Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky Stargate : Conection

Stargate : Conection


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Líbí se vám?

Výborné.
21
68%
Chvalitebné.
8
26%
Dobré.
2
6%
Dostatečné.
0
Žádná hlasování
Nedostatečné.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 31

Příspěvek 27.2.2010 19:40:35
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
sgcatlantis: Moc pěkný, už se těším na další díl.

Toto je spoiler!!!:
Zajímá mě, je kancléř vlády, zda stále Elizabeth nebo už antik Moros.

Ti co četli Ascanis, ví o čem mluvím.

Jinak mě mrzí, že máš v plánu dát jen 10 díků, což je vlastně tak jen 20 stran, když zachováš to, že máš díl na 2 stránky A4 (písmem Times 12)
Naposledy upravil jakop dne 27.2.2010 21:15:36, celkově upraveno 1
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 27.2.2010 19:41:55
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalos304 : Máš to nad každym dílem. Kratší díly. Min A4 :D

jakob : Piš sakra do spoilerů. Čtou to i lidi, co Ascanis nečetli, nebo nejsou tak daleko :x

Je tam Min A4 ne Max. První a poslední maj 4 stránky a pak se to ke konci pohybuje okolo 2-3 stran.

Příspěvek 27.2.2010 21:17:35
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
sgcatlantis: Já jsem jakop a jak si chtěl, dal jsem to do Spoileru.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 28.2.2010 09:33:07
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Promiň. :wink:
Blbne mi spojení na net.
Ležim s notebookem v posteli s zánětem nosohltanu.
Tak mi snad menší překlep na klávesnici odpustíte :D

Příspěvek 28.2.2010 10:20:04
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokračovanie je celkom dobré :) a aj spojenie deja oboch poviedok sa mi zatiaľ páči. :)

P.S.: Pokiaľ ležíš, tak by si mohol začať vymýšľať nejaké pokračovanie k tejto tvojej. (druhú sériu) :D :) :wink:

:ok: :yes: :bravo: :bye:

Příspěvek 28.2.2010 11:06:04
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, druhá série mi moc nesedí, spíš sem uvažoval, že udělám to samý s jinou povídkou, je jich tu hodně dobrejch, se kterýma by bylo zajímavý to spojit (pokud by souhlasil autor, a Mac) třeba Sedm stran, Stargate 24 hodin, Task Force, Pomsta.... Je tu toho hodně na vybírání. :D :D

Toto je spoiler!!!:
Jinak, toho že ležím, už využívám, napadl mě námět na novou povídku (tentokrát celkem zcela vlastní :D ). Bude o McKayovi. Poslal sem úvod Mac na posouzení a čekám na její názor, než se do toho pustím. :D Měla by být (pokud se mi to podaří :D ) tak trochu akčně-humorná. Název : Stargate : Ejection -- Pracovní podnázev : S:E-příběh jednoho vola. :D :rflmao:

Příspěvek 28.2.2010 13:36:26
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:rflmao: :rflmao: Ak to bude dobré rád si to prečítam. :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 28.2.2010 13:54:10
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak teď doufám že to ejection je pouze (vyhození bo katapultování) a ne tamto...fšak víš co...xD....asi by mě to rozsekalo hend po přečtení kdyby to bylo o tom...xD

Příspěvek 28.2.2010 14:05:25
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJJ :scared: :scared: :scared: :scared:
Zbláznil ses :stupid: :stupid: :stupid:
Tak o tomhle bych nepsal, ani kdyby mi za to dali mylión. :D :D :D
Ale aspoň teď všichni vědí, na co myslíš :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 06.3.2010 18:58:23
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je šestý díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection VI


Delegační výprava prochází v doprovodu generála Shepparda hlavní věží, do síně Nejvyšší rady.




Místo: Hangár Jumperů 03; port 005; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.


Po zaparkování a deaktivování Jumperu otevřel generál Sheppard dveře a vydal se ven z Jumperu. Poté, co vystoupil zbytek osazenstva, pokynul generál delegaci, aby ho následovala k nedalekým dveřím. Všichni uposlechli a cestou k nim si stačili ještě všimnout, jak za nimi druhý z bodyguardů zavírá dveře z Jumperu a následně se k nim opět přidává.

„Slušnej hangár, i ta letka Jumperů.“ Podotkla Mac. „Ale nechci vidět ty účty za uklízečky a pohonný hmoty.“ Nad tím se zbytek z delegace i generál pousmáli, avšak vojáci nenechali na sobě nic znát. Po průchodu dveřmi se generál vydal směrem doleva dlouhou chodbou, na jejímž konci je čekaly další, tentokrát vitrážové, dveře. Po jejich otevření se delegaci naskytl pohled na širokou chodbu, po které procházeli ve dvou směrech lidé v anticky laděných oblecích, podobných těm, se kterými se John i Rodney potkali ve virtuální realitě na palubě lodi Aurora, avšak s malými odlišnostmi.

Tyto obleky byly spíše civilního rázu. Na první pohled velmi pohodlné, i když také velmi přiléhavé. Muži nosili kalhoty a ženy dlouhé sukně až na podlahu s krátkou vlečkou jako u svatebních šatů na Zemi. Místy se mihli i vojáci v šatech stejných jako měla posádka Aurory.
Když spatřili ve dveřích ministra obrany v doprovodu gardistů, ihned se postavili zády těsně ke zdi, s hlavou sklopenou k zemi na výraz pozdravu, či spíše úcty. Jak ke generálovi, tak ke gardistům. Tím také uvolnili všem s generálem místo k průchodu. Nad tímto projevem úcty se členové delegace jen podivili, ale s pochopením generálova postavení ho přešli bez poznámek či otázek. Generál se poté vydal směrem doleva, skrz dlouhou chodbu plnou lidí stojících při zdi se sklopenou hlavou. Na jejím konci vkročil do větší verze transportéru a počkal, až nastoupí i delegace s jeho bodyguardem. Pak několika dotyky na obrazovce zvolil místo určení a dveře se s typickým zvukem zavřely, načež z nich vyšel typický záblesk oslnivého světla. Po přemístění se na místo určení vykročil generál z transportéru, následován ostatními, a vydal se za roh krátké chodbičky vedoucí od transportéru. Po průchodu za roh se delegaci naskytl pohled na zjevně kontrolní místnost celého města o rozměrech hangáru na lodě třídy Daedalus, avšak několikanásobně vyšší a lemovaná pěti poschodími balkónů s různými pracovními stanicemi a terminály a na dně této místnosti se nachází na klasickém šestiúhelníkovém podstavci ovládací křeslo.

Poté, co nechal generál delegaci porozhlédnut se po místnosti z jednoho z balkónů, ukázal směrem k nedalekým točitým schodům a vydal se k nim. Následně po nich všichni vyšli z tohoto druhého patra do patra třetího a vydali se směrem ven z kontrolní místnosti skrz velmi širokou a vysokou chodbu. Po pár krocích narazili na dveře, podobající se těm v zasedačce na Atlantis, nad čímž si Woolsey jen povzdychnul, když si vzpomněl, co všechno mu už ty na Atlantis provedli.

Následně generál přiložil dlaň pravé ruky k vyznačenému místu na prostředním panelu tvořícím dveře. Následně se dveře otevřely a všichni až na vojáky, kteří zůstali jakoby v pozoru hlídat venku, vkročili dovnitř.



Místo: Síň Nejvyšší rady; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.






Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION VI :D

Příspěvek 06.3.2010 19:16:31
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jako vždy super....mám takový odhad že závěrem bude to jestli nám vydají nebo nevydají ty informace podle toho kde seš a když máš na dokončení jenom 4 díly...ale doufám že se pletu a bude ještě trochu akčna

Příspěvek 06.3.2010 23:51:14
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Super díl, už se těším na pokračování.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 07.3.2010 00:28:05
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Znova ďalšia podarená časť. :yes:
Netrpezlivo čakám na pokračovanie. :wink:
Toto je spoiler!!!:
(Škoda, že už máš poviedku dopísanú. Mohol si dať nejakú maličkú vojničku, aby si spolu zabojovali (nie medzi sebou)). :)

Příspěvek 07.3.2010 09:05:59
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, to víš, já tam dám válku a nevejdu se ani do padesáti dílů :D :D :D
Jak sem říkal, je to takovej oddechovej webizodovej díl v deseti částech. Původně sem to chtěl dát všechno najednou, ale Mac mi to rozmluvila. :D :D

PS:
Toto je spoiler!!!:
Jo.Už sem dokončil tu druhou povídku, je trochu jinačí, než sem psal (ujela mi ruka :D ). Má jedenáct stran a bude na dva díly, ale nevím kdy, jelikož se mi ještě nevrátila z korekce :D

Příspěvek 07.3.2010 09:46:59
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
(Prestávam mať rád Mac. :( Tak krásne som si mohol čítať....) :rflmao:
Toto je spoiler!!!:
Som písal, že takú maličkú vojničku. :D :) :D
:twisted:
A na to čo máš v spoileri sa teším už teraz. :) :) :) :yahoo:

:sorry:

Příspěvek 07.3.2010 09:54:19
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, tak se těš ještě víc, jelikož se tam dočkáš:
Toto je spoiler!!!:
Vzdušného souboje :D

Příspěvek 07.3.2010 10:27:45
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj :) Teším teším. :yahoo: :write: :palka: :heat: :rflmao:

Toto je spoiler!!!:
P.S.: Vzdušný, alebo vesmírny?
:)

Příspěvek 07.3.2010 10:36:49
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Pouze vzdušný, ti co je budou honit by se tak vysoko nedostali, leda by je někdo nakop :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 07.3.2010 11:23:34
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:ok:
Takže už tu nebudem spamovať a počkám na vydanie príbehu. :)

Toto je spoiler!!!:
P.S.: Možno ich nakopnú. :rflmao:


:sorry: :bye:

Příspěvek 13.3.2010 19:32:27
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je sedmý díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection VII


Delegační výprava přichází do síně Nejvyšší rady, a chystá se na setkání s jejími členy.





Místo: Síň Nejvyšší rady; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.




Poté, co delegace pod vedením generála Shepparda vstoupila do síně Nejvyšší rady, nespatřili nic jiného, než naprostou tmu.
„No, zdá se, že tu někdo zapomněl zaplatit účet za elektřinu.“ podotkla Mac jako obvykle s velkou dávkou sarkasmu.
„Ne, jen když tu nikdo není, tak nemá cenu svítit a plejtvat baterkama.“ vrátil jí to generál.
„No, i tak, chtěli jsme mluvit s tou vaší Radou, ale nikde nikdo.“ opět podotkla Mac.
„To bude tím, že nikdo nepočítal s tím, že byste se tu objevili vy.“
„Á, tak přece jenom nejste neomylní.“
„Každý přeci dělá chyby, aby se z nich mohl později poučit.“
„Já tedy chyby nedělám!“
„Ehm, ehm“ ozvali se za Mac ostatní.
„No dobře, taky dělám chyby, ale ne tak často.“
„Ehm!“
„Dobře. Dělám chyby. Ale dokážu je napravit!…. Občas.“
Na to už nikdo z jejích přátel neřekl ani slovo, jelikož už z ní konečně vypadla pravda.

