Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 18.10.2009 21:05:39
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
transport odešel jako poslední ne?
Obrázek

Příspěvek 18.10.2009 21:09:08
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
Ano jistě myslim tu chvilku, ale i tak ta chvilka byla mnohem delší a střílelo na ně mnohem víc lodí než na phoenixe v S4E20 tam první varka střel vyřadila úplně všechno krom transportu, směšné


To byli Michaelovi střely a on je měl upravené! A navíc ber to tak, že Daedalus jim byl vzádech tak do něj stříleli pouze zadní baterite, zato potom ty tři hive k Phoenixovi byly čelem, měly upravené střely a než se BC-304 otočila bylo pozdě!
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 19.10.2009 18:37:43
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A jak si zjistil že michaelovi střeli byli opravené ? Nevšiml sem si že by v serialu nikde řikali že jsou vylepšené.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 19.10.2009 19:08:44
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neříkali to v ten samý díl, ale v nějakém dílu to určitě říkali!
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 19.10.2009 19:22:18
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak on je sice "technik" takže by nebyl problém to nějak upravit ale neměl je upravené nikde v seriálu to nezaznělo...

Příspěvek 19.10.2009 21:27:26
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne? Já si celou dobu myslel, že ano. Jakmile znovu dodívám SG-1 pustím se do SGA a budu si na toto dávat pozor.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 20.10.2009 16:12:34
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sem si celkem jistý že to tam nezaznělo, ale scénaristi měnili sílu lodě v každym dílu. Ale když daedalos dokazal sam porazit antickej bitevní křižník, tak nějaký 3 úly by pro něj neměli být problém.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 20.10.2009 18:34:00
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
Sem si celkem jistý že to tam nezaznělo, ale scénaristi měnili sílu lodě v každym dílu. Ale když daedalos dokazal sam porazit antickej bitevní křižník, tak nějaký 3 úly by pro něj neměli být problém.


kdy ...
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Příspěvek 20.10.2009 18:50:56
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
to by mě taky zajímalo kdy protože sem nezažil žeby daedalos porazil antickej křižník..teda pokud myslíš daedalos s asgardskými plazmovými zbraněmi tak to pak jo ale jinak nikdy křižník neporazil...

Příspěvek 20.10.2009 19:06:18
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč se tu řeší jak moc nakopaly hive zadek Phoenixu a jestli Daedalos sejmul Auroru ?

Nicméně, jsem tu kvůli povídce. Konečeně jsem přečetl další díl, a stále se mi to líbí. Hehe, ta oslava byla fajn, jsem si řikal že se bude něco dít, jak tam všichni pobíhali s bednama.. :lol: Mno, jsem rád za asgardy, obzvlášť Thora s Freyem, a těším se na pokračování.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 20.10.2009 21:20:16
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opravdu vynikající díl a už by tu mohl být zase další. nejvíc mě dostala ta moravská slivovice :D
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 20.10.2009 21:59:45
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ani mi nemluv. Kamarad z koleje přivezl na silvestr nějakej 5 litrovej demižon, ve dvouch sme ho sice pokořili, ale půlnoc sem prospal v nevědomosti a bylo mi špatně celý týden potom. Dobra dieta :-D.Asi lehká otrava alkoholem ale nikdo nebyl schopnej zavolat zachranku.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 20.10.2009 22:16:28
dehu Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 196
Bydliště: Othalla
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
No ani mi nemluv. Kamarad z koleje přivezl na silvestr nějakej 5 litrovej demižon, ve dvouch sme ho sice pokořili, ale půlnoc sem prospal v nevědomosti a bylo mi špatně celý týden potom. Dobra dieta :-D.Asi lehká otrava alkoholem ale nikdo nebyl schopnej zavolat zachranku.


počkej .. 5l demižon slivovice ve dvou jo? .. na to ti neskočim ani náhodou :)
Asgards 4ever! >> f*ck 10x20 Unending !

Příspěvek 20.10.2009 22:18:38
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ridix: 5 litrů vy za jednu noc? Tak to by potom nebyla jenom lehká otrava.

All: Tak tu slivovicu jsem tam dal proto, že jsu typickej moravák a ještě když jsme dovezli letošní a všichni koštli, musel jsem ji tam přidat.

A jinak další díl mám už po korekci u sebe, ale dám ho sem nejdříve ve čtvrtek.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 20.10.2009 22:43:42
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No noc je silný slovo. Chlastali sme jí od oběda skoro do dvanácti pak sme odpadli. Ale dost jsme u toho jedli. Měli sme tam chlebíčky guláš a česnekovou polívku. Nebýt tý polívky tak bych nemohl odjet ani druhej den poté :-D
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 22.10.2009 16:59:59
rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak kde je další díl už se nemůžu dočkat :bounce: . Hod to sem bezkorekce :wall: , timhle tempem dřív zešedivim. :palka:
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Příspěvek 22.10.2009 17:04:51
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kdo si počká, ten se dočká...btw. nepiš dva příspěvky pod sebou je to proti pravidlům od toho máš dole tlačítko upravit

Příspěvek 22.10.2009 17:12:38
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rigix píše:
Hod to sem bezkorekce

Za prvé - bez korekce není jedno slovo, za druhé korekce na další díl je, pokud bys aspoň trochu pročítal to, co Patas píše, našel bys tam kouzelnou formulku:
Patas25 píše:
A jinak další díl mám už po korekci u sebe, ale dám ho sem nejdříve ve čtvrtek.
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 22.10.2009 18:22:18
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ještě to není ani týden od posledního dílu, tak co si stěžujete ? Co mají řikat moji čtenáři.. :oops:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 22.10.2009 18:45:21
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mikey píše:
Ještě to není ani týden od posledního dílu, tak co si stěžujete ? Co mají řikat moji čtenáři.. :oops:


Jn a to jsem jeden z nich.

A jinak další díl sem dám v osm hodin, jakmile odešlu další na korekci.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 22.10.2009 19:45:44
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zrovna jsem vydal nový díl.. :wink:

Tímto ti přestávám spamovat topic, další můj příspěvek už se bude opravdu vztahovat jen k povídce.. :lol:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 22.10.2009 20:01:16
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak jsem řekl tak to dodržím tady je další díl.

Díl 6: Kde je Atlantida?



Apollo bylo na oběžné dráze nejbližší planety s bránou. K té byla přenesena skupina mariňáků s majorem Wilsnem. Ten přistoupí k DHD a začne vytáčet Atlantidu. Zadá všech sedm symbolů, podívá se na mariňáky a zmáčkne hlavní klávesu. Brána se ale neaktivuje. Major to zkouší ještě dvakrát, jenže pořád neúspěšně.
„Plukovníku…,“ promluví major do vysílačky, „… s Atlantidou jsme nenavázali spojení.“
„Zkuste to ještě jednou.“
„Zkoušeli jsme to třikrát, pane,“ oznámí major. „Žádám o transport na loď.“
Následně palouk s bránou ozáří bílé světlo a mariňáci jsou pryč.

Na můstku Apolla panoval zmatek, nikdo nevěděl, co se stalo s městem. Plukovník nakonec vydá rozkaz.
„Nastavte kurz k planetě s Atlantidou.“
Major Marks nastaví kurz. Apollo opustí orbitu a vstoupí do hyperprostoru.

O hodinu později vystoupí Apollo nad planetou. Loď ihned začne prozkoumávat oblast a najde na orbitě tři wraithské křižníky.
„Bojová pohotovost,“ vykřikne Ellis. „Vztyčte štíty, nabijte zbraně a zahajte úhybné manévry.“
Mezitím se křižníky otočily a zamířily k Apollu, vypustily Šipky a začaly nabíjet zbraně. Lidé odpověděli vypuštěním F-302. Jejich letka se hbitě propletla první vlnou Šipek a začala útočit na křižníky. Wraithské lodě jim na to odpověděly svými sekundárními zbraněmi, ale jelikož stíhačky byly obratné, tak většinou zasáhly druhou loď.
To už se ale zapojil do bitvy Apollo. Modré asgardské paprsky zaútočily na první křižník. Ten se po druhém zásahu změnil ve velkou hořící kouli.Ale Wraithové také nezaháleli, začali pálit z hlavních baterií na Apollo a Šipky mezitím sestřelily jednu F-302.

Modré plazmové střely dopadaly na štít Apolla.

„Pane,“ vykřikl Marks, „v rozvodné síti došlo ke zkratu, ke štítům se nedostává tolik energie. Jsou oslabeny!“
„Pokračujte v palbě,“ odpoví Ellis.

Další asgardské střely zasáhly skupinu stíhačů a rozpůlily jeden křižník. Tím byl vyřazen z boje a zbývala poslední loď. Lidská letka pomocí raket vyřadila dvě hlavní baterie křižníku. Wraithům bylo jasné, že tuto bitvu nevyhrají, a proto se začaly přeživší Šipky stahovat do křižníku, který začal nabíjet hyperprostorový generátor. Apollo vypálilo ještě jednu salvu paprsků, ale tentokrát neúspěšně. Zbylé letouny se vrátily do lodního hangáru a Apollo zamířilo prohlédnout planetu.

Mezitím na můstku lodi.

„Jak jsou na tom štíty?“ zeptá se plk. Ellis.
„Necelých 60%,“ odpoví Marks.
„Našli jste Atlantidu?“
„Na oceánu nic není, musí být maskováni..“
Plukovník stiskne tlačítko na opěradle svého křesla. „Atlantido, tady je Apollo. Identifikační kód A92F14G. Žádám vás, abyste se odmaskovali.“ Plukovník ukončí svůj rozhovor a dívá se na majora. Ten po chvíli zavrtí hlavou.
„Zkuste prozkoumat dno oceánu, tam kde má být Atlantida.“ Major provede rozkaz a po několika minutách má výsledek.
„Pane, dno oceánu je čisté, žádné trosky.“
„Kde proboha jsou?“ zeptá se velitel sám pro sebe. „Zamiřte k asgardské základně.“

Apollo se během chvíle otočí a skočí do hyperprostoru.


O necelé dvě hodiny později nad asgardskou základnou.

Z hyperprostoru nad planetou vystoupí Apollo. Plukovník Ellis se chystá oznámit špatné zprávy, když jej přeruší major.

„Pane, senzory zachytily druhou loď.“
„Jsou to Wraithové?“
„Negativní, je to třikrát větší než jejich úl,“ oznámí major. Po chvíli se na jeho obličeji objeví úsměv. „ Je to Atlantida, pane.“
„O, díky Bohu,“ uleví se Ellisovi.

Během příští půl hodiny Woolsey vysvětlí celou situaci Ellisovi a ten popíše bitvu s křižníky.

O sedmnáct hodin později, Atlantida – zasedací místnost


Do místnosti jako poslední přišli Thor a Freyr jako zástupci necelé stovky Asgardů. Woolsey se chopil jako první slova a začal vysvětlovat.

„Takže započneme dnešní poradu, jako první si promluvíme o situaci na Zemi. Prezident vyhověl žádostem ostatních států. Organizace IOA byla rozšířena o zástupce všech států. Hvězdná brána byla přesunuta na speciálně vybudovanou plošinu v mezinárodních vodách. Hlavní vedení tam má stále USA, ale toto umístění zařídí snadnější přístup ostatních států, protože každý si zakládá svou kolonii na jiných planetách. SGC stále funguje, ale bylo přesunuto na jinou planetu. Tam bude zásobeno Odysseou, která bude neustále v okolí Země.“ První námitku vznese Rodney.
„Jenže sklady na BC-304 nejsou dost velké pro zásobování v takovém rozsahu.“
Woolsey, ale má už připravenou odpověď. „V tomto případě jsme okopírovali technologii od Goa'uldů. Oni využívají transportní kontejnery, k BC-304 je několik ve výrobě. Zásobování bude takhle rychlé a snadné.“
„No, to je sice pěkné, ale co má IOA v plánu s námi?“ zeptá se pro změnu John.
„Na toto téma jsem chtěl právě navázat,“ odpoví Woolsey a dál pokračuje. „Překvapivě se většina zástupců rozhodla nás plně podporovat. Pro vás mám právě úkol. Musíte najít vhodnou planetu s nerostnými zdroji. Na planetě se postaví zemědělský systém, doly pro těžení, doky pro menší lodě a podzemní základny. Další podmínka je oceán pro přistání Atlantidy.“ Woolsey se odmlčí a podívá se na Asgardy a dále pokračuje.
„IOA by byla ráda, kdyby se na této planetě rozvíjela i asgardská civilizace.“
„A proč si myslíte, že to bude v našem zájmu?“ zeptá se Freyr.
„Budete pod naší ochranou, lidské zdroje na planetě vám budou plně k dispozici.“
„Probereme to s Nejvyšší radou, ale myslím, že bude souhlasit,“ odpoví pozitivně Thor.
„Takže to bychom měli. Vybíráním vhodné planety je pověřen Jackson, Carterová, Mckay a podrobnější prozkoumání si vezme na starost plk. Sheppard, Ronon a Teyla.“ Woolsey zavře složku a podívá se po ostatních. „Nějaké dotazy?“
Nikdo se na nic neptal a tak Woolsey pokračoval.
„Tak dnešní porada končí, pošlete mi na poradu Lornův tým.“

O půl hodiny později

Rodney, Sam a Daniel sedí na terase, ze které mají výhled na vesmírné prázdno, ve kterém se vznáší Atlantida a každý si prohlíží svůj notebook. Pomalu si pročítají jednotlivé planety.
„A co takhle P3X-208?“ navrhne Daniel.
„To ne,“ zavrhne během okamžiku Rodney. „Na té planetě je momentálně doba ledová.“
Dalších několik minut je hrobové ticho, všichni listují databází a dále hledají.
„A co říkáte na P4X-304?“ Přeruší ticho Sam.
Ostatní si to během okamžiku najdou a pročítají si ji taky.
„Teplota přijatelná,“ začne číst Rodney „tlak vzduchu přijatelný, dostatek vody v okolí a celkem úrodná půda.“
„Ale není tam moc nerostných rud,“ chopí se slova Daniel. „Poloměr planety jsou necelé dva tisíce kilometrů a na oběžné dráze nemá ani jeden měsíc.“
„No, vypadá to na malou planetku,“ opět promluví Sam a zavolá vysílačkou. „Johne, našli jsme kandidáta.“
„Rozumím, jdeme se připravit a vy pokračujte v hledání,“ odpoví John.

O dvě hodiny později v hangáru

Všichni vešli do jumperu. John si sedl na místo pilota, vedle něj si sedla Teyla a vzadu seděl Ronon.
„Řídící místnosti, tady jumper 1, žádáme o povolení k startu.“
„Máte zelenou,“ ozve se ve vysílačce Chuck.
John se chopí kniplu a nastartuje. Teyla mezitím zadá adresu, kterou má napsanou na malém papírku.
Jumper vletí stropními vraty do místnosti s bránou a proletí skrz. Na druhé straně vyletí v džungli a ihned zamíří na oběžnou dráhu.
„Tak, začneme podrobnější skenování,“ rozhodne John a následně zmáčkne několik kláves. Na předním skle se objeví obrazovka a jumper začne se systematickým přeletem nad planetou.

O hodinu později:

Jumper 1 dokončil skenování a opět si to zamířil na oběžnou dráhu, kde se měla posádka poradit.
„Planeta je v dost podobném stavu jako před desetitisíci lety,“ začne Teyla, dívajíc se do textu na obrazovce.
„Dobře,“ rozhodne John, „je na čase si udělat procházku.“
„No konečně, myslel jsem, že to neřekneš,“ prohlásí znuděný Ronon.
Jumper si to namířil na okraj džungle, ve které se nacházela brána. John mistrně přistál na jednom palouku a všichni tři vystoupili.
„Tak, kudy se dáme?“ zeptal se John, zatímco si připínal P90 k vestě.
„Tudy,“ odpoví Ronon a rychle vykročí.
Teyla a John chtě-nechtě vyrazí za ním. Všichni procházeli hustým houštím, jediné, co jim razilo cestu vpřed, byla Rononova mačeta. Teyla si ve zvláště hustém křoví roztrhla triko pod vestou. Touto těžkou cestou dorazili až k jedné z jeskyní, která páchla zatuchlinou a vlhkostí.

„Slyšíte to?“ ozve se Ronon a zaposlouchá se.
„Co bychom měli slyšet?“ pronese pozorněji John.
„K zemi!“ zařve a strhne Teylu a Johna k zemi. Z jeskyně vyletělo několik oštěpů a jen o kousíček je minuly. Celý tým pohotově vyskočil a začal s výstražnou palbou. Kulky se zakousávaly do vstupní klenby jeskyně a několik větších balvanů se zřítilo k zemi a zatarasilo vchod. Přes kameny se nyní plazili neandrtálci.

„Zpátky k jumperu!“ rozkáže John. Všichni se na pokyn rozeběhli houštím. Jakmile uběhli několik desítek metrů, rozezněl se zvuk z nějakého rohu. Jakmile utichl, ozval se křik neandrtálců. Desítky se jich rozeběhli za týmem a díky své fyzické kondici a znalosti prostředí je začali dohánět. John, který utíkal jako poslední, vytáhl ze své kapsy granát, ten odjistil a hodil ho někam za záda. Během tří sekund se ozval výbuch a několik křičících. Neandrtálci se zastavili, aby si prohlédli malý kráter a několik zraněných, ale to jim nevydrželo dlouho. Během okamžiku zase utíkali za týmem. Ten už ale vběhl na palouk s jumperem, u kterého naneštěstí už byli neandrtálci. Všichni ze zastavili několik desítek metrů před ním a pozorovali divochy, jak si prohlíží loď.

„Palte!“ stihl zařvat John, jakmile v zádech uslyšeli řev. Několik neandrtálců se skácelo k zemi po prvních zásazích, zbylí se rozeběhli proti trojici. Ta znovu zahájila palbu, dokud se neskácel poslední neandrtálec. V té době je už doběhla skupina, co je pronásledovala. Tým ale měl náskok a stihl se v jumperu zavřít včas. John si ihned sedl na místo pilota a vzlétl.

„Všichni v pořádku?“ zeptal se, zatímco Teyla zadávala adresu.
„Ehm, ne,“ odpoví Ronon a následně se skácí k zemi. V rameni měl zabodnutý malý oštěp. Teyla po zadání adresy sebrala lodní lékárničku a snažila se zastavit krvácení.

„Atlantido, tady Jumper 1, odesílám kód. Žádám zdravotnický tým do hangáru,“ promluví do vysílačky a při žádosti o lékaře se podívá po Rononovi. Poté se už plně soustředí na průlet bránou a přistání v hangáru. Tam se Jennifer a její tým vhrne dovnitř, že má co dělat, aby se protlačil ven. Tam už ale stojí Woolsey.

„Co se stalo? Měla to být jen průzkumná mise.“
„Řekl bych, že tuto planetu zařadíme jako nepřátelskou. Neandrtálcům by se moc základny v džungli nelíbily,“ odpoví na to John a zamíří do šaten.


A opět děkuji Dark Angelovi za korekci.
Naposledy upravil Patas25 dne 23.10.2009 16:10:18, celkově upraveno 1
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

hunt Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jako vždy super díl jen tak dál zatím se to vyvíjí podle mě parádně :) s těma asgardama se mi to líbí :yes:

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hunt píše:
jako vždy super díl jen tak dál zatím se to vyvíjí podle mě parádně :) s těma asgardama se mi to líbí :yes:


Toto je spoiler!!!:
Další díl bude takový klidný, ticho před bouří
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

hunt Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ouu už se těším :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron