Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2

StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
deadalos píše:
Ha coldvel já fakt nudou po stěnách lezt nemohl už jen kvůli tomu že by mě nanic nejspíš něco sežralo byl jsem v Zoo v liberci ano a i když to byla dálka stálo to za to vidět bílého tygra :D ale je to roztomilé zvířatko jako ty lvi a levharti no jo jsem prostě na kočkovité šelmi :D :D ale i další zvířata tam byli pěkné


Jééé, tam jsem byla minulý týden :D
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím :D
Jak pak se tu dívám, většina zvědavců chce znát nové kamarády/nepřítele. Jelikož jste mě překecali :D , tak vám ho sem dávám. Ale tím přemýšlím, jestli mám díl vydat v neděli, jelikož byste pak měli ve zbytku prázdnin houbelec co číst :D
Takže jsem zvědavá na vaše reakce a popravdě se přiznejte, jestli jste se trefili či ne. Jestli ne, tak napište váš odhad.

Jinak přeji krásné čtení a zanechte pod touto poslední částí hodně komentářů, jako v předchozích dnech.


Epizoda 9 : Nová hrozba, part 3

Prostor, Stanoviště Gamma, neznámý typ lodě, můstek
Na můstku jedné ze dvou lodí se nacházeli obyčejní lidé. Jenže posádka na sobě nosila podobné uniformy jako má Luciánská aliance. Kormidelník, který stál v přední části můstku, pohlédl na svého pána a zeptal se: „Můj pane, co mám udělat?“ Jejich velitel vstal z trůnu a šel za kormidelníkem se slovy: „Spojte mě s nimi.“ Před ním se na holografické obrazovce zobrazil můstek Odyssey.

Prostor, Stanoviště Gamma, Odyssey, můstek
Podplukovník Marks vstal ze svého křesla a šel k boční obrazovce. Marks už po těch pár hodinách vypadal už jinak, takže už nikdo na něm nemohl poznat, že se s někým porval. No, kromě toho monoklu kolek oka a natrženého rtu.
„Jsem podplukovník Kevin Marks, velitel lodi“, představil se jako první.
„Jsem Kerro, velitel Druhé aliance.“ Marksova tvář se ve vteřině změnila stejně jako Carterové. Oba dva, když slyší něco o nějaké alianci, vzpomenou si na plukovníka Emersona.
„Co tu pohledáváte?“ zeptal se Marks.
„Máme tu úkol, který musíme splnit“, odpověděl Kerro stejným tónem jako se ho zeptal Marks.
„A ten je…?“ Obrazovka během několika okamžiku ztmavla a Marks se otočil na sestru, která vzápětí oznámila: „Nabíjejí zbraně.“
„Aha. Už jsem pochopil, co mají za úkol“, s těmito slovy usedl do křesla a pak začal vydávat rozkazy.
„Nabijte hlavní zbraně! Palte až na můj povel. Štíty držte na maximum!“ Carterová na chvilku zavřela oči a pak se sklonila k Marksovi.
„Doufám, že víš, co děláš“, řekla mu tiše do ucha.
„Ano, vím. Bráním naši základnu. A podle toho, jak nám mile odpověděli, tak to počítám jako plánovaný útok na nás.“ Na obou konzolách Marksová s Evansovou zaznamenaly palbu obou lodí na Odysseu.
„Obě lodě začaly střílet“, oznámila Evansová.
„Úhybné manévry! Zaměřte se na jednu loď a palte!“ Marksová s lodí letěla blíže k nepřátelským lodí, aby mohli lépe zaměřit jednu z lodí.
Z obou lodí Druhé aliance vyšly nové typy střel, se kterými se ještě Země nesetkala. Jedna ze střel dopadla na štíty Odyssey.
Celá loď se otřásla a Marks okamžitě zařval: „Hlaste škody!“
„Štíty spadly na devadesát procent“, odpověděla okamžitě Marksová.
„I se ZPM štíty klesly o deset procent. Sakra, co to mají za zbraně?“
„Data zaznamenaly nové prvky, se kterými jsme se nesetkali. Počítač je ale dokázal detekovat. Jsou to fotonová torpéda, která se skládají z hmoty a antihmoty. Pro naše štíty je to moc velký kalibr“, odpověděla Marksová.
„Nabijte paprskomety a palte!“
Odyssea velkou rychlostí se přiblížila k oběma lodím a pak se hned z ní začaly objevovat modré paprsky, které dopadaly na nepřátelské štíty.
„Jejich štíty klesly pouze o patnáct procent“, oznámila Evansová a Carterová okamžitě pohlédla na její konzoly, která hlásí pokles štítů se škodami na lodi.
„Tak ne jenom lepší zbraně, ale i lepší štíty. Přesměrujte veškerou energii do štítů a paprskometů! Jestli to půjde, tak přeneste hlavice typu Mark X na jejich loď. Rád bych je měl z krku.“
„Ano, pane.“ Evansová kývla hlavou a začala přepisovat několik protokolů, aby vypnula pojistku, která brání transportu hlavic. Marks už déle nevydržel sedět v křesle, když na štíty dopadaly další fotonová torpéda.
Z Odyssey se objevovaly modré paprsky, které měly vždy přímé zásahy. Nepřátelským lodím pomalu klesaly štíty, jenže to jim nebránilo ve vyslání dalších fotonových torpéd, které měly také přímý zásah.
Marks stál u přední konzole a snažil se zjistit nějaké informace o nových nepřátelích. Marksová prováděla všelijaké manévry s lodí, že se všichni nestačili divit. Evansová přepisovala jeden program za druhým, aby mohla přenést atomovky na jejich lodě. Carterová si všimla, že si částečně neví rady a tak se přesunula k ní a pomohla ji s tím. Krátce potom se oběma podařilo přepsat program a teď jim nic nebrání v transportu atomovek na jejich lodě. Evansová zaměřila první loď a přenesla atomovku.
Jedna z lodí Druhé aliance během pár vteřin explodovala. Druhá loď zatím byla nedotčená.
Evansová se chystala zaměřit další loď, jenže ta během chvilky skočila do hyperprostoru. Marks povzdychnul a řekl: „Pro dnešek mi to stačí. Jak jsou na tom štíty?“
„Štíty jsou na čtyřiceti čtyřech procentech. Žádné větší škody nejsou hlášeny.“
„Skvělá práce. Takže podejte hlášení plukovníku Torrelovi, že už je vše v pořádku. A taky mu dejte vědět, že za půl hodiny pokračujeme v cestě“, řekl Marks a vrátil se zpátky ke křeslu.
„Ano, pane.“

Stanoviště Gamma, základna
Plukovník Torrel seděl ve své kanceláři a pročítal hlášení od inženýrů, kteří zprovozňovali novou část pozemního bunkru, kam brzy přemístí bránu. V plánu také měli na bráně udělat iris stejně jako v SGC. Při pročítání plánů ho vyrušil kapitán Terens, který zaklepal na dveře a vstoupil do kanceláře.
„Pane, mám pro vás zprávu z Odyssey. Za necelé půl hodiny pokračují v cestě. Podle jejich senzorů se nepřátelská loď vzdaluje a opouští tuto soustavu.“
„Konečně nějaká dobrá zpráva za tento den.“
„Ano, pane. Ale problém je v tom, že jsme byli jejich cílem právě my. Myslím, že máme další problém, co se týče nepřátel“, řekl Terens.
„Za hodinu máme plánované hlášení se Zemí, takže do zprávy přidejte i tento incident. Jestli je tu nová hrozba, SGC by měla o tom vědět.“
„Ano, pane.“

Prostor, Stanoviště Gamma, Odyssey, můstek – o dvacet pět minut později
Na můstku se otevřely dveře a Marks v klidu vešel dovnitř. Šel směrem k sestře, která se otočila směrem k němu, jakmile ho zahlédla. Kevin se opřel o její konzoly a pak se nad ni nahnul.
„Vždy, když sis takhle ke mně stoupnul, jsi něco chtěl. Takže, co potřebuješ?“
„Nejdříve po tobě chci, abys vstoupila do hyperprostoru. Zbytek ti řeknu později“, odpověděl Kevin a pak jí na konzole zmáčknul pár tlačítek.
„Doufám, že nemáš v plánu nějaký mejdan.“ Kevin se zasmál a pak řekl: „Tak už leť do hyperprostoru, jinak budeme mít denní zpoždění.“
Odyssea se dala během několika vteřin do pohybu a po chvilce vstoupila do hyperprostoru.

Hyperprostor, Odyssey
Kevin už byl spokojený a tak mohl Jane vytáhnout od konzole. Vzal ji za ruku a odvedl ji z můstku. Jane se moc nikam nechtělo, jenže Kevin na tom trval, když mají ještě trávit den v hyperprostoru, než budou na místě. Kevin dovedl Jane k jeho kajutě a pak pomocí jeho karty otevřel dveře.
„Kevine, víš, že nemám ráda překvapení.“ Kevin vstoupil dovnitř a Jane hned za ním. Rozhlédla se kolem sebe a nikoho kromě Kevina neviděla.
„Tak jo, žádné překvapení.“
„Ty jsi nějaké čekala?“ zeptal se Kevin a sedl ke stolu.
„U tebe člověk nikdy neví“, s těmito slovy sedla naproti němu.
„Jsi moje sestra, tak by si to měla vědět.“
„To jsem, jenže taky nezapomeň, že jsme se deset let neviděli“, upozornila ho na to.
„Jo. Doufám, že jsi nezapomněla, že mi je třicet pět let a tobě dvacet pět?“
„Na to zrovna ne. Ale teď, když jsi to řekl, jsi mi připomněl, že jsem ti tehdy chtěla něco říci.“
„Tak povídej.“
„Kromě toho, že ti je třicet pět let, tak je ten správný čas, aby sis pořídil rodinu. Tak jak jsi na tom?“ Kevin se usmál a šel k osobní kuchyňce, kterou měl v kajutě. Z ledničky vytáhnul džus, který nalil sobě i Jane.
„Víš, Sam je první, se kterou chodím. Myslím, že na svatbu a děti mám ještě čas. Teprve jsme se před několika měsíci poznali, nemůžu po ní chtít, aby se mnou hned měla děti.“
„Kevine, je ti třicet pět let. Nemyslíš, že už je načase založit si rodinu?“
„Hold, ten rok nebo dva ještě vydržím“, odpověděl Kevin a napil se. Jane povzdychla a nakonec kývla hlavou. Za pár minut přišla za nimi Sam, která držela v rukou malé překvapení. Kevin se usmál a Sam položila dortu na stůl.
„Vše nejlepší k narozeninám k dvaceti šestinám, sestřičko“, řekl Kevin. Vstal ze židle a stoupnul k Sam, která se o něj opřela. Jane pohlédla na oba dva a pak sfoukla svíčky na dortě.
„Děkuji, vám oběma.“ Kevin pak ještě odběhnul bokem a ze skříně vytáhnul velký balíček, který podal Jane.
„Bráško, víš, že mi nemusíš nic dávat. Ty jsi můj dárek tohoto roku.“
„Děkuji, ale stejně ho rozbal.“ Jane vstala, dárek položila na židli a pak ho začala rozbalovat. Jakmile ho rozbalila, byla na řadě krabice, kterou otevřela. Jane pohlédla dovnitř a otevřela ústa. Několikrát po sobě zamrkala očima a pak pohlédla za sebe, kde se ti dva usmívali.
„Já nevím, co mám na to říci“, řekla Jane a pak se rozeběhla za Kevinem a skočila mu do náruče.
„Děkuji, děkuji, mnohokrát děkuji.“ Jane s Kevinem mají nejvíce za sport rádi basket a tak se Kevin rozhodl, že jí pořídí vlastní balón s dresem, na kterém měla její oblíbené číslo deset a taky své jméno. Kevin při držení Jane v náruči pohlédl na její hodinky a řekl: „Myslím, že máme ještě hodně času na pár her.“ Jane skočila na zem a odpověděla: „Nemám žádné námitky. Půjdeš taky?“ Kevin teprve teď zjistil, že si ty dvě tykají.
„S radostí. My dvě proti Kevinovi“, odpověděla Sam. Jane vytáhla z krabice dres s balónem a se Sam šly ke dveřím. Kevin šel ke skříni, ze které si vzal svůj a ještě jeden dres, a pak šel za oběma.

Hyperprostor, Odyssey, tělocvična – o deset minut později
Převlečený Marks v dresu čekal v tělocvičně na Sam a Jane, které se nejspíše při cestě k tělocvičně ztratily. Kevin je chtěl jít hledat, ale ani nemusel. Sam s Jane přišly do tělocvičny a Kevin, když je viděl v dresech, neměl slova.
„Páni. Vám dvěma to v těch dresech sluší.“ Jane pohlédla na Sam, která poprvé v životě měla na sobě dres. Kevin k oběma přišel blíže a všichni tři se zastavili ve středu tělocvičny.
„Takže, kdo začíná?“ zeptal se Kevin.
„Že by my dvě?“ řekla Jane a vzala do rukou nový míč.
„Ale vy jste dvě, já jen jeden. Takže mám předost já“, řekl Kevin a vzal si míč zpátky.
„Kevine, mám narozeniny“, řekla Jane. Když Kevin viděl ty její očka, tak jí podal zpátky míč a řekl: „Tak už hraj.“

Prostor, Athena, můstek – o šest hodin později
Athena už přes devět hodiny stojí v prázdném prostoru, kde se měly údajně setkat lodě Luciánské aliance. Bohužel, doposud se ještě neobjevily.
Plukovník Svitsová sedí ve svém křesle s počítačem na klíně a píše zdlouhavé hlášení, který je jenom o tom, že přes tři hodiny jsou na jednom místě a nic se neděje. Major Barta se rozvaluje v křesle, kde dokonce i zíval. Svitsová na něj pohlédla a kývla hlavou. Oba dobře věděli, že skoro celá posádka už měla čtyřiadvacet hodin službu v kuse. Svitsová pohlédla na všechny na můstku a po dlouhém uvážení vydala rozkaz: „Vstupte do hyperprostoru, směr k Zemi.“ Nyklová kývla hlavou a chtěla zmáčknout na pár tlačítek, jenže na její konzole se zobrazily dálkové senzory.
„Madam. Zaznamenávám přílet tří lodí. Budou tu do hodiny.“ Svitsová rukou zakryla ústa a zívla.
„Hodinu? Proč ne pět minut?“ Svitsová pohlédla na Nyklovou a ta nevědomě pohnula rameny.
„Souhlasím. A to jsem chtěla dát celé posádce volno, aby šli do kajut vyspat.“ Chvilku potom, co to řekla, se ze zadu začalo ozývat zívání. Svitsová se otočila s křeslem dozadu a pohlédla na lidi, kteří byli u skleněné mapy. Teď si začíná myslet, že začala se zíváním s Bartem a zbytek bude pokračovat. Její rozhodnutí teď záviselo na ní. Buď poletí zpátky na Zemi, nebo zůstanou a budou bojovat. Nakonec stejně přišla na řešení. Otočila se k Bartovi a řekla: „Pošlete subprostorem zprávu na Apolla, že potřebujeme jejich pomoc.“
„Ano, madam.“

Hyperprostor, Apollo, můstek
Plně funkční Apollo letí hyperprostorem na misi, která má být poblíž Atheny.
Plukovník Ellis přišel na můstek a hned na něj zavolala kapitán Cooperová.
„Pane, přijímáme subprostorovou zprávu z Atheny. Chtějí, abychom se za nimi stavili.“ Ellis sednul do křesla s odpovědí: „Tak jim odepište, že tam za chvilku budeme.“ Cooprová kývla hlavou a Ellis se obrátil na prvního důstojníka.
„Majore, změňte kurs na setkání s Athenou.“
„Ano, pane.“

Hyperprostor, Odyssey, můstek – o necelou hodinu později
Marks, Carterová i Marksová po dlouhém hraní basketu se vrátili na můstek. Už byli téměř na místě, takže všichni usedli na svá místa a Marks vydal rozkaz: „Vystupte z hyperprostoru, štíty na maximum!“

Prostor, K3P-983, Odyssey, můstek
V prázdném prostoru vystoupila z hyperprostoru Odyssea, která hned potom letěla vpřed. Necelá míle od nich se nacházela mlhovina cizího původu. Mlhovina se skládala z mnoha prvků, že jim chvíli potrvá zjistit její složení.
Marks se obrátil k Marksové a zeptal se: „Ukazují něco senzory?“
„Ta mlhovina je nám ruší“, odpověděla Marksová.
„To není dobré“, řekla Carterová.
„Dostaňte nás trochu dál od té mlhoviny“, řekl Marks. Marksová kývla hlavou a s lodí odletěla od mlhoviny.
Odyssea bez funkčních senzorů letěla od mlhoviny, ze které se objevilo sedm mateřských lodí Druhé aliance.

Prostor, Athena, můstek
Celá posádka Atheny byla připravena na svých místech. K Atheně se připojil před několika minutami Apollo, který s nimi čekal na přílet Luciánské aliance.
Plukovník Svitsová seděla v křesle a čekala jen na oznámení, které přišlo během několika vteřin.
„Madam, už jsou tady“, oznámil Barta.
Z hyperprostoru se vynořilo šest lodí Luciánské aliance.


Jak dopadnou všechny bitvy? To se dozvíte v následujícím díle.

End



Jako obvykle pár otáziček, na které bych chtěla znát vaše odpovědi či názory :)
1. Co si myslíte, že Druhá aliance je? (Padouši, skupina, která se odtrhla od Luciánské aliance, atd...)
2. Vyhrají všechny pozemské lodě bitvy, nebo některá z nich podlehne nepříteli?
3. V následujícím díle se dostaneme do Pegasu na Atlantidu. Co se tam asi bude dít? Bude někdo z členů expedice hodně naštvaný, když se dozví nemoc dobrou zprávu? Zkuste hádat, kdo to asi bude :D

Edit:
Ještě 4. Jaká část se vám nejvíce líbila?? :D
Naposledy upravil kasparova655365 dne 31.7.2013 10:20:11, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1. Odpadlíci Luciánské aliance
2. Tak to fak nevím (''Krade lodě, éj!'' xD)
3. I'm happy, I'm very happy! :yahoo:
A bude tooooo... Rodney :rflmao: (protože Marks a Carterová)
Toto je spoiler!!!:
Ježiš, teď by byl dobrej crossover: By přiletěli k Lantee a tam nic :rflmao:
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
:D Přidala jsem ještě 4. otázku :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kasparova655365 píše:
Přidala jsem ještě 4. otázku


4.
„Víš, Sam je první, se kterou chodím. Myslím, že na svatbu a děti mám ještě čas. Teprve jsme se před několika měsíci poznali, nemůžu po ní chtít, aby se mnou hned měla děti.“
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
:D Mě se spíše líbila ta rvačka (Marks vs. Mitchell) :rflmao: :rflmao:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1.odpadlíci
2.zdrhnou :rflmao:
3.souhlasím se Shaylou :ok:
4.všechny(především rvačka :palka: )

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1. Bívalí uctívači orájů nebo tak něco, nebo balovi lidi, co získali techniku orájů. :D
2.Márks by měl odletět a ne bojovat, neni to sebevrah, tákže by prohrál, pokud by nepoužil transportér, Athéna i s Apollem vyhraju určitě. :D
3. Rodney , nebo Wolsey bude naštvaný :twisted:
4.Nejvíce se mi líbila první část :D
A ve většině povídek tady na foru se mi nelíbí, že jsou noví nepřátelé většinou moc OP! :twisted:
Já myslim, že Orájové jsou vrchol :D
Jo a to lezení, po zdech byla hláška Starbuck v úvodnim filmu filmu Battlestár Galactici, já myslel, že to pochopíte. 8) :twisted: :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1.odhadem bych řekl že to jsou nejspíš odpalíci lucianské protože 2. aliance to může znamenat že luciánská je 1..A také mají podobné uniformi což asi taky není náhoda.
2.No ta bitva Marks vs 7 no samozřejmě třeba na 2 transportuje hlavice a oni je pak začnou rušit prostě okopíruješ první bitvi Daedalos vs Wraiti a Apollo a Athena vs 3 hataky snadné vitězství protože to by měla zvlánout jedna loď 304.
3. Rodney McKay že Carterová má Markse,ale zase on chodí s Kellerovou.
4. celé se mi to líbilo.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
deadalos píše:
Apollo a Athena vs 3 hataky snadné vitězství protože to by měla zvlánout jedna loď 304.

Ono na konci bylo řečeno: Z hyperprostoru se vynořilo šest lodí Luciánské aliance. Takže dvě lodě proti šesti :D Oni totiž předtím zaznamenali přílet tří lodí, ale pak se k nim připojili další tři.

Jinak děkuji všem za komentáře. A některý odpovědi jsou i správné :D

Tak teď se mi přiznejte, co jste si předtím mysleli. Kohopak jste odhadovali? :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak pak to vychází stejně dobře když je to 1:3 což jedna plně vybavená 304 zvládne jako nic ale jak se to mohlo na Atheně stát pokud neni plá photovost takposádka co zrovna nemá službu spí a plná photovost by měli vilásit až nějakou hodinu před přiletem nepřítele.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Athena dostala informace, že lodě se sejdou na určitém místě v určitou dobu. A oni tam přiletěli o hodinu dříve. Ale nakonec se stalo, že se tam nikdo neobjevil. A tak tam zůstali, jestli se později neobjeví. A proto byla posádka vzhůru tak dlouho. A nakonec pak senzory zachytily přílet lodí. A zbytek už víš...
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
coldvel: Mám pro tebe dobrou zprávu.
Toto je spoiler!!!:
Právě píši 12.díl, kde je hned na začátku Česká Alpha základna :D Jinak se objeví i v 15. díle. :pst: :pst: :pst:

Jinak se Emerson s Pendergastem možná objeví také ve 12.díle, ale nejsem si tím jistá. :) :pst: :pst: :pst: :pst: Jinak se na 100% objeví v 16.díle :)


190060543: Čekala jsem, kdy se ozveš potom, jak rychle chceš díl a ty nic.
Prozraď mi, koho jsi myslel, že to bude??? :D Jsem zvědavá....
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
dobrá zpráva :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
:D Má ještě někdo nějaké božské přání, který bych mu splnila?? :rflmao:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A proč si tu základnu dala do česka například americké námořnictvo má také základny v Japonsku a nebo Německu takže USA by klidně mohla půjčít jeden z hangárů v 51. jen se ptám

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Ta Aplha základna není v Česku, ale na jiné planetě :D

Jinak nevím proč, ale normální základnu jsem chtěla mít v Česku, aby jsme mi Češi z ho taky něco měli... :D
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.8.2013 15:45:31, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díl jsem měl přečtený do půl hodiny od jeho vydání, ale asi jsem zapomněl něco napsat :D ... Čekal jsem něco na způsob toho co se objevilo :D ... Doufám, že se dozvíme více podrobností o této skupině a jak se dostali k tak "silným" zbraním. :)
!!DEMACIA!!

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Doufám, že se dozvíme více podrobností o této skupině a jak se dostali k tak "silným" zbraním. :)


:D Slibuji, že ty podrobnosti přijdou, rychle a postupně :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se za double příspěvek, ale v obsahu bylo přidáno odkaz na pdf a jinak se v příloze pod obsahem změnily informace o lodích :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Já ten odkaz nějak nenašel, kdepak je? :twisted: :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Hnedka na začátku v Obsahu dole -> Bonusy. Je tam napsáno: StarGate Ships 1-9 epizoda ve formátu PDF.... :) A hned pod tím jsou ty změny na lodích :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kasparova655365 píše:
Omlouvám se za double příspěvek, ale v obsahu bylo přidáno odkaz na pdf a jinak se v příloze pod obsahem změnily informace o lodích :D

Stačilo editovať (upraviť) predchádzajúci. :wink:
:whistling:

Mitgard Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Růžďka
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem dočetl i tuhle povídku :D a zatím je super :D jen by to chtělo dnes pokračování :palka: :palka: :palka:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Mitgard píše:
Tak jsem dočetl i tuhle povídku :D a zatím je super :D jen by to chtělo dnes pokračování :palka: :palka: :palka:


Děkuji mockrát :D Co se týče vydávání, tak vydávám pravidelně v neděli. Jinak, když se nad některýma slituji, vydám i ve středu, ale to je jen výjimečně. Takže musíš ještě den vydržet :) :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron