Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Phoenix 56.díl ...Jsme položili své živo

SG: Phoenix 56.díl ...Jsme položili své živo


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Dáme si 26.8. (dneska) další díl? Hlasování do 19:00 :D

ano
31
89%
ne
4
11%
 
Celkem hlasů : 35

tominocz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jakope ty ještě žiješ ? :palka:
Obrázek

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže k závěru.... Ukončil jsi to neuvěřitelně chaoticky a vůbec jsem nepochopil o co tam šlo. Od poloviny to byl děsnej díl sory, ale nemyslim to zesrandy. Naprosto mi unikla pointa, a co se vůbec stalo sem taky nepochopil
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nwm, chaos v tom moc nevidím, co jsi na tom nepochopil? (ať vím) Všechno tam je docela jasně řečeno a "spojování teček" a vysvětlení celkového obrazu skrz povídku (bylo tam všechno napsané, jen pro rekapitulaci) jsem už psal Arianovi.

overlord15 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 203
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takže aby tá druhá poviedka bola čo najrýchlejšie, (môžeš aspon prezradiť dátum uverejnenia?)

ale stále mi to nejako nedá to s tými dvomi jak si ich zabil :palka:
ja verím že o nich ešte budeme počuť, a v tvojom vlastnom zaujme dúfam že sa nemýlim :palka:
:rflmao:

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tominocz píše:
Jakope ty ještě žiješ ? :palka:


Neboj, arianiny :rflmao: :rflmao: vrahy jsem zlikvidoval a poslal je zpět v úhledném balíčku. Snad projdou přes poštu. :rflmao: :rflmao:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Russell Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak když už je ten konec, tak bych to taky mohl okomentovat :-)
Povídku jsem přečetl od začátku do konce během té doby, co jis ji vydával. Jsem pravidelnej čtenář už od 1. dílu :-)

Musím říct, že je to skvělá povídka a vždycky jsem se těšil na další díl. Ne všechny byly na jedničku, ale všem se vkusem nezavděčíš :-)

Byla to perfektní povídka a rád jsem ji četl, určitě se těším na další, kterou si na 100% taky přečtu.
www.humantarget.sff.cz
www.justified.fan-project.com
www.fallingskies.sff.cz

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Russell: Opravdu se máš na co těšit, protože druhá je lepší než první, ale nevím, kdy se plánuje vydání. :cry: :cry:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

arian Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Celestis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jakop píše:
Neboj, arianiny :rflmao: :rflmao: vrahy jsem zlikvidoval a poslal je zpět v úhledném balíčku. Snad projdou přes poštu. :rflmao: :rflmao:


-mno počkej, něco jiného je splést si jméno a splést si pohlaví. :?
-Jo a to nebyli vrazi ale lidé, kteří se na tebe měli zle koukat, dokud se nezačneš cítit nervozně. Nehledě na to, že měli rodiny, které byli závislé na jejich platu.


Co se týká další povídky, zajímala by mě délka.(v porovnání s Phoenixem)
http://sga-project.com/horizon
-Jelikož jako převor nemusím umět nějak valně psát, tak my Ori nedaly schopnost psát pravopině, proto omluvte mé chyby v příspěvcích

Blahoslaveni budiž Ori

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
arian: Moc se omlouvám.

Radši se zkontroluj, co ty víš. Dnešní plastická chirurgie je na velmi dobré úrovni. :rflmao: :rflmao:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud myslíš délku dílů, tak delší, znatelně :) bližší info bude uvolňováno průběžně :)

overlord15 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 203
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zdá sa mi ze on myslel dlžku ako celkovo na počet dielov (asi)

Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mohol by som sa opytat ci das celu poviedku na stiahnutie v pdf?
som verny citatel a poviedke ako celku tlieskam :bravo: ale tymto dielom si ma nasral a to nie preto ze tym skoncila poviedka :evil:

este by som sa chcel spytat co sa stalo s poslednou dvojicou alebo to bude v druhej poviedke? + kedy bude (urcite mas aspon cast napisanu a nevrav ze nie)

ps: chcel by som vidiet model atlanty

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Janci001: PDF jsem poslal St0rmovi, kdy ho dá záleží jen na něm. :-)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
PDF je v prvním příspěvku i pod posledním dílem, tímto bych velice rád poděkoval Jakopovi za korekci a PDFka po celou dobu povídky :)

Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo takovýhle konce se mi líbí žádná přikrášlená "realita" pěkně všeci pochcipaj a tak to má být

jinak úžasná povídka od začátku až do konce
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jsem rád, že se ti to líbilo :) Co se délky celé povídky týče, tak druhé je téměř stejně dlouhá na stránky jako Phoenix, ale dílů má méně :)

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
co jen říct....:) co se týče dílu super ale co se týče obsahu...:) jestli takhle doopadne i druhá povídka tak si tě anjdu i v jiné galaxii a :palka: :evil: :D

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to ho asi dlouho budeš hledat. On cestuje s lodí, která má Arcturus :D
Obrázek

LaglasArgon Airman
Airman

Příspěvky: 38
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co dodat pro mě skončila jedna éra a to éra Phoenixu škoda no tak ale těším se na další povídku.

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2Storm: :hmmm: :hmmm: Výhovorky typu: Za to a to môže niekto iný :scared: , alebo veď ja nič, ja som len plnil rozkazy :scared: , to už bolo :yes: . Všetci boli uznaný ako vinný v plnom rozsahu. :yeah: :twisted:
:cry: Zložte klobúky, alebo iné pokrývky hlavy a vzdajte im síce nezaslúženú :evil: , ale dodržiavanú :scratchanym: minútu :pst: ticha. :palka: :wink:
:shooting: :faint: :shaking2: :cryy:
:drink2:
P.S.:
On cestuje s lodí, která má Arcturus

Ono stačí ísť na ten správny Con, alebo zraz. :yeah:
P.P.S: :twisted: Oprášil som tieto smajlíky: :palka: :arrow: :yahoo:
Naposledy upravil Puk dne 27.8.2010 19:27:49, celkově upraveno 2

jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak je po všem :cry: Byl sem pravidelný čtenář a těšil sem se na každý nový díl. Phoenix mě zaujal jako žádna jiná povídka co jsem četl. Nejen tempem vydávání a fantastickými vesmírnými bitvami, ale i dějem a některé scény mě opravdu vzali za srdce :lol: Tímto ti Storme vzdávám hold a děkuj ti :bravo: Moc se těším na tvůj další výtvor.

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Musím říct, že jsem překvapený, kolik lidí Phoenixe četlo :shock: A snad vás nezklamu no :)

forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
st0rme tajový rázný konec?
Velice si překvapil :heat: taky jsem to četl od 1 povídky a řeknu ti, že jsem se také těšil na další povídky, tak moc nás nenapínej a Fofruj s další :rflmao: :rflmao:

Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak a teď si po dlouhé době pořádně zakritizuju...i když vzhledem k tomu jak jsi to plánoval by asi větší trest byl, kdybych tento příspěvek vůbec nepsal
Myslím, že budu mluvit za ne úplně malou část tvých čtenářů když prohlásím
St0rme jsi mrvej!
Ale vezměme to hezky od Počátku. Phoenix(to je asi poprvé co to píšu s tímto pravopisem) byl skoro od začátku(to "skoro" označuje dobu, než jsem si tě vychoval :D ) velmi kvalitní povídka. Za to ti náleží jednoznačné uznání.
Další uznání ti (a jakopovi taky) náleží za finální "kampaň" - viz. "další díly vyvolají bořlivé reakce" - myslím, že konec opravdu nikdo nečekal. Tím spíš, že nejen že mlžíš, ale i lžeš(nebo, což je ještě horší, neumíš počítat). Někdy kolem 35. dílu jsi mi tvrdil, že jsme v polovině. :evil: 2 x 35 = ..... 56!

A teď k samotnému dílu - konečně práce pro kritika. Díl jsem z důvodu kolabsu mého pc četl na 2 části, tudíž moje názory na jeho kvalitu snad nebudou tolik ovlivněné vztekem.(nebudou ovlivněné proto, že kritiku 1.části jsem si promyslel, zatímco pc nabíhalo)
Díl byl psaný úplně jiným stylem než ostatní. "Co to sakra má být? No, asi potřebuje změnu prostředí(zbývá ještě dost dílů - 2x35=70!) tak tedy dobrá..." říkal jsem si po pasáži s opuštěním dilatačního pole.
Jenže ten mizera stále pokračoval! Ani změna času a prostředí mu nestačila!
Konec byl na mě už příliš. Je příliš rychlý(a myslím, že to není jen názor naštvaného čtenáře, ale objektivní názor - o to se u kritiky snažím vždy, naštvané věty dávám do jiné části příspěvku). Vůbec nezapadá do povídky. Ano, vyzkoušel sis během ní několik druhů psaní, ale tenhle je úplně jiný. Je to opravdu příliš rychlé a zmatečné. Ty dovysvětlivky co jsi tu psal by měly být součástí textu - a opravdu ve větách, ne že je tam teď dáš jen jako výčet. Navíc i o těch dovysvětlivkách byse dalo diskutovat, řekl bych, že mají mezery(ale vypisovat je nebudu, neboť by mi nejspíš nakonec došly argumenty).
Skoro to na mě působí, že přímo před tímto dílem tě napadla ta druhá povídka a tak jsi samou nedočkavostí Phoenixe "zabil" co nejrychleji.

Takže vzdejme hold Phoenixovi, který, kromě posledního dílu, byl vemi kvalitní záležitostí. :bravo: :yes: :ok:

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nelhal, byli jsme v půlce +-, ale pospojoval jsem několik dílů kvůli jejich délce, takže 35*2 je odedneška 56 :D
Phoenixe jsem "zabil" protože mi pro něj došly nápady. Mohl jsem popsat, jak Aliance poráží jednoho vládce za druhým, jak heroicky odloví Ba'ala a jak Země získává moc a "tajně" kuje pikle proti svým chlebodárcům. Stejně tak jsem mohl napsat díly o výchově Cheryl a Chrise, nějaké ty rodinné hádky, proč se stěhovali na Quattuor... Ale to už tu všechno bylo, byla by to nastavovaná kaše a já se nerad opakuji. Stejně tak mohla být druhá povídka "zapuštěná" do Phoenixe, ale změnil jsem styl i způsob tvorby, nepasovalo by to. Možná, že by vás ty vesmírné bitvy bavily, ale mě už opravdu došly nápady a bylo by to jako přes kopírák. Tudíž pokud to někoho hodně naštvalo, pardon, musel jsem.
Konec přišel rychlý i mě. Byl dost nečekaný a byl to částečně i záměr, ale ne až tak moc... Chtěl jsem, ať ten konec přijde stejně rychle a nečekaně, jako ho neočekávala naše ústřední dvojice.
V závěru, Phoenix byl moje prvotina a jsem jenom rád, že jste četli takový chaos, který úvodní díly rozhodně byly, a že jste semnou vydrželi. Pořád to u mě bude "ta první povídka" a i když jsem v původním plánu chtěl universum Phoenixe opustit, nemohl jsem... Druhá povídka tudíž volně navazuje na jeho konec.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron