Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Rozepsané/Nové povídky 0 = Neexistuje

0 = Neexistuje


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 18.12.2020 01:54:59
rebelx1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Existuje svet kde skladby jsou zivy a lidi jsou jejich duchove

V tyhle realite jde cas pozpatku

My jsme ty duchove, a prehravame si nase opravdovy zivoty jako skladeb v posmrtnym zivote od smrti az ke zrozeni

Bez zivota nemuze bejt nic, takze kdyz se svet prehraje od konce na jeho vzniknuti, kdy uz byl zivot, tak se realita zhrouti ale ten vyslednej vzhluk vseho do mini atomu nevydrzi ten napor a exploduje. Cely vznik a zanik vesmiru je nekonecna casova smycka.

Vesmir se rozpina a hrouti do nekonecna. Zivot je pravda a nic vic neni. Ale nic nez pravda existovat nemuze. To je zaklad Matrixu. Ano = 1
Ano = Pravda Ne = 0 Ne = Lez

Nemuze byt nic, protoze kdyby mohlo existovat pouze nic, tak by muselo nejdriv BEJT samo i sobe.
If you ever saw me smile,
you should know I felt sick inside.

Příspěvek 18.12.2020 01:59:14
rebelx1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
prominte mam jen mobil
If you ever saw me smile,
you should know I felt sick inside.

Příspěvek 18.12.2020 12:33:13
pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nejkratsi povidka roku ale zato super.
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Příspěvek 18.12.2020 22:31:29
rebelx1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dik pale. Cejtil jsem pri psani hloubku, ale ujezd. Asi to je ujezd. Svym zpusobem ale muze bejt. Treba nekde v astralni realite je tohle pravda.

A predstav si vsechny reality jako sub reality neceho vetsiho. Myslis ze maj vsechny stejnej smysl, nebo muze mit kazda z tech mensich jinej, a to nad tim treba jeste jinej?

Me zaujalo ze te to bavilo. Dal jsem to precist lidem ktery mozna nepochopili ani jeden odstavec. Jsem za to rad. Aspon vim, ze nejsou ujety.
If you ever saw me smile,
you should know I felt sick inside.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Rozepsané/Nové povídky

cron