Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Měl by si dat avatarum aspon dvě posili, protože teoreticky vzato aliance 5 ras byla vždycky tou nejvyspělejší společností široko daleko, takže předpokladat že by je jedna rasa mohla nějak važnější ohrozit je dosti směšné a už by si konečně mohl udělat ty rychle bojové křižníky s maskovanim to by proti avatarum bylo určitě učinější než efektyvní štíty. Dost povídek se zaměřuje na štíty zbraně a štíty a zbraně. Proč jednou nevymyslet projektili co projdou štítama a samotna utočna lod co je ponese nebude vybavena masivnim pancířem ? :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no řekněme, že tobě se bude líbit loď Furlingů :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak to se mzvědavej...a rigix měl krásnej plán s paroubkem ten se mi taky zamlouvá...stihneš do příštího týdne další díl??...bo budeme mít delší pauzu??..:) jak to vidíš..:)

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no pokusím se další díl dodat do týdne
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To znamená že až další víkend bude další díl :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hej myslím, že u posledních dvou týdnů jsem to zveřejnil, jak jsem slíbil.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jen tě motivuju nesmíš usnout na vavřínech protože když polevim v buzeraci tak ty polevíš ve psaní :-D
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
xD no je ale fakt že přes sobotu stím moc nepomoho... jedno slovo: zabíječka
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A jinak ještě jsem měl v plánu tam dát Paroubkovu řeč jak mluví k Atlantis

:scared:
Môže sa pokaziť :jako: rozhlas :jako: , alebo niečo podobné.
P.S.: Politikov neznášam! Majú plno kecov a o ničom!!! :evil:

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Patas25: Moc pěkný díl. Už se těším na ty boje.

Jen dotaz, kde si sehnal ten obrázek satelitu?? Je mi nějak povědomí, jen nevím kdokud :-)

Jinak, to s tím Paroubkem mě dostalo, ale já bych ho nechal umřít, no holt nehody se stávají :-), protože když ho vidím v TV s tou jeho arogoncí, tak se mi otvírá kudla v kapse :-)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
xDD No Jakope sám ani nevím tu fotku mám v pc cca dva měsíce a předtím jsem ji stáhl z netu.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Do konce víkendu zbývá 8h a 31 minut.Jestli to tu nebude tak očekavej zaspamovaní mailu i Pmka :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já jsem ale neříkal do konce týdne ale do týdne. :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Patas25 píše:
no slibuju vám že další díl dodám do konce tohodle týdne


Jasný důkaz
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Kocourr Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 273
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Patas25: Tak teť tě dostal :lol: , to abys sednul ke kompu a do půlnoci něco vyplodil :write: , nebo budeš vystaven rigixovu hněvu :box2:

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Patas25 píše:
no pokusím se další díl dodat do týdne


Ani bych neřekl. Já moc dobře vím, že jsem psal do týdne a ne do konce týdne. Hezký pokus s úpravou citace, ale tobě nevyšel. Stačí se podívat výše a uvidíte, že mám pravdu!!
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Kocourr Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 273
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rigix, rigix... :stupid: takhle si zk*r*it reputaci padělání toho co kdo napsal... :scared:

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne citace nejde upravit ale on editoval svůj příspěvek to jde :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Kocourr Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 273
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pánové... :heat: ...že jsem se do vaší soukromý diskuse vůbec motal... :bounce:

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nj Patas se prostě opil jak hovado o víkendu a nic nam nenapsal :-D
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
citace upravit jde a toto je jasný důkaz :-)

Kocourr píše:
že?

Patas25 píše:
nebo se pletu

tak co? :D

ale jinak se vám do toho nemíchám :whistling: :whistling:

btw:
všem citovaným se omlouvám, ale nechtělo se mi nic vymýšlet, tak jsem použil vás, snad vám to nevadí
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nevadí, aspoň někdo mi dá za pravdu. Ale ve vší vážnosti. Díl se pokusím dodat co nejdříve.

A jinak já nejsem také prase abych se hned ožral. Byla jenom zabíjačka a kdybyste někdo kupovali domácí paštiku a našli můj palec zašle te mi jej poštou. THX xDDDD
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No z vlastní zkušenosti vim že na zabijačce se můžeš tak solidně ožrat, sraží prase aspon 4 X do roka a schodou okolností sme taky sraželi tuhle sobotu a sťal jsem se dobře. To víte je zima svařáček na zahřátí slivovička proti chřipce a už se jede :-)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No kapku jsem se spozdil (Toho určitě využije rigix), ale další díl je tu. Přeji příjemné čtení a omlouvám se za chyby a nesrovnalosti.

Díl 25: Výzvědy

Nad planetou se otevřelo hyperprostorové okno, z něhož vyletěla loď. Během chvíle se loď ustálila na oběžné dráze a z jejího malého hangáru vyletěla jedna transportní loď. Ta ihned vstoupila do atmosféry planety, a jakmile byla několik set metrů nad povrchem planety, tak její senzory zaměřily nedalekou vesnici. Tato transportní loď přistála necelou míli od vsi, tak aby zůstala nespatřená. Na místě ovšem nezůstala ani minutu, jelikož jejím úkolem byl výsadek jednoho muže. Ten vyčkával, dokud loď nezmizí z dohledu, poté si přehodil přes hlavu kápi a rozeběhl se ke vsi. Jeho běh byl rychlý, a tudíž byl do čtyř minut v ulicích města. Agend nebyl vůbec zadýchaný a ihned zamířil do uličky mezi domy. Pečlivě se ohlédl, zda jej nikdo nesleduje, a když byl jistý, vytáhnul z pod pláště vysílačku.

„Tady Seeker, volám cestovatelskou loď Ilinor.“ Řekl muž a neustále se ohlížel.
„Kapitán Richard z lodi Ilinor. Jaká je vaše situace?“ Ozvalo se z vysílačky.
„Bezpečně jsem se dostal do města a zahajuji průzkum.“ Odpověděl Seeker, vypnul a schoval vysílačku. O pár vteřin později vyšel z uličky a pomalu procházel mezi lidmi a snažil se vnímat co nejvíce rozhovorů. Většina konverzací se týkala o problému na lovech, drahém pití v hostincích, nebo o aktuální situaci v galaxii. Těmto hovorům vnímal větší pozornost, ale obvykle se jednalo o nedůležité informace. Až jeho pozornost v zbudila hnědovlasá dívka, co říkala postaršímu muži něco o neznámých hostech v nedaleké krčmě. Jelikož to byla ta nejžhavější stopa, kterou zatím objevil, vydal se agend do krčmy.

Uvnitř bylo celkem narváno, ale i přes hluk v místnosti byla slyšet hádka několika lidí, kteří zrovna mířili do vedlejší místnosti. Seeker neváhal a zamířil za nimi. Za dveřmi byla chodba s pěti dveřmi. Bohužel agend neviděl, do kterých hádající muži vešli, a proto začal zkoumat postupně jednotlivé dveře.
U prvních se nic neozývalo, a proto je otevřel. Za nimi se schovávala místnost s několika záchody. Jelikož byla prázdná, zamířil k druhým dveřím. Zpoza nich se ale ozývaly hluboké steny, které naznačovaly, že tamní pár je zrovna v nejlepším a proto se rozhodl je nerušit. U třetích dveří měl agent štěstí, a když je pootevřel, slyšel zřetelně rozhovor.

„Já neznám jejich adresu!“ Řekl muž a v jeho hlase byl znát strach.
„Pokud vím, je známo, že jste obchodovali s Atlantidou.“ Ozval se jiný muž.
„To je sice pravda, ale kontaktovali nás oni a jediní, kdo znali adresu, zahynuli při výbuchy portálu.“ Hájil se vystrašeně muž.
„Zjistím, zda mluvíš pravdu.“ Odpověděl a téměř okamžitě se zpoza dveří ozval hrozný křik. Po pár vteřinách křiku se rozrazily druhé dveře, z nichž vyběhla polonahá žena, a za ní stál vyděšený tlouštík.

„Buďte zticha a schovejte se!“ Vyhrkl Seeker a zatlačil dvojici dovnitř a přivřel za nimi dveře. Naštěstí to stihl včas, protože téměř okamžitě se dveře rozrazily a z nich vyšel Avatár v černém plášti následován jedním vojákem. Ihned zamířili do hlavní místnosti krčmy a vůbec se neohlíželi. Jakmile byli, pryč chopil se agend vysílačky a kontaktoval svou loď.

„Informace nelhali. Máme tu dva Avatáry mířící pryč z hostince. Žádám přepadový oddíl!“ Řekl agent a vydal se za nimi.
„Loď je na cestě, sleduj je a udávej jejich pozici.“ Vydal rozkaz kapitán lodi.

Agent se řídil dle rozkazu a vydal se ven z krčmy. Nebylo těžké je sledovat, jelikož zelený voják budil strach a lidé se uhýbali z cesty. Seeker je sledoval, dokud nevyšli z vesnici. Potom se opět chopil vysílačky a vydal pokyn.