Když se na tom konečně dohodli, přistoupil generál ke konzoli na stěně hned vedle dveří a přejetím rukou přes jeden z krystalů na ovladači rozsvítil světla v místnosti. Když místnost zalilo dostatečné množství světla, uviděli členové delegace místnost podobnou konferenčnímu sálu na Atlantis, nebo spíše na Asuru, jen několikanásobně větší a s malými odlišnostmi. Například tím, že místo stolu, jako je na Atlantis, tento vykresloval tvar dokonalého polokruhu, byl vyvýšený nad podlahou s místy k sezení asi metr nad podlahou. Zezadu k němu byly přivedeny schůdky pro usazení členů rady do jejich křesel, která byla v této výšce umístěna. Křesla se velmi podobala pilotním křeslům v Jumperech až na to, že působila na první pohled daleko pohodlnějším dojmem.


Po rozsvícení světel si generál sundal svůj zlatý plášť zakrývající celé jeho tělo od krku až k podlaze. Měl pod ním bílou antickou vojenskou uniformu, tak jako každý voják ve městě jen s několika odlišnostmi. Tato neměla jako u ostatních na hrudi připevněné pouzdro na zbraň, připomínající rybí žábry. Místo ní měl na levé vrchní straně hrudníku připevněný zlatý odznak znázorňující pozemského mýtického ptáka Fénixe. Od pravého ramene k levému boku se mu z obou stran táhla pruhovaná zlato-stříbrná šerpa s různými, zřejmě vojenskými odznaky, o kterých nikdo z delegace nevěděl, co znamenají. Nakonec měl na obou stranách límce uniformy připevněny odznaky. Mac a ostatním vojenským členům delegace vyvstalo na mysli, že se zřejmě jedná o antický odznak hodnosti armádního generála. Alespoň si to mysleli.
„Typický generál. Bez parádní uniformy s metály nedá ani krok.“ utrousila opět poznámku Mac.
„No tak plukovníku. Kroťte se!“ osočil jí Woolsey.
„Pardon, pane.“odkašlala si. „Ujelo mi to.“
„Jen jí nechte, pane Woolsey. Vždyť má pravdu. Já bez uniformy opravdu nedám krok. Ale jen tehdy, když zasedá rada. Jinak nosím tu normální, dalo by se říci vycházkovou. Ta nemá tuhle šerpu.“ řekl s úsměvem generál.
„A na co ta vlastně je?“ zeptal se po dlouhé době na něco podplukovník Sheppard.
„Dobrá otázka.“ řekl generál „Ta šerpa označuje člena rady a ty odznaky jsou označení vojenských složek, tenhle patří flotile, tenhle pozemnímu vojsku a ten,“ ukázal na ten největší a nejzdobnější z nich, „Satelleské gardě.“


„Dobrá tedy, co kdybychom se hnuli z místa.“ řekl Woolsey „Kde jsou ostatní členové rady?“
Nato se generál obrátil na Woolseyho a řekl:
„Jak jsem již řekl, pane Woolsey, tak nikdo nepočítal s tím, že se zde objevíte. Takže se členové rady po ranním zasedání, kde jsme probírali naši „návštěvu“ u vás, rozešli zpět ke svým povinnostem.“
„Byrokrati a povinnosti? To se mi nějak nezdá.“ ušklíbla se Mac a rozhlížela se kolem.
„Já taky nejsem jen ministr obrany, ale i generál armády, takže mám i své povinnosti mimo radu.“ obhajoval se generál Sheppard.
„A to si o mně někteří na Zemi mysleli, že to nedotáhnu ani na kapitána.“ nafoukl se plukovník Sheppard.
„Na Zemi jo, ale tady je to něco jinnýho.“ vychloubal se generál.
„Ale nechte toho vy dva! Oba dva budete určitě dokonalý, ale já zatím můžu posoudit jenom svého Johna. Ale zase kdybych měla možnost to porovnat…“zavrněla Mac a koukla na svého Johna. Ten se jenom nafoukl. Načež se všichni ostatní z delegace začali pochechtávat, ale tak, aby to na nich nebylo znát. Jenom Woolsey kroutil hlavou nad tím, jak je opět přivádí do meziplanetárního, teď už i mezivesmírného, trapasu.

Po tomto se oba Sheppardové uklidnili a přestali se dohadovat, kdo je na tom líp.
„Dobrá tedy, generále, a kde tedy jsou?“ zopakoval svou otázku Woolsey.
„Jak jsem již řekl, vrátili se ke svým povinnostem. Ale již jsem nechal svolat mimořádné zasedání, takže by tu měli být každým okamžikem.“ řekl a podíval se na své hodinky pozemského designu, které měl skryté pod levým rukávem.
„Jo a mimochodem plukovníku, jak jsem již řekl, tak jsem ženatý.“ oplatil jí narážku generál.
Nad tím se Mac jen pousmála, ale mlčela.

V zápětí se začaly otevírat dveře, velmi dobře skryté ve stínu za stolem, a z nich začala vycházet další postava, kterou by zde opravdu nečekali.

Místo: Síň Nejvyšší rady; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.







Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION VII :D

Příspěvek 13.3.2010 20:46:47
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Aj táto časť sa mi páčila, hlavne: „Já tedy chyby nedělám!“
„Ehm, ehm“ ozvali se za Mac ostatní.
„No dobře, taky dělám chyby, ale ne tak často.“
„Ehm!“
„Dobře. Dělám chyby. Ale dokážu je napravit!…. Občas.“

:hmmm: Zaujímavé. Koho tam asi nemali čakať?
Toto je spoiler!!!:
Žeby Elizabeth? :scratchanym:


Škoda, že dávaš také krátke časti. :cry: :(
Určite pridaj pokračovanie. :)

Příspěvek 13.3.2010 21:00:45
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No je to pak aspoň napínavější :D

Příspěvek 14.3.2010 21:08:40
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
no vzhladom na povodny pribeh Ascanis ma ohladom tej neznamej postavy napadlo asi osem alebo devat moznosti (Dr. Weir, Plk. Caldwell, Plk. Carterova, Moros, Morgan le Fay, Oma Desalla, ... ), ze kto to moze byt, ale radsej sa necham prekvapit...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 14.3.2010 23:58:02
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
sgcatlantis: Moc pěkný díl, už se nemohu dočkat zasedání rady. Jen mě mrzí, že máš jen 10 dílů.


Aiwendill : Já taky četl Ascanis a myslím, že by to spíš mohl být:

Toto je spoiler!!!:
Richard Woolsey
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 20.3.2010 19:17:57
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je osmý díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection VIII


Delegační výprava přichází do síně Nejvyšší rady, a seznamuje se s jejími členy.

Místo: Síň Nejvyšší rady; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.





Poté, co první z členů rady vstoupil do místnosti, přešel směrem ke členům delegace a generálovi a pozdravil:
„Zdravím Johne, dlouho jsme se neviděli… Od rána.“ zavtipkoval muž „Á, vy jistě musíte být ta plukovník Mackenzie Blacková, o které sem toho již tolik slyšel. Velice mě těší, že vás poznávám plukovníku.“
„Já vás taky ráda poznávám, doktore Beckete.“ řekla trochu překvapeně Mac, protože nečekala, že zde narazí na muže, který je u nich již několik let mrtvý, a s nímž se neměla to potěšení setkat, tedy částečně, znala se s jeho klonem, který krátce zaskakoval za Jennifer počas jejích a Rodneyho líbánek, ale to se podle ní nepočítalo. A navíc ještě k tomu ji bude znát jménem.
„Stačí Carsone.“
„Dobře.“pousmála se. „V tom případě jsem Mac.“ řekla teď už klidněji.
„Jak ale znáte mé jméno?“ podivila se Mac.
„V téhle konfederaci se drby šíří rychleji než hyperprostorem.“ zavtipkoval Carson.
„Představíš mě zbytku, který ještě neznám, nebo to necháš na dámě, Johne?“ řekl směrem ke generálovi Carson.
„Ach ano, promiň. Lidičky, tohle je Carson Becket, náš ministr zdravotnictví.“ řekl generál. „A tohle je Jennifer McKayová, hlavní lékařka na Atlantis a podplukovník „nemluvka“ Winterson.“ představil je generál, načež si Winterson opět uraženě, bez jediného slova, zkřížil ruce na hrudi.
„Velice mě těší.“ řekl Carson a políbil ruku Jennifer.
„Zbytek už jistě znáš.“
„Ach ano, znám a dobře. Musím říct Rodney, že sis i u nás dokázal najít tak překrásnou ženu.“ složil kompliment jak Rodneymu tak Jennifer.
„Jak to myslíš. I TADY?“ zeptal se zmateně Rodney. „To jako že je i můj zdejší protějšek ženatý?“
Ale než mu stačil odpovědět Carson, odpověděl mu někdo jiný.
„Ano, jsem. A musím říci, že velice šťastně.“ řekl právě příchozí muž.
„Ach, ano. A to je náš ministr vědy a výzkumu. „Pán nikdy nezmešká svou narážku“ Rodney McKay.“ představil jej ve svém stylu generál.
„Opravdu moc vtipný, Johne.“ osočil se na generála ministr McKay.
„Ale je to pravda. Ty opravdu nikdy nezmeškáš svou narážku.“ přidal se do popudlivé konverzace proti ministrovi McKayovi další právě příchozí muž.
„A to je náš ministr výstavby a podpředseda vlády, Radek Zelenka.“ představil jej opět generál.
„Zdravím vás.“ pozdravil, načež jen druhý Zelenka v místnosti vykulil oči.
„Jo, abych nezapomněl, Johne.“ vzpomněl si ministr Becket a otočil se na generála. „Mám ti vyřídit, že se tvoje žena asi nezúčastní zasedání. Necítí se moc dobře. Ale neboj, to je touhle dobou v těhotenství normální.“
„Díky Carsone.“
„Á, vidím, že jsme tu už téměř všichni, chybí pouze vicekancléřka. Generále, kdepak máte ženu?“ zeptal se právě příchozí postarší muž.
„Omlouvá se, ale asi zasedání nestihne, jak mi bylo řečeno, necítí se moc dobře.“
„To se dá v jejím stavu celkem pochopit.“
„Dovolte, abych vám představil kancléře Morose, vůdce Ascanijské konfederace.“ představil muže generál.
„Všechny vás vítám v Telerush Felinas.“ pozdravil delegaci Moros.
„Můžeme tedy začít?“
„Jistě kancléři, až po vás.“ pokynul Morosovi generál Sheppard směrem k zasedacímu stolu.
Poté, co se všichni ministři i s kancléřem usadili, řekl Moros:
„Prosím, nestůjte zde a posaďte se.“
Nato se všichni z delegace rozhlédli kolem sebe, avšak nic k sezení se jim nepodařilo najít.
„Dobře…ráda bych si sedla, ale…kam?“ broukla Mac.
Místo odpovědi se jí však dostalo oslnivého světla a před nimi se objevila identická kopie stolu, na kterém právě seděli ministři s kancléřem.
„No, tak to je o mnoho lepší.“ pousmála se Mac.
„Prosím vás tedy, posaďte se.“ řekl kancléř Moros. „Začneme jednání.“
Na to se všichni z delegace vydali po schůdkách nahoru ke stolu, a usadili se do pohodlných křesel.
„Nuže tedy, můžeme začít.“ řekl Moros.
„Naše dnešní zasedání se týká tématu…“
Než však stačil doříci větu, začaly se za ním opět otevírat dveře, kterými do místnosti vešli i ostatní ministři, a v nich se objevila žena v dlouhých bílých šatech dle antického střihu a řekla:
„Doufám, že nejdu příliš pozdě…“


Místo: Síň Nejvyšší rady; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.









Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION VIII :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron