Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Sedm Stran - Dokončeno

SG: Sedm Stran - Dokončeno


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.10.2009 18:52:55
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jakop:
když říkáš že ti to neva.... :D

jinak co se stahovanosti týče tak na ulozto jsem to už dost mazal, ale to co tam z PDF od tebe zůstalo má následující

Sedm stran 26 0x
Sedm stran 25 1x
Sedm stran 24 2x
Sedm stran 23 17x+4x (je tam dvakrát) takže 21x celkem
Sedm stran 20 0x

Borealis (vypisovat oba názvy nebudu :D)
20 - 17+5; 19 - 26x; 18 - 7x; 16 15x;

A na závěr Pomsta 235x

;) tyto čísla mi udává Ulozto...

bohužel lze z toho vyčíst že konkrétně u 7S je stahovanost mizivá, ale i přesto je a já věřím že se zvedne...pokud ne tak alespoň ten jeden člověk má z toho požitek :)...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 30.10.2009 13:57:48
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já to moc nestahuju... ale rozhodně si to tu čtu!
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 30.10.2009 14:12:45
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Díky za tu statistiku, člověka potěší, že to nedělá jen pro sebe :D .

Chápu, že většina "starých" čtenářů to čte přímo z fóra, ale pokud je tu někdo "nováček" a čte povídku od začátku, tak je pro něj rozhodně lepší mít to v jednom souboru, přece jen 7stran má už 138 stran a z toho je 136 stran samátná povídka. :D
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 31.10.2009 09:46:38
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Jakop:
no tak je několik lidí (patřím mezi ně :D kterým dělá čtení z monitoru problémy (já například mám problém přečíst víc jak pět str najednou….to na rovinu oznamuji že to vzdávám a odkládám….ano později si to přečtu. I když je pravda že někdy vezmu i víc str. najedenou, ale to mě ten příběh musí fakt chytit a to se stává málokdy že mě to chytí tolik, ne není to autorem, nebo díle, ale mnou, protože mě po nějakém tom čase bolí oči…asi každej zná.., jen mě nebolí z monitoru do toho vydržím, ale nevydržím to čtení…každopádně pointa je v tom že na fóru to nemáš černá na bílím ale černá na… no prostě na nějaké barvě :D ;)) jinak PDF je dobrý když je člověk mimo net a chce si to přečíst (vlak a jiné) a pak jsou lidi jako ty :D kterým to PDF vyhovuje…já nemýt ten problém s očima tak mi to taky přijde asi i lepší ;)

Jakop píše:
přece jen 7stran má už 138 stran a z toho je 136 stran samátná povídka.

ano je tu mnoho dlouhých povídek :D ale jak ty už víš tak cosi plánuji (respektivě dvě díla jen to jedno..no nějak se tomu moc nechce, a mám obavy že to vázne na mé straně :() ale to druhé, které budu psát sám tam jde o to že těch str bude krapet víc :D přeci jen byl to nápad na cca 200 stránek maximálně, ale nějak se i za ten cca půl rok v hlavě rozležel a ono to bude krapet delší…těch 200 str. bych tam vyděl spíš na nějakej ten začátek, takže jsem potom zvědav na nového čtenáře, ktrej přijde ke konci a bude to číst s fóra... já osobně bych to nezvládl, v tomhle má PDF svoje kouzlo ;) :lol: (k tonu druhému projektu se vyjadřovat zatím nebudu)



ALL:
Dnes mám v plánu vrhnout se na díl 27 a něco s ním udělat…doufám že se mi to povede tak že bych ho zítra posla na korekci, ale vzhledem k jistém okolnostem je to něco co neslíbím….ale zato se o to pokusím ;)

A zpětně budu reagovat na povzneseného Daniela :lol:
Já? A zabít Daniela bez povznesení? Za co mě máš :D to je to nejlepší co mě kdy napadlo. (jak způsob „smrti“ tak její účel..tedy to povznesení :D) jednak to přineslo úrodnou půdu :D aneb možnost na hlášky :D a za druhé se nechte překvapit ;) vždyť mě všichni snad už „znáte“ :D…když čekáte očekávané tak vás překvapím neočekávaným a když očekáváte neočekávané tak naopak :lol:

Jinak vzhledem k jistým narážkám :D no možná ne tak narážkám z vaší strany jako obav z mé….doufám že mě po díle (cca 28-30) neukamenujete, toho konkrétního dílu/nápadu, se opravdu bojím, tak na mě opatrně a neberte velký kameny... jop štěrk by byl dobrej, ale lepší by bylo kdyby steho házeli po kamínkách ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 31.10.2009 12:06:20
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
neboj z tater to padá rychle tak to budeš mít rychle za sebou :rflmao: jianhk docela by mě zajímalo co to je za tak závažnýho že tě budeme chtít ukamenovat...(ikdyž proč bysme to dělali to by to pak už nikdo nedokončil :( :scared: )

Příspěvek 31.10.2009 18:22:13
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já už se těším na další díl a jsem opravdu móóóc zvědav co tak zásadního bude v těch dalších dílech, že čekáš ukamenování (nezapomeň je moderní doba kámen byl nahrazen dlažební kostkou :D )

Příspěvek 31.10.2009 19:16:08
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
no já tedy doufám že mě kamenovat nebudete, ale podle všeho mě zato mít rádi nebudete...ano možná budete jak DA, kterej zná jen půlku(ani snad to ne), ale až se to sám dozví, tedy přečte tak mám hrůzu aby ho téže nekleplo :cry: :cry:

a Dlažební kostky, pokud projdou cestou ke mě nějakým vysoce účiným drtičem, tak bych je možná snesl :D
jinak platí to co napsal Daedalos304
Daedalos304 píše:
proč bysme to dělali to by to pak už nikdo nedokončil :( :scared:

tak pamatujte jeho slova :D (obzvláště pokud chcete číst něco co by mohlo mít v názvu
[size=1]kronika
... :D)

btw:
díl 27 mám momentálně otevřený a snažím se ho usměrnit ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 31.10.2009 19:49:42
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jako doufám že nenecháš Zemi padnout bo zemřít nějakou důl osobu...lodě už nemáme tak to už mě neštve přes to sem se přenesl...xD

Příspěvek 31.10.2009 19:58:54
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:D
vždyť mě znáte ne? :lol:
já a zničit Zemi? o čem by potom byl zbytek povídky (mimochodem na ten konec potom chci navázat ;)
Já a nechat někoho zemřít? vždyť Daniel přežil ne? a to jsem měl opravdu mooooooooc velké nutkání ho v tom nechat nadobro ;)

no každopádně v díle (27 to 28 by mohlo být to 29..jop) 29 by to mohlo býti ;) tak se nechte překvapit :)

btw: když mi vydrží počty o čemž pochybuji tak jsme zas u max. 34 dílů :rflmao:

Edit:
díl 27 byl usměrněn jak jen bylo v mých silách, pokud neprojde ani tentokrát (údajně byl zmatečný ;)) tak to bude rovno přepsání a velkému zdržení :(
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 31.10.2009 20:35:22
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
max 34 dílů??? jak tě známe tak skončíme na 40 protože seš vynikající spisovatel a ještě něco tě napadne...xD

Příspěvek 31.10.2009 20:45:42
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:) :P
díky že tak hezky o mě mluvíš, ale bohužel jediná naděje na takový počet dílů je v mém rozepsání ;)
jedna věc je mýt nápad (jakousi osnovu už v hlavě mám až dokonce povídky) a druhá věc ten nápad sepsat. může být buď jeden díl na nápad, nebo dílů pět...takže když se rozepíšu tak i ta čtyřicítka bude ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 10.11.2009 22:03:48
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
lidi tak tady je další díl doufám že si ho patřičně užijete ;)

27


Krátce po povznesení se Daniel ocitnul ve velmi jasném prostředí. Hodnou chvíli se rozhlížel, ale nic kromě světla a stříbrné mlhy na podlaze neviděl.
„Háló!! Tady Daniel Jackson ze Země, je tu někdo?!“ Zařval po chvilce Daniel pln nadějí, jak už to v minulosti mnohokrát zkoušel, ale zatímco v minulosti se mu nikdy nikdo neozval, tak tentokrát ano.
„Já jsem zde, Fursi Termofilusi.“ Ozvalo se znenadání za Danielem. V mžiku, kdy se otočil, spatřil tvář člověka, který ho okamžitě objal a dodal.
„Je to již dávno, příteli.“ Následně se od něho člověk odtáhl a dodal „je mi líto, čím vším sis prošel.“ Daniel naprosto nechápal, o čem neznámý mluví, ale to ho znepokojovalo ze všeho nejméně.
„My jsme mrtví?“ Zeptal se krátce Daniel a neznámý reagoval krátkým úsměvem.
„Nikoliv, příteli, můj život je pln, ale tvůj je teprve na počátku.“ Daniel si chtěl automaticky posunout své brýle na nose, ale zjistil, že je nemá a přesto vidí.
„Povznesl jsem se? A kdo vůbec jste, že si Vás nepamatuji?“ Optal se opět Daniel s mírně omluvným tónem. Ale neznámý opět s úsměvem odpověděl.
„Promiň mi to, příteli, já zapomněl, že tys to ještě neprožil a ano, jsi na vyšší úrovni bytí.“
„Vyšší úrovni?“ zeptal se pohotově Daniel.
„Ano, jak jsi sám kdysi řekl, tak existuje mnoho sfér mezi lidskou sférou a sférou povznesených tak, jak je znáte. Stejně tak existuje mnoho sfér mezi mou a jejich sférou a jelikož jsem ti pomohl povznést se, tak se nacházíš pouhou jednu sféru pod tou mou. Pod sférou nás, Furlingů.“ Oznámil neznámý jako by to bylo jasné už od začátku, ale úsměv mu přitom nezmizel.
Zatímco se neznámý a údajný Furling usmíval, tak Danielovi poklesla mírně čelist.
„Fu...Furlingů?“ zakoktal se mírně Daniel. „To jako že Vy, tedy Ty, jsi Furling? A pokud jsem povznesený, tak jak to, že nepociťuji žádné schopnosti?“
Údajnému Furlingovi ale úsměv nezmizel.
„Raději se posaďme.“ Oznámil Furling a rukou vybídl Daniela. Ten se okamžitě podíval, kam Furling ukazuje, a spatřil jakësi energetické křeslo. Daniel si do něj opatrně sedl, ale jeho pocity z onoho křesla byly naprosto jiné, než očekával. Bylo velmi pohodlné.
Furling si sedl do jiného a začal k Danielovi promlouvat.
„Nejprve bych se ti chtěl omluvit jménem naší rasy za Tvé utrpení. To extrakt z Furgilií, které rostou jen na naší planetě a na planetě Zemi, kde jsou téže známé jako orchideje, Ti způsobil onu otravu. Je to náš jed, který se musí vždy dostat do rány. Bohužel kvůli pokusu Tě uzdravit se otrava změnila na nákazu a nyní se nákaza bude chovat tak, jak nikdo nedokáže odhadnout.
Jak jsem již naznačil, já jsem Furling a Ty jsi můj učitel, jen o tom doposud nevíš. Jsem nositelem jména, které jsi mi dal krátce po mém zrodu: Tal Quien Ayudar la Siempre Habrá Remedia, což ve tvém jazyce tuším znamená Ten, jenž pomohl a vždy bude pomáhat. Důvod, proč nic nepociťuješ je ten, že jsi na vyšší úrovni, nežli jsou Tvé schopnosti, ale až sestoupíš na svou úroveň, tak věz, že vše bude, jak má býti.“
Danielovi při pomyšlení, že je ještě někdo nakažen zatrnulo a chvíli musel přemýšlel, ale po několika okamžicích usoudil, že o tom raději více nechce vědět a tak se zeptal.
„Jak jsem Ti mohl dát takové jméno, když Tě vidím poprvé v životě?“ Na to Furlingovi zmizel úsměv a Daniel se zalekl.
„Na to ti bohužel odpovědět doposud nemohu, jelikož jsi si to sám přál. Nicméně to, že tu s Tebou mluvím, má svůj důvod.“
Daniel se už chtěl ptát jaký, ale dříve, nežli se zeptal, tak ho napadlo, že se ho stejně dozví a tak volil jinou otázku.
„To Furlingové vypadají jako lidé?“
Furling na okamžik zamrznul, ale dříve, nežli Daniel stačil reagovat, tak se Furling hlasitě zasmál.
„Ne, to opravdu ne. My Furlingové jsme dosáhli toho, čemu vy říkáte povznesení, už v dobách vzniku naší rasy. My se nemuseli vyvíjet k dokonalosti, my jsme dokonalí vznikli a to daleko od tohoto vesmíru, hluboko ve Velkém prostoru. Ano, měli jsme svá těla, své proporce, ale také jsme měli schopnost pobývat jako energie, stejně jako Alteriané, jen bez většiny schopností již od samého zrodu naší rasy. S touto schopností se pojí možnost měnit svůj vzhled, sílu a schopnosti dle potřeb.
Furling umírá jen je-li zraněn a zabit, nebo nemocen, ale v okamžiku své smrti se ocitne na rozcestí a nabízí se mu možnost povznesení, většina volí povznesení před smrtí a co nejdříve sestupuje.“
Daniela to velmi zaujalo a na nějaký důvod jeho bytí zapomněl a ptal se dál.
„Moment, jak jsi vůbec starý? A proč Furlingové opouští sféru vyššího bytí? Já to pořád nechápu…“
„Zajímavé jak se ptáš…ptáš se totiž i na věci, kvůli kterým jsi chtěl, abych s tebou promluvil.“ Oznámil Furling a následně se dal do odpovídání.
„Já jsem stár jedenáct oběhů, přičemž jeden oběh se rovná časovému úseku, za který oběhne první vesmír náš rodný svět, ale od dob vzniku tohoto vesmíru lze počítat i s tím, že jsem stár něco přes jeden oběh, přičemž je to doba, za kterou oběhne tento vesmír náš rodný svět. Tento vesmír je stár deset oněch prvních, neboli standardních oběhů a Ty jsi vstoupil do Furlingské říše před padesáti standardními oběhy.
A co se Tvé druhé otázky týká, tak jistě Ti něco říká pojem Pravidla povznesených…“ Daniel jen přikývnul a Furling pokračoval „…tato pravidla nejsou vůbec jejich, ba ani to nejsou pravidla. Je to pouhopouhá dohoda o tom, že povznesený nesmí nakukovat a ovlivňovat děj na základní formě a to z toho důvodu, že doposud žádný Furling nevydržel býti povzneseným déle, nežli jeden pozemský rok. Alteriané tyto dohody pouze převzali, upravili a udělali z nich pravidla, přičemž naprosto zanikla jejich podstata. U nás, když někdo ony dohody poruší, tak je potrestán jen tím, že o tom všichni vědí a podle toho s ním všichni zacházejí. Jeho přečin je jeho trest, ale to neplatí v případech, kdy je to povolené či i nařízené.“ Daniel opět přemýšlel a snažil se to vše vstřebat, ale Furling mu tentokrát nedal příležitost ptát se.
„Věř, že až odtud odejdeš, tak se Tě ostatní budou ptát, kdo Ti pomohl a podobně. Nesmíš se podvolit. Oni na Tebe nemohou, neboť jsi první a poslední, přičemž stojíš výše, než oni. Ať už s tebou budou chtít dělat cokoliv, tak se jim to nikdy nepovede, ne tak, jak by chtěli.

Až získáš volnost pohybu, tak si vzpomeň na Alterianské město, jenž dává jména planetám.“
„Počkat, myslíš Atlantis?…“ načal Daniel, ale Furling byl rychlejší.
„Nikoliv, myslím Terreus Atlantis, také známé jako Terra Atlantis. Hlavní město Alterianské říše. Město, do kterého Furling vstoupil jako pozvaný host jen jednou, přičemž si myslel, že ho nemůže nic na rozestavěné chloubě jedné rasy překvapit, ale opak byl pravdou. Jedinečná myšlenka skloubená s maximálním odhodláním a nejlepší technologií dala vzniknout městu, které ukrývalo jakési samostatné město jménem Atlantis, ve kterém sídlila sama Nejvyšší rada Alterianské říše. Atlantis je pouhopouhá část velkého města, tak na to nezapomeň. Čas koloběhu již nadchází.“
„Moment!“ řekl Daniel s větším důrazem, nežli by chtěl.
„Tím koloběhem myslíš co?“ Furling se ale ani tentokrát neusmál.
„V nejbližší době tento koloběh skončí a následně se z krve a prachu utvoří koloběh nový. Ale nezoufej, příteli, již je znám jeden koloběh jedné osamocené galaxie, ze kterého jedna rasa vyšla bez újmy. Ty musíš zajistit, aby Tvá rasa přežila nynější koloběh a byla součástí nového koloběhu.“ Daniel se zarazil.
„Jestli to dobře chápu, tak mé rase hrozí zničení, stejně tak i celým galaxiím…“ Furling jen mlčky přikývnul „… Ok, hádám, že za to bude moci Adria, nebo někdo podobný…tak pošlete armádu, jste přeci členové Velkého společenství…“ Ale tentokrát nedomluvil, jelikož ho Furling zarazil.
„V celé naší historii bylo uskutečněno jen jedno velké tažení. Tažení cti.“
Furling jen mávl rukou ve vzduchu, načež se veškerá mlha rozestoupila a pod nohami se jim objevila scenérie.

Obrázek

„Toto vidím, když se na Furlinosu podívám na odvrácenou oblohu. Je to okraj tohoto vesmíru. Tam někde za okrajem vesmíru je hlavní oblast naší říše. Ale v druhé polovině, ještě v tomto vesmíru, tam někde u toho nejasnějšího bodu, se nachází největší galaxie tohoto vesmíru. Galaxie, jenž zažila naší válečnou flotilu.
Kdysi dávno, ještě v nejslavnějších dobách Velkého společenství tento vesmír přestal být okrajovým v naší říši a tudíž započalo stahování lodí.
V té době, jako vždy do vesmíru, jenž měl být zbaven flotily, zamířila celá naše Nejvyšší rada. Eskortu jí dělala poslední desítka válečných lodí ve vesmíru a další desítky lodí Noxů, Antiků a Asgardů.
Ale v jedné galaxii byli přepadeni a zmasakrováni Venatory, tak jim alespoň započali říkat Alteriané, jakožto tehdy největší naděje Velkého prostoru.
Technologie Venatorů byla na vysoké úrovni a velmi podezřele kopírovala tu naši.
Vládu u nás poprvé (a snad i naposledy) převzal Velký kruh, který okamžitě jednohlasně odsouhlasil vyslání všech lodí na nepřátelské území, co jim jen jejich moc dovolovala - jednu jedinou tisícinu naší celé válečné flotily.
Ale dříve, nežli tam lodě dorazily, tak naši zvědové zjistili přítomnost již dávno vypovězeného Furlinga, který představoval jejich Boha. Žil z obětí, které mu jeho služebníci přinášeli. Jeho fyzická a mentální síla s každou obětí rostla.
Bylo velmi obtížné bojovat proti vlastní technologii, ale jejich počet ani s oním vyhoštěncem nedokázal zastavit vlnu tisíců válečných lodí s posádkou odhodlanou pomstít se, při vědomí, že když padnou, tak se vrátí zpět. Neexistovaly žádné zábrany, celá uskupení planet byla ničena po desítkách i s obyvateli. Byl to osobní boj, boj pro znovuzískání naší cti. Boj, který skončil dříve, nežli do galaxie dorazila armáda Společenství.
V okamžiku, kdy se tam objevila ona armáda Společenství, tak na naše lodě již z vyšších sfér sestupovala naše Rada a všichni padlí, zatímco v největší galaxii ve vesmíru zbyly jen trosky života.
Opravdu chceš, příteli, aby se toto stalo opět?“ Daniel několik okamžiků přemýšlel, ale než stačil přijít na to, jak by mohl odpovědět, tak reagoval Furling.
„A nyní příteli běž a konej!“
Daniela okamžitě pohltil jakýsi vír a on zmizel. Během okamžiku se ale objevil v pro něj již známějších sférách.
Jeho paměť ožila a on již věděl opět vše.
„Co tu děláš? Kdo Ti pomohl tentokrát?“ ozvalo se mu za zády. Daniel se tedy pomalu otočil a spatřil za sebou jakousi ženu s tmavými vlasy, které jí sahaly pomalu až po kotníky.
„Theio, pokud vím, tak povznést se ještě není v rozporu s těmi směšnými pravidly.“ Odpověděl jí Daniel
„Odpověz na otázku!“ Ozval se další hlas a Daniel se okamžitě otočil za ním. Tentokrát spatřil postaršího muže a několik dalších povznesených, jak se scházejí.
„Vida, dokonce i Mofok, Alastón, Férés, Hyspipyla…“ pokračoval dál Daniel v jmenování příchozích.
„Jestli Ti můžu poradit, tak je poslechni.“ Ozval se další ženský hlas.
„Vida, dokonce i Morgan. Víte, opravdu mě takhle nemusíte vítat.“ Pokračoval dál Daniel ve své hře.
„Tak dost, Jacksone! Oni to myslí vážně. Kvůli Tobě se scházejí všichni a to jen aby tě měli pod kontrolou.“
„No dobře Merline, že jsi to zrovna Ty, tak odpovím. Nepomohl mi nikdo, nebo jste snad oslepli a vaše moc není dokonalá?“ Odpověděl mírně útočně Daniel.
„Nemáš pravdu, my jsme se nedívali a to kvůli přítomnosti Furlingů, kteří opět začínají křižovat tento vesmír.“ Reagovala velmi stroze Morgan.
„Ha! Ta vaše takzvaná pravidla, která ve skutečnosti nejsou pravidly a už vůbec ne vaše!“ reagoval již rozčíleně Daniel, na což jeden z Antiků vyjel.
„Jak si dovoluješ…“ Při těchto slovech onomu Antikovi zajiskřilo v očích, ale Daniel mu oplatil onen vražedný pohled a Antik kupodivu couvnul.
„Jak to, že Ti nevidím do hlavy?!“ zařval svou otázku onen Antik.
„Ta vaše pravidla sepsali Furlingové a vy jste je jen převzali a upravili k horšímu. Za jejich porušení hrozíte krutými tresty a na samotné Furlingy se ani nepodíváte…“ Daniel ale nedomluvil, jelikož mu Theia skočila do řeči.
„Jak se Ty, člověče, můžeš byť jen v myšlenkách rovnat nám? My tu byli dříve nežli Ty, tak si to koukej uvědomit, nebo tě pošleme zpátky na tvou planetu, kde si z Tebe již dělají legraci.“ Po těchto slovech ona Antička hodila Danielovi k nohám hromadu novin, z kterých na něj číhaly nejrůznější titulky.
„Doktor archeologie a lingvista Daniel Jackson zavražděn kočkou.“
„Velký pozemský hrdina a člen SG-1 podlehl zranění, které mu způsobila kočka domácí. Nákaza neprokázána. Byl opravdu slaboch?“
„Velký Daniel pokořen malou kočkou.“ A mnoho dalších.
Daniel při čtení těch titulků zamrznul. Až když si přečetl poslední titulek, tak mu Theia hodila poslední noviny, tentokrát „povznesenecké“, kde byl velký článek.
„Doktor archeologie a lingvista Daniel Jackson podlehl otravě Furlingským jedem.
Jed se doktoru Jacksonovi dostal do těla ránou, kterou mu způsobila kočka domácí v okamžiku, kdy Wraithové útočili na jeho domovský svět…“
Daniel si změřil pohledem osazenstvo všech povznesených, kteří stále přicházeli a následně pronesl
„Běžte do háje.“ Po těchto slovech zmizel.


korekci provedl Dark Angel za což mu patří mé upřímné a nekonečné díky

Soubor PDF zhotovil jakop za což mu patří mé díky
http://ulozto.cz/3042383/sedm-stran-part-27-.pdf



btw:
Veškerá podobnost s jinými povídkami je pravděpodobně čistě náhodná a možná i neúmyslná :D

jinak onu povídku doporučuji ;) (Destiny of Pegasus)
Naposledy upravil Dragon dne 11.11.2009 16:15:06, celkově upraveno 2
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 10.11.2009 23:55:50
Earman Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 392
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ou jéééééééééé ou jéééééé ou jéééé....boží to díl 8)
Víš jakej mám názor na čerstvou zeleninu. Ta je pro vegetariány, vitamínový paka, co cvičej! Red Dwarf

Příspěvek 11.11.2009 00:47:32
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak tomu řikám dost velká změna v běhu děje povídky.Tohle sem fakt nečekal .. moc dobře .. už se těším na další :)
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Příspěvek 11.11.2009 03:23:23
Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dalsi :bounce: dalsi :bounce: dalsi :bounce: chcem dalsi diel :ok: si :king:

Příspěvek 11.11.2009 12:03:47
Kocourr Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 273
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:bravo: :bravo: :bravo: Opravdu paráda, rád bych měl dostatek času na to, abych ve vlastní povídce vymyslel podobně skvostný děj :ok: :ok: :ok: , opravdu klobou dolů :yes:

Příspěvek 11.11.2009 15:53:59
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak díl parádní...jen mi trochu chyběla akce ale akci výtečně nahradili dialogy...hlavně ten poslední...běžte všichni do háje..xD fakt paráda Dragone :bravo: :ok:

Příspěvek 11.11.2009 16:11:48
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:)
Všem vám děkuji za tak kladné příspěvky, což jsem opravdu nečekal :) opravdu jsem rád že se vám díl líbil ;)

ješte rovnou přidám PDF, za který mé velké díky patří jakopovi

http://ulozto.cz/3042383/sedm-stran-part-27-.pdf


btw:
pod díl jsem včera při vydávání opomněl napsat toto:
Veškerá podobnost s jinými povídkami je pravděpodobně čistě náhodná a možná i neúmyslná :D

jinak onu povídku doporučuji ;) (Destiny of Pegasus)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 17:55:51
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Super díl.

Toto je spoiler!!!:
To, jak si tam dal "Ice-ovi" Venatory je fakt výborný, ale překvapilo mě, že prohráli, čekal bych, že oni přežijí :D .

Jinak je mi podezřelé to jméno Fursi Termofilusi. Termofil se nám tu už objevil a to jako úplně první převor, nebo tak jsem to aspoň pochopil (v PDF to tam někde mám). No snad mi to kapku vysvětlíš :D
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 11.11.2009 18:17:27
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
parádní díl a i když nebyl zrovna akční tak dialogy všech postav byly výtečné a velmi dobře se četly, takže musím opět velmi velmi chválit :bravo: :bravo: :bravo:

jakop:
Toto je spoiler!!!:
ber to jako takovou podivně zvrácenou, jinou realitu :D

Příspěvek 11.11.2009 18:26:51
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
možná zvrácená...ale dobrá...xD fakt super díl...víc jako těchto a aspiruješ na nej povídku tohoto roku...spolu s dalšími...

Příspěvek 11.11.2009 18:34:21
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
I vám děkuji za příspěvek a za kladné ohlasy :)

Toto je spoiler!!!:
no Ice...už přesně nevím, ale pokud vím tak Ice neměl problém s jejich použití to opravdu ne, ale jejich prohra mu ze začátku neseděla :D, ale přijal jí :)

No Termofil...no ne první převor, ale první povznesený. když půjdu mírně do spoileru tak (když to vezmu trošku důsledněji tak jako prvního by ho mohli označovat jak Antikové, tak i Ori)
no jinak oni dva Daniel tedy Furs Termofilus vs. Termofil.... jsem nakloněn spekulacím :) ale nic nepotvrdím :D

jinak Ice nemá blbou teorii :D (čtěte líbí se mi :D

a rovnou ještě spoiler :)
(V následujících dílech se náš povznesený začne chovat "povznesenecky" a "ohrozí" přičemž i "zachrání" a opět "ohrozí" všechny :D jen je otázka pro vás jaké řeči a s kým povede
nadále se v jednom ze dvou dílů co přijdou můžete těšit na vybroušenou scénku :) a v jednom z následujících dílů (cca třetí) se dozvíte z čeho mám strach (proč by jste mě měli kamenovat));)


Daedalos304:
díky..díky díky :)
i když myslím že budu rád když projdu nominací i když v této povídce mám hodně es v rukávu o kterých neví snad ještě ani Dark Angel :rflmao:
každopádně v jednom ze dvou nadcházejících dílů by mohla být jedna kategorie na nominaci :) pokud ona kategorie nebude zrušena :(...minule bylo velmi málo nominací v příslušné kategorii
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 18:48:30
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Tak teď si mě docela napnul a těším se na další díly. Jinak díky za připomenutí :D . Musím si začít dělat sbírku kamenů. Která máš radši?? Normální kameny (žula, mramor) nebo dáváš přednosti lepším kamenům (diamant, smaragd či rubín) :D :D :D
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 11.11.2009 19:04:35
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
no já bych opravdu radši jednotlivé zrnka štěrku :rflmao: ale Diamanty, smaragdy, rubíny a jiné cenné kameny :D beru :D jinak pokud u toho chceš zůstat tak beru i kovy aneb zlaté pruty :rflmao: :rflmao:
jinak podmínka u těchto "věcí" mimo ony zrnka štěrku je aby to bylo pravé :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 19:13:00
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Ale ono dostat zlatou cihlou do hlavy či "mezi" asi bude taky dost bolet :D .
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron