Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet

SGA - nový řád -Díl 34: End = Povídka komplet


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Patas25: Díl se mi moc líbíl. Zničení Zeuse i Země mě se mi moc nelíbílo, ale věřím, že to bylo nutné pro další povídku.

sgcatlantis:
Toto je spoiler!!!:
Osobně si myslím, že ATL unikla do HP a zachránila se.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

ramnogh Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díl byl moc dobrý. ohledně zničení dia a země - ok špatný konce mě nějak extra nevadí, jen doufám, že v dalším díle nebude:
Toto je spoiler!!!:
A v tom se Rodney probudil celý spocený...


Jinak povídka napsaná výborně, už se těším na tu druhou :D
Moje první povídka s názvem: SGA - Navo Incursis
-Jedná se o přímé pokračování seriálu Stargate Atlantis (přímo na díl SGA 5x20).

Moje první hra s názvem: Stargate incidents
-2D simulátor 3 stíhaček: F-302, Puddle Jumper a Destiny Shuttle

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak člověk přijede po týdnu z turisťáku a najde tady totok?? ...WTF??..:) takový konec sem opravdu nečekal...doufal sem že to bude lepčí...ale abych četl mezi řádky...je možný že se země přesunula do jinýho rozměru ikdyž to by udělala už dávno a atlantis možná skočila do HP a zachránila se a druhá povídka bude částečně o přeživších a o bojích mezi furlingy..:) ale povídka celkově vynikající rád sem jí četl a rád číst budu...jen ten konec zamrzel

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nj, potřeboval jsem, abych navázal s další povídkou. Ta bude obohacena obrázky zbraní, lodí apod.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
na novou povídku se již moc těším :)
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a jak se bude jmenovat? Ta povídka :-)

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak to je asi ta největší záhada.. mám napsané tři díly, ale název ještě nemám. Ale jinak napíšu díly, hodím je někomu na korekci, dodělám obrázky.. a nová povídka bude vydávaná v intervalech jako Stormova.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kedy mieniš začať s vydávaním novej poviedky?
:hmmm: :sorry: ale :bounce:
:bye:

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, příští týden jedu na dovču, tak jak se vrátím tak přiblížně týden poté bych to sem mohl dát.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pěkné, škoda že už je konec ale jen tak dál.
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Řekl bych že výborná povídka, jen bych asi vyčetl, že jsou některé věci přehnané nebo něco málo nelogické, jako je financování toho všeho a extrémní vyspělost furlingů, skoro bych řekl že je skoro k neuvěření proč se ještě nepovznesli. Ale jinak jsem se dost začetl a za dva dny jsem měl dočteno. :smile: :bravo:
Btw: první polovina povídka byla výborná ale druhá polovina se ňák trošku nechala zastínit a dost zdramatizovat :D
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zajimave prispivatt do tematu, kde 4 roky nebyl zadny prispevek :D :D

--------------------------------------------------
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Chvála, ač už je k několik let staré povídce vždy potěší Leafe...obzvláště od nově příchozích, kteří udržují alespoň povídkovou sekci při životě :)

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Moja rec barde...
:pst:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zrovna jsem to tu objevil :D tak čtu co můžu :D
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně tak barde.. :-D

Jinak, díky za tvůj názor,a vítám tě u nás na fóru. Já osobně jsem si vědom, dlouhé řady nedostatků a chyb, které tato povídka má, ale jak tu bylo řečeno. Je to čtyři roky staré...a toto je má prvotina. Dneska už jsem, (snad) na vyší úrovni a plodím kvalitnější materiál.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
michalkhoa: Tak to si přečti i na viewtopic.php?f=27&t=8466 - písni mi do pošty mail či mi napiš na Skype jakop_osik (napiš kdo jsi) a já ti pošlu PDF té povídky, která navazuje na tuto.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo ták, tak to jo, to už chápu. A co dalšího si napsal?

Jakop : Jo jasný, jen co dočtu intervention od daedala a pár dalších knih :D
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jediné další veřejné dílo je to, na které odkázal Jakop, co je vlastně přímé pokračování na Nový řád. A další povídku, mám v plánu někdy během prázdnin začít vydávat.. :-) A snad se aspoň trochu přiblížím kvalitě bardů. :-)
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A nemáš pdf verzi celé té vendety?
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No konec mě přece jen zarazil, když jsem přečetl tu povídku o pokračování tak se mi zdá že je tu pár nesrovnalostí, ale je to pěkná povídka, bohužel se špatným koncem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Dokončené povídky

cron