Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky Stargate : Conection

Stargate : Conection


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Líbí se vám?

Výborné.
21
68%
Chvalitebné.
8
26%
Dobré.
2
6%
Dostatečné.
0
Žádná hlasování
Nedostatečné.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 31

Příspěvek 11.2.2010 09:27:11
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak sem řekl. Do dílu IV se to nikdo nedozví :D :D

Příspěvek 11.2.2010 17:34:51
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
si si tym isty?
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 11.2.2010 17:45:18
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdá se, že se nám sem zatoulal zapomenutý duch povídky Ascanis, a chce předvídat budoucnost. :D :D :D

Příspěvek 11.2.2010 19:43:56
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
no to vis, nasel jsem bednu piva z galaxie pegasus a krome toho taky zazracne ZPM, ktery dokaze krome vydaje energie taky vestit... :ok:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 11.2.2010 20:00:48
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, tak tomu ZPM bych moc nevěřil, ono bude určitě poruchový, jestli se v něm hrabal McKay :D :D :D

Síš ho používej k pohonu PC :!: :D :D :D

No, a ta bedna piva z Pegasu mi něco připomíná, něco velmi starého, opuštěného a zapomenutého. Nevíš náhodou, co by to tak asi mohlo být :?: :?: :?: :?: :hmmm: :D :D :D :D :D

Příspěvek 11.2.2010 21:16:03
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
netusim, ale jestli je to Ascanis, tak to neni zapomenute, to je pouze suspendovane a opustene to taky neni. Neboj, kdyz budes dobrej, tak to s trochou stesti bude na vanoce... :rflmao:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 13.2.2010 19:05:47
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je třetí díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection III


Záchranná („delegační“) výprava se dostává do domovského vesmíru svých nezvaných hostů a nestačí se divit, co se zde dozvídá, ale hlavně, komu to vlastně čelí.

Místo: Neznámé; Planeta: Neznámá; Vesmír: Neznámý.

Delegace, pod vedením Richarda Woolseyho a plukovníka Blackové se po průchodu bránou do vesmíru, odkud pocházeli jejich nezvaní hosté, ocitá na primitivní planetě bez známek vyspělé techniky, nebo jakýchkoli stop po těch, které hledají.
„Doktore McKayi, já si nemohu pomoci, ale tohle nevypadá na planetu obydlenou tou vyspělou rasou, kterou hledáme. Tohle spíš vypadá jako další z desítek neobydlených planet, na kterých jsme už dříve byli.“ postěžoval si Woolsey.
„Mě to tu přijde zvláštně povědomé.“ řekla Teyla.
„No to by taky mělo.“ potvrdil jí to Rodney. „Jsme totiž na zdejší domovské planetě Geniů.“
„A co děláme sakra tady? Proč si nás nevzal hned na domovskou planetu těch, co nás okradli?“ udiveně až naštvaně se zeptal Ronon.
„Jak už říkal Zelenka, tak před svým odchodem vymazali paměť posledních příchozích a odchozích aktivit brány, a tak vlastně ani nevím, kde se ta jejich planeta nachází.“
„Navíc, jak sis mohl všimnout, tak jsou značně vyspělí. Tak musíme předpokládat, že mají stejně jako my na bráně nainstalovaný štít! Chceš se snad na něm rozplácnout jako moucha?“ doplnila McKaye Mac a odpověděla tak na Rononovu otázku.
„To ne, ale proč zrovna planeta Geniů?“ zeptal se znovu Ronon.
„Můj nápad.“nafoukla se pyšně. „Kde jinde sehnat lépe informace o tak vyspělé rase, než u rasy špehů, hm?“
„No tak na tom něco bude.“ konečně souhlasil Ronon. A všichni ostatní taktéž.
„Tak jdeme.“pobídla je Mac.

Asi po pěti minutách chůze se delegace dostala na menší louku, kterou znali i z jejich Genijské planety. Když došli asi tak do její poloviny, byli znenadání obklíčeni ze všech směrů Genijskými vojáky. Jako na povel vytáhli všichni členové delegace své zbraně, tedy až na Mac.
Ta když to uviděla, rozkázala všem z jejího týmu:
„Nestřílejte a složte zbraně, nechceme je přeci zbytečně provokovat, stejně jsou v přesile.“broukla.
„Zdá se mi to, nebo mají jiné zbraně než obvykle?“ podotkl McKay, jelikož si jako první všiml, že Geniové vyměnili své klasické pušky za zbraně velice podobné těm, jaké měli vojenští členové jejich nedávné návštěvy.
„Zdá se, že jsme na správném místě“ řekla s náznakem úsměvu Mac, když ty zbraně uviděla také.
„Taky se mi zdá.“ přitakal své přítelkyni Sheppard.
Asi po deseti sekundách se zpoza vojáků objevil muž, zřejmě jejich velitel, soudě už podle odlišné uniformy, a vykročil směrem k Atlantské delegaci. Jakmile byl dost blízko, tak Mac spustila:
„Jsem plukovník Mackenzie Blacková. Velitelka těchto lidí. Přicházíme z antického města Atlantis. Žádáme jenom nějaké informace. Nejsme z tohoto vesmíru, přišli jsme si jen pro to, co nám patří, a žádáme o pomoc s hledáním.“ Už podle jeho pohledu jí velitel nevěřil ani slovo.
Když však přejel pohledem po členech delegace, tak v něm hrklo, a ihned přikázal svým mužům složit zbraně, a řekl:
„Jsem velitel Dimon Nadin, vítejte na domovském světě Geniů. Jak vám mohu pomoci, plukovníku Blacková?“ Všichni členové delegace trochu znejistěli, protože nikdo z nich nečekal, že to půjde tak snadno. Mac se nad tím podivila, ale řekla si, že bude lepší, když přistoupí na jeho hru, a tak pravila:
„Jak už jsem řekla, přišli jsme si jen pro něco, co nám bylo dnes ráno ukradeno.“
„Smím-li se zeptat, kdo a co vám ukradl?“
„Ukradli nám počítačová data. Nevíme, kdo to byl. Teda ne že bychom se neptali. Byli to vojáci ve stříbrných brněních s muži ve zlatých kápích…“ To už veliteli jako popis stačilo a Mac přerušil před koncem.
„Věřte mi, plukovníku, ty, o kterých mluvíte, velmi dobře známe. Nemusíte se bát. Vaše data jsou v dobrých rukou, a ujišťuji Vás, že se nejednalo o loupež, nýbrž o dobře míněný úmysl.“ To se Mac nějak nezdálo, ale stejně pokračovala:
„Věřím vám, veliteli, („Teda vlastně nevěřím.“ pomyslela si) ale stejně, ta data jsou pro nás otázkou bezpečnosti našeho domovského světa, takže bychom je chtěli zpět. Alespoň tu citlivou část z nich. Mohl byste nám prosím říci, o koho se jedná a kde je najdeme.“ Velitel se zatvářil nejistě, ale odpověděl:
„Jistě. Ti vojáci, o kterých jste mluvila, jsou členy takzvané Satelleské gardy. Jsou to ti nejlepší vojáci ve vesmíru, jak o sobě sami tvrdí. Chrání a obraňují členy Ascanijské federace a členy jejich Nejvyšší rady, tedy ty muže ve zlatých kápích. Je to v podstatě jejich vláda.“ Po tomhle všem členům delegace spadla brada až na zem a nevěřili vlastním uším.
„Aha,“ vydala ze sebe zaskočená Mac, „a nevíte, kde bychom tu jejich Nejvyšší radu našli?“
„Ale jistě. Rada sídlí v hlavní věži jejich hlavního města Telerush Felinas na jejich hlavní planetě, Ascanice. Jestli chcete, mohu vás k nim zavést osobně. Geniové jsou spojenci federace už od jejího založení.“
„To musí být dost důležité místo, když jste tam tolikrát zdůraznil slovo „hlavní“.“ Podotkla Jennifer.
„To tedy je, je to nejbezpečnější místo v téhle galaxii, a zřejmě vůbec všude.“ řekl velitel.
„Děkuji. Byli bychom vám za doprovod velice vděční.“ řekl Woolsey.
„Nemáte zač. Následujte mě prosím zpět k bráně.“ řekl velitel a ukázal na cestu, po které právě přišli.

Asi po pěti minutách se znovu ocitli před místní bránou. Po příchodu na místo se velitel postavil před ovládací panel a začal zadávat souřadnice. Po zadání sedmého symbolu a aktivaci brány, velitel pokynul delegaci rukou, aby ho následovali, a sám vkročil do horizontu událostí. Hned za ním prošla celá delegace. Po deaktivaci brány zůstali na místě pouze velitelovi vojáci, kteří dle jeho rozkazů hlídali bránu, a čekali na jeho návrat.



Místo: Komplex brány; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.




Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION III :D

Příspěvek 13.2.2010 21:34:57
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Moc pěkný, už se těším na pokračování :-)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 14.2.2010 00:10:15
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Táto časť sa mi páčila. Síce dosť krátka, ale dobrá. :)
Teším sa na pokračovanie.
P.S.: Som rád, že som to o Satelskej garde tušil. (Aj keď nevedel naisto) :smile:
:thumright: :thumleft: :book:

Příspěvek 20.2.2010 19:31:19
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je čtvrtý díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection IV


Záchranná delegační výprava se dostává v doprovodu Genijského velitele na planetu Ascinca. A setkávají se zde s někým, koho dnes už jednou viděli.


Místo: Komplex brány; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.


Poté, co delegace v doprovodu Genijského velitele Dimona Nadina prošla bránou do domovského světa svých ranních nezvaných návštěvníků, ocitli se všichni v jakési zlatavé bublině ze silového pole obklopujícího bránu, které mělo poloměr několika metrů a zřejmě sloužilo jako zabezpečený vstupní prostor. Jakmile se brána za nimi deaktivovala, chopil se slova velitel Nadin a skrze pole řekl směrem k jednomu z vojáků v brněních, stojících okolo brány s připravenými zbraněmi:
„Jsem velitel Dimon Nadin z Geniů. Přivádím cizince, kteří tvrdí, že přicházejí z Atlantis z jiného vesmíru a žádají audienci u Nejvyšší rady.“
„Dobrá. Děkuji veliteli, můžete jít.„ řekl onen voják, zřejmě jejich velitel. V tom okamžiku se za nimi bez známého víru aktivovala brána a velitel Nadin, po uklonění se veliteli stráže jí prošel. Zřejmě zpět na svou planetu. Velitel stráže pokynul ostatním a ti sklopili své zbraně. Hned nato se silové pole obklopující bránu jakoby roztáhlo směrem doleva od ní k jakési kruhové plošině. Členové delegace pochopili a v čele s ostražitou Mac se na ni přesunuli. Vzápětí se štít v polovině tunelu sklopil k zemi a rozdělil na dva menší štíty ve tvaru bubliny, z nichž jeden stále obklopoval bránu, a ten druhý věznil delegaci.

Následně bublinovitým štítem s delegací uvnitř projel zelený, zřejmě skenovací, paprsek a štítem se prohnala vlna energie. Po této, dalo by se říci, celní prohlídce k bublině s delegací přistoupil velitel stráže a řekl: „Veškeré vaše zbraně byly neutralizovány. Zde počkáte do příchodu ministra obrany.“ a odešel zpět ke své práci. A skutečně, když si všichni zkontrolovali své zbraně, zjistili, že jejich osobní 9mm pistole jsou permanentně zaseklé, že Rononova zbraň ztratila veškerou energii a že z jejich nožů se jim ztratila čepel a zůstala pouze rukojeť. Což všechny delegáty zaskočilo a Mac s Rononem slušně namíchlo.

