Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2

StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Uz jsem nedoufal :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Na Vánoce vydám speciálek a pak dokončím první sérii :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kasparova655365 :
VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Taky přeji vše nejlepší, dobrou náladu a hodně nápadů. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Děkuji mockrát :love: :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
vše nejlepší :drink2:

Narutho88 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 188
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vse nejlepsi k narodeninam :bravo: :bravo: :bravo:



aspon jedna pozitivna vec ked uz si sa zmazala.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Všem vám moc děkuji za přání :) :love:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:( Síce s krížom po funuse, ale:
Všetko najlepšie aj odomňa.
:kapela:
:bye:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Taky mockrát děkuji :)



Pro všechny: 24.prosince vyjde Vánoční speciál a 31.12. by měl vyjít poslední díl první série Shipsu :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny :D
takže mám pro Vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávičku :lol:

Ta dobrá je, že už mám sepsaný dvě stránky dvacátého dílu a už se chystám na třetí a čtvrtou...

Ta špatná je, že díl bude opět rozdělen na dvě části, takže jestli do neděle stihnu napsat tak 3 stránky, tak první část tu budete mít ve vydávací den, což je v neděli :twisted:

Doufám, že jste ještě nezapomněli o čem to je? :lol: :scratchanym: :scratchanym:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím, už se pomalu chýlíme ke konci první série, i když je to po dlouhé době, za což se omlouvám, jelikož se pomalu připravuji na maturitu. Takže první část posledního dílu už máte tady, takže přeji krásné čtení :) doufám, že poslední část stihnu napsat během dvou týdnů ne-li do týdne. Rozhodně bude delší, než tenhle partík :)

:bye: :bye:

Epizoda 20 : Samota, část 1, part 1

Země, SGC
Po tom, co byli zranění převzetí na ošetřovně v SGC, tak se to tam začalo pěkně hýbat. Každý tam chtěl vědět, co se vlastně stalo. Generála Landryho teď nejvíce zajímalo, zda-li jeho podřízení budou v pořádku. Seržant Ondráček a Holba byli po několika vyšetřeních propuštěny, když všechny testy ukázaly, že jsou v pořádku. Kdo na tom zůstával nejhůře, byla doktorka Kašparová spolu s kapitánem Vrátným, kteří nadále byli v umělém spánku.

Neznámá soustava, Peuta, základna
Vědečtí důstojníci Pinů zkoumali přístroj, který úspěšně získali z planety, kde byla SG-1 s Carterovou a Kašparovou. Nikdo přesně nevěděl, k čemu přístroj slouží. Původně byl postaven Antiky, kteří jej používali jako databázi. Momentálně se snažili propojit přístroj s jedním s antických panelů, který byl na základně. Alec Pin chtěl být u toho, až ho zprovozní. Spolu s Kerrem, z Druhé aliance, stáli v řídící místnosti, kde vše probíhalo. Jeden z vědeckých důstojníků právě teď držel v rukou kabel, který byl připojen k přístroji. Šel s ním až k panelu, na který ho připojil. Na panelu se najednou objevilo několik řádků čistého textu v jazyce Antiků.
„Zapojte překladač, nejdříve to musíme přeložit, než budeme dále pokračovat. Ale už jsme blízko.“
„Za jak dlouho?“ zajímalo Aleca.
„Za hodinu,“ odpověděl vědec.
„Dobrá, za hodinu ať už to máte hotové,“ s těmito slovy odešel Alec s Kerrem.

Země, SGC, zadržovací cela
Potom, co Kevin střelil Leafa do nohy, se Leaf v mluvení značně zlepšil. Pokaždé, když chtěli zjistit nějakou informaci, tak jim ji řekl. Nevěděli, jestli mluví pravdu nebo lež, ale to se vždy poznalo, když se u dveří objevil Kevin se zbraní v rukou. Zrovna teď seděl Leaf se zavázanou nohou na pryčně a přemýšlel o útěku z vězení, ale po chvilce si uvědomil, že to je téměř nemožný, když před jeho celou seděli hlídači.
„Dáte mi něco k pití? Mám žízeň.“ Vojín, který právě seděl na židli a četl časopis, ho vůbec nevnímal, měl to totiž za úkol.
„Hej! Něco jsem říkal, mám žízeň!“ zakřičel Leaf a přikulhal k mřížím. Vojín se zasmál a položil časopis na stůl. Zrovna, když vstal z židle, vešel dovnitř generál Landry s doprovodem.
„Pane.“ Vojín zasalutoval oběma vyšším vojákům.
„Pohov. Nechte nás o samotě,“ řekl Landry. Jakmile důstojník opustil místnost, Landry i s Marksem stoupli před klec, u které Leaf stál na jedné noze.
„Pořád bolí?“ zeptal se ho Marks a Leaf se k nim otočil zády a přikulhal zpátky k pryčně, na kterou sedl.
„Zřejmě ano,“ odpověděl si sám.
„Co chcete?“
„Informace. Co dělal pozemský počítač na té planetě? Koho u nás máte?“ zeptal se dost hlasitě Landry.
„Kdysi dávno jste tu měli NID, kteří byli pod nadvládou Goa’uldů. Luciánská aliance se sem taktéž už mnohokrát dostala a Luciánská aliance s Druhou aliancí už pracovala mnohokrát. Jednou pronikli i na vaší základku, kde sebrali počítač. Doufali, že v něm naleznou informace o Charleen Simové,“ odpověděl Leaf.
„Chcete ji kvůli tomu, co má na zádech?“ zeptal se Kevin, jelikož on o Charleen ví skoro téměř vše.
„Přesně tak. Víte o tom?“
„To vás nemusí zajímat. Vím, že bez jedné věci nejde spustit, kde ji máte?“ Leaf tuhle informaci nechtěl prozradit a tak mlčel.
„Kde ji máte?!“
„Nevím, kde se nachází ta planeta, ale vím jen to, že je na ní základna, základna vytvořena Antiky,“ odpověděl Leaf. Landry pohlédl na Markse a on na něj.
„Informuji doktora Jacksona, ať projde antickou databázi. Určitě tam o ní bude zmínka,“ řekl Landry.
„A teď chci vědět, kde držíte unesené Simi?“
„Na P3P-635. Tak je označena ve vaší databázi. Ale nikdy se k nim nedostanete, nad planetou hlídkují lodě s vylepšenými štíty, než měly předešlé lodě. Také mají lepší zbraně. Vše, co získali z té základny, tak to integrovali na své lodě.“
„Marksi, zvládnete to s Odysseou?“ zajímalo Landryho.
„Ano, pane.“
„Jakmile budete moci a budete připraveni, máte zelenou.“
„Děkuji, pane.“
„Když jsem vám teď řekl to, co jste chtěli, dáte mi napít?“
„Klidně i najíst,“ odpověděl Landry a pokynul rukou směrem ke kameře. Do místnosti najednou přišli dva důstojnici, jeden z nich držel v rukou pití, druhý jídlo.
„Jestli budete takhle spolupracovat i nadále, budete dostávat jídlo i pití pravidelně,“ řekl mu Landry. Jak on, tak i Marks odešli ze zdržovací místnosti a vydali se směrem k řídící místnosti.
„Odyssey, tady Marks.“
„Tady Evans.“
„Ať se celá posádka připraví, asi tak za dvě hodiny vyrazíme na P3P-635.“
„Rozumím. Odyssea konec.“
„Víte něco o HB-1?“ zajímalo Markse.
„Nejhůře je na tom kapitán Vrátný, major se už probral z narkózy a komunikuje se zbytkem týmu. Kapitána Vrátnýho i doktorku Kašparovou ještě stále udržují v umělém spánku. Carolyn...“
„Generál Landry a podplukovník Marks na ošetřovnu,“ zaznělo najednou interkomem. Oba rychle nabrali tempo, a co nejrychleji tam šli.

Země, SGC, ošetřovna
Doktorka Carolyn Lamová čekala na oba dva u dveří, které vedly na ošetřovnu. Oba rychle k ní přispěchali a čekali, co z ní vypadne. Když trochu poodstoupila, tak oba shlédli Sam, jak seděla na lůžku.
„Sam,“ řekl radostně Kevin a chtěl se vydat k ní, jenže jej zabrzdila.
„Co se děje?“ nechápal, proč ho nenechala jít za ní. Sam se rozhlížela nechápavě po celé ošetřovně, chvíli se zadívala i na něj.
„Ten incident nechal na podplukovníkovi následky.“
„Jaké následky?“
„Má ztrátu paměti. Nepamatuje si vás, ani vaši sestru. Nepamatuje si na nic, co se stalo v posledních tří let,“ odpověděla mu Carolyn. Jen, co to dopověděla, Kevin se zhrozil a nevěděl, jak má zareagovat.
„Jaká byla její první slova, když se probudila?“ zeptal se.
„Ptala, co se jí stalo… A ještě se ptala na generála O’Neilla.“ Kevin sklonil hlavu a namířil si to k Sam.
„Jsou ty následky trvalé?“ zeptal se Landry své dcery.
„Nevím, to zjistíme během tohoto týdne, zda-li si na něco vzpomene, nebo ne,“ odpověděla Carolyn a oba pohlédli na dvojici, která už spolu několik měsíců žije. Sam zahlédla, jak k ní někdo jde, ale vůbec ho nepoznávala.

