Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky Stargate: Enemies (2.7.2012) KOMPLET PDF + DOC

Stargate: Enemies (2.7.2012) KOMPLET PDF + DOC


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jajope, je to na titulne stranke fora. Uplne naspodku hned pod tym, kto je online. :bounce: :bounce: :bounce:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Aiwendill: Já to tam už našel, ale já mám přímo odkaz na viewforum.php?f=27& a tak titulní ani neotvírám. :)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
pán je úzko špecializovaný expert, čo? :rflmao: :rflmao: :rflmao:

len priamo na poviedky a nič iné... tss tss tss :roll:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Moiki Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 519
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Před chvílí jsem Enemies dočetl a musim říct jedním slovem paráda.
Z jednoho pohledu tedy je dobře že to byl jen O'neilleův sen nebo vize budoucnosti protože díky tomu že to byla vize by toho Oneill mohl využít a zachránit spoustě lidem život.
Navíc by se nestalo to že Todd získá ZPMka
No nebylo by špatný pokud by ses k této povídce třeba někdy vrátil a napsal jinou verzi všech událostí

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Moiki, moc děkuji za tvůj kladný komentář :) už jsem ani nemyslel, že by se Enemies kdy dostalo na hlavní stranu fóra, ačkoliv je pravda, že to zde v poslední době nežije tolik, jako dříve, kdy většina autorů vydávala více než pravidelně, přičemž pomyslný boj o čtenáře byl veliký :)

I tak mě ale těší, že Enemies je svým způsobem stále dobrým a čtivým dílem, i když bych si za jeho zpracování a některé dějové linky opravdu vrazil pár přes hubu :D :D

Smidlik Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: Zapadákov :-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Upřímě, si to zaslouží respekt :)
Nedávno jsme se nějak nudil a z nedostatku jiné tvorby jsem se opět pustil do čtení již přečtených povídek a ikdyž je znát pokrok po slohové stránce tak děj je stále úchvatný :) prostě Dokonalost sama 8)
Mlčeti, zlato
Mluviti, stříbro

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Mno nebudete mi to věřit, ale na druhý pokus (první proběhl někdy rok zpátky) jsem se přehoupl přes prvních šest dílů a za zhruba tři dny neustálého čtení, jsem se propracoval až ke konci.

Byl jsem to ale pěkný naiva :D takhle zlikvidovat několik ras (hlavně v prvotních dílech) :D :D opravdu směšné :D

Na druhou stranu jsem si připomněl jsitou sílu, kterou čtenáři hodnotili :) Dělám to opravdu nerad, ale odvolávám těch pár přes hubu, co jsem si slíbil a ponechám jen jednu (za ten děsnej začátek a styl)...jako autor tohoto díla musím uznat, že druhá půlka měla fakt hloubku a dokonce se dá říci, že mě to nabilo novou inspirací a chutí do pokračování Intervention...dokonce se objevovali i náznaky, že bych oživil Enemies :D :D ale pak jsem si říkal, že by byla škoda toto dílo ničit prachsprostým vykrádáním a umělým prodlužováním....:D :D

mno, no byly jen moje myšlenky takhle k závěru posledního dílu, dokud je to vše ještě čerstvé :D :D žijte blaze a dlouze ;)

Smidlik Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: Zapadákov :-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Very well :D :D
Třeba jednou navážeš na Enemies :yahoo:
Mlčeti, zlato
Mluviti, stříbro

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak jo, Enemis je opravdu pěkná povídka. Opravdu se mi líbí to, že jsi vytvořil novou třídu lodě zvanou Leonidas, ten se mě s O´Nellem líbí nejvíc, Minotaurus bude opravdu velká potvora a Antikové? ti sou nepoučitelní sami o sobě.
Se superbránama to není špatný nápad, který částečně jestli dovolíš použiji i ve své povídce. :)
Třída Liberty se mi zdá být opravdu drsná, i když to jedna z nich (mám pocit že to byl Freedom) nevydržela. Dále by mě zajímalo, jak jsme mohli prohrát poslední bitvu v Pegase, protože těch lodí jsme měli opravdu mnoho. Dva Todovy megaúly mnoho úlů a křižníků. zajímalo by mě jak by to dopadlo, kdyby jsme města zároveň s loděmi potopili a až by Tod odletěl, města by se lodě by zaútočili na zbytky wraithů.
Ascheni, no to je kapitola sama o sobě, ale jejich lodě jsme mohli využít v závěrečné bitvě.
Jsme rád že se to O´Nellovi zdálo, protože potom by počet obyvatel klesl na 6,2 miliardy obyvatel.

Povídka byla opravdu pěkná a moc se mi líbila. :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Dokončené povídky

cron