Po asi 10 minutách čekání v silové kleci ve tvaru bubliny se asi 20 metrů před nimi začala otevírat masivní pozlacená vrata (pozlacená stejně jako všechny stěny, podlaha a strop) a z nich se na ně z druhé strany vyvalila oslnivá záře světla. Dveře zřejmě vedly ven a všem znemožnily vidět, kdo to přichází. Jakmile se dveře zavřely a všichni delegáti opět zaostřili, spatřili před sebou jimi dnes už spatřený výjev. Tedy dva vojáky ve stříbrných brněních s dlouhými meči u boku, jak doprovázejí postavu ve zlatém plášti s kápí přes hlavu.

Poté, co ušli asi poloviční vzdálenost mezi dveřmi a bublinou s delegáty přistoupil opět k silovému poli velitel stráže, a vyčkával, než postavy dojdou až k němu. Pak přistoupli velitel k muži ve zlatém plášti, uctivě a hluboce se hlavou uklonil muži a spustil: „Pane ministře, zde jsou ti cizinci, co žádají o audienci u Nejvyšší rady.“
„Děkuji veliteli, můžete jít.“ odpověděl muž v plášti, načež se velitel opět uctivě poklonil a odešel se věnovat své práci. Tedy hlídání brány.

Po tomto muž v kápi přistoupil k silovému poli a pokynul jednomu ze svých strážných, aby jej deaktivoval. Voják stiskl na svém levém zápěstí na brnění sadu tlačítek a štít se jakoby zasunul do podlahy. Nato si muž opět jako předtím na Atlantis při odchodu sundal kápi a odhalil tak svou tvář.

Členové delegace znovu nemohli uvěřit svým očím, když, jak jim bylo řečeno, spařili před sebou tvář ministra obrany Ascanijské konfederace, tedy tvář muže, kterého sami velmi dobře znali. Jelikož před nimi stál samotný John Sheppard.


„Tak to by mě opravdu zajímalo, jak se vám sem podařilo dostat?“ řekl zdejší Sheppard, pardon tedy ministr obrany Sheppard.
„No, za to může tady doktor Zelenka. To on a doktor McKay nás sem dostali.“ dostal ze sebe stále zmatený Woolsey.
„Tak to mě tedy ani moc nepřekvapuje. To byli totiž taky náš Zelenka s McKayem, kteří nás dostali k vám.“ pousmál se nad shodou náhod ministr Sheppard. „Jo ahá, tak tím se leccos vysvětluje. Tak proto jste se tak snadno dostali do našeho systému. To jsme byli my dva, kdo byl s vámi u nás na Atlantis, že?“ podotkl Zelenka a při tom ukazoval střídavě na sebe a na McKaye.
„Přesně tak,“ přitakal ministr Sheppard.
„Tak či tak,“ začala Mac, „pořád mi dlužíte představení se.“ řekla Mac a pousmála se.
„Ach ano, kde jsem nechal své způsoby a dobré vychování.“ omlouval se a zároveň vtipkoval ministr Sheppard.
„Dovolte, abych to tedy napravil a představil se: generál armády John Sheppard, ministr obrany Ascanijské federace. Velice mě těší, plukovníku.“ řekl generál Sheppard a přitom podal ruku Mac.
Ta ji celá zaskočená z toho, že má před sebou identickou kopii svého přítele, tedy s tím rozdílem, že tenhle má hodnost generála armády a zastává funkci ministra obrany, přijala a řekla:
„Velice mě těší, generále.“

„Ehm, ehm.“ ozvalo se Mac za zády. Když se tedy otočila, zjistila, že to pochází od Woolseyho. Následně tedy pochopila, že by bylo slušné, kdyby představila i zbytek delegace.
„Oh, pardon, věřím, že se zbytkem se už znáte z rána. Tedy až támhle na toho tvrdohlavýho mlčouna,“ ukázala na Wintersona „to je podplukovník Winterson.“ Představila ho svým obvyklým způsobem Mac.
„Těší mě.“ řekl generál Sheppard. Winterson na to jako před tím reagoval tak, že zkrátka zkřížil ruce na hrudi a zarytě mlčel.
„No tak teda nic.“ řekla Mac.
„Když dovolíte plukovníku, rád bych přešel k tomu, proč tady jsme.“ Ozval se vedle ní Woolsey.
„Jistě, pane. Mluvte sám.“ omluvila se Mac.
„Když dovolíte, generále, rádi bychom od vás získali naše data, která jste si ráno, bez našeho dovolení, stáhli z našeho hlavního počítače, zpět.“
„Je mi líto, ale o tom já nerozhoduji. To bylo kolektivní rozhodnutí Rady. Já jsem jen dohlížel na jeho vyplnění. Popravdě jsem chtěl sám vidět, jak se to u vás liší od toho, jaké je to u nás. Musím říci, že jsem byl opravdu překvapen.“ řekl generál Sheppard.
„Dobrá tedy, kdo může rozhodnout o tom, aby nám byla naše data vrácena zpět?“ zeptal se znovu Woolsey.
„Opět pouze Nejvyšší rada může povolit navrácení vašich dat.“ řekl generál.
„A můžeme si s nimi promluvit?“ zeptal se znovu, a jak sám doufal naposledy Woolsey.
„Ale jistě.“ potvrdil generál
„Pojďte za mnou. Ale je to celkem dálka. Tento komplex je až na okraji města, přičemž síň rady je v Hlavní věži, která je naopak v samém středu města.

Ministr Sheppard se otočil zpět ke dveřím, ze kterých původně vyšel a v doprovodu jednoho svého strážného vykročil směrem k nim, přičemž ten druhý hlídal delegáty, kteří vyrazili hned za ním. Když se celá skupinka přiblížila na pět metrů k obrovským dveřím, začaly se samy od sebe otevírat. Všechny oslnilo ono venkovní světlo, které už spatřili předtím z vnitřku svého kulovitého vězení. Poté, co se jim opět navrátil zrak, spatřili něco, co předčilo všechny jejich nejdivočejší představy o tom, co zde uvidí. Spatřili totiž hlavní město Ascanijské federace. Město Telerush Felinas.

Místo: Přistávací plocha Jumperů před Komplexem brány;

Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.





Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION IV :D
Naposledy upravil sgcatlantis dne 25.2.2010 15:25:47, celkově upraveno 1

Příspěvek 20.2.2010 20:39:05
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
díl super...mno musím říct že sem byl hodně překvapen že to je Sheppard...sem zvědavej jak vysvětlíš jak se stal ministrem a že má takové schopnosti jako má..:)

Příspěvek 20.2.2010 23:03:27
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pekná časť, aj dľžka je tak akurát (nooo čím dlhšia, tým lepšie :smile: ).
Odomňa máš pochvalu s hviezdičkou. :yes:
Usiluj sa :write: , aby sme nestíhali :book: .

:) :write: :write: :arrow: :bye:
:horko:
Naposledy upravil Puk dne 28.2.2010 09:53:12, celkově upraveno 1

Příspěvek 20.2.2010 23:33:28
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
sgcatlantis: Velmi pěkné. Už se těším na další díl. Četl sem i Ascanis, tak vím, proč jsou tam stejné postavy 2x :-)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 26.2.2010 15:46:07
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
noooo, som celkom zvedavy, co ten :jako: nestastnik :jako: spisal do piateho dielu...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 26.2.2010 16:00:45
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ÁÁÁÁÁÁÁ, zdá se že dávno zapomenutá :jako: mumie :jako: vstává ze hřbitova povídek, aby se připoměla, jelikož je jeho povídka horší a zapomenutější než ta moje.

Chce na sebe přilákat pozornost, avšak stejně žádný další díl své MRTVÉ Anscension nepřidá. :D :D :D :D :D :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 26.2.2010 16:05:07
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ja nie som mumia na cintorine poviedok, ja som dinosaurus, ktory zabudol vyhynut... :D

apropos, ja som si nikdy necinil o svojich dielach nejake prehnane idealy, ze su dokonale, alebo nieco podobne, ascanis je velmi naivna, aj ked chytlava, includeret ma zasa zamotany pribeh, ad fontes je z alternativnej buducnosti, takze tam sa da dobre rozvinut fantazia (dokonca az ad absurdum) ale dokonala z nich nie je ani jedna, ba dokonca skromne musim podotknut, ze ani jedna nie je dobra na publikovanie (co mozno bude ascanis, ked ju konecne prepisem az do konca...) :write:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 26.2.2010 16:11:34
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nic proti, ale přepisuješ pomaleji než se :jako: žene :jako: šnek. :D :rflmao:

To by bylo lepší použít tu teorii o tom že 20 cvičených opic náhodným mačkáním kláves na psacím stroji vytvoří za 10 let neustálé práce celou Sheakespearovu sbírku.
Použít ty opice by bylo za současných okolností asi rychlejší :D :D :D :rflmao: :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 26.2.2010 16:30:39
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
preboha, len to nie! vies kolko stoji v sucasnej dobe 20 opic? a tie poplatky zverolekarom a hygienikom atd... za to mi to nestoji... :bounce:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 26.2.2010 16:39:11
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V našem státě je to snadný, podmázneš támhle, podmázneš tady, a už to jede :D :D :D :D

Příspěvek 26.2.2010 17:00:29
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a kdyz nemas na podmaz, tak musis mit znamosti :)
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 26.2.2010 17:05:06
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JJ. Takovej je už hold svět.

Ale dost už o tomhle, dělám si ve vlastní rubrice sám sobě :offtopic: a :spam: :loltransparent:

Příspěvek 26.2.2010 21:16:43
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Aiwendill Mě se Ascanis líbí, tak prostě tu :jako: lamu :jako: sgcatlantis ignoruj, bez tak ti jen závidí. :rflmao: :rflmao: :rflmao:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Příspěvek 26.2.2010 22:50:00
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jakope diky za moralni podporu... :D

:pst: kdyby nebylo takovejch :jako: lam :jako: tak by nebyl svet zabavnej...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 27.2.2010 19:01:20
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde je pátý díl mé povídky Stargate : Conection.

Jak bylo řečeno, jedná se o spojení povídek:

Stargate:Last Ancient od Mackenzie a Ascanis od Aiwendilla

Jedná se o povídku o deseti (X) částech, psanou ve formě krátkých dílů.
(Minimálně 1 strana A4)

Korekturu chyb provádí : DarkLive

Korekturu chování postav z Last Ancient provádí : Mackenzie

Chování postav z Ascanis není korigováno autorem. Korekci provádím osobně.

Na výslovné přání obou autorů uvádím, že :

ŽÁDNÝ Z VÝŠE JMENOVANÝCH AUTORŮ SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NEPODÍLEL NA VYMYŠLENÍ ČI SEPSÁNÍ TÉTO POVÍDKY


Přeji příjemný zážitek :D :

Stargate : Conection V


Delegační výprava se dostala na planetu Ascanica a v doprovodu generála Shepparda se vydává na cestu do síně Nejvyšší rady.



Místo: Přistávací plocha Jumperů před Komplexem brány;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.



Poté, co se všichni ocitli mimo budovu Komplexu brány, naskytl se jim nevídaný pohled na město Telerush Felinas. Všude, kam jejich oči jen dohlédly, se rozprostíralo toto majestátné město. Někteří ze členů delegace sami již na Asuru spatřili město replikátorů laděné v antickém stylu, nýbrž tomuto městu se nemohlo ani zdaleka rovnat.

Majestátné městské věže se tyčily jedna vedle druhé tak vysoko, že u některých přes mraky nebylo vidět ani na špičku. V obrovské dáli před nimi se tyčila ta největší a nejmohutnější z nich. Zjevně jim už na první pohled došlo, že se jedná o tu hlavní z nich.

Kousek od komplexu, před kterým se nyní nacházeli, se rozprostírala obrovská rovná plocha na první pohled nevyužívaného prostoru. Avšak jen na ten první. Po chvíli se onen prostor rozdělil širokou rýhou, která utvořila na ploše velice dlouhý a odpovídajíce široký kvádr z neznámého kovu, táhnoucí se do hloubky zjevně několika málo metrů. Ten se pak podélně rozpůlil na dva, které se od sebe vzájemně směrem nahoru začaly rozevírat. Asi minutu na to se z těchto vrat začal vyvalovat mrak prachu a dýmu a začal se ozývat nesmírný hluk a zem se začala mírně, ale přesto znatelně třást.

Za chvíli jim všem byl znám důvod tohoto všeho. Ten nevyužívaný prostor, na který se nyní dívali, nebylo nic jiného, než ta největší loděnice pro vesmírná plavidla, jakou kdy věděli. To pochopili právě díky tomu, že z tohoto doku zrovna vystartovala už na pohled zcela nová loď třídy jim známé jako Aurora. Poté, co loď opustila dok, se vrata tohoto pro letectvo spíše hangáru začala zavírat stejně pomalu, jako se otevřela.

Po tomto představení generál Sheppard pokynul delegaci, aby jej následovala, a sám vykročil spojovacím tunelem z průzračného skla na vedlejší přistávací plochu, zjevně určenou pro stroje typu Puddle Jumper. Po průchodu skrze tunel vkročil generál spolu se svým strážcem do jednoho ze zde zaparkovaných Jumperů, následován zbytkem delegace a druhým vojákem. Generál se chopil řízení a pustil Mac na místo kopilota. Na zadní sedadla se posadil jeden z jeho bodyguardů a Woolsey. Zbytek delegace a druhý voják se usadili vzadu v nákladovém prostoru.

S uzavřením dveří se Jumper odpoutal od parkovacího mechanismu na ploše a vystoupal do výšky několika desítek, možná i sta, metrů. Tam se k němu jako doprovod připojily dvě zjevně bojové stíhačky, ne moc nepodobné pozemské stíhačce F-22 Raptor, a začaly mu vytvářet cestu skrz hustou městskou leteckou dopravu tvořenou Jumpery, jejich většími nákladními bratry a spoustou jiných lodí různých tvarů a velikostí.


Během asi pětiminutového svižného letu Jumper i se svojí vojenskou eskortou proletěl okolo mnoha různých budov, minul několik menších lodí a vyhýbal se z cesty jednomu z přistávajících křižníků. Během letu si Mac skrz přední okno, jako jediná z delegace, všimla jedné ze zdejších přistávacích plošin pro městské lodě a byla velice překvapená, když na ní spatřila hned dvanáct městských lodí (sedm celých a pět rozestavěných) velice podobných Její Atlantis.

Ke konci letu se Jumper pomalu, ale jistě začal snášet blíže k zemi. Asi třicet metrů nad zemí, těsně před svým cílem, se od Jumperu oddělila jeho eskorta a zamířila zpět, směrem k loděnici. Poté generál Sheppard navedl Jumper na závěrečné přiblížení k hlavní věži, na jejíž stěně, ve výšce asi deseti metrů nad zemí, se v ten okamžik začala otevírat vrata jednoho ze zdejších hangárů Jumperů několikrát většího než na Atlantis. (Pro představu o velikosti by se sem vešlo asi 200 Jumperů a je asi 2Ox větší než ten na Atlantis) Pak lehce dosedl do jednoho ze zdejších parkovacích portů a deaktivoval Jumper.

Místo: Hangár Jumperů 03; port 005; Hlavní věž;
Telerush Felinas ; Planeta: Ascanica ; Vesmír: Stále neznámý.





Předem děkuji jak za pochvaly( :D ), tak za kritiku( :( ). Ovšem upozorňuji, že :

VŠECHNY DÍLY JIŽ BYLI SEPSÁNY A JSOU PO KOREKTUŘE.

TUDÍŽ NENÍ MOŽNO POČÍTAT S JAKÝMIKOLIV ZMĚNAMI.


:D MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ STARGATE : CONECTION V :D

Příspěvek 27.2.2010 19:38:26
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak díl dobrý...hlavně ty městské lodě...toje zajímavý..:) jen škoda že ty díly jsou tak krátký..:( nevadí no...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron