Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak aby jsme tím zbytečně nezaspamovali Náhodné myšlenky tak založím toto téma v naději, že se snad někdo sem ozve a že to někam povede :) Takže jde o to, že se tu začíná objevovat daleko víc lidí co bydlí v této jihočeské metropoli a tak nás (nebyl to jenom můj nápad, ale také k tomu přispěl jack_xy) napadlo, že by se udělal nějaký ten sraz.
A než se začne něco organizovat, bylo by asi vhodné se zeptat jestli je o nějaký sraz zájem, kdy přibližně máte čas a znáte místo kde by se dalo sejít (každý má jiný vkus).

:!: :!: A rád bych tu viděl pouze příspěvky od lidí, kterých se to týká. Vážně tu nechci vidět příspěvky typu - já bych se rád sešel, ale jsem ze severních čech apod. :!: :!:

Tak co lidi domluvíme se na něčem?
Obrázek

Příspěvek 16.1.2007 00:35:57
pjirka Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja bych se rad zucastnil, ale zalezi na tom, kdy to bude... Kdyby to vyslo na pristi tejden bylo by to fajn!!!

Příspěvek 16.1.2007 12:48:26
Neználek Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: ČB nebo HK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, proti srazu vůůůbec nic nemám, jenže to bydliště-teď je to spíše ten HK a ČB jen o některých víkendech... :(
Takže navrhuji toto-na srazu se dohodněte bez ohledu na mě, já se podle časových možností buď taky dostavím, nebo vám popřeju příjemnou zábavu... 8)
Bohužel...v ČB se budu více vyskytovat až v létě (počítám tak sraz č. 2 nebo 3 :) )

Příspěvek 16.1.2007 12:52:02
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já bych se sešel je mi jedno kdy mám čas kdykoli, hlavně když to bude u pivka!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 16.1.2007 22:51:14
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak se Spikem můžu taky kdykoli po škole zajít na džus :lol: ale spíš by to chtělo nějakou větší sešlost. Takže bych to viděl někdy po pololetí, až nebude na vejškách zkouškové a na středních a základkách nebudou učitelé honit známky na poslední chvíli. A místo vyberte nějaké vy, já v Budějce teprve začínám poznávat. Ale nesmí to být žádná hospoda, kde mají obrovské repro soustavy a hudbu vám pouštějí tak nahlas, že neslyšíte svého vlastního slova a druhý den ani nemůžete pořádně mluvit.

Navrhoval bych taky nějakou pizerii, jako bratr Tillion v sesterském tématu :lol:
Obrázek

Příspěvek 16.1.2007 23:41:11
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a mno tak jo hemi... po zkouskovym snad uz budu v budejkach i kempit tak by to slo... cimz se z toho stava defakto nejoficilanejsi sraz protoze se konecne zucastni i admin :D (no snad si to zas nerozmyslim :D)

akorat bych mel pripominku k te pizerii :roll: to muzem jit rovnou do mekace, ne? :D nebo v globusu maj detskej koutek :D

tak detska... kdo se se hlasi dal?
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 16.1.2007 23:49:30
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Náhodou v globusu mají úplně výborné housky se sekanou :P a jinak jestli znáš Budějce trochu líp než školu, Lanovu třídu a nádraží tak navrhni kam zajít. Můžeme třeba zajít na palačinky (kámoš má zaručenej tip na mega porce) nebo něco v tom smyslu ... chlastat se může jít kdykoli a kdekoli :lol:

a btw co jsi myslel tím, že se toho zúčastní i admin? Tak to máme se Spikem oficiální srazy pokaždý když na sebe ve škole narazíme :biglol:
Obrázek

Příspěvek 16.1.2007 23:54:58

Příspěvky: 36
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já jako kovaný Budějčák vám povím kam teď chodí na ,,pokec" gymnazisté a dokonce jsem tam zahlíd studenty z JČU :D Je na Lanovce, naproti Prioru a ta malebná hospůdka se zve SKLEP. Má dobrou kuchyni, pěknou obsluhu a ceny jsou taky celkem dobré. Není problém si tam zamluvit ,,salónek" (oddělená mistnost), kde se vejde dost lidí, kteří tam pak mají pěknou privat party. (kamarád říkla, že se jich tam nacpalo k 50, ale to bych neriskoval)
Naposledy upravil TofuToNikuDonburi dne 16.1.2007 23:57:14, celkově upraveno 1
ARS OBLIVIONALIS

Síla našeho přesvědčení není důkazem jeho správnosti.

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

Příspěvek 16.1.2007 23:56:29
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hemi hemi... moh jsem napsat webmaster ale znelo by to moc povysene :D ty ses ten admin az pode mnou takze se spikem jsou to jen polooficilani srazy :D

jinak presne jak rikas, jeronymka skola, lanovka a cesta na nadrazi :D na vic jsem se zatim nezmoh za ty 3 mesice co tam dojizdim... poznavat se chystam az ted v letnim semestru... ale ja poznavam hlavne za tmy :D a to se me ted prave moc pri dojizdeni nehodilo...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 17.1.2007 13:25:09
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlasim se dobrovolne....

Lidi mi to je celkem jedno kdy. Jen, jak rikam, dejte vedet tak 14 dni dopredu. Potom jsem schopnej si to na 90 procent zaridit, abych mohl. Preci jenom jsem pracujici a obcas se nejaky klient zblazni a potom... vsak vite.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 17.1.2007 14:11:11
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak co zajít do nějaký pěkný hospůdky, v č.b. je jich dost, nejdřív by to chtělo stanovit kdy a potom řešit kde, preferuji někde kde si člověk může dát i něco jinýho než džusík, nic proti abstinentům, chce to nějaká návrhy kdy máte čas, já například můžu kdykoli, takže napište vy, kdy můžete a místo vyřešíme pak
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 17.1.2007 18:12:38
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Není problém, navíc mam u Hemiho menší dluh.Jinak bydlím půl roku v Boršově, a znám náměstí a nádraží, takže buď dovést za ručičku, nebo alespon GPS souřadnice :D

Ale spíše odpoledne až přijedu ze školy a samo dopředu aby se to vědelo :wink:

Příspěvek 17.1.2007 18:15:52
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sraz bych videl jako nejrealnejsi nekde na namesti treba u kasny, tam odtud je to vsude stejne daleko :-D
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 17.1.2007 20:50:49
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem teda sice až z Tábora, ale možná bych tam taky přijel. Jestli o mě teda někdo stojí, abych tam jel... Jen bych musel vědět dostatečně dopředu a asi taky jestli bych u někoho moh přespat. Přece jen ten Tábor neni tak blízko a nemám řidičák. A navíc se v Budějkách nevyznám. V poslední době sem tam byl jen na okresním kole Chemický olympiády a moc sem to tam nepobíral...
Obrázek

Příspěvek 17.1.2007 20:59:42
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A co říkáte na některej den o jarních prázdninách? Nebo alespoň po klasifikaci, protože všichni učitelé teďka rychle píšou známky. Nebo vám spíše vyhovují víkendy :) pište pište ať je to co nejrychleji zorganizované. Jsem zvědav jaká banda se tam nakonec sejde.
Obrázek

Příspěvek 17.1.2007 21:26:02
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O jarních prázdninách asi nebude mít čas, ale nejsem si jsitý, možná by to i vyhovovalo. Ale bydlím ve Strakonicích, tak nevim, jak bych se tam dostal.

Příspěvek 17.1.2007 21:32:08
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Glorius: Do Tábora jezdím do školy, není problém jet nějak spolu.. ;)

Příspěvek 17.1.2007 21:42:01
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack: Hezký a kam? :D Sem si skoro řikal, že sem v okolí tábora asi jedinej příznivec SG.
Obrázek

Příspěvek 17.1.2007 21:46:14
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Na stavební a strojní prumku...
No nejsi, už předtím jsem bydlel v Bechyni, to je kousek ;)

Příspěvek 17.1.2007 21:47:19
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže jarní prázdniny vyhovujou? :) myslím že je to ten týden hned po pololetních prázdninách někdy na