Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky Stargate: Enemies (2.7.2012) KOMPLET PDF + DOC

Stargate: Enemies (2.7.2012) KOMPLET PDF + DOC


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jako korektor jdu, jako autor je to horší :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Teda....že se dočkám 100 000 bodů ve shlédnutí tohoto topicu bych si na začátku vydávání ani netroufal pomyslet :)... o to víc mě to jako autora těší, i když všichni víme, že to je hloupá prvotina, která se stylem a propracovaností mé nové povídce ani zdaleka nevyrovná (teda doufám)...i tak bych vám rád poděkoval a pozval vás na mé nové vlákno, kde v brzké budoucnosti (možná už 24.12.2012) začnu vydávat první části prvního dílu :)...snad se s vámí uvidím i tam, odkaz na povídku v mém podpisu :), budu se na vás těšit i tam :)


děkuji :) :bye:

Wydra Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Bydliště: Kobol
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom důkaz tvé oblíbenosti. :D Jinak budu rád, když Intervention bude větší jak SG: E. :)
Má povídka: BSG: Bohemiorum

soreno Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já si s tebou dovolím nesouhlasit... Enemies byla moje první povídka jakou jsem tu četl a zatím se jí žádná jiná povídka nevyrovná... Je jich tu pár o několik bodů horších, ale žádná není lepší nebo na stejné úrovni... Takže pokud jde o mne soutěžíš jenom se sebou...

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se teda ta povídka od speedyho líbila víc myslim že to byl Exodus

Wydra Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Bydliště: Kobol
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deadalos píše:
Mě se teda ta povídka od speedyho líbila víc myslim že to byl Exodus

Ještě ho urazíš, nech toho! :lol:
Má povídka: BSG: Bohemiorum

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moje první povídka co jsem já přečetl byla Svatá vyprava od mikeyho a to si vzdáleně pamatuju, že to byla taky povídka o dobré kvalitě.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak ono těch povídek je tu fůra :D, a každej má své preference...:) nicméně jako autor si budu stát za svým, že je pro mně Intervention lepším dítkem, než kdy bylo a bude Enemies, i když to v mém srdci zůstane napořád :)

Kilositko Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Čau, musím uznat že to je super dílo :D celé jsem to zhltl za 4-5 dní četl jsem to každou volnou chvíli i přes 7 hod denně. :D fakt super ale občas jsem tam našel nesrovnalosti které dělalo i mgm v seriálu že superůl byl odost silnější než by byl ve skutečnosti :D a celkově i ascheni a taky mě dost štvalo že si nechal vyvraždit poloviu nej lidí :D než jsem zjistil že to byl "sen" či vidina :D ale jinak faktbobma :D . Vzhledme k tomu že já u knížky nevydržim déle jak 5 min :D tak fakt palec hore :DD

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
páni...že i po tak dlouhé době to někdy ožije jsem teda nečekal...každopádně mě to jako autora svého prvního dítka velice těší a děkuji ti...nesrovnalosti se s délkou díla daly předpokládat, ale pokud jich bylo jen pár, tak je to dobrý :)

rozhodně před tebou smekám, přečíst skoro 400 stránek za 4 dny je uctyhodný výkon...navíc když je to taková...nevím jak to nazvat...mno prostě prvotina :)

ale opravdu jsi mě moc potěšil a pokud se ti moje tvorba líbila, mohu ti snad už jen doporučit moji druhou a troufám si říci i mnohem povedenější povídku...StarGate: Intervention na jehož vlákno je odkaz v mém podpisu, a nebo je přímo na hlavní stránce...prozatím :)

Kilositko Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemáš vůbec zač fakt.. Super dílo :D jinak do intervention už jsem číst začal :D

Jijirka Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem před asi dvěma dny narazil na toto dílo a zhltnul jsme ho jak malinu za dva víkend.
Mrtvejch tu bylo jak ve "Velkej vlasteneckej válce" ale stálo to za to počtení.

Takže ještě jednou díky a rád bych autorovi díla "Daedalos304" poslal nějaké drobné na pivo. Můžete dát info na nějaký účet.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jijirko: moc si vážím tvého prvního příspěvku an fóru, i když jsi se registroval v roce 2006 :) dal sis teda řádnou dávku přes víkend, což je obdivuhodné a těší mě to :)

zároveň tě ale rovno pošlu na své druhé vlákno, které by se ti mohlo líbit mnohem víc, vzhledem k tomu, že to je již druhé a mnohem vyspělejší dílo :)...dokaz na něj je v mém podpisu, těším se na tvoje další reakce a moc děkuji za vyjádření :)

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Super povídka, opravdu výborný výkon. Myslím že jsem nesrovnalosti snad ani nezaznamenal, krom přílišné brutality minotaura :rflmao: . btw dost jsem se začetl, za dva dny jsem dočetl všech těch 360 stránek, ted se půjdu podívat po intervention, ten úvod vypadá dost dobře. :bravo:
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Abych nedělal vlny jen u Patase :D

samozřejmě i já moc děkuji za přečtení a hlavně kladnou kritiku, která mě opravdu nepřestává udivovat :D, ale budiž :)

doufám, že si Intervention užiješ alespoň stejně jako Enemies, avšak doufám, že mnohem víc :)

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
D304: apropo, neplánuješ začať písať a vydávať nejaký ďalší príbeh? Hoci možno aj trochu kratší a jednoduchší...

To len tak, aby si mal s čím obhajovať barda na konci roka... :bravo:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak pokud do toho nebudeš počítat Intervention, který bych rád o prázdninách doklepal do konce 2. série...(a následně začal vydávat)...nic jinýho určitě psát nebudu :)

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už jsem asi v půlce toho co už z Intervention je a opravdu je to výborné :yes: je vidět, že se i objevili zkušenosti z předhozího enemies. Jen bych se rád zeptal, nějak jsem moc toho nepochytil okolo toho asgardského jádra na odyssey, protože jsem měl za to, že obsahuje pouze hologram Thora, a to ještě k tomu v podobě umělé inteligence, která dokáže zodpovědět na vše, co Thor předpokládal že se bude někdo ptát, ale samozřejěm je to dlouho co jsem ten psoeldní díl viděl a jediný co pamatuju je, že říkal že na tom hologramu pracoval rok. Tak jestli jsou teda ta vědomí všech asgardů vymyšlená jako doplněk povídky nebo je to opravdu tak?
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tam bylo řečeno že se jádro dá ovládat přes holografický přenos jakéhokoli asgarda, ale já myslim že myslel vědomí, přeci jen proč ne, když jejich vědomí můžou být součastí lodi, jako třeba Thor na anubisově korábě :D.

michalkhoa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Kutná hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D aha ok :D tak ok
„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ - Albert Einstein

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Nasmu bardovi prajem vsetko najlepsie k narodeninam...
:drink2: :drink2: :drink2:

P.s.: preco sa musim na spodok hlavnej stranky fora pozerat vzdycky az vecer? Furt tak zistim kto ma narodeniny az vtedy ked je oslavenec vacsinou na mol :pst:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co to tak pozoruju, za poslední dva měsíce se tu vyrojilo tolik nových uživatelů... Co to je? Jak se to stalo? Odkud jste přišli? :D

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
děkuji, děkuji :) jsem rád, že sis na mě vzpomněl Aiwe :)

a stromáku, buďme rádi za každou novou krev...:)

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
D304: na teba si spomeniem vždy. Najmä keď mi to udrie do očí v zozname oslávencov tohto fóra na spodnej časti titulnej stránky fóra :pst:

a novým užívateľom (najmä tým aktívnym) sa teším aj ja... :yahoo:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Daedalos304: Také gratuluji k narozeninám. Sice pozdě, ale přece.

Aiwendill: Já se většinou řídím ICQ - tam se mi narozky, když jsou v profilu zobrazí. To že to je na titulní stránce fóra jsem nevěděl - já většinou otvírám přímo odkaz na Vaše povídky.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron