Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Sedm Stran - Dokončeno

SG: Sedm Stran - Dokončeno


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 11.11.2009 19:16:11
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ano ano jsem si vědom, ale sleduj :D
zlatou cihlu...no dobře zlatý prut(mluvím o té maxi velikosti ;)) :D jen tak neuvedeš či nehodíš a pokud ano (což možné je) tak myslím že mi onen zlatý prut jako odškodné bude stačit :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 19:20:18
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Já bych to neházel rukou, ale použil bych modifikovaný tenisový trenažér.
Např. něco takového:
http://www.sportstutor.com/
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 11.11.2009 19:23:13
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jop tak to by opravdu už bolelo....hele už to zlato nechci :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 20:08:36
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a co kočičí hlavy??? těma to bude bolet jen chvilu...pak už nic neucítíš...xD

Příspěvek 11.11.2009 20:27:26
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano, kostky dlažební kostky!!! Co mají ostatní proti tradici ??? je to odzkoušená a velmi účinná zbraň pro demonstranty a další "živly" :D

Příspěvek 11.11.2009 20:41:38
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jen to že ta vaše tradice moc bolí a když náhodou ne tak je to konec :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.11.2009 21:16:45
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jakop: To by asi vážně bolelo, ale chtěl bych vidět jak budeš házet zlatou cihlou.

Dragon: Jinak parádní díl, ze začátku jsem to nepobral a musel jsem si připomenout předchozí díly. A jinak Dragone zejtra mám narozky nedáš mi knim další díl?
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 12.11.2009 00:02:09
Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hej jako to neni fer mam rozectene 4 povídky a 2 z nich davaji jednotlive dili kazdy tyden ale i tak me napinaji


MÁM ABSŤÁK
....(A VELKEJ)



a at dou vsichni kteri te ctej ukamenovat o haje je to super povidka:-D
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

Příspěvek 12.11.2009 02:25:44
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Pacoz A které povídky??? (ať vím, kde se inspirovat)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 12.11.2009 10:05:32
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
to Pacoz to s tím ukamenováním je jen vtip protože kdyby sis přečetl pár příspěvků nads sebou tak bys věděl proč se o tom bavíme...a že to je jen ze srandy

Příspěvek 12.11.2009 17:06:32
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Pacoz Přesně jak Daedalos304 říká, stačí si přečíst malý text u spoiler v viewtopic.php?f=27&t=5903&p=268842&hilit=#p268842 .
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 12.11.2009 23:11:58
Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja to prece chapu...

a je ty povidky sou od Mackenzie Last Ancient
a pulverzation od Mikhulisky (prej to bude dobry jelikoz s tou doticnou ktera to pise chodim do tridy tak vim neco malo do budoucna a pokud to bude fakt tak dobry tak to bude stat za to)
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

Příspěvek 25.11.2009 19:40:04
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:)
Ten kdo ovládá informace, ovládá lidi...

takže abych si to vyzkoušel, tak přidávám informace...

díl 28 bude mít délku textu
Toto je spoiler!!!:
cca 2,5 stránek + obrázek :D

díl 29 bude mít délku textu samozřejmě větší ;)

po díle 29 vše bude mít větší/rychlejší spád.
díl 29 bude vydán 7 dní po díle 28, který bude vydán zatím v neznámém datu

oba díly po stránce děje budou plné
Toto je spoiler!!!:
napětí, naprosto nepředpovídané okolnosti,...


no tak střípky jsem vám sem dal.... teĎ už je to jen a jen na mích prstech ve Wordu a na vašem názoru při čtení + korekci (zatím NEodesílám)
Naposledy upravil Dragon dne 25.11.2009 20:22:38, celkově upraveno 1
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 25.11.2009 20:15:40
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
nepředpovídané nepředpovídanosti??...téda...co se z toho našeho jazyka dá vytvořit za patvary občas fakt čumím....dalo mi to pěknou práci napsat...je dobře že sem dáváš aspoň malý inforamce jak to průběžně vypadá...takže díl 28 už máš rozepsanej???

Příspěvek 25.11.2009 20:24:29
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jej :oops: malá chybka :oops: každopádně jsem to již opravil....by mě zajímalo na co jsem myslel :D

jinak ano díl 28 již je a píšu díl 29 ;)až bude sepsán bude zaslán 28 na korekci a 29 mezitím mnou pročten a týden na to by měl cestovat i díl 29 na korekci...tyto dva díly budou vydány co nejrychleji za sebou...tak to, alespoň plánuji ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 25.11.2009 20:29:55
Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak ale jedu jedu jedu :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: mas na to :bravo: go go go :bravo:
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

Příspěvek 26.11.2009 21:32:40
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Pro ty jenž se nemůžou dočkat
Toto je spoiler!!!:
díl 28 a 29 jsou již dopsány a v nejbližších dnech poputují na korekci, jsou obohaceny celkem o 3 obrázky, zabírají cca 8,5 stránek čistého textu.
V jejich ději se podíváme na mnoho míst
Dozvíme se nové věci a mnoho cest se potká v jedné…(no coment)
Pravděpodobně si u dílu zanadáváte na jisté věci, ale také se u jistých věcí i nasmějete a u některých možná budete i nevěřícně koukat.

K žádné části spoileru se nebudu vyjadřovat jinak než opětovnou funkcí spoiler, nebo se nebudu vyjadřovat vůbec….
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 26.11.2009 21:51:42
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak si pls pohni. A můžeš pro mě něco udělat? před dílama dej nějakou rekapitulaci, protože já už pořádně nevím o čem to bylo
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 27.11.2009 14:28:05
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Patas25 píše:
už pořádně nevím o čem to bylo

cítí to takto ještě někdo?

jako já se můžu pokusit pár řádků spíchnout ale jen zběžně k předchozím dvěma dílům...beztak před díl 30 budu muset dát velkou rekapitulaci celého děje (pravděpodobně), ale rád bych se tomu vyhnul, protože psát to ke každému dílu...no... před 28 těch pár řádků tedy dám...ale rád bych aby se vyjádřily i ostatní

a když tak radím přečíst si vše znova těch necelých 140 stran textu není zas tolik ;) (počítám i neuveřejněné) (joke)

btw: jsem myslel že těch cca 18 dní rozestup není zas tak tolik s porovnání s jinými...zvlášť když tvorba je omezena, ale vy to nikterak zatím nepociťujete...nic méně mám takové tušení že po díle 29 to již pocítíte, ale zas nepředbíhejme...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 27.11.2009 15:04:51
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jak pocítíme??? to nás jako necháš čekat nějak dlouho??? btw. proti patasovu nápadu nic nemám..jedna dvě větičky před díl by nebylo špatný....nemyslím tím dávat to přímo do dílu ale třeba do rámečku nad to něco otm napsat..

Příspěvek 27.11.2009 15:08:03
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ok rekapitulace bude

add. čekání:
dnes bych se měl "sejít" s DA na ICQ, pokud se tak nestane, tak mu to pošlu jinak, ale určitě není mým záměrem vás nechat čekat déle než je nutné........

Edit:
co se vydání týče, tka se čeká jen a jen na korekci.

Povídka má nové předpokládané datum ukončení.....(někde v Únoru)

a jak jinak než....do konce povídky se máte na co těšit...

edit:
rekapitulace...:
Zem byla napadena Wraithy, ale na poslední chvíli zachráněna spojenci.
Daniel umřel a povznesl se (pomohl mu Furling)
Ostatní povznesení Danielovy hrozily

ano je to krátké a stručné, ale já mám ten "problém" že jsem dnes, nebo včera? již psal díl 30 s tím že díly 28 a 29 jsou již na korekci...hele upřímně mám v tom už zmatek co je a co není uveřejněné a do toho všeho se mi mota i to co může být (je v mé mysli) takže...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.12.2009 18:02:07
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Ano opravdu vidíte dobře další díl je tady :) tentokrát děkuji za korekci St0rm/ovi :)
doufám že se vám tento díl bude líbit, další díl sem hodím řekněme do 4 dnů?...(ano již ho mám doma po korekci :)

28




Zatím co SG1 a všichni ostatní oplakávali opětovnou ztrátu svého člověka, tak v okolním vesmíru panoval chaos.
Se zničení Jaffů, Wraithů a znovu objevením Furlingů, které nikdo z přeživších za svůj dosavadní život nespatřil, se v galaxiích opět rozrostly potyčky.


V galaxii Ori
Zatím co Adria stále bojovala s Termofilem, tak její říši řídili jen a jen převorové, kteří se drželi posledních rozkazů. A to tím způsobem že neustále chodili čím dál tím častěji na různé světy, aby obyvatelům dali možnost zničení, nebo konvertování. Mimo toho chodili i po stávajících planetách. Zároveň však dodržovali stavební plány, podle kterých měli stavět co nejvíce lodí nového typu v co nejkratších intervalech. Pracující lid si nedovolil povolit ze strachu z Adrie a z převorů, navíc pomáhali i sami převorové, a tudíž stavby pokračovaly opravdu rychle.
Pokračující stavby ovšem velmi zajímaly Ori Odboj, který se neustále snažil nějak něco sabotovat, ale již málokdy úspěšně. Navíc s každou úspěšnou sabotáží přibývali vojáci, kteří měli za úkol střežit potencionální cíle čímž se úspěšnost sabotáží opět zmenšovala.


V galaxii Pegasus
Aliance planet, kterou založil Ford se začala zevnitř rozpadat. Rada, která byla založena si začala hledět hlavně sebe samotné, a na různé záležitosti se kolikrát ani v jednání nedostalo, kvůli vlastní hádkám, či řešením toho jak si zpříjemnit život, byť na úkor ostatních.

Ale hluboko v galaxii, kam měla každá loď zakázáno cestovat se nacházela planeta s bránou, která byla zapovězena. Nikdo kdo měl svůj život v oblibě nesměl vytočit onu bránu a projít skrze ní. Na druhé straně červí díry se totiž nacházela planeta Arcturus.
Zdánlivě pustá a nehostinná planeta, jenž byla vybombardovaná takřka dokonale. Zatím co na značné části planety v okolí hvězdné brány tekly lávové řeky a ovzduší bylo plné prachu, tak na druhé části planety, byl oproti těmto podmínkám hotový ráj. Nanobotický ráj.

Několik nanobotů z Asuránů přežilo a okamžitě se začalo množit, ale již je nesvazovaly žádné omezující programy. Pokus o vybombardování způsobil náhodné programové řetězce, volné řetězce jenž se samy vyvíjely.
Právě vznikal zcela nový druh, nikoliv replikátoři či Asurané, ale Nanoti, jak se začali sami nazývat. Jejich cíl byl prostý a plán dokonalý.
Zničit každou životní formu, na kterou narazí.


V galaxii Mléčná Dráha
Definitivní porážka Wraithů uvolnila další prostor replikátorům, kteří pokračovali ve své devastující cestě skrze galaxii.
Lodě Noxů se od posledního střetu opět uvedly do zdánlivého klidu ve vesmírném prázdnu, zatím co lodě Asgardů neustále napadaly náhodné cíle náhodných ras, přičemž dávaly neustále přednost chráněním planetám.

Přes to vše co se dělo v okolním vesmíru měli lidé pocit že ztráta Daniela je přednější…ovšem až do okamžiku kdy se aktivovala hvězdná brána a počítače v SGC dostaly zprávu od Tok’rů. Zprávu ve které byla mimo žádosti o pomoc i zpráva o jednom přeživším Wraithovi, který se údajně snaží vzkřísit vlastní rasu a pomstít se Zemi za porážku.
Této zprávě lidé už pozornost věnovali. Generál Landry měl stejný názor jako O’Neill v minulosti a tudíž trval na vyslání SG-1.
Po následujícím rozhovoru generála s jednotlivými členy SG-1, stála již připravená SG-1 na rampě před bránou.

V okamžiku kdy se hvězdná brána aktivovala byla vyslána sonda, která nezjistila žádné nebezpečí v okolí brány a SG-1 dostala zelenou.

SG-1 se poté co prošla skrze bránu objevila na planetě, podobné mnoha jiným, které již v minulosti navštívili.
Mitchel se několik okamžiků spolu s ostatními rozhlížel a posléze natáhl svojí zbraň a vydal se směrem k hustému lesu, který byl nedaleko. Cestka k lesu trvala týmu jednu hodinu. Hodinu během, které nikdo nepromluvil.
V okamžiku kdy vstupovali do lesa, se Teal'c začal každou chvíli zastavovat a pozorně naslouchal, ale vždy jen povytáhl obočí a šel několik metrů dál. Takto to pokračovalo několik minut…nakonec otrávená Vala totálně rezignovala a sedla si na zem.
Mitchel se na ní podíval a už jí chtěl nadávat, ale v okamžiku kdy se podíval jejím směrem si své úmysly rozmyslel a chopil se své zbraně. Vala se s leknutím přitiskla na zem a očekávala že Mitchel bude střílet na Wraitha za ní. Ale Mitchel neustále mířil na ní a pomalým krokem se začal přibližovat.
Vystrašená Vala si netroufala ani pořádně nadechnout.



V galaxii Pegasus
Planeta Arcturus se měnila nebývalou rychlostí. Nanoboti začali tvořit celé krajiny, jejich prostředí se opět zelenalo, na horizontu se tyčily celé pohoří a lávové toky se měnily na toky vodní. Ale pod rouškou toho všeho na mikroskopické úrovni se nacházeli právě Nanoboti. Celý planetární povrch byl tvořen velkou masou nanobotů.
Nanoti mezi sebou neustále komunikovali pomocí svého vlastního rozraní, ale i pomocí své řeči. Celá planeta byla pohlcena hlukem, který se nesl na neslyšitelné frekvenci, slova Nanotů byla plná vzteku, touze po odplatě a taktizování. Jedním slovem byly vyjadřovány celé věty.

Jednou za čas se z povrchu planety ať už z nějakého pohoří, pustých plání či oceánů, doslova začala odlupovat masa Nanitů.
Nejprve se začala všelijak měnit a kroutit, vznikaly nejrůznější pestrobarevné výběžky, které okamžitě zanikaly a objevovaly se jinde. Ve finální fázi, ale z daného úseku vzlétal zcela nový a neznámý typ lodí.

Obrázek

Tyto lodě s nesmírnou rychlostí vystartovaly směrem na orbit planety, kde se formulovaly do jakési flotily.


V galaxii Mléčná dráha
Mitchel se neustále s připravenou zbraní blížil k Vale, zatím co ostatní se pomalu připravovali pro bleskový útok na neznámý cíl.
Mitchel nakonec přišel přímo k Vale a neustále mířil jejím směrem. To už ale i ostatní začínali pochybovat o Psychickém stavu plukovníka, když v tom Vala pochopila a rychle se přes bok stočila do strany.
Mitchel okamžitě jak měl prázdné palebné pole začal pálit do země, ze které okamžitě začaly odletovat kusy zeminy, kusy, které se začaly zbarvovat do ruda, ale Mitchel nepřestával, zastavil ho až prázdný zásobník.
Po okamžitém přebití začal nohou odhrnovat kusy zeminy a napadaného listí. Netrvalo dlouho a na Mitchela ze země vykouknul mrtvý lidský obličej, ale již na první pohled bylo poznat že ho tam zanechal Wraith, který se na něm nakrmil a ono místo pravděpodobně byla jeho spižírna.
Během okamžiku se celá SG-1 shromáždila u mrtvoly, ale dříve než kdokoliv stačil co říci, tak se Teal'c bleskově otočil a své zbraně namířil kamsi do lesa. Na tento signál se všichni chopili svých zbraní a udělali kolem sebe jakýsi ochranný kruh, ve kterém si všichni kryli záda.
„Kde?“ sykl opatrně Mitchel na Teal'ca. Ten mu na otázku bleskově odpověděl.
„Nejsem si jist.“ Jeho slova nikomu na jistotě nepřidaly.
Během okamžiku ovšem všichni odpověď na otázku znali velice dobře. Všude kolem nich se ozval zvuk nabíjejících se energetických zbraní. Další věc, kterou členové SG-1 mohli vidět, bylo jak na ně letí ze všech směrů bezpočet purpurových střel, před kterými již nebylo úniku.

Korekci provedl St0rm Děkuji :)

doufám že se vám díl líbil :) komentáře potěší ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.12.2009 18:13:18
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zajímavé a to velmi. Čekal bych spíše jakési začínání konce povídky a místo toho tu máme nového nepřítel, který vypadá velmi slibně a silně. Jsem velmi zvědav jak to máš vymyšlené dál. dobrá práce :thumleft:

Příspěvek 11.12.2009 18:17:49
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
heh jsem zvědav co řekneš po dílu 30, nebo 31 :scratchanym: :scratchanym: omlouvám se ale už mi to splývá
Toto je spoiler!!!:
každopádně po jednom z těchto dílu to budu moci ukončit kdykoli v rozmezí řekněme dvou dílů, ale to se nestane (snad) chci totiž využít ty nápady, které na povídku ještě mám ;) takže se to snad roztáhne na nějakej ten díl 36?
velmi hrubý odhad


Jinak jsem samozřejmě rád že se líbilo .)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.12.2009 18:49:17
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
docela krátkej díl, nemyslíš? :) .. ale dobrý, už se těšim na další :)
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky