Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Mrtvé povídky Dny Konce (18+)

Dny Konce (18+)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 18.1.2019 08:34:47
rebelx1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdar, dlouho jsem tady nebyl. Jak to jde? Neco kratkyho jsem opet napsal. A sorry, ze zatim neni diaktrika. Vazne, ted nemam pc. Je to trochu drsnejsi, snad se nikdo neurazi.


______________________________
Toto je spoiler!!!:
"Dve osoby opacneho pohlavi se seznami na e-rande.cz Padnou si do oka uz od prvnich vet, ktere mezi sebou prohodi. 

Po tydnu flirtovani, se nejaky anonymni host evidentne nemuze prenest pres jejich vzajemne sympatie, a nekolik dnu se vraci na web, kde jim oboum vyhrozuje vrazdou. Oba to desi, ale berou to na lehkou vahu. Posledni veta kterou od nej uslysi je: "Jdu si pro vas!" na cez zmizi nadobro. 

Dalsi den je Sobota. Ona ma v praci volno, ale on musi delat dnes pres cas. Rano kolem pate se rozlouci.

Dalsich 14 hodin je vsak on viden jako online. Po 14 hodinach poprve promluvi: "Ah, jsem porad jeste utahany z prace i presto, ze jsem 5 hodin po praci spal." Ona, v ten moment opet online, odpovi: "Vzdyt jsi ale byl celou dobu online a tady." Nacez ji on odpovi: "Nesmysl. Vypinal jsem svuj notebook. Kdyz jsem se vratil, byl vypnuty."

Oba displeje jejich monitoru zcernaji, a objevi se napis: "Konec vaseho zazitku blizke smrti. Btw: Ja jsem Allahu Akkbar  a vitejte v pekle vy zkurveny bezverci!" [LOL :D ]

Na to si vybavi sve posledni momenty , kdyz se jim jejich cele zivoty promitaji pred ocima. Byly oba zavrazdeni tim anonymem."


Edit: Príbeh som presunul do rozpísaných poviedok, nakoľko v dokončených ešte nemá čo hľadať.
A ešte oficiálne varovanie autorovi: Pozor na výrazy v poviedke! Vulgarizmy a nenávistné frázy sú v rozpore s pravidlami a pokiaľ ich chceš použiť, tak na to treba dopredu upozorniť (čo si urobil, to akceptujem) ale treba ich dávať do spoileru, aby si ich prečítal len ten, kto na to má žalúdok. Toto je zatiaľ len prvé upozornenie. Pri ďalších budem dané príspevky mazať alebo prídu aj tvrdšie postihy... Aiwendill
If you ever saw me smile,
you should know I felt sick inside.

Příspěvek 18.1.2019 15:54:39
rebelx1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V pohode, pane modertor :) a omlouvam se za zpusobenou praci - moje chyba
If you ever saw me smile,
you should know I felt sick inside.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Mrtvé povídky

cron