Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2

StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky se mi nechtělo komentovat ale nebyl to špatnej díl

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Poměrně dost to ztěžuje i fakt, že tady na foru už je toho napsaného tolik, že je skoro nemožné být originální s tak chabou představivostí jakou mám já. :D

To mi povídej. Mám v hlavě další dvě StarGate povídky.
První je "StarGate SG-2 versus SG-1" a ta druhá je "StarGate Czech Republic" No a jinak mám ještě rozepsaný StarGate Pegasus (jako film), ale to nejspíše opustím :)

deadalos píše:
Taky se mi nechtělo komentovat ale nebyl to špatnej díl

Dobrý to vědět :D Mě stačí i smajlík, jako komentář :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
O prázdninách budu mít možná čas, tak se na to zkusím kouknout a udělat z toho něco, co by dávalo smysl :D
!!DEMACIA!!

posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
nezapomněl ale nemohl se na počítač :cry: jako vždy hodnotím díl kladně :bravo:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
O prázdninách budu mít možná čas, tak se na to zkusím kouknout a udělat z toho něco, co by dávalo smysl :D

Tak to přeji hodně štěstí :D

posedlík píše:
nezapomněl ale nemohl se na počítač :cry: jako vždy hodnotím díl kladně :bravo:

Ty posedlíku, ty mě vždy dokážeš potěšit :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
to sem rád :D

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím,
je tu neděle a nový díl. Přeji krásné čtení a komentujte co nejvíce.

Epizoda 7 : Panství, part 3

Prostor, Odyssey, operační sál
Carterová spolu s Ta’seemem byli připraveni na operačním sále na zákrok, který měl odstranit Ba’ala. Adria ležela na boku na operačním stole intubována. Carterová zrovna sledovala počítač, který zobrazuje přijatelné podmínky. Ta’seem mezitím připravil všechny chirurgické nástroje.
„Sedativa patrně účinkují, tep a tlak se nemění“, řekla Carterová. Ta’seem vzal do rukou přístroj, který přiložil k Adriiné páteři. Na obrazovce se zobrazil symbiont, který byl omotán kolem její páteře.
„Tady je. Můžeme začít. Budeme muset pracovat rychle. Symbiont může vyvolat komplikace, dokonce i v anestezii.“

Prostor, Odyssey, instruktážní místnost
Zbytek SG-1 spolu s Marksem stáli v instruktážní místnosti před monitorem, kde sledovali celou operaci v přímém přenosu.
„Zahajuji první řez“, řekl Ta’seem a Vala odešla z místnosti. Daniel slezl ze stolu a šel hned za ní.
Vala vyšla ven na chodbu a pomalu šla vpřed. Daniel ji dohnal a hned se jí zeptal: „Co se děje?“
„Ale nic. Jen se na to nemohu dívat. Mám na to slabý žaludek“, odpověděla Vala a odvrátila od něj hlavu.
„Valo.“ Daniel jí otočil hlavu zpátky k němu a pak se jí zeptal: „Určitě jsi v pořádku?“ Vala lehce na to pokrčila rameny a místo toho aby odpověděla, tak se zeptala Daniela: „Proč se mě každý na to ptá?“
„Protože je to tvá dcera. Bez ohledu na to, co udělala, to musí být pro tebe těžké.“
„Abychom si to ujasnili. Ona není moje dcera, Danieli. Oriové mě jen využili. Oplodnili mě proti mé vůli a donutili mě, abych ji přivedla na tento svět. Byla jsem pro ni pouhá přepravka a nic víc.“
„Je mi to líto. Věřím, že je to pro tebe těžké. A také se mi nechce věřit, že k ní nic necítíš.“
„Pro mě je to těžké, ale jinak je to uspokojení, když vidím, že jejich plán selhal.“

Prostor, Odyssey, operační sál
Ta’seem stále pracuje. Byl už natolik blízko k symbiontu, že mohl oddělit nervové spojení, které ho váže k Adrii. Bohužel, chvilku po přerušení spojení, monitor, který sleduje Adriiny životní funkce, začal pípat.
„Co to je?“ zeptala se Carterová.
„Toho jsem se obával.“

Prostor, Odyssey, chodba
Marks s Mitchellem a Teal’cem rychle vyšli z místnosti a šli k operačnímu sálu.
„Co se děje?“ zeptal se zmateně Daniel.
„Operace se zkomplikovala“, odpověděl Marks a Daniel s Valou ho hned následovali.

Prostor, Odyssey, operační sál
Než došel zbytek týmu s Marksem na operační sál, operace byla u konce a Carterová s Ta’seemem ze sebe sundávají pláště.
„Co se stalo?“ zeptal se Marks.
„Ba’al byl ještě otravnější, než obvykle. Podařilo se nám ho vyjmout, ale dříve stihnul vstřiknout do Adriininé nervové soustavy smrtící toxin“, odpověděla Carterová.
„Váš symbiont ji nedokáže vyléčit?“ zeptala se Vala.
„Bohužel, nebyli jsme schopni dokončit implantaci. Tělo hostitele bylo příliš slabé. Adria je v bezvědomí, ale až se probere, bude velmi trpět, než zemře. Jediné, co pro ni můžeme udělat, je zvýšit dávku toxinu. Potom zemře okamžitě. V zájmu péči o pacienta a pro naši bezpečnost doporučuji udělat to okamžitě.“ Každý se automaticky podíval na Valu, která po chvilce uvážení souhlasně kývla hlavou.
„Udělejte to“, rozhodl Mitchell a s Teal’cem z místnosti odešli. Carterová pohlédla na Valu, se kterou soucítila. Vala pohlédla na Daniela, který povzdychnul.
„Chci být u toho“, rozhodla Vala. Kevin na tohle neměl žaludek a tak odešel na chodbu, kde se opřel o zeď. Sam šla hned za ním, když ho viděla odcházet.
„Co se děje?“ zeptala se Sam a stoupla vedle něho.
„Od té doby, co jsem byl na smrtelné posteli, nemám rád taková rozhodnutí. Už jsem viděl tolik lidí umřít pro nic za nic, proto tohle ani nebudu komentovat“, odpověděl Kevin a pomalu šel chodbou, která vede do uzavřené ošetřovny. Sam ho chápala, proto ho raději nechala jít samotného.

Prostor, Odyssey, ošetřovna
Adria leží v bezvědomí připoutaná na posteli na ošetřovně, kde jsou dva ozbrojení muži. Po chvilce do místnosti přichází Ta’seem s Valou a Danielem. Vala stoupla k Adrii a pohladila ji po vlasech. Ta’seem mezitím připravoval toxin do injekční stříkačky. Když měl vše přichystané, šel blíže k Adrii. Než podal toxin do oběhu krve, pohlédl na Valu, která na něj kývla a nakonec se posadila na židli. Ta’seem chtěl zrovna vstříknout Adrii toxin, jenže najednou se probrala a hned použila své schopnosti na Ta’seema, který se proletěl vzduchem až ke zdi.

Prostor, Odyssey, instruktážní místnost
Mitchell s Carterovou a Teal’cem sledovali celou tu proceduru.
„Do hajzlu!“ řekl Mitchell a všichni tři rychle vyběhli z místnosti.

Prostor, Odyssey, ošetřovna
Adria poslala oba ozbrojené muže naproti zdi. Pak sedla a mávla rukama a odrazila Daniela vzduchem do chodby, kde náhodou spadnul na Markse, který procházel kolem. Adria hned potom pomocí mysli uzavřela všechny dveře, které vedou k ošetřovně.
Za jedněma byla Carterová s Mitchellem a Teal’cem, kteří se snaží dostat dovnitř, jenže panel na zdi nereagoval na příkazy. A tak se snažili otevřít dveře ručně, jenže marně. Zastavili se před dveřmi a zoufale přemýšleli.
„Adrio!“ řekla Vala.
„Ty i ti tvoji přátelé se mě snažíte zabít, matko. To nemůže dovolit“, při těchto slovech sundávala z rukou veškerá zařízení, na která byla připojena. Později si i uvolnila nohy.
Daniel vstal z Kevina, který hned potom aktivoval vysílačku.
„Tady Marks, co se sakra děje?“
„Pane, dostáváme zprávy ze všech části lodi, že všechny dveře kolem ošetřovny jsou uzavřeny.“
„To je Adria, Kevine. Sama se tam zabarikádovala. Poručíku, můžete nás tam přenést?“ zeptala se Carterová.
„Bohužel, madam. Zdá se, že vytvořila jakési EM rušení“, odpověděla Marksová.
„Nejspíše budeme potřebovat plazmový řezák“, řekl Mitchell.
„Za chvilku ho tam máte“, řekl Marksová.
„Na tomto podlaží je záložní řídící centrum, možná se mi podaří přepsat program“, řekla Carterová mimo komunikaci.
„Běžte!“ řekl Mitchell a Carterová rychle běžela do záložního centra.
Adria sedí na posteli velmi slabá a bledá. Pomalu se hroutila zpátky dolů. Vala se zasmála a řekla: „Přestaň tohle na mě hrát. Nic ti není.“
„Ne, toto tělo skutečně umírá. Jen chci využít čas, který mě zbývá, co možná nejlépe.“
„A co s ním? Chceš zabít mě i mé přátele?“
„Nebuď hloupá, matko. Pokud bych tě chtěla zabít, udělala bych to už dávno. Ne, potřebuji čas na přípravu.“
„Na přípravu čeho?“
„Na povznesení“, odpověděla Adria. Během chvilky Vala uslyšela Daniela, který buší z druhé strany na dveře. Vala se otočila ke dveřím, ale Adria jí řekla: „Nedělej to!“
„Valo, slyšíš mě?“ Vala pohlédla na dveře, kde zpozad nich zařval Jackson.
Daniel stál poblíž Kevina, který se hrabal v ovládacím panelu a nějak se mu nedaří.
„Tohle nemá cenu. Musí držet dveře myslí“, řekl Kevin a aktivoval vysílačku.
„Lidi, jak jste na tom?“
Mitchell v rukou držel řezák a snažil se udělat otvor ve dveřích. On a Teal’c měli na očích chránicí brýle. Teal’c aktivoval vysílačku a odpověděl: „Musíte ještě chvíli vydržet. Jde to obtížně. Jak jste na tom vy?“
„Krom toho, že jsme odříznuti od ošetřovny, ve které je Vala, tak se nedostaneme nikam.“
„My také ne. Mitchell se pokouší udělat otvor ve dveřích.“
„Tak si pospěš! Myslím, že vím, o co se Adria snaží. Chce se povznést.“ Kevin pohlédl na Daniela, který měl znepokojující tvář.
Vala stála poblíž dveří. Nejdříve chvíli váhala, ale nakonec se otočila k Adrii a šla k ní blíže.
„Adrio… tohle nemá cenu.“
„Pravda, nebylo to součástí mého plánu, ale takhle toho mnohé dosáhnu. Možná ještě víc.“
„Víc čeho? Otroků? Úmrtí? To ti to ještě nestačilo? Už jsi toho napáchala hodně.“
„Nesnaž se vzbudit můj soucit, matko. Jak jsi řekla, nejsem tvoje dcera, jsem Oriů.“
„Napůl Orie, napůl člověk.“
„To se brzy změní.“
Po dlouhém řezání se Mitchellovi podařilo dostat do další sekce, do které vstoupili. Mitchell hned šel ke dveřím, které se snažil otevřít pomocí kódu, ale nic se nestalo.
„Skvělý“, řekl Mitchell a pak aktivoval vysílačku a zeptal se: „Carterová, jak jste na tom s ovládáním?“

Prostor, Odyssey, záložní řídicí centrum
Carterová sedí u pomocné konzole, na které zapnula vysílačku.
„Nijak. Myslím, že je to k ničemu“, odpověděla.
„Co to k čertu má znamenat?“
„Ona ve skutečnosti nevnikla do systému. Drží zavřené dveře svou myslí.“
„Řezákem to potrvá příliš dlouho.“

Prostor, Odyssey, ošetřovna
Adria se rozhlížela očima kolem sebe, jako by něco cítila.
„Co se děje?“
„Tví přátelé jsou velmi odhodlaní.“
Teal’c s Mitchellem drží v rukou páčidla a snaží se otevřít dveře.
Adria zavřela oči a vši silou se snažila použít své schopnosti.
V chodbě, kde byl Daniel s Kevinem, začala unikat chladící směs.
„Sakra. Chladící směs. Běžte od toho co nejdál!“ zařval Kevin a aktivoval vysílačku.
„Sam. Musíš rychle zastavit chladící směs, která sem uniká.“
„Pokusím se, ale i přesto byste měli odtamtud vypadnout.“
„To bychom rádi, jenže jsme tu uzavření“, odpověděl Kevin.
„Adria se snaží odvést pozornost, aby měla více času na povznesení“, řekl Daniel.
„Tak to se jí povedlo. Budou muset odpojit chladící směs v celé sekci.“ Daniel šel ke dveřím a zařval: „Valo, pokud mě slyšíš, potřebuji, abys otevřela dveře!“
Vala šla ke dveřím, když ho uslyšela, ale nemohla nic udělat, protože se Adria stále soustředila.
„Adrio, přestaň! Prosím!“
Kevin i s Danielem jsou nejdál od chladící směsi, jak jen to jde, ale i to jim nepomůže.
Mitchell s Teal’cem se opřeli o páčidla a podařilo se jim otevřít dveře jen pár centimetrů.
„Lidi, asi tam nemáte C-4ku?“ zeptal se Marks, který tušil, jaká bude odpověď.
„Bohužel ne“, odpověděl Mitchell.
Vala odešla od dveří a zvedla zbraň ze země, kterou namířila na Adriu. Adria se na ni otočila a Vale vytrhla zbraň z rukou. Během chvilky ji nadzvedla ze země a Vala se začala dusit.

Prostor, Odyssey, záložní řídicí centrum
Carterová po chvilkové namáhavé práci řekla: „To je ono!“ Pak rychle vstala ze židle a běžela za ostatníma.

Prostor, Odyssey, ošetřovna
Chladící směs přestala prosakovat a Kevin s Danielem jsou nadále shrbeni na podlaze.
„Bylo načase“, řekl Kevin a zakašlal.
Adria, i když sedí na posteli, drží Vala v sevření.
„Vždycky mě zajímalo, jestli bys měla odvahu mě zabít.“ Vala se drží za krk a snaží se nadechnout a to jde jen stíží. Adria zpátky lehla na postel a řekla: „Sbohem, matko.“ Jakmile Adria lehla nepostel, Vala spadla na podlahu.
Carterová rychle přispěchala za Teal’cem a Mitchellem, kteří stáli před dveřmi, které se otevřely.
„Dobrá práce“, řekla Carterová.
„To jsme nebyli my. Adria je uvolnila“, řekl Mitchell a všichni pokračovali v cestě.
Vala seděla na zemi a pozorovala Adriu, jak se pomalu povznesla. Čistá energie na chvíli zářila po celé místnosti, ale pak po chvilce sláblo.
Kevin pomalu vstával ze země s kašlem. Pak pohlédl na Daniela a pomohl mu vstát ze země.
„Jak je vám?“ zeptal se Marks.
„Jsem v pořádku“, odpověděl Jackson.
„Kevine?“ Sam s ostatními přiběhli k nim.
„Jsme v pořádku“, odpověděl Kevin a otevřel dveře do ošetřovny, kde byla pouze Vala se třemi vážně raněnými muži, kteří leželi na zemi. Mitchell s Teal’cem přišli s namířenými zbraněmi v rukou na ošetřovnu.
„Kde je Adria?“ zeptal se Mitchell.
„Je pryč“, odpověděla Vala a všichni se rozhlíželi kolem sebe. Všichni už totiž tuší, k čemu teď dojde.
„Myslím, že tu máme větší problém, než kdy byl“, řekl Marks.
„Teď už nám nikdo nepomůže. Udělali jsme vše, co jsme mohli“, řekl Jackson.

Země, SGC, zasedací místnost – o několik hodin později
Celá SG-1 se po návratu sešla s Landrym v zasedací místnosti, kde sedí kolem stolu.
„Jakmile si Adria uvědomila, že se sama nemůže zachránit, tak neměla jinou možnost, než se povznést.“
„Co myslíte, že to pro nás znamená?“ zeptal se Landry.
„Abych byl upřímný, nejsem si jistý. Jestli Oriové stále žijí, tak se k nim připojila. Ale jestli Ba‘al mluvil pravdu a jsou mrtví, potom převzala všechnu jejich moc“, odpověděl Jackson.
„Ať tak či onak, myslím, že to nebylo naše poslední setkání s ní“, řekla Carterová.
„A bude pěkně naštvaná“, řekl Mitchell.
„Alespoň víme, že je Ba’al mrtev“, řekl Teal’c.
„Na to bych moc nevsázel. Když jsme přepadli Ba’alovu loď, narazili jsme na dalšího klona. Zabili jsme ho, ale kde je jeden…“ řekl Mitchell.
„Může jich být více“, dopověděla Carterová.
„Zajali jsme Adriu a spolu s Ba’alem zabili v jediný den. Chcete mi říci, že to bylo zbytečné?“ zeptal se Landry.
„Ne. Zasadili jsme dnes těžkou ránu Oriům. V současné době jsme se zbavili Adrii. To je určité krok vpřed, než krok vzad.“ Vala se mírně usmála a v tom ji následoval i Teal’c s Landrym.

End


Pár otáziček, na které bych chtěla znát vaše odpovědi :) Odpovědi můžete psát i způsobem, co si myslíte.
1. Který díl ze všech vydaných se vám nejvíce líbil? Proč a co se vám na něm nejvíce líbil? :D
2. Carterová odchází od SG-1. Dělá správnou věc? Bude toho litovat? Na koho to bude mít nejvíce dopadek?
3. Adria se povznesla a má větší moc než předtím. Vyrazí znovu k Zemi, nebo se budou soustředit na stavbu nových lodí, a až pak zaútočí? Nebo budou pokračovat v dobývání galaxie?
4. V následujícím díle "Bez konce" se dostaneme do galaxie Ida za Asgardy. Mezi dvěma lidmi to začne skřípat. Kdo to asi bude?? :)

Takže se pěkně rozepište, chci se taky nějak pobavit. Jinak pořád píši 11 díl, který bude mít hodně partů a velké napínavé chvilky. Takže :bye: :bye: a pisinkejte.

PS: Možná bude po 10. díle pauza, protože se psaním nějak nestíhám. Takže si musím najít čas a pustit se pořádně do 11. dílu, jinak to bude dlouhá pauza....
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1. Kevin, Carterová a pohovka :rflmao:
2. Určitě se brzy vrátí (stejně jako Jack). Největší dopad to bude mít na SG-1
3.
Toto je spoiler!!!:
bude mi dobývat Pegas :rflmao: :rflmao: :rflmao:
Asi bude stavět lodě
4. Hermiod a Thor :twisted: neee... To bude zase Sam a Kevin (jak jinak :D )
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Shayla píše:
2. Určitě se brzy vrátí (stejně jako Jack). Největší dopad to bude mít na SG-1
4. Hermiod a Thor :twisted: neee... To bude zase Sam a Kevin (jak jinak :D )


2. :D no, jestli opustí velení Hammonda.... no, tomu bych moc nevěřila :)

4. Pročpak si myslíš, že Kevin se Sam??? Vždyť ti dva se teprve dali dohromady :D

Jinak dobré odhady :twisted:
Naposledy upravil kasparova655365 dne 02.7.2013 08:28:13, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kasparova655365 píše:
Pročpak si myslíš, že Kevin se Sam??? Vždyť ti dva se teprve dali dohromady :D


Ono se určitě něco najde (vždycky se něco najde :D)
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Shayla píše:
kasparova655365 píše:
Pročpak si myslíš, že Kevin se Sam??? Vždyť ti dva se teprve dali dohromady :D

Ono se určitě něco najde (vždycky se něco najde :D)

:D
Toto je spoiler!!!:
Tak na ten moment si ještě počkáš :twisted:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1.rozloučení :D Kevin Sam a pohovka :bravo:
2.ano :yes: nebude 8) na Mitchela :twisted:
3.nevyrazí a bude pokračovat v dobývání :twisted:
4.mezi Marksovími :palka:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
posedlík píše:
1.rozloučení :D Kevin Sam a pohovka :bravo:
2.ano :yes: nebude 8) na Mitchela :twisted:
3.nevyrazí a bude pokračovat v dobývání :twisted:
4.mezi Marksovími :palka:


Páni, správné odhady :D Ale jeden z nich je :palka: :palka: Však uvidíš v neděli.... No, možná, že i zítra, protože jsem happy........ Dostala jsem Certifikát :D :D :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jaký certifikát ? :shock:
!!DEMACIA!!

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Jaký certifikát ? :shock:


Chvilku vydrž, za chvilku si ho dám na blog: martinakasparova.blog.cz Ale tak za dvě, tři minutky tam bude :D


Edit: Už je tam :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
to sem rád 8) prosím buď happy :D gratuluji k certifikátu :bravo:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
posedlík píše:
to sem rád 8) prosím buď happy :D gratuluji k certifikátu :bravo:


To vždycky budu.... A děkuji..... :D Mám díl vydat za odměnu ve středu??? :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cisco certifikát :?: :?: :?:
!!DEMACIA!!

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Cisco certifikát :?: :?: :?:


To se dělá na Střední Průmyslové Škole (já v Šumperku). A díky tomu můžeš dostat šanci dostat třeba práci v oboru IT... nebo i něco více... Anebo ti to může také pomoci v přijetí na Vysokou školu, která mě čeká za tři roky, no skoro dva. Teprve jsem ve druháku :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja vim. si 3 tydny zpet jsem jeden takovy certifikat dostal :)
!!DEMACIA!!

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Ja vim. si 3 tydny zpet jsem jeden takovy certifikat dostal :)

A z jakého oboru??
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ano vydej :bravo:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
posedlík píše:
ano vydej :bravo:


Korekci první části už mám, takže "no problemo".... :rflmao: :rflmao: :rflmao:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Datove sítě... Tvorba, sprava síťí. Ale mám jenom 1ze 4 a ty dalsi uz neziskam, protoze to cisko pprevadi na nejaky netspace a certifikaty uz vydavat mebude :/
!!DEMACIA!!

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
190060543 píše:
Datove sítě... Tvorba, sprava síťí. Ale mám jenom 1ze 4 a ty dalsi uz neziskam, protoze to cisko pprevadi na nejaky netspace a certifikaty uz vydavat mebude :/


Šikula.... :D To my ještě můžeme další rok a pak ještě další dostat certifikáty, ale jen z Počítačových sítí.... Počítačový Hardware nám už letos končí (je jen po druhák - škoda) :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky