Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Svatá výprava - 2. řada, část 19.: Pád

SG: Svatá výprava - 2. řada, část 19.: Pád


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si po dlouhé době opět přečetl nový díl a jsem opět potěšen, zase si my dokázal že máš fantazii i nápady, jen tak dál.
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak, po delší odmlce pro vás mám zprávu, která vás jistě potěší. Konečně jsem se snad dostal přes "nápadovou krizi" a pustil se do dalšího dílu, který můžete čekat v průběhu několika málo následujících dní. :oops:

Jeden spoiler, ať máte nad čím uvažovat. :wink:
Toto je spoiler!!!:
Objeví se jeden starý známý generál a to tak, jak by to asi málokdo čekal.
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

1011 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Objeví se hammond a oživí ho Noxové, Wraithové nebo sarkofág.
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.


99% lidí si po po přečtení nezadá odkaz
natypolis.myminicity.com

Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Určitě Hammond, ale možná z paralerná reality :D
Ok už se těším .
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
teď nevím jestli to měl patas25 ale asi jo....že byl povznesenej Hammond, protože jestli si to měl ty tak je to jasný..:) ale na 99% to byl patas...ale i tak by to nevadilo

Met.CZ Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 102
Bydliště: Trutnov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
skvělý :bravo: už se těším na další díl
Fantazie je důležitější než vědění.
- Albert Einstein


Stargate: Zrcadlový zlom

http://sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=9255

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
moje letmé úvahy :D

Toto je spoiler!!!:
STARÝ ZNÁMÍ? hmmm hmm takže mě napadají jen tři jména a to O'Neill; Hammond a Landry. víc fakt nedám do hromady .(
Jak by to málokdo čekal? hmm Povznesení? ee to fakt ne, že by z něj byl převor? Wraith či jejich uctívač? Ale ne to bys nebyl ty hmmm zajímavá to otázka KDO a JAK?
Osobně bych tipl toho O'Neila i když Hammnod taky není pasé, ale ten mi nějak nesedí.
Ale jak bys ho mohl použít (kohokoliv) aby to splnilo očekávaný efekt... Krom toho již napsaného mě fakt moc nenapadá... :hmmm: :hmmm:


///editováno
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem zvědav, co na to povíte :lol:

2. řada, díl 15.: konec pravidel

Velký zasedací sál, Atlantis, Země.

Ohromný sál s vysokým stropem a svažujícími se řadami sedadel byl patrně největší místností starobylého antického města. Velikostí patrně přesahoval i hangáry puddle jumperů. Nyní byl zaplněn do posledního místa. Muži a ženy ve formálním oblečení, důstojníci v parádních uniformách, stráže u dveří. Ti všichni sledovali jednoho řečníka, admirála Richarda Jeffersona, zástupce Flotily v radě EF.
„… z toho pak vyplývá, že Orijské jednotky byly silně oslabeny. Flotila poblíž stanoviště Alfa se drží stále na stejné pozici a Druhá Flotila hlásí plnou bojovou připravenost. Pokud napadnou stanoviště se stávajícím počtem lodí, budou velmi rychle odraženi.“
Pokračoval admirál v nastínění situace.
„První Flotila byla posílena o Pátou Hlídkovou Flotilu a je nyní znovu schopna bránit Zemi. Admirál Syrový se s Tennessee a Marylandem připojil ke spojeným silám Sedmé, Osmé a Desáté Flotily a je připraven vyrazit k útoku proti Dakaře. Ta je podle našich průzkumů zcela v rukách nepřítele.“
Sálem se rozlehl souhlasný šepot.
Pak znenadání zhasla všechna světla, což vyvolalo mezi mnohými paniku. Do místnosti okamžitě vtrhly po zuby ozbrojené zásahové jednotky, připravené bránit vlastním tělem elitu planety. To však nebylo nutné, světla po pár vteřinách znovu naskočila. Jedinou změnou byl muž stojící uprostřed sálu. Nikdo nevěděl, odkud přišel, ale bylo jasné, že dveřmi to nebylo. Ti, kteří ho při pozornějším pohledu poznali, nemohli uvěřit svým očím.
Jako jeden z prvních se vzpamatoval generál Landry, nyní, přestože již v důchodu, působící na vysoké pozici poradce v Pentagonu. Stále ještě udiven přistoupil pomalu k čekajícímu muži.
„Jacku? Jsi to ty?“
Zeptal se opatrně.

Celestus, domovská galaxie Ori.

Plameny za kovovou mříží žhnuly tak, jak dosud nikdy. Ani ohnivé bouře na povrchu té nejžhavější hvězdy by se jim nemohly rovnat. Celým svatým městem pulzovalo nadšení a vzrušení povznesených. Hvězdná brána, stojící na malém kamenném nádvoří se každých několik minut aktivovala a skrz ni do síně přilétaly další a další plameny. Ori svolávali veškeré své druhy.
Pečlivě vyrovnané řady převorů lemovaly cestu od brány až k síni. Samotný Doci, nejvyšší z převorů, spojka mezi nimi a povznesenými, se nervózně procházel po předsálí. Ti, kdo ve svém životě zahlédli převora, by nikdy nevěřili, že Doci, nejvyšší převor, může vypadat nervózně. Ale nyní tomu tak opravdu bylo. Pokaždé když kolem proletěl další povznesený, sklonil Doci hlavu a postavil se do pozoru jako ostatní převorové. Poté se vždy podíval otevřenými dveřmi do sálu, kde pulzovala záře z plamenů. Jeho pohled již nebyl zcela netečný a prázdný. Nyní v něm byla znát nervozita, překvapení, údiv. Tolik energie, jaká z povznesených dnes proudila, nezažil za celý svůj dlouhý život, a to již na Celestu působil několik století. Dnes by se do místnosti neodvážil vstoupit, snad jen kdyby ho zavolali sami povznesení, pak by neměl na výběr. Doufal, že ať už se schyluje k čemukoliv, dojde k tomu brzy.

Velký zasedací sál, Atlantis, Země.

Nově příchozí se otočil na generála ve výslužbě.
„Hanku! Rád tě po tak dlouhé době zase vidím!“
Zvolal přátelsky a objal Landryho.
„Jacku, co tady děláš?“
Tázal se zmateně generál.
„Před dvěma lety jsem ti byl na pohřbu.“
Dodal po kratší odmlce.
„Ach, tohle… Řekněme, že jsem měl tu čest…“
Slovo čest úmyslně zdůraznil.
„…stát se jedním z těch tam nahoře. Daniel se asi při některé ze svých návštěv přimluvil.“
Prohlásil Jack s pohledem ke stropu.
„Ale kvůli těm dementním pravidlům, jsem se o tom nemohl nikomu zmínit.“
Výtku úmyslně vyřkl nahlas, jako kdyby chtěl zajistit, aby ji povznesení nepřeslechli.
„Mimochodem, Hanku, když už jsme u pohřbu. Kdo vymyslel červené růže, vůbec mi to neladilo k uniformě…“
Dodal s tónem, při kterém veškeré pochyby, zda jde o generála O´Neilla, ztrácely smysl.
Pak se otočil k dosud zmatené audienci v sálu. Na všechny ty politiky a generály, kteří nechápavě, avšak zvědavě a pozorně naslouchali jejich debatě, na všechny ty po zuby ozbrojené vojáky, kteří stále ještě nevěděli, jestli střílet nebo salutovat.
„Ale málem bych zapomněl, poslali mě sem, abych vám předal zprávu.“
Zvýšil hlas, ale přesto ho nebylo slyšet po celém sále. Musel přistoupit k mikrofonu.
„Jak vám již patrně došlo, měl jsem tu možnost strávit poslední dva roky mezi povznesenými. Pomineme teď fakt o tom, jaké tam mají hnusné pivo, a přejdeme rovnou k věci. Ori před pár měsíci znovu napadli tuto galaxii. Většinu jste odrazili, ale ve skutečnosti to byl jen předvoj, průzkumná hlídka.“
Při tomto sdělení se sálem rozezněl zděšený šum.
„Ovládají dvě galaxie, mají přinejmenším desetinásobek lodí, co přiletěl. Ale, a to je hlavní, nejde jim o obsazování, nové věřící a tak dále a tak dále. Měli s touhle galaxií problémů až dost, takže jim jde o jediné. Kompletní vyhlazení, jakožto exemplární příklad, proč se podrobit.“
Na chvíli se odmlčel.
„Ptáte se, proč přiletěla první vlna lodí a nechala se tak snadno porazit, když mohla přiletět mnohonásobná flotila a smést vše živé. Faktem je, že šlo o test, test, jestli Antikové poruší svá pravidla a zasáhnou. Vzhledem k tomu, že to neprovedli, budou Ori očekávat snazší útok. Jejich prvním cílem budou povznesení, až se jich zbaví, přiletí samotné flotily, pokud tedy do té doby z galaxie něco zbude…“
V sále se rozhostilo absolutní ticho. Jack O´Neill se, asi jako jediný v místnosti, usmál a pokračoval.
„Samozřejmě tady nejsem jenom proto, abych vám oznámil blížící se konec civilizace. Povznesení vědí, co Ori chystají a nehodlají jim přenechat galaxii bez boje. Ori jsou o něco silnější, ale i tak se boje na vyšší sféře potáhnou týdny, pravděpodobně měsíce. A povzbudivější zpráva je, že existují způsoby, jak mohou i, neurazte se, obyčejní smrtelníci pomoci.“
Ve druhé řadě se postavil tříhvězdičkový generál.
„Generále O´Neille, dejme tomu, že bychom byli schopni zničit povznesené bytosti, pokud…“
O´Neill ho přerušil, než stačil dokončit myšlenku.
„Ano, projekt Destiny. Není to přesně to, co jsem měl na mysli. Ori čerpají svou sílu z věřících, čím více Ori je, tím více se jejich síla dělí. Nyní mají dvě galaxie a je otázkou, jestli někteří nejsou i jinde. Předpokládejme, že zabijete všechny v Pegasu i jejich domovské galaxii, ale jeden vám unikne. Situace zůstane stejné, ne-li horší, povznesení budou mít na krku jednoho všemocného Ori, který vládne takřka neomezenou mocí.“
Generál se překvapeně posadil, neschopen slova.
„Nejslabším místem Orijské víry je nejslabší místo řetězu, který předává onu moc. Převorové ji získají od věřících a od nich proudí k samotným povzneseným. Mezi převory a povznesenými je však jeden jediný spoj. Doci. Bez něho jsou Ori odříznuti od věřících.“
Vysoký důstojník rozvědky se přihlásil s dotazem.
„Pokud je to tak jednoduché, proč na to ještě nikdo nepřišel? Ori určitě za ty desetitisíce let, museli mít nepřátele.“
O´Neill se zhluboka nadechl.
„Samozřejmě to má háček o velikosti, no, něčeho mezi Texasem a Kalifornií. Ori jsou schopni téměř okamžitě nahradit Dociho jakýmkoliv převorem. Ale dokud se tak nestane, jsou zcela bezmocní. A pokud budou všichni v tomto okamžiku bojovat s povznesenými Antiky, pak to pro ně bude fatální. A takový je plán.“

O hodinu později, východní pilíř Atlantis, Země.

Jack s Danielem seděli na okraji východního pilíře. Několik metrů pod nimi mořské vlny neškodně dorážely na mohutné zdi města. Jack, spokojeně upíjel z plechovky piva, zatímco druhou rukou přidržoval prut.
Daniel měl stále jisté nejasnosti.
„Pořád úplně nechápu, proč poslali tebe. Chápu, jsi jeden z nás, ale když po tisíciletích dojdou k tak závažnému rozhodnutí, jako je porušení pravidel, tak bych čekal někoho, no, významnějšího.“
Při slově významnější se Jack rozesmál.
„Věděli, že mně budete věřit spíše než někomu cizímu, i když významnějšímu. A pak je tu ještě jeden důvod. Měli jedinečnou šanci se mě zbavit. Dokážeš si představit, jaké to je, když někomu už dva měsíce připomínám, že jsem měl celou dobu pravdu?“
Při těchto slovech se oba rozesmáli.

Celestus, Domovská galaxie Ori.

Hvězdná brána se znovu roztočila. Ale tentokrát nepřicházel další povznesený, tentokrát šlo o odchozí červí díru. V sále s plameny povznesených se ještě zvýšil žár a záře. Natolik, že se jeho vlivem začala ohýbat kovová mříž, oddělující prostor povznesených od zbytku místnosti. Brána se aktivovala a nestabilní vír se ustálil. Pak řady převorů začaly jako jeden hlas provolávat slávu Ori.
„Blahoslaveni budiž Ori…“


PDF verze od jakopa, kterému za ni dekuji. :wink:
http://www.ulozto.cz/5990567/svata-vyprava-part-38-.pdf
Naposledy upravil mikey dne 28.9.2010 17:43:00, celkově upraveno 2
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

overlord15 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 203
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no mam taký pocit ze moja teoria o tom ze utok 200 orijskych kriznikov bola len prvá vlna je správna :rflmao: (ak to vtedy spomenul este niekto predomnou tak sa ospravedlňujem)

vynikajúci diel ako vždy... teším sa na pokračovanie a dúfam ze ori vyhrajú :D

len by som trosku potreboval vysvetlit (ak to už v poviedke bolo tak sorry... mozno som na to zabudol) ze ako a kedy zomrel O'neill
Naposledy upravil overlord15 dne 28.9.2010 16:13:10, celkově upraveno 1

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To nebylo, ale řekněme, že zemřel poklidnou smrtí na chatičce v Minnesotě.. :wink:

EDIT: Dodána PDF verze od jakopa, kterému za ni děkuji. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

1011 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Móóóóóc hezké.. Vážně..
Ale rozesmálo mne:

Daniel měl stáje jisté nejasnosti.
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.


99% lidí si po po přečtení nezadá odkaz
natypolis.myminicity.com

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:rflmao: Chybička se vloudila, o stájích se mluvit nemělo.. :rflmao:

Děkuju.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

1011 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nz.. Ale ty stáje mně dostaly :rflmao: :rflmao:
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.


99% lidí si po po přečtení nezadá odkaz
natypolis.myminicity.com

anda Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 170
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Velmi zajímavý díl který přehoupl misky vah na stranu ori. :( Plán je ale následující:pošlou sondu s jedním protipřevořím zařízením a jako bonbonek k tomu mark X přímo na celestus :D(zlikvidují dociho i celestus).Myslím že ted by to pro ně neměl být problém :)

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Óooo všemocný mikey, věřím že mě tvé zlaté prsty opět nezklamou, věřím že napsali – jako vždy – nádherné dílo které bude čtivé i přes mé nálady...

... čte ...

... áaaa já tě miluju... miluji tvé zlaté prsty :D sice sem tam mohly být věci okolo O'Neilla lepší, ale i tak je to nádhera, normálně jsem ho slyšel... super práce. Jen se bojím že nastane brzký konec, protože to by mě opravdu moc mrzelo. A jestli nad tím opravdu uvažuješ, tak: a) kopej hrob, nebo za b) začni už teď vymýšlet novou povídku, popřípadě další řadu.

Každopádně pokračuj v tom co jsi načal... jsem zvědav na tvojí prezentaci bojů na vyší úrovni, jsem zvědav na akci proti Docimu. A samozřejmě se těším na další díl... ee, jo a nezkaz to :D

btw: taky jsi si všiml že od jisté doby dost autorů ve svých povídkách zabíjí O'Neilla? :lol:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zaprvé, děkuji všem za ohlasy a za trpělivost s menší pauzou, která předcházela vydání.. :wink:

anda: Misky vah se opavdu znatelně zahoupaly. Ale ne jen na jednu stranu.. :wink:

Dragon: Teda, to byl napínavý komentář, chvíli jsem se bál jestli nemám začít balit kufry.. :lol: Kaýdopádně děkuji a doufám že budeš spokojen i s dalšími díly. :wink:

Co se k O´Neillovi týče, v poslední době nestíhám moc číst cokoliv jiného než svojí povídku a vzhledem k těm stájím ani to úplně nestíhám.. :lol: Ale pokud tomu tak je, tak bych to považoval za velmi znepokojivý jev.. :hmmm: :lol:

P.S.
Generál Jack O´Neill, vrchní velitel pozemských expedičních jednotek, zemřel 12. června 2019 na své chatě v Minnesotě ve věku nedožitých 67 let přirozenou smrtí. Následujícího pohřbu se zůčastnily jak hlavy států spojených s EF, tak špičky armády a Flotily. Zároveň se jednalo o první přímý přenos přenášený na všechny mimozemské základny EF v reálném čase.
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
mikey:
Po tomhle dílu se bát nemusíš, i když se ti další nepovede, tak to máš do zásoby :D jen ho nesmíš vyloženě...
ale pokud budeš cítit potřebu přestěhování se, tak ti kufr stačit nebude, leda bys na něm seděl v nějakým hi-tech skafandru a místo věcí by v něm byl nějaký motor pro mezigalaktické lety :lol:
Ale jak jsem psal, bát se opravdu nemusíš. Zvednutá nálada, dočasně zapomnění, uvolnění se.... prostě požitek .)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

pařan Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 225
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně, Mikey je zpět. Zajímavý díl.
Obrázek
Nová textová hra s tématikou stargate. Stargate Alternative stories
stargate-hra.ic.cz

Obrázek

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A jestli nad tím opravdu uvažuješ, tak: a) kopej hrob, nebo za b) začni už teď vymýšlet novou povídku, popřípadě další řadu.

:rflmao: :laugh: Táto časť príspevku od konkrétnej osoby nemala chybu, presne tak, ako aj zatiaľ pokračujúca poviedka. :bravo:
:write: :arrow: :yahoo: .
:bravo: :bye:

artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Řeknu to na rovinu :)

Povídky s Ori nemám moc rád, ale toto je božské dílo...:) opravdu se mi líbí tvůj styl psaní ( ale za ty mezery mezi díly bych tě zabil :D ).

a ktomu komentáři, že na Celestus pošlou mark X
Toto je spoiler!!!:
Antikové budou Mléčnou dráhu bránit před povznesenýma to sice ano, ale ikdyž zabijí Dociho a porazí povznesené Ori, tak se Antikové nezapojí do bojů na nižší úrovni a tam stále budou stovky Ori lodí :)


toto je moje teorie :)

mimochodem, jak to vypadá s dalším dílem ? pár týdnů ?

1011 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
U slova týdnů dej pryč to TÝ a měli by jsme szejnou otázku.
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.


99% lidí si po po přečtení nezadá odkaz
natypolis.myminicity.com

mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Děkuji.

Ano, uvažuji, tak čtyři až pět týdnů do dalšího dílu.. :lol:

Ne, vážně, snad max. 14 dní, ale lekli jste se, že.. :rflmao:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

overlord15 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 203
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak toto uz nikdy viac nepís lebo ma asi porazí ak to spravis :rflmao: :rflmao: :rflmao: :D

Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky mě to rozesmálo :D :D ale mimochodem pěkné že jsi sem vložil povzneseného Jacka, ty jeho vtípky mě tak baví.
A co o čem bude další díl? že by nějaká megabitva? :D
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem dokončil svůj čtecí maraton a přečetl i celou tvojí povídku.
Jaký je můj názor na tvé dílo?
Snad se neurazíš když řeknu, že začátky byly neslavné. Ale tak od poloviny první série to bylo pěkné, druhá série paráda! :)

Je to jen můj dojem, nebo z původního pohledu Ori přecházíš do pohledu Země?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron