Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG : Furlingské války - 16 - Nynější svět - KONEC

SG : Furlingské války - 16 - Nynější svět - KONEC


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
bravo :ok: dufam ze :write: este viac takych

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Možná by bylo fajn, když už je podídka komplet zauvažovat i na tom, aby se přidala do
http://sga-project.com/povidky/
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kvalitní povídka, která mapuje osud rasy Furlingů. Skvěle zaplňuješ chluchá místa, která v mytologiii a časové ose zanechali tvůrci. Právě absence ucelených informací ti davá možnost rozjet vlastní příběh a mně osobně se způsob, jakým jsi se s tím po dějové stránce popasoval zamlouvá.
Jsem si docela jistý, že všechno co jsi napsal se nevylučuje s tím, co bylo zmíněno tvůrci v seriálu. Spíše naopak, zajímavým způsobem to doplňuješ.
Třeba se to tímto způsobem opravdu stalo. Kdo ví :) ?

Líbil se mi celý proces, jakým Goa´uldi získaváli vliv, moc a postavení. Gadmeerská vesmírná stanice by si zasloužila vlastní povídkový cyklus :wink: . V závěru si pěkně navázal a vysvětlil změny v galaktickém uspořádání, tak jak ho známe z nedávné minulosti. Celkově hodnotím kladně :bravo: .

P.S. Povídkový soubor "Domov" navazuje na tvoje předchozí povídky ?
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fancipal : Ani ne, Domov je spíš taková příběhem řešená myšlenková úvaha o stargate vesmíru po 200 letech :)

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tato povídka byla zajímavá a docela mě překvapil konec, kde Thor odmítl uznat smlouvu :(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Dokončené povídky