Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky SG: Jeden byzvýznamný Wraith

SG: Jeden byzvýznamný Wraith


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 20.8.2010 13:21:06
mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže toto jsem napsala asi před 2 lety. Je to v době, kdy na Atlantis byla Weirová i když to tam vlastně skoro není použito :D Dneska jsem si řekla, že jen tak z recese to sem hodím. Není to nic moc, to se musím přiznat, humor mi nikdy moc nešel :)

Normální rutinní den na Wraithském křižníku. Pár sklizní, nějaký ten oběd v podobě nic moc ustrašených vesničanů a hlavně velká nuda! Od té doby, co velitel lodi uvrhl na Atlantis tabu a nikdo se nesmí přiblížit na méně než 500 světelných let k tomuto prokletému místu, Wraithové vážně neví co dělat. Proč vlastně dostali příkaz vyhýbat se tomuhle městu? Nesly se drby, že je to obrovský skleník na trávu a kdo tam vejde, se stane tak závislým, že už se nikdy nevrátí. Je pravda, že většina příbuzných těchto Wraithů tam zůstali a ta malá hrstka, která se vrátila ani nebyla o tamějších podmínkách schopná mluvit. Jiní zase tvrdili, že je to vlastně 1 velký bordel vedený nějakou Liz. To by byl o dost logičtější důvod, kdo by někde zůstával kvůli trávě? Tu si přece můžete natrhat všude. Takže vlastně nikdo s určitostí neví, o co vlastně jde. Dnešní nuda měla být prolomena. Historický obrat v dějinách Wraithů započal jeden nedůležitý strážník, když už byl vážně tak znuděný, že usnul na kontrolním panelu. Při spánku se přetočil a nevědomky nosem zmáčkl nějaké tlačítko, kterým se úplnou záhadou naboural do Pozemské sítě. Po chvíli ho vzbudilo pronikavé zapískání.
„Co to?“ podíval se nechápavě na informaci, která hlásala: „Připojení k internetu nainstalováno.“ No když už, tak proč to nezkusit? Řekl si ten bezvýznamný Wraith a proces dokončil. Jakmile tak učinil, zobrazila se mu zpráva.
Vítejte v nejnovější verzi internetového připojení. Na internetových stránkách můžete vyhledávat nejrůznější informace, dopisovat si s přáteli, hrát hry a spoustu dalšího. Přejeme příjemnou zábavu.
Dole byly dále vypsány nejoblíbenější internetové stránky. Jedna ho zaujala. A tak se tento bezvýznamný Wraith zaregistroval na facebook.com pod jménem Bezvýznamný Wraith. Program se ho ptal, jestli chce přidat fotky a informace o sobě. Rozhodl se pro informace o sobě. Celé to byly samé hlouposti, ale byl tam dotaz, mám zájem o?… Muže i ženy, vyplnil, celkem mu na tom totiž nezáleželo, převážně chutnali stejně. A tak se konečně vrhl na fotky. Obrázek profilu.
„Hmm…“ bezvýznamný Wraith se rozhodl vyfotit ve foto kabince, která Writhy nebyla moc oblíbená. Všichni tvrdili, že na těch fotkách vypadali moc tlustě. Jakmile si náš bezvýznamný Wraith přidal profilovou fotku a začal s vytvářením alb, lidé neodolali a přidávali si ho do přátel.

O pár dní později
Bezvýznamný Wraith zase tak seděl na facebooku, když si všiml, že mu kdosi poslal pozvánku do skupiny: Milujeme své přátele ♥. Bezvýznamný Wraith nechápavě tuto stránku odmítl. On by své přátele nikdy nesnědl! Na Zemi jsou lidi horší než oni. Když mu každý den přicházely podobné žádosti, rozhodl se vytvořit si svou vlastní skupinu. Miluju lidi, kteří nemají strach. A ukázalo se, že není jediný, kdo má rád odvážné lidi. Během několika hodin už tato stránka měla přes 10 000 fanoušků! Bezvýznamný Wraith dnes přidal také nové fotky z jejich poslední sklizně a právě teď si všiml, že mu tyto fotky někdo komentoval. Zobrazil fotku, na které ho fotili kámoši, jak se krmí na mladé holce. První komentář byl od nějakého Simona: FAKE!
Pod ním psala Dana: Supr fotka :D :D :D
Další byla Rachel: Hey, co to máš za fotoshop, ten bych brala taky :]
A pak ještě Tim: Brutal foto xD
Zjistil, že komentovaná byla ještě jedna fotka. Na té bezvýznamný Wraith se čtyřmi svými kamarády stáli nad několika vysátými těly a nadšeně do foťáku ukazovali Vé vytvořené z prostředníčku a ukazováčku.
Taylor toto foto okomentovala dost pobouřeně: Tak ty máš dost! Ukazovat Peace na fotce, to dělá hodně lidí, ale podělat to tím, že si do fotky přidáš kostry? Dost ironie nemyslíš?! Idiote :/
Druhý byl Simon, který použil své oblíbené: Fake!
Následovala Amy: cosplay? LARP?
A právě, když se náš rozhořčený bezvýznamný Wraith chystal zjistit adresy těch tupých lidí, aby je mohl sníst, internet se mu zasekl a vyskočila mu červené oznámení: Z důvodu dlouhodobého neplacení, byl váš server zablokován. Zaplaťte obratem, nebo budeme vymáhat dlužnou částku.
Bezvýznamný Wraith nechápavě zakroutil halou. Možná tak bylo dobře. Internet prostě pro Wraithy není. Křižníkem se rozezněl alarm. Bezvýznamný Wraith přiběhl na můstek a tam uslyšel, jak velitel říká: „Útočí na nás Pozemská loď! Přilétá z Atlantis.“
„Posílají zprávu pane.“ Oznámil komunikační Wraith. „Nezaplatili jste internet obratem, jak vám bylo řečeno. Jsme tady pro vymožení propadlé částky.“
„Co je to internet?!“ zeptal se zmateně velitel dokola. Poslední, na co pomyslel Bezvýznamný Wraith předtím než byl roztrhán spolu s celou lodí a posádkou bylo: Tak Atlantis je exekutorská kancelář!


Snad se vám tahle malá blbost líbila :)
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Příspěvek 20.8.2010 13:47:19
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno

Příspěvek 20.8.2010 15:11:22
tominocz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno

Příspěvek 20.8.2010 15:45:29
Mjr. M. Kouba Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 107
Bydliště: Nedaleko Humpolce
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Naprosto perfektní. :rflmao: Jen doufám, že je to fakt fake
Obrázek

Příspěvek 20.8.2010 15:59:40
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž

Příspěvek 20.8.2010 16:01:35
John Glassblower Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 201
Bydliště: Valašsko
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 20.8.2010 16:08:28
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno tak tohle je krutý :D
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 20.8.2010 16:35:38
BlackOrion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 82
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
super :D hlavne ze uz vime za jakym ucelem byla postavena atlantis ale kolik lidi by napadlo ze je to exekutorska kancelar :D :D :D :D :D :D :D
XboX 360 Player

Příspěvek 20.8.2010 20:38:25
Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem si řekla, že po dlouhé době si zase něco přečtu a zabrousila jsem sem. Řekla jsem si, proč ne. Název zní dobře...a ejhle...skoro mě zvedali ze země. Dokonelé :rflmao: :rflmao: :rflmao: Paráda, vážně super, doufám, že brzy napíšeš něco podobného :wink: vážně se mi to moc líbilo. Hlavně Atlantis jako exekutorská kancelář :rflmao: :rflmao:

Příspěvek 20.8.2010 21:20:31
Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škoda, že tyhle komediální povídky se tu nevyskytují častěji, jsou totiž perfetní :!: (tu tvojí nevyjímaje)

Příspěvek 21.8.2010 11:17:20
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:thumleft: Super :thumright: :shaking2: :laugh:
:bravo: :bye:
Naposledy upravil Puk dne 22.8.2010 07:57:01, celkově upraveno 1

Příspěvek 21.8.2010 11:46:24
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Povidky tu moc nectu, ale tahle me zaujala a dost jsem se i nasmala. Vyborny :ok: :thumbsup: :thumbsup:
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 21.8.2010 21:10:42
bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dost dobrý :D :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

Příspěvek 22.8.2010 09:38:06
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle bylo parádní. :rflmao: :rflmao: :rflmao: exekutorská kancelář
Naposledy upravil Destiny dne 22.8.2010 13:16:02, celkově upraveno 1
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 22.8.2010 11:55:09
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:rflmao: fakt super
Atlantis je exekutorská kancelář

:rflmao: :rflmao:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.8.2010 17:08:12
SETHman Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Má mateřská loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D :D cool :rflmao: :rflmao: :rflmao:
2012- tik ťak, hodiny tikají.

Obrázek
UZNÁVÁM:
|SG-1||SGA||SGU||SGO||SGCA|
SG: Explorers má povídka
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=8547&p=303309#p303309

Příspěvek 22.8.2010 17:47:00
mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No teda... děkuju :) ani jsem nepočítala, že by se to někomu mohlo líbit :D
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ty kráso...
Po solidním roce mě tohle donutilo komentovat něčí post.
A můžu říct jen.
Bravo.
:bravo:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Dokončené povídky

cron