„Jsou dva uprostřed mýtiny. Dvě stě metrů severně od vsi.“ Řekl do vysílačky jejich souřadnice agent. Netrvalo ani deset vteřin a na obloze se objevila cestovatelská transportní loď, která provedla nálet nad Avatáry. Při náletu vystřelili čtyři rakety tak, že ve se Avatáři nacházeli ve středu a téměř okamžitě je obklopilo silové pole. Transportní loď přistála vedle a z ní vystoupil voják, který Avatáry střelil uspávací šipkou. Jakmile oba padli omráčení k zemi, tak je spolu s agentem naložil do lodi a oba také nastoupili. Netrvalo dlouho a transportní loď zamířila na orbitu a následně přistála v malém hangáru lodi Cestovatelů.

„Pošlete šifrovanou zprávu na Terra Pegasus. Oznamte náš odhadovaný přílet a podejte informace o zajatcích.“ Řekl kapitán jednomu ze svých důstojníků.

O devatenáct hodin později

Radek zvesela pobíhal po řídící místnosti a vesele si pískal. Najednou jeho melodii přerušilo pípání blízké konzole, což znamenalo přílet lodi na orbitu planety.

„Pane Woolsey, Cestovatelé právě dorazili.“ Řekl Zelenka do vysílačky.
„Jsem na cestě.“ Odpověděl Woolsey.

Do dvou minut se Woolsey objevil v řídící místnosti.

„Je už plukovník Sheppard u cely? A proč máte dnes tak dobrou náladu?“ Zeptal se Woolsey.
„Plukovník bude u cely za pár minut a moje nálada se zlepšila, od té doby co odletěl Paroubek.“ Řekl Zelenka.
„Paroubek to je politik z vaší země?“ Znovu se zeptal Woolsey.
„Ano jeden z nejznámějších.“ Odpověděl Zelenka.
„Nic ve zlém, ale nemáte se s čím chlubit. Když jsem četl projev, který chtěl přečíst obyvatelům Atlantidy, skoro jsem brečel smíchy. Já jsem tolerantní člověk, ale tohle vážně bylo příliš. Proto jak začal svůj projev přednášet, tak jsem nechal odpojit jeho mikrofon.“ Řekl Woolsey a odešel pryč z místnosti.

Woolsey zamířil k nejbližšímu transportéru a nechal se přepravit k celám. Když došel k jedné z nich, stál tam už Sheppard s Rononem, kteří si prohlíželi nové vězně.

„Jak se mají naši noví hosti?“ Zeptal se Woolsey.
„Stěžují si na pokojovou službu. Teda ten v černém si stěžuje, ten voják stojí ve vedlejší cele jako sloup, nejí, nepije a vůbec nemluví.“ Řekl Sheppard.
„To protože to není jeho primární, ani sekundární účel.“ Řekl Avatár v černém hábitu.
„Konečně jsme se k něčemu dostali. Máme na vás pár otázek.“ Promluvil Woolsey.
„Otázek je mnoho, ale odpovědí je nedostatek.“ Odpověděl v hádankách Avatár.
„Znají Avatáři naší pozici?“ Zeptal se Sheppard.
„Už tak jsem vám toho řekl moc a další odpovědi nedostanete.“ Řekl Avatár.
„Jak myslíte. Shepparde v této bedně je dáreček od Jaffů, myslím, že je vhodná příležitost.“ Řekl Woolsey.
„Já rád dárky.“ Řekl John a s vřelostí otevřel bednu. V ní našel asi metr dlouhou tyč zakončenou třemi hroty.
„Oni nám dali vidle?“ Promluvil poprvé Ronon.
„To nejsou vidle, ale Goa´uldský mučicí nástroj. Jsem zvědavý, zda to funguje i na Avatáry.“ Řekl spíše pro sebe John a přistoupil k panelu. Naťukal přístupový kód a otevřel dveře od cely.
Netrvalo ani půl minuty a z cel se ozýval hrozný křik, který naznačoval, že tato mučící metoda funguje i na Avatáry.

O dvě hodiny později

„Náš ptáček zpíval.“ Řek John hned jak přišel do zasedací místnosti, kde již čekal Woolsey, Rodney, Cameron a Sam.
„Jak jsi jej k tomu donutil.“ Zeptal se Cam.
„Použil jsem tu hračku od Jaffů.“ Odpověděl John.
„Hej to ne! Já ji chtěl použít první!“ Řekl Cam a zatvářil se uraženě.
„No byl jsem rychlejší!“ Řekl a zašklebil se John.
„Nehádejte se a radši nám řekni, co ses dozvěděl.“ Ukončila jejich hádku Sam.
„Podle všeho na Avatáry silně působí mučicí nástroje Jaffů. Po pár minutách mé společnosti dostal Avatár zástavu. Jennifer jej úspěšně oživila a poté začal vězeň odpovídat na mé otázky.“
„Že by to šlo až tak snadno?“ Řekl spíše pro sebe Woolsey.
„No asi nemají tak silnou vůli jako my. Každopádně jsem toho využil a položil pár otázek. Například Avatáři moc nevěřili na hlídače a přístroj proti Furlingům. Proto se ani od nich nedovíme polohu stanice, ani nezjistíme jak ji dobít.
„To je škoda.“ Řekl Rodney.
„Ale naštěstí jsem se dozvěděl, že Avatáři zatím neznají polohu Terry Pegasus. Ale podle našeho vězně vysílají desítky skupin na různé planety, a snaží se získat adresu.“ Řekl John.
„To je všechno co jste se od něj dozvěděl?“ Zeptal se Woolsey.
„No zatím. Ti Avatáři se tváří jako siláci, ale náš vězeň se moc nepředvedl. Stačil jsem mu položit sotva pár otázek a on znovu zkolaboval. Podle Jennifer za to může převážně to krátké mučení, jelikož to působí velmi citlivě na jejich nervovou soustavu.“ Řekl John.
„A co ten voják, z toho jsi nic nedostal?“ Zeptal se Rodney.
„Ne, ten neřekl ani hlásku. Ale já si myslím, že by se na něj měl podívat Rodney.“ Navrhl John.
„Proč já?“ Zeptal se Rodney a tvářil se, jako že mu je to nepříjemné vyslýchat a mučit vězně.
„Protože ten voják má na hlavě nějaký druh čipu a ty by ses na to mohl kouknout.“ Vysvětli John.
„No dobře. Ale jako bych neměl dost své práce a teďka se musím starat i o tohle.“ Zamumlal si pro sebe Rodney, vstal a odešel z místnosti.

John a Cameron také dlouho neváhali a poté zamířili do hangáru. Oba nastoupili do jednoho z Jumperů a John se bez váhání usadil na místo pilota. Pár vteřin poté už jumper opouštěl město a přímou čarou mířil na oběžnou dráhu. Když už loď byla ve volném vesmíru, tak se Johnovi a Cameronovi naskytl pohled, který se jen tak nevidí. Po celé oběžné dráze byly desítky satelitů a místy i nějaká loď. Dvojice měla namířeno právě k jedné z nich, konkrétně k cestovatelské lodi. Její posádka ihned zpozorovala blížící se loď, ihned otevřela hangár, ve kterém jumper následně přistál.

„A proč tu vlastně jsme?“ Zeptal se John.
„Tak za prvé. Kapitán téhle lodi by nám rád představil nejlepšího agenta a za druhé mám tu rande.“ Řekl Cameron.
„Fakt? Je to brunetka, nebo blondýnka?“ Začal vyzvídat John.
„Neřeknu, protože to zatím není nic vážného. Pokud bude, samozřejmě ti ji představím.“ Uklidnil ho Cameron a otevřel zadní dveře. Za nimi byl už uvítací výbor, v jehož čele stála Larrin.

„Ahoj Larrin, to je doba co jsme se neviděli.“ Řekl překvapeně John.
„Nazdar Shepparde a ahoj Camerone.“ Pozdravila oba Larrin a poté přistoupila k Mitchellovi a dala mu dlouhou pusu.
„To si děláš prdel.“ Řekl John a div mu nevypadly oči z důlků.
„Larrin ty si kapitánka téhle lodi? Myslel jsem, že je to Richard.“ Řekl Mitchell, jakmile se vyrval z obětí.
„Ne, ale jakmile jsem se dozvěděla, že letí sem, nemohla jsem tě nevidět.“ Odpověděla mu Larrin.
„Počkej, to je sní to rande?“ Zeptal se John a pořád nevěřil vlastním očím.
„No prvně jsem ti to nechtěl hnedka říct, protože vím, že mezi vámi dvěma to jiskřilo.“ Vysvětlil Mitchell.
„Aha, a jak dlouho to spolu táhnete?“ Vyzvídal John.
„No celkem dlouho. Proč myslíš, že jsem tak často chodil na diplomatické mise k Cestovatelům.“ Řekl Mitchell.
„Aha… No tak já si jdu prohlédnou tuto loď a vás nechám o samotě.“ Řekl John a zamířil pryč z hangáru.
„Vzal to celkem dobře.“ Řekla Larrin.
„To jo.“ Potvrdil Mitchell.


Toto je spoiler!!!:
Další díl bude začátek všemi očekávaného souboje na TERRA PEGASUS.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Patas25: Moc pěkný díl a dostalo mě to Cameronovo rande, to bylo fakt něco, co jsem vůbec nečekal. No už se těším na příští díl a na ten slibovaný boj :-)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron