Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: směs povídek - Vítejte doma, majore.

SG: směs povídek - Vítejte doma, majore.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prosím, čtěte jako první
Toto píšu hlavně ze zkušeností, že se občas toto nečte :-)
Takže, má prvotina, o které jsem relativně dlouho přemýšlel, jestli ji uveřejnit. Nejsem si totiž zcela jistý, jaké kvality dosahuje (jinak řečeno, cítím, že jsou tam nedostatky). Celkem dlouho jsem také uvažoval, jestli povídku vydat najednou, nebo po částech, ale nakonec jsem byl přemluven k rozdělení, takže povídka bude mít 3 krátké části (neboj, Dragone, neřeknu, žes mě přemluvil ty :-D )
K povídce: Povídka je situována na Atlantis, do doby po Unendingu, ALE na děj SGA nenavazuje a celkově z dějové linky SGA tam moc nenajdete. Spíše je to příběh zasazený do prostředí Atlantis a s postavami z SGA.

Nebudu již déle zdržovat a předem na případné otázky - další díl uveřejním až se mi bude chtít :-D. Respektive, celá povídka je napsaná i rozdělená, takže...nevím, nejpozději v pátek tu bude ale spíš tu bude dřív :-)

Dokončení kruhu
část 1
část 2
část 3

Rozhodnutí, to je být či nebýt
část 1
část 2
část 3

Vítejte doma, majore.
zde


Odkaz na stažení povídek v souboru .pdf, kterýžto udělal uživatel jakop, kterému děkuji
http://uloz.to/1745673/Povídky_DA.pdf


Město Atlantis se poklidně houpe na vlnách oceánu. Normální letní slunný den. Ti, kdo nemají službu, se nacházejí na molech, na kterých je zábava v plném proudu. „Smolaři“, jak byli nazýváni ti, kdo měli službu, se zatím pekli ve výhni svých pracovišť. Ospalost, průvodní znak většiny pracujících, se projevovala na jejich pracovním tempu a nasazení. Rodney McKay se právě zabýval zkoumáním povrchu planety a přizpůsobil k tomu, s dovolením Elizabeth Weirové, dálkové senzory. Od té doby, co wraithská bitevní flotila, čítající 8 Hive Ship a doprovodné křižníky, narazila nad Atlantis na spojenou flotilu Cestovatelů a pozemšťanů a odešla z tohoto střetnutí s velkými ztrátami, se Wraithové stáhli a nečinili Atlanťanům žádnou práci. To, že Cestovatelé nad planetou byli jen náhodou, Wraithům pochopitelně uniklo. Cestovatelé totiž s Atlantis přerušili veškeré diplomatické styky, ale v momentě, kdy chtěli odletět, přiletěla wraithská flotila a Cestovatelé se zapojili v boji proti společnému nepříteli po bok Atlantis.
Atlantis tedy byla v sladké nevědomosti, co se děje v okolním vesmíru. Když Rodney skončil a přenastavil dálkové senzory zpět na průzkum okolního vesmíru, zděsil se při pohledu na výsledek. Senzory zaznamenávaly několik lodí mířících přímo na Atlantis.
„Dle senzorů to jsou eolanské lodě, které míří k městu,“ vysvětloval McKay o deset minut později v zasedací místnosti Elizabeth a Johnovi.
„Snažil jsem se hledat v antické databázi jakékoliv zmínky o Eolanech,“ pokračoval Rodney „ale vůbec nic jsem nenašel.“
„Jak tedy senzory mohly rozpoznat o jakou se jedná loď?“ uvažovala Elizabeth nahlas, ale než stačila cokoliv dalšího říct, skočil jí do řeči McKay.
„Přesně to mě také napadlo a po troše hledání jsem zjistil, že v databázi byly všechny zmínky o Eolanech úmyslně smazány. Proč to Antikové udělali se můžeme jen dohadovat.“


Mezitím na eolanské lodi

„Pane, za 27 cinonů budeme nad planetou. Dálkové skeny nezachytávají žádné bitevníky Lanteanů, ale prozatím je to jen odhad,“ podával hlášení menší muž v černé uniformě vyššího důstojníka.
„Výborně, menduku Liene, pro jistotu připravte protidronovou obranu,“ rozkazoval mladý velitel přepadové flotily. Nechtěl nic podcenit i když měl k dispozici chloubu Eolanského impéria, 4 bitevní lodě třídy Koran. Věděl, že Lanteané disponují velmi silnými loděmi, ale věděl také, že jejich arogantnost je svrhne do propasti temnoty.


Atlantis

„Budou tu za 45 minut,“hlásil do vysílačky Sheppard, který už byl pro jistotu připravený v místnosti s křeslem a měl do příletu lodí relativně dost času ke sledování senzorů.
„Rodney, jak je na tom maskování?“ zeptala se Elizabeth, i když si byla jistá odpovědí. Rodney byl možná občas roztržitý, ale když se jednalo o ochranu města před útokem z vesmíru, byl jako skaut, vždy připraven.
„Maskování je v provozu, stačí ho jen nahodit.“ odpověděl Rodney a vydal se od rozvodny energie ze ZPM zpět do kontrolní místnosti.
Nyní bylo město připraveno na útok. Deadalus po celé lodi vyhlásil poplach a všichni byli připraveni na boj. Již chyběl jen nepřítel.


Eolanská loď

„Pane, zachytáváme jen jednu neznámou loď na orbitě planety,“ zahlásil od senzorů zástupce kapitána. „Z hyperprostoru by jsme se měli vynořit za 1 cinon.“
„Dobře, připravte se, všichni do bojových pozic. Stíhači se dostaví na svá odletová stanoviště.“

Deadalus

Lodě by se tu měly objevit za 5, 4, 3 , 2…,“odříkával major Marks, sedící u konzole zbraňového důstojníka. Během okamžiku se skutečně objevily 4 velké bitevníky, které začaly skenovat soustavu po případných dalších lodích.
„Spojte mě,“rozkázal plukovník Caldwell a po chvíli dostal znamení, že může mluvit. „Tady plukovník Caldwell, velitel lodi Deadalus. Okam…“ to bylo však vše, co plukovník řekl. Nejbližší eolanská loď započala přesně mířenou palbou z předních lodních baterií. Rudé pulzy zdánlivě neškodně dopadaly na modrý štít, výkvět asgardské technologie. Někdo dostatečně cynický by v této symfonii barev mohl najít krásu a půvab.
„Opětujte palbu,“ nečekal na nic plukovník Caldwell a z Deadala vyšlehlo několik modrých paprsků, které mířily přímo na hlavní baterie lodi. První, druhý, třetí zásah dopadal na dokonale absorbující purpurový štít eolanské lodi. Šestý a sedmý paprsek dopadl stejně jako předchůdci, až osmý ukázal, že i eolanské lodě mohou být poraženy. Již nic nemohlo zastavit zkázu útočící lodě. Několik dalších zásahů a loď je ničena desítkami výbuchů.
„Pane, nepřátelská loď zničena, ale ostatní lodě se natáčí našim směrem,“hlásí nervózně major.
„Jak jsme na tom?“ ptá se plukovník a odpověď mu záhy přichází v ústrety.
„Štíty na 35%, podsvětelné motory jsou lehce poškozené.“
„Koncentrujte palbu vždy na jeden cíl, úhybné manévry“ dává plukovník další rozkazy, i když zbytečné. Major Marks prošel již mnoha bitvami a ví, jak si počínat.

Salva rudých pulsů, hned vedle již vypuštěných stíhaček, se nezadržitelně blíží na kličkující cíl a ničí i ty nejdrobnější možnosti odporu.
Deadalus je však rovnocenným soupeřem a modré paprsky se zahryzávají do štítu další lodi.
„Pane, štíty na 15% a klesají,“ hlásí major a plukovníkovi nezbývá, než vydat poslední rozkaz této prohrané bitvy.
„Vezměte nás do hyperprostoru.“


Na eolanské vlajkové lodi

„Pane, loď Lanteanů uniká do hyperprostoru.“
„Jak typické, co jsme také mohli čekat,“ odvětuje trochu s opovržením velitel.



Před více než 10 000 lety


Z hyperprostoru uprostřed ničeho vystupuje eolanská obchodní loď, která okamžitě začne vysílat nouzový signál na frekvenci Eolansko-Lanteanské aliance. Asi hodinu poté přilétá další obchodní loď na pomoc a nedlouho poté z hyperprostoru vystupuje Kalmeios, bitevní křižník Lanteanské říše třídy Aurora. Příchozí lodě okamžitě začnou pomáhat s opravou hypermotorů obchodní lodi, ale v relativním klidu nesetrvají dlouho.
Z hyperprostoru vyskakuje wraithská hlídka, která taktéž zachytila nouzový signál.
Eolanské lodě mají jen minimální obranné schopnosti, spoléhají se na své manévrovací schopnosti a vyspělý hyperpohon. Kalmeios oproti tomu se spoléhá na sílu svých zbraní a štítů.
Wraithské lodě, 1Hive a 3 křižníky, spouští palbu na cíl, který je pro ně nejvíc nebezpečný, na Kalmeia. Zároveň s tím vypouští i stovky stíhačů, které je mají krýt před salvou dronů. Eolanské obchodní lodě se kryjí za Kalmeiem, který ale znenadání odlétá a utíká do hyperprostoru, bez toho, že by vystřelil třeba jen jeden jediný dron.
Nyní jsou v tom Eolané sami. 2 slabé obchodní lodě proti Wraithům, připraveným na bitvu.
Eolané spouští marnou palbu ze svých lodních zbraní. Bledé, malé energetické paprsky míří na nejbližší křižník a rozbíjejí se o jeho pancíř bez zjevného účinku. Naopak palba Wraithů je zničující. Do bitvy se zapojují jen stíhači podporovaní dvěma křižníky, ale i přesto opanují bojiště. Štíty obou lodí během chvíle mizí pod náporem modrých pulzů v nenávratnu. Teď již Eolané jen čekají na ránu z milosti, která ukončí tuto bitvu. Ránu, která nepřichází. Wraithské lodě z neznámého důvodu přestaly střílet a Eolané se snaží tohoto jevu využít jak jen to bude možné. Obě lodě s nečekanou obratností a rychlostí vyrazí vstříc nepříteli, na kolizním kurzu na dva křižníky. Předtím ale ještě odvysílají subprostorem zprávu, ve které je zaznamenáno vše, včetně útěku antické lodi.

planeta Eolana, před více než 10 000 lety

„Vaše výsosti, zachytili jsme subprostorovou zprávu od dvou našich obchodních lodí,“ oznámil kancléř jeho královské výsosti, vládci celé Eolany, Udronovi III.
„Co v této zprávě stojí?“ zeptá se Udron, částečně rozmrzelý z blížící se schůzky s velvyslancem Plufena, nevýznamné planety v blízkém solárním systému, částečně rozmrzelý z toho, že ho kancléř ruší s takovými banalitami, jako jsou zprávy obchodních lodí.
„Ve zkratce to, že byli přepadeni Wraithskou hlídkou a Lanteané utekli z boje bez toho, aby jim pomohli,“odpověděl kancléř
Na králi Udronovi bylo vidět, že je touto zprávou zaskočen. O Lanteanech bylo známé, že jejich vojenská technika je po eolanské nejvyspělejší v galaxii. Navíc Lanteané přesně věděli, kde jsou nejslabší místa Wraithských lodí a bylo až s podivem, jak rychle dokázali každou loď zničit.
„Nechce se mi věřit, že by Lanteané zanechali naše lodě bez ochrany a utekli by z boje,“ odvětil král „jsme členové Aliance a Lanteané vědí, že ponechání našich lodí napospas nepříteli je aktem války.“
„Bohužel, vaše výsosti, jsou tyto informace potvrzené. Naše vojenská flotila, která byla vyslána na místo incidentu, potvrdila zničení dvou našich obchodních lodí a zachytila iontovou stopu Lanteanského hyperpohonu.“
Po asi dvou minutách přemýšlení vydal král rozkaz: „Vyhlaste mobilizaci a připravte bojovou flotilu.“

Nad Atlantis

„Pane, naše skenování nezjistilo žádné město, jen na jednom místě se nachází nepatrná stopa energie.“
„Začněte bombardovat tu energetickou stopu. Podruhé už jim to nevyjde.“


Doufám, že se vám to líbilo, ale přijímám jakoukoliv kritiku, ale prosím, pokud možno objektivní :-)

EDIT: přidán seznam částí s odkazy, případně sem budou přidány i odkazy na další povídky :-)
Naposledy upravil Dark Angel dne 09.4.2011 19:06:31, celkově upraveno 19
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 27.2.2009 23:04:06
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Tak jsem hoooodně dlouho přemýšlel co mám napsat abych se věčně neopakoval :D a jelikož jsou věci předvídané, nepředvídatelné a dokonce i tušené či známé, tak to musím zredukovat :lol:

Takže velmi dobrý nápad, a o provedení ani nemluvě. Opravdu moc se mi to líbilo, jen ten konec první části může být pro některé docela šokujícím zjištěním :lol:

Délka první části je podle mě dosti dobrá a dokonce i vyhovující :).
Podle mě je opravdu škoda že jsi svého tvůrčího ducha nechal tak dlouho spát a neprobudil ho (třeba i násilně :D) dříve :). Rozhodně pokračuj v budoucnu i dalšími „projekty“ alias povídkami ;) rozhodně se budu na ně těšit a věřím že nebudu jedinej ;) :smile: takže ne že ten tvůj tvůrčí duch půjde zas spát :lol: ;)

Každopádně nevím co už víc napsat. Dokonce jsem snad zatím nenapsal ani že to bylo velmi dobré a že se mi to velmi líbilo :D :)

Jo a abych nezapomněl, tak tvůj styl psaní a vyjadřování je velmi odlišný od věčiny autorů co zde jsou (tedy z těch co jsem četl :D ) a musím říc že to není změna k horšímu ;) opravdu pokračuj. Mě osobně se to líbilo a nemám tomu co vytknout ani co víc říc


Btw:
Za chvíli budu muset své díla s těmi pauzami co mám hledat na druhé straně, protože jen tento měsíc je tu asi šest nových autorů a snad sedm nových povídek :lol:

Edit:
vždyť já se zapomněl vyjádřit k tomu tvému úvodu :D

takhle hnusně mě ještě nikdy nikdo snad nikdy neprásknul :lol:. vždyť to nebylo ani přemlouváni to jsem ani nestihl, já stačil snad jen napsat že jako celek by to bylo dlouhé :smile:.
to jsi u mě docela nezvládnul :D :palka: rozhodně doufám že neplánuješ na mě hodit to že jsem ti pomohl probudit tvého tvurčího ducha....(sice to zezačátku byl hezkej námět na povídku na přání :D :lol:, ale vyvynulo se to poněkud nečekaně a nezvykle :D, doufám že příští člověk, které ho kontaktuji se nerozhodně stejně jako ty :lol:, ale jinak se ti to opravdu povedlo Obrázek) :yes:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 27.2.2009 23:14:37
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno házet na tebe všechno nebudu, třeba vraždu Kennedyho ti na vrub nedám :-D
Teď vážně. Děkuju za komentář, navíc takovýhle krásný :oops:
Jinak je ale pravda, že nebýt tebe, tak bych nikdy psát nezačal..
K těm budoucím projektům...když bude myšlenka tak je možné všechno, ale .....zatím nic v plánu nemám :scratchanym:
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 27.2.2009 23:26:07
Dragonsky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 62
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pěkná a docela zajímavě napsaná povídka :smile:
už se těším na pokračování :wink:
"Privilegiem postavení je služba"
- Arbitra senioris Shira Calpurnia -
"Ten, kdo vypráví příběhy, vládne světu"
- Hopijské přísloví -
SG: Legacy, Ep 10. + Missio Aquarius part 4

Příspěvek 28.2.2009 11:08:26
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I tobě samozřejmě děkuji za komentář :)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 28.2.2009 11:31:45
artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mno tak toho děkování už bylo dost...:D teď je na řadě další díl...8-)

je to dobre..;-) fakt dobre...

Příspěvek 28.2.2009 11:40:07
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Víte co nikdy nepochopím lidi??? Jaktzože je tady tolik dobrej spisovatelů nechcete mi někdo dát lekce??? Fakt sqělá povídka a šup sem další díl (zajímalo by mě jak dopadne atlantis když ji našli teda aspoň myslím)

Příspěvek 28.2.2009 12:08:14
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno zrovna já dávat lekce moc nemůžu...nevím, ale nemyslím si, že píšu extra dobře..... Jinak děkuju za komentáře....k dalšímu dílu, objeví se tu někde v rozmezí úterý-pátek....nejspíš :-D ....
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 28.2.2009 12:15:10
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
já ani nemyslím že by se daly lekce dávat. prostě u tohodle musíš mít nápad a fantazii/představivost a pak to dokázat dát do hromady, každý Autor má svůj vlastní styl toho jak své díla dává do hromady. :) jinak máš SZ
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 28.2.2009 12:30:35
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ještě taková malá technická co je SZ (severo zípad??? :rflmao: :rflmao: :rflmao: ne to byl ftip) :oops: mno ale to co to znamená fakt netuším :oops:

Příspěvek 28.2.2009 12:49:19
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
SZ/PM neboli soukromá zpráva, jen jedno je zkratka v angličtině ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 28.2.2009 13:35:39
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ajo thx už sem si ji četl

Příspěvek 28.2.2009 15:11:06
*Jack* Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 724
Bydliště: Východní Čechy, Orlickoústecko; nápověda: Je tam vedro jako v tanku!
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak co k tomu říct... :)
Jako prvotina bych řekl, že docela dobrý, žadný větší nesrovnalosti ani chyby kromě několika technickejch maličkostí, který uvedu níže. Každopádně jsem zvědavý na pokračovaní a až uvidím víc, vyjádřím se taky přesnějc... :wink:
Jinak, ty maličkosti: Tam jak ty tři lodě začali útočit na Daedalus, nezdálo se mi tam hnedka to, že Daedalus vystřelil v jedný salvě 8 paprský, což sem snad nikdy neviděl a pokud tak v Unending, takže se ptám, ta loď měla ZPM? :shock: Pak mi taky trochu nesedělo, že tak rychle spadli štíty ze sta na 35%, to bych aspoň chtěl vidět nějakou větu o tom, že se to stalo až za chvíli nebo že sou ty střely brutálně silný, ale je to možný, jen jsem tam o tom neviděl žádnou větší zmínku... :) A k tomu konci, bych taky něco řekl, ale bylo vidět, že k tomu brzkému útěku a neschopnosti v boji byl důvod... 8)
Nejnovější tvorba:
    TASK FORCE: 1x04 Hrdinův sen V. (ZDE)
    Obrázek
Můj povídkový seriál:
    STARGATE - 24 hodin: (ZDE)
    Nejlepší námět a zpracování v povídce roku 2008 i 2009!
Další projekty:
    Osudový skok: Společná sci-fi povídka 5-ti autorů (ZDE)

Příspěvek 28.2.2009 16:54:14
Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se na to vrhla a nestačím se divit...hodně dobré, těším se na další část. Jako první dílko to musím říct, že je to velmi povedené a dobré. Já nesrovnalosti a technické chyby nevidím...na tohle jsme lama, ale příběh mě přijde dobrý a poutavý...tak doufám, že další díl bude stejně super :D

Příspěvek 28.2.2009 18:10:52
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I vám děkuji za komentář
Jack: Těch 8 paprsků nebylo samozřejmě vypáleno během jedné salvy, ale během kratšího boje (od toho štíty 35%). Nevím, už si přesně nepamatuji v jaké části to bude, v každém případě doufám, že se všechno časem vysvětlí...nechci moc spoilerovat :-) A ZPM Deadalus nemá.
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 28.2.2009 18:57:16
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ale asi to vypadá že má hodně silný zbraně.... podle toho co sme si mohli přečíst

Příspěvek 28.2.2009 20:00:05
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:yes: to nepopiratelně
O Lanteanech bylo známé, že jejich vojenská technika je po eolanské nejvyspělejší v galaxii.
...ale víc už se k této otázce nebudu vyjadřovat :D
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 28.2.2009 20:05:10
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jj sice mi to přijde trochu ale fakt jenom trochu divný...přece jen to byli ANTICI a ti většinou (ano říkám většinou) měli všechno best (kromě štítů na Auroře :lol: :rflmao: )

Příspěvek 28.2.2009 20:13:41
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Daedalos304:
štíty na Auroře soudíš podle čeho? jestli podle orionu tak se na ten díl koukni znovu a BAMSR neber v potaz a vůbec Asurany ;) (více po SZ)

snad Dark Angel tento menší off promine :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 28.2.2009 21:46:44
Mackenzie Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 811
Bydliště: Atlantis, přechodně Ostrava
Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací
 
no konecne jsem se donutila to precist :D , ale jakmile jsem zacala, tak to slo samo...super....zajimave je psani v pritomnem case :D ....ale jsem zvedava, co z toho vyleze :)

Příspěvek 01.3.2009 10:05:32
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dark Angel, gratuluji ti k výborné prvotině. Píšeš pěknym stylem, moc dobře se to čte. A musím říct, že nápad je taky dobrý, jen by mě zajímalo proč Lanteané kdysi utekli z boje, doufám že nám to objasníš... :wink: Takže se těším na pokračování (ale jako taky autor nebudu požadovat aby tu bylo hned zítra... :lol: )
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 01.3.2009 13:06:39
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jo je fakt že to soudím podle toho co sme mohli vidět ale jako.... podle čeho jinýho by sme to měli soudit jak silný štíty mají (sice je to v každým díle jinak ale.....) sry za :offtopic:

Příspěvek 01.3.2009 13:43:39
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mikey, Mackenzie, i vám samozřejmě děkuji za komentář a i za pochvalu, výborně se to čte :D :oops:
K dalšímu dílu - už jsem se rozhodl, že ho sem hodím ve středu odpoledne (nebo spíš večer)
K tomu útěku - dál už to potom nerozebírám, beru to jako další Antickou botu, kterou udělali. Nechť důvodem jest zbabělost kapitána :-) protože tak to bylo od začátku myšleno :-D
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 01.3.2009 14:25:31
*Jack* Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 724
Bydliště: Východní Čechy, Orlickoústecko; nápověda: Je tam vedro jako v tanku!
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak utýct před 1 Hive a 3 křižníkama je fakt asi vrchol zbabělosti nebo spíš debility, když měli Auroru a ještě jednu tu silnou lodičku... :roll:
Taky mi to nešlo do hlavy, ale lidská blbost je pověstná a když jsme potomci antiků tak jsme to asi museli od někoho zdědit... :lol:
Nejnovější tvorba:
    TASK FORCE: 1x04 Hrdinův sen V. (ZDE)
    Obrázek
Můj povídkový seriál:
    STARGATE - 24 hodin: (ZDE)
    Nejlepší námět a zpracování v povídce roku 2008 i 2009!
Další projekty:
    Osudový skok: Společná sci-fi povídka 5-ti autorů (ZDE)

Příspěvek 01.3.2009 14:31:04
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mnojo, ani antikové nejsou zdá se zcela dokonalí... Děkuji za vysvětlení. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Dokončené povídky