Neznámá soustava, Peuta, základna
Přesně po uběhnuté hodině se Alec Pin s Kerrem objevili v řídící místnosti, kde na něj čekal vědecký důstojník.
„Jste hotov?“
„Ano, před pěti minuty jsme vše rozluštili. Jak jsme předpokládali, jsou to pokyny, jak zapojit přístroj k jednomu určitému panelu, který je v další místnosti. Přístroj jsme už tam přesunuli a připojili. Na jeho spuštění jsme čekali na vás,“ odpověděl vědec a oba zavedl do vedlejší místnosti, která uprostřed měla kulatou platformu.
„Neříkal jste kdysi, že ta platforma slouží k hologramu?“ zeptal se Kerro.
„Ano, slouží.“ Kerro nechápavě pokynul rameny a raději nechal slovo na vědeckém důstojníkovi, který přišel k panelu, který přístroj spustí.
„Spusťte to,“ řekl Alec. Vědec zmáčkl na pár tlačítek na panelu a během chvilky se na přístroji začaly rozsvěcovat světýlka, která znázorňovala načítání dat. Jakmile všechna světýlka svítila, aktivoval se hologram. Zobrazil se řetězec DNA, který patří určitému druhu. Byl to skoro podobný přístroj, jako kdysi použila Nirrti na změnění DNA několika lidí v soustavě.
„Pane, myslím, že to je to, co potřebujeme ke spuštění všech zbylých přístrojů.“
„Co to je?“ zajímalo oba dva.
„Řetězec jedné určité DNA.“
„Antiků?“ odhadoval Kerron.
„Přesně. I když už dávno nežijí, existují někteří, kteří mají v krvi jejich DNA,“ odpověděl vědec.
„Tau’ri.“ Kerro i Alec radostně pohlédli na vědce, který tušil, že ti dva něco zamýšlí.
„Chci znát pohyby všech jejich lodí a informace o posádkách,“ řekl Kerro a nechápavý vědec řekl: „Pane?“
„Vsadím se, že na jejích lodích mají určitě někoho z DNA Antiků. Přes jejich štíty se v pohodě dostaneme k nim na palubu. Teď potřebuji jen zjistit, kde a v kolik budou, a kdo přesně má tu DNA. To je teď hlavním úkolem. A potřebuji, aby se na lodích zprovoznili transportéry. Musíme se tam nějak nepozorovaně dostat. Kdyby zjistili, že něco chystáme, začali by se hned bránit,“ řekl při odchodu z místnosti Kerro. Alec tak zůstal, jelikož ještě si něco potřeboval vyřídit.

Země, SGC
Potom, co se generál O’Neill dozvěděl o stavu Carterové, tak co nejrychleji přijel do SGC, kde na něj u vchodu čekal Landry.
„Ahoj Jacku.“
„Ahoj Hanku. Jak jí je?“ Oba šli chodbou směrem k výtahu.
„Ztráta paměti je to nejmenší, co může mít. Oproti tomu, co právě před chvílí udělala,“ odpověděl mu Hank a nastoupili do výtahu.
„Co udělala?“
„No, krom toho, že si Markse vůbec nepamatuje, tak ho ještě naštvala tím, že mu řekla, že smrt všech předchozích velitelů zavinil on.“
„A sakra…“ řekl na to Jack.
„Jo, takže žádost o ruku, co měl v plánu, se ruší na neurčito. Marks je natolik naštvaný, že raději zmizel.“
„Kolik toho zapomněla?“
„Víš, jak jsi mi jednou povídal, že jste spolu chodili?“ Jack kývnul hlavou a Hank dopověděl: „Tak posud. Ještě stále si myslí, že jste spolu.“ Jack si zakryl tvář, když zrovna výtah zastavil v patře, kde přestoupí na další, kterým dorazí až do patra, kde má Landry kancelář.

Jane Marksová se taktéž dostavila na SGC a právě teď byla u Sam, která neví, co si o všem má myslet. Obě seděly na posteli a povídali si o tom, co se stalo v průběhu tří let.
„Ty jsi tamtoho sestra?“
„Ano, tamten je můj bratr a plánoval, že tě požádá o ruku. Měl už vše přichystaný, jen čekal na ten správný okamžik. Bydlíte spolu už hodně dlouho, dokonce jsi kvůli němu šla i na Odyssey, než bys pak šla na Hammonda. To je tvá loď. Nevím, jestli to stále platí, ale čeká tě povýšení na plukovníka. Bylo domluveno, že Hammond i Odyssey budou operovat zároveň.“
„Jenže já miluji…“ zarazila se na chvilku Sam, jelikož si nebyla jistá, zda-li o tom ví.
„Já vím, že si stále myslíš, že chodíš s generálem O’Neillem, sama jsi mi řekla, že jsi s ním měla pletky, ale to už je dávno.“
„Jenže pro mě je to jakoby teď,“ řekla zoufale Sam, která nevěděla téměř o ničem. Jane ji poplácala po zádech a řekla jí: „Musím si jít něco vyřídit, kdyžtak se tu za hodinu zastavím. Jen, co za sebe najdu náhradu na chvíli na Odyssee. Mají v plánu letět přímo do území Druhé aliance.“
„Druhá aliance?“ nechápala Sam.
„Až se vrátím, tak ti to vysvětlím,“ odpověděla jí Jane a nechala se přenést na Odysseu, která hlídkovala na orbitě.

Pár minut po tom, co se Jane nechala transportovat na Odysseu, objevil se tam generál O’Neill, jenže Sam už tam nebyla. Divil se, kde je, když měla být na ošetřovně. Když krátce zahlédl doktorku Lamovou, tak si to namířil rovnou k ní, která mu vysvětlila, že ji nechala jít do své ubikace, zda-li jí to pomůže vzpomenout si. Poté, co jí poděkoval, tak odešel z ošetřovny a šel přímo k ubikaci Carterové, která si mezitím to tam všude rozhlížela. Když slyšela zaklepání na dveře, šla hned k nim a otevřela. Jakmile spatřila za nimi Jacka, okamžitě se mu vrhla do náručí. Jack nevěděl jak zareagovat, jelikož hned ho chtěla líbit, tak jako kdysi. Jenže, když ho políbila, Jack zahlédl na konci chodby, že je někdo viděl. Jack okamžitě zaostřil oči a podíval se, kdo to tam stojí. Když zjistil, že ten někdo je Marks, okamžitě se chtěl za ním vydat a říci mu, že to tak není, jak to vypadá, ale na to bylo už pozdě, než stihl na něj zavolat, tak se nechal přenést na loď.
„Sakra,“ řekl Jack a pohlédl krátce na Sam, které jej nechápala.

To be continued
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.6.2015 18:59:35, celkově upraveno 2
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
bože holka ty mě zabiješ :cry: jinak jako vždy vynikající díl :bravo:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Jak tě zabiji? :( :( tebe bych nikdy nezabila :yes: Jinak děkuji :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
To už ne mě všichni zapomněli, krom posedlíka, který si myslí, že ho chci zabít? :( :(
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ale já si nemyslím, že mě chceš zabít

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Tak co to bylo toto?

posedlík píše:
bože holka ty mě zabiješ :cry:





Jinak jdu se pustit do druhé a zároveň i poslední části :) když budu mít v průběhu čas, tak začnu pomalu psát i druhou sérii, ale na její vydávání si všichni budou muset počkat :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Konečně jsem si našel čas abych si to přečet, pěknej zvrat, těšim se bude to zajímavý. :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já ten čas mam, jen jsem na to ještě neměl náladu.

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Nedivím se že byl Marks naštvanej když jeho ´´bodoucí manželka,, ztratila pamět

jinak dobrej díl a prosímtě ať sem se rychle vzpamatuje aby byla opět sranda :D osobně všechny vás autory obdivuju proto vám přeju hodně úspěchů do dalšího pisání :oops:

Ondra Daške

posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
protože mě zabiješ omylem :sorry:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
coldvel: Děkuji mockrát :) . A co se týče zvratů, tak ty se stále ještě budou dít :D


Ondra Daške: Také mockrát děkuji :) A jaktak vidím, tak to byl tvůj první příspěvek :) takže tě tu mezi námi vítám :)

Co se týče srandy, tak :D :D no :D to nemohu vykecat, to by park nebyla sranda, kdybych to řekla, co tam bude :D

Jinak tohle je první část posledního dílu první série, na druhou sérii si všichni musíte počkat... Mám teď ve škole spoustu práce a navíc budu maturovat, takže jakmile odmaturuji, bude pokračování druhé série :)


posedlík: Tebe nikdy :D :D :sorry: :tongue:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kasparova655365 děkuji za přijetí

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Super díl jen mi nejde do hlavy jak mohla být půlka města zničená. Spíš bych vzal Atlantýdu a vzal bych ju na M7R-227 (Asur). Jkdyby doletěly Wraithové tak bysme měli impozantní flotilu cca 25 auror a to sme mohly najít na plantě další lodičky ale to je můj nazor jinak fakt super díl čet sem ho teď asi popátý.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Který díl máš teď na mysli? Jestli ten, kde jsem nechala explodovat celou planetu M7R-227, tak to bylo z toho důvodu, že kdyby si ho nechali, Replici by se sami oživili :lol: Asi jsem to tam měla napsat :lol: Proto ho zničili a nechali si jen Sibilu (kopie Atlantidy) :D a pár Auror :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron