydala do severního mola. Zamířila do místnosti, o které věděla, že je prázdná. O chvíli později do místnosti přišel John, potom Zelenka, Rodney s Jennifer a i Sam.

„Aktivace brány,“ vykřikl major… chvíli poté z brány přišel Ronon. Ihned zamířil na povinnou lékařskou prohlídku a poté šel do svého pokoje.

O pár hodin později

Slunce zapadalo a poslední paprsky dopadaly do Teylina pokoje.
„Pojď, Torrene, půjdeme ještě ven.“
„Ale mami, já si chci hrát.“
„Torrene, půjdeme ještě na procházku!“ odpoví mu zvýšeným hlasem Teyla, poté se vydají na procházku. Po půl hodině dojdou na severní molo a zamíří ke skladu, kde byl celý tým ráno. V místnosti byla tma, Teyla rozžhnula a vtom…
„Překvapení, všechno nejlepší k narozeninám, Torrene,“ zařve dav.
Torren nejdříve vyplašeně pozoruje všechny, jak mu zpívají, a pak se rozhlédne po místnosti. Ta je celá posetá barevnými fáborky, balónky, a jinými ozdobami.

„Torrene,“ započne svou řeč Woolsey. „Jsi první dítě, co vyrůstalo na Atlantidě po dlouhých deseti tisících letech. Je to už šest let, co slyšíme po chodbách města tvůj smích, a proto ti jménem IOA předávám tento průkaz do zábavného parku Stargate.“ Poté vytáhne ze své uniformy obálku a dá ji chlapci. „Všechno nejlepší.“
Dále dostal od Sam velký třípatrový dort, na kterém se tyčila hvězdná brána se zadanými šesti symboly. Rodney mu dal velkou krabici plnou encyklopedií a jiných naučných knih. Jennifer mu na Zemi koupila barevnou teplákovou soupravu. John mu daroval všechny řady Simpsonů a Ronon mu nechal vyrobit malý ozdobený nůž.
Konečně přišla řada na Zelenku, od kterého dostal velký stříbrný kufřík, ve kterém bylo pečlivě uloženo deset litrů moravské slivovičky.
„Je archivní, vypije ji až na svatbě,“ odůvodnil ten alkohol Radek.

Poslední zůstal na řadě Jack. Ten přišel k oslavenci a pomalu si rozepnul mikinu. Pod ní měl totiž schované štěně rotvajlera. Malý pejsek se chvíli rozhlížel po okolních lidech, ale nakonec zamířil k Torrenovi.
„Co to je?“ zeptá se chlapec.
„To je pes, každé dítě na Zemi ho musí mít, je to pravidlo,“ odpoví a Sam si vzpomene na Kasandru a jak ona dostala své štěně.
„To nebude důležité pravidlo, to by mi Rodney už řekl,“ odvětí Torren a všichni na oslavě se pořádně zasmějí, dokonce i Rodney.
O pár hodin později pomáhá John, Ronon a Zelenka odnést dárky k Teyle do pokoje.


O dva dny později:


Sam, Rodney a Radek byli v jedné z laboratoří na jižním molu. Tato laboratoř sloužila ke genetickým manipulacím. Po pár hodinách konečně ožilo první tělo Asgarda.
„Jaké vědomí do něj vložíme?“ zeptá se Zelenka.
„Myslím, že je nám to všem jasné,“ poznamená Sam.

„Generál O´Neill, doktor Woolsey a plk. Sheppard do genetické laboratoře,“ ozve se v rádiu po celém městě. Mlčky se všichni tři téměř současně sejdou před laboratoří, jen John zasalutuje. Po chvíli Zelenka otevře dveře do laboratoře.
„Pojďte prosím za mnou, to musíte vidět,“ uvítá je a odvede je přes celou laboratoř až na terasu. Tam už stojí Sam, Rodney a mezi nimi malá šedá postava. Všichni se zastaví a pozorují Asgarda.
„Zdravím tě, O´Neille,“ pronese svým pisklavým hlasem Asgard.
„Thore?“ zareaguje překvapený Jack „Jsem rád, že jako první oživili Tebe.“
„Jménem své rasy bych vám chtěl poděkovat za druhou šanci.“
„Maličkost, co s vámi teďka uděláme?“
„Sam říkala, že jste tady v Pegasu našli asgardskou základnu. Jakmile oživíme ještě několik Asgardů, rádi bychom si ji prohlédli a zjistili její případné využití.“
„Pozemské lodě vám budou plně k dispozici, zároveň i počítačové jádro,“ vyhoví mu Woolsey.
„Ještě jednou děkuji, teď bych byl rád, kdyby Sam, Rodney a Radek pokračovali ve vytváření těl a já bych šel k jádru.“
„Souhlasím,“ odpoví Jack a Woolsey na znamení souhlasu kývne.

Mezitím vystoupilo z hyperprostoru pět wraithských úlů a sedm křižníků. Lodě byly půl hodiny cesty hyperprostorem od Atlantis. Chvíli jen stály v prázdném prostoru a pak si to zamířily k pásu asteroidů.

Apollo vystoupil z hyperprostoru a začal vstupovat do atmosféry. Když o několik minut později loď přistála ve městě, začali vojáci vykládat zásoby.

Druhý den ráno byla porada. Té se účastnil doktor Woolsey, plk. Ellis, John, Sam, Rodney, Ronon, Teyla, Radek, Daniel, Thor a Freyr.
„Takže, abychom si shrnuli nejnovější události,“ začne Woolsey. „Doktoři vytvořili tělesné schránky pro několik Asgardů. Mezi nimi jsou Thor, Freyr, Loki, Hermiod, Kvasir a ještě několik jejich vědců. Ti žádají o převezení na asgardskou základnu. Slíbili jsme jim naši asistenci, pokud s tím bude souhlasit tady plukovník, je to jeho volba.“ Doktor se podívá na Ellise.
„Já v tom nevidím problém. Kdy máte v plánu vyrazit?“
„Co nejdříve,“ ujme se slova Thor.
„A po vás chci..,“ obrátí se Woolsey na Johna.“ … abyste pomohli našim přátelům na základně. Zelenka a Loki budou nadále pracovat na vytváření těl pro další Asgardy. Proto myslím, že byste se měli jít připravit.“ Kývne na Sheppardův tým a také na Asgardy, všichni vstanou a odchází. Zelenka zamíří za Lokim a Daniel jde překládat antické texty.

O tři hodiny později vzlétne Apollo a zamíří si to k asgardské základně. Asgardi postávají okolo lodního jádra a pročítají si záznamy, aby se dozvěděli i ty nejmenší podrobnosti o dění v Pegasu. Johnův tým posedává v jídelně, popíjí kafe až na Rodneyho, který se cpe jako o život.
O necelé dvě hodiny později vystoupí lidský křižník z hyperprostoru a zamíří na nízkou orbitu planety. Nejdříve na základnu doletí Johnův tým jumperem, aby zapojil naquadahový generátor a zprovoznil tak podporu života. Poté byli přeneseni Asgardi do řídící místnosti, kde na ně čekal připravený Rodney.
„Prohlédněte základnu, přečtěte záznamy počítačů!“ začne rozkazovat Thor a následně se otočí na Rodneyho. „Je tu něco, co bychom měli vidět?“
„No vlastně nic moc, tedy až na jedno. Prosím za mnou.“ Rodney vyšel z místnosti a zamířil si to do dlouhé chodby. Thor a Kvasir jej následovali. Po chvíli chůze došli do menší místnosti, ve které se nacházely robotické převleky a Rodney začal vysvětlovat.
„Tyto obleky dokáží odolat alfa, beta a gama záření. Vnitřek se přizpůsobí jakémukoliv člověku, Asgardu…“ Rodney otevřel oblek a Thor si do něj vlezl a ven se ozval počítačem změněný hlas.
„Působivé.“

Mezitím, co se Asgardi seznamovali se základnou, kolem planety, na níž byla Atlantida, přelétalo přes třicet velkých asteroidů. Senzory města je nezaznamenaly, protože nebyly hrozbou.
Jenže vtom zpoza kamenů vyletěly modré plazmové střely.
V řídící místnosti se rozezněl alarm. První střely dopadly na město ještě než se vztyčil štít. Na orbitě už bylo pět úlů a sedm křižníků, které využily kameny jako clonu před městskými senzory.

„Co se to stalo?“ zařve Woolsey, který doběhl do řídící místnosti.
„Wraithi! Znenadání se objevili na oběžné dráze a začali střílet. Zasáhli nás než jsem vztyčil štít,“ podá hlášení Chuck
„Jaké máme ztráty?“
Většina střel dopadla do moře, ale některé nás zasáhly. Přišli jsme o subprostorový vysílač, přistávací rampu pro BC-304 a také vypadlo napájení na západním molu.“
„Pošlete zdravotnické týmy do postižených oblastí města a pošlete Becketta ke křeslu!“ rozkáže Woolsey.
„Provedu, pane,“ přikývne Chuck a okamžitě začne rozkazovat do vysílačky.

Wraithská loď nad Atlantidou

Na můstek wraithské vlajkové lodi přijde královna útočící aliance. Pomalu přejde doprostřed místnosti před hlavní obrazovku, na které se během okamžiku objeví další čtyři královny ostatních úlů.
„Atlantida zvedla štít, způsobili jsme jim škody, ale malé,“ promluví jedna z královen.
„Vypusťte stíhače! A ať křižníky několik asteroidů odkloní na město.“
Jak nejvyšší královna řekla, tak se i stalo. Ze všech hangárů vyletěly Šipky a namířily si to rovnou k městu. Mezitím křižníky přestaly s palbou a letěly vstříc vesmírným kamenům, které předtím použily jako clonu.

Atlantida, řídící místnost

„Pane, hlásím nálet nepřátelských Šipek a křižníky přestaly pálit,“ oznamuje nejnovější dění Chuck. Mezitím do místnosti doběhl Radek s Lokim oba ihned přistoupili k počítačům.
„Ale ne,“ řekne nevěřícně Radek dívající se do počítače.
„Co se děje, doktore?“ zeptá se jej Woolsey.
„Křižníky zamířily k asteroidům a některé už navedly do atmosféry.“
„Mají v plánu je hodit na město,“ doplní si situaci sám Woolsey.
Do hovoru se zapojí Loki,který už stojí u jedné z konzolí.
„ Podle mých výpočtů tu první kameny budou do dvou minut. Obě ZPM to vydrží, ale bude to velký nápor.“
Woolsey zařve do vysílačky. „Doktore Beckette, jste už u křesla?“
„Ano, pane, ale měl by tu být někdo jiný.“ začne namítat.
„Není čas na dohady, k městu se blíží asteroidy, musíte je sestřelit.“
„Pokusím se, ale nic vám neslibuji.“
Během okamžiku se na západním molu otevře otvor a z něj vyletí desítky žlutých dronů. Ty si to zamíří skrze štít asteroidům přímo v stříc. Setkání s rozžhavenými kameny dopadá pro asteroidy neslavně. Bohužel jeden z kamenů, velký jako dodávka, zůstane v celku a narazí do štítu Atlantidy. Lidé z města vidí jen doruda rozpálený štít.
„Doktore Woolsey, mám zaútočit i na wraithské lodě?“Ozve se ve vysílačce Beckett a na to mu Woolsey odpoví.
„Ne, škoda dronů, mám jiný nápad.“

Galaxie Pegas, Asgardská základna.

Rodney stojí se skupinou Asgardů v řídící místnosti a zapnou komunikaci s Apollem.
„Plukovníku Ellisi, tady McKay. Posílám vám data, pošlete je prosím na Atlantidu.“
Na komunikačním terminálu se objeví plukovník.
„Rozumím, doktore. Vydržte prosím chvíli,“ odpoví a kývne na majora Markse, ten ale vzápětí odpoví.
„Ztratili jsme kontakt s Atlantidou. Neodpovídají na subprostorové vysílání,“ oznámí major.
„Co se to s nimi stalo?“ zeptá se plukovník spíše pro sebe. Po chvíli přemýšlení odpoví Rodneymu.
„Doktore, ztratili jsme kontakt s Atlantidou. Letíme k nejbližší bráně je zkontrolovat.“
„Rozumím, plukovníku, hodně štěstí.“

Apollo skočí do hyperprostoru a asgardská základna je téměř bezbranná.


A za korekci děkuji Dark Angelovi, který opět odvedl kvalitní práci. xDxD
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 17.10.2009 20:27:44
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně, další skvělý díl :bravo:
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 17.10.2009 21:47:05
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NO hehe. Příběh je supr hlavně se mi tam líbí asgardi, ale kdybych to měl brát podle serialu, tak pochybuju že by bombardování asteroidama zatížilo štíty víc než bombardovaní 32 hive v díle sieg a tam bylo pouze jedno ZPM a i tak by to vydrželi dva dny. Krom toho dokud je v ZPM energie tak by štít neměl selhat.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 17.10.2009 22:24:25
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já jsem psal, že to zatíží štíty a ne že hnedka zkolabujou. Samozřejmě, že ten nápor ty ZPM vydrží několik dní, ale šetřit s energií se holt musí. A ktomu bylo poškozené napájení na jednom molu, to hnedka bude unikat spousta a spousta energie, jako v seriálu. A navíc kdybych tam napsal, že štíty to vydrží neskutečně dlouho at... napětí bude pryč.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 17.10.2009 22:43:50
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
než bombardovaní 32 hive v díle sieg


A já vrták byl přesvědčen, že jich bylo jenom kolem deseti, díky za opravení mého velmi mylného úsudku....
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 17.10.2009 23:00:52
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dark Angel píše:
než bombardovaní 32 hive v díle sieg


A já vrták byl přesvědčen, že jich bylo jenom kolem deseti, díky za opravení mého velmi mylného úsudku....



Počky teďka jsu kapku vedle... v kterém díle? (Obléhání 3/3)? První díl druhé řady? Tam původně letělo 12 hive, ale 2 byly zničeny. Takže nakonec bombardovalo jen 10 hive + křižníky
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 17.10.2009 23:55:42
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vždyť právě.....
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 18.10.2009 00:11:44
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
v tom případě je český dabing v sga špatný. ale nedivil bych se maji tam toho hodně špatně.Jinak doufam že tam bude hodně velký bitev. v SGA klasickym se mi nelíbilo že tam byli malé bitvi a vždycky tam byl nějakej problém. Třeba že je nesměli sestřelit nebo že měli něco offline. Nejvíc mě sralo jak upravovali sílu deadalusu. Nejdřív snašel palbu celé flotyli hive shipe několik minut a pak nesnesl palbu ze 3 hive ani minutku.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 18.10.2009 10:54:54
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem viděl ten díl SGA s dabingem, ale i tak v původním znění. A Daedalos bojoval proti dvanácti hive ... na těch senzorech jak posílají atomovky to i de spočítat.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 18.10.2009 11:32:55
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
v tom případě je český dabing v sga špatný. ale nedivil bych se maji tam toho hodně špatně.Jinak doufam že tam bude hodně velký bitev. v SGA klasickym se mi nelíbilo že tam byli malé bitvi a vždycky tam byl nějakej problém. Třeba že je nesměli sestřelit nebo že měli něco offline. Nejvíc mě sralo jak upravovali sílu deadalusu. Nejdřív snašel palbu celé flotyli hive shipe několik minut a pak nesnesl palbu ze 3 hive ani minutku.



jestli to kámo nebude kvůli tomu, že měl na palubě ZPM :) ... možná to sleduj a pak kritizuj
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Příspěvek 18.10.2009 11:38:37
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
he destruction of the hive ships does not fully succeed in fending off the Wraith, as the escaped cruisers have called in backup. 12 more hive ships are en route to Atlantis..


tohle je z wikipedie. Tak nevím, kde jsi vzal 32 Hive ship
Obrázek

Příspěvek 18.10.2009 19:15:01
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
dehu píše:
rigix píše:
v tom případě je český dabing v sga špatný. ale nedivil bych se maji tam toho hodně špatně.Jinak doufam že tam bude hodně velký bitev. v SGA klasickym se mi nelíbilo že tam byli malé bitvi a vždycky tam byl nějakej problém. Třeba že je nesměli sestřelit nebo že měli něco offline. Nejvíc mě sralo jak upravovali sílu deadalusu. Nejdřív snašel palbu celé flotyli hive shipe několik minut a pak nesnesl palbu ze 3 hive ani minutku.



jestli to kámo nebude kvůli tomu, že měl na palubě ZPM :) ... možná to sleduj a pak kritizuj


EE ZPM už neměl to bylo potom když dal ZPM atlantidě na štíty
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 18.10.2009 19:18:08
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
dehu píše:
rigix píše:
v tom případě je český dabing v sga špatný. ale nedivil bych se maji tam toho hodně špatně.Jinak doufam že tam bude hodně velký bitev. v SGA klasickym se mi nelíbilo že tam byli malé bitvi a vždycky tam byl nějakej problém. Třeba že je nesměli sestřelit nebo že měli něco offline. Nejvíc mě sralo jak upravovali sílu deadalusu. Nejdřív snašel palbu celé flotyli hive shipe několik minut a pak nesnesl palbu ze 3 hive ani minutku.



jestli to kámo nebude kvůli tomu, že měl na palubě ZPM :) ... možná to sleduj a pak kritizuj


EE ZPM už neměl to bylo potom když dal ZPM atlantidě na štíty



jestli myslíš tu bitvu v Siege III, tak to si myslim že ZPM měl, taky jakmile jim dali ZPm dolu, tak bojoval jen chvilku a odletěl kvůli štítům ..
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Příspěvek 18.10.2009 21:01:25
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano jistě myslim tu chvilku, ale i tak ta chvilka byla mnohem delší a střílelo na ně mnohem víc lodí než na phoenixe v S4E20 tam první varka střel vyřadila úplně všechno krom transportu, směšné
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron