Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Sedm Stran - Dokončeno

SG: Sedm Stran - Dokončeno


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.12.2009 02:50:36
Malinape Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Supr povídka, jen bych se chtěl zeptat ten konec jak tam Jager Teor Va Pavor odříkává
„I když půjdu údolím stínů smrti...“ „nebudu se bát ničeho zlého...“ „vždyť se mnou jsi ty...“ „Tvoje berla a tvá hůl mě podpírají.“

To ses nechal inspirovat Biblí nebo tě to napadlo
Konkrétně žalm 23, 4 verš ???

Dík za odpověď

Příspěvek 29.12.2009 10:25:06
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:)

St0rm:
popravdě jsem to tušil :D


Malinape:

co se toho verše týče, konkretně nevím který žalm, ani který verš, ale ano nechal jsem se inspirovat :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 31.12.2009 00:28:44
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně jsem si udělal čas a přečetl alespoň díl 32, na kterej sem natěšenej celou dobu.

Jedním slovem úžasný, akorát se mi tam nelíbila ta jména, která jsem nebyl schopný vyslovit takže jsem se nenamáhal je ani číst. Ale jinak díl suprovej a hnedka mě to naladilo spustit nějakou sci-fi hru.

Tak třeba například znáte SGLR?? (Info z jedné mise: SG týmy se rozhodly dobít z5 planetu Abydos. Ze země je stále otevřená červí díra, takže lidé znovu a zvovu přicházejí. Ale naproti pyramidy je Hatak Goa´ldů ze kterého vycházejí Jaffové a střílí tyčovími zbraněmi, zaty, transfázovými eliminátory, ozbrojenou rukou... Lidé mají za zbraně P90, M5, AT5, Brokovnice at...)

Prostě nice hra a kdo má zájem jsem ochotný pomoct s instalací, je to oficiálně multiplayer a stačí znát lidi co mají server. (Mé icq 256-727-111)

P.S. V jiných misích se objeví i Prometheus a souboj F-302 proti Kluzákům.

A Dragone sorry, že jsem to napsal do tvojí povídky, ale neodolal jsem, když jsi tu zmínil Sins of a Solar Empire. Už stahuju a mám 14% xD.


A jinak přeji veselého Silvestra a ať najdete cestu po kalbě dom. A samozřejmě vše nej do nového roku.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 02.1.2010 15:33:22
arian Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Celestis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
vydrápat si oči....skvělí závěr, ale na mě až příliš uspěchaný, i když chápu že jsi to chtěl udělat do 33. dílu.
http://sga-project.com/horizon
-Jelikož jako převor nemusím umět nějak valně psát, tak my Ori nedaly schopnost psát pravopině, proto omluvte mé chyby v příspěvcích

Blahoslaveni budiž Ori

Příspěvek 03.1.2010 18:18:25
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem se konečně pročetl až na konec této úžasné povídky. Opravdu jsi napsal něco nečekaného a neokoukaného. Ze začátku to sice vypadalo na klasickou povídku ze světa SG, ale poslední třetina příběhu byla tak odlišná a děj se tak měnil a převracel, že nechápu jak jsi na něco tak "bizardního" (myšleno v dobrém) přišel.
Role Daniela byla opravdu zajímavá a velmi nečekaná co se jedná jeho "pravé" osoby. Konec Adrie velmi zajímavý a i to že jsi se nebál zabít některé z hlavních postav je vcelku změna a myslím že to povídce přidalo i na dramatičnosti a nepředvídatelnosti.

Ještě jednou a naposled říkám bezvadná a parádní povídka a díky za sepsání takového dílka, které nemá obdoby :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Příspěvek 03.1.2010 19:24:28
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Tak děkuji všem za vaše příspěvky a poznatky :) též jsem samozřejmě rád že se vám vše líbilo ;)

Patas25:
nevadí a hru/hry si užij ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 03.1.2010 22:43:24
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Tak taky ještě něco. Jak jsem psal, tak se mi povídka líbila a to si zabil několik hlavních postav mě tost překvapilo a u některých i naštavalo, protože je mám rád.

Ale taky musím říct, že sis docela zavařil a upletl sis na sebe dost silný bič.
Myslím tím to, že překonat 7S v povídce Příběh vesmíru nebude snadné a většina lidí bude povídky asi porovat a tak se budeš muset velmi snažit, aby si 7S překonal nebo se jí aspoň vyrovnal. :D
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 03.1.2010 23:18:45
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jn tys vlastně psal, že si sněma musel něco udělat... já to předtím pochopil, že se ještě v příběhu objeví a ty jsi takhle vyřešil jejich smrt.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 04.1.2010 18:10:27
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
hlavní postavy:
no tak pokud bych je nezabil, tak bych s nimi musel pracovat i v další povídce (pravda u Jacka to bylo s menším navedením, ale stejně bych ho zabil (třeba bych ho nechal na planetě nebo jinak...) Takže jsem si víceméně připravoval půdu ;)


vyrovnání/překonání povídky:
No tak z toho strach opravdu nemám, ale ne že bych byl sebejistý, ale prostě to podle mě bude nesrovnatelné... byl i důvod proč se povídka měla jmenovat Kronika Vesmíru ;) ale přesto jsem cítil jakýsi "strach" z toho že ten název nedokážu po stránce zpracování podržet ;)

btw: věřím a doufám že povídka Příběh vesmíru vás vtáhne svým dějem (pokud vím tak tady doposud nebylo ani nic podobného) a stejně tak i svým zpracováním (budu do toho dávat vše ;))
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 04.1.2010 18:15:23
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon A komu mám vynadat, že tě u Jacka navedl??
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 04.1.2010 18:19:45
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
no to neprozradím, pokud chce ať se sám zde uvede ;) a předem na jeho obhajobu.....nebýt jeho zásahu, tak je mrtvých mnohem více...

příklad:
u SGA týmu nebylo žádné úmrtí a následně vzal za své celý tým ;) tak hádejte co by se stalo s SG1 ;)
Sam byla nakažená, Jack to od ní chytil (logické), Vala a T to přežily ;) (stejně tak i Zelenka :D)

ale kdybych Jacka nezabil, tak je pravděpodobné že by to na/ke konci odnesla celá SG-1 ;)

takže mu spíše poděkujte :lol:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 04.1.2010 18:24:15
Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak ale to byla taková smrt naprd... mohl jsi dát, že Jack nalezl nějaký přístroj, který může zmařit adrii plány a ta ho v čas vykuchala za živa, že ještě něž padl k zemi videl na podlaze svoje střeva. No to mě napadlo během několika vteřin ale chci tím říct, že měl zemřít v boji.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Příspěvek 04.1.2010 20:00:26
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
to já se s dotyčným shodnu na tom že toto byla taková ta smrt...no prostě to je na tom to neobvyklí a "hezký" ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 04.1.2010 20:53:10
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Dragon Mě osobně napadá, kdo ti to mohl poradit.

Toto je spoiler!!!:
Mohl to být korektor, ale který z nich (Dark Angel nebo St0rm), nebo taky třeba parták Ice.


No jsem zvědav, copak Dragon odpoví, zda vůbec odpoví. :rflmao:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 04.1.2010 21:24:59
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co mě sem do toho zas taháte??? Nechte mě v klidu odpočívat v pokoji u ledu :palka:

Příspěvek 04.1.2010 21:28:00
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:rflmao:
ok tak tady je jedna z odpovědí :D tím se to redukuje :D a jelikož mi připadá nefér do toho tahat i chudáka St0rma, jenž byl od té lásky a pomohl v časech nouze, tak logicky zbývá jen DA, ale já to neříkám, já jen krátím výběr, ale klidně ho i rozšířím :D
Toto je spoiler!!!:
jinak DA to nebyl dokud to nepotvrdí (již se mi taky trochu motá hlava z povídek ;))
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 05.1.2010 17:36:04
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Možná by bylo fajn, když už je podídka komplet zauvažovat i na tom, aby se přidala do
http://sga-project.com/povidky/
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 05.1.2010 19:06:39
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
no tak toto budu ještě postupně řešit, rozhodně je to v plánu... a až to tam bude, tak dám i vědět ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 14.9.2015 21:18:42
Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No tak jsem dočetl sedm stran a tato pvídka byla rozhodně moc pěkná, ale kam planetární město odletělo, to je mi záhadou. :hmmm:
Co se týče děje, tak přemýšlím zda někteří Asgardé v Idě přežili, nebo vymřeli stejně jako Noxové.

Příspěvek 22.9.2015 18:42:14
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:-) jsem rád, že se ti to líbilo. co se týče děje, již si ho příliš nepamatuji, ale vím, že v rámci této povídky vymřel veškerý inteligentní život..
pokračování mělo být v příběhu vesmíru, který jednoho dne snad dokončím, ale v současnosti je to mrtvá povídka .-(
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Dokončené povídky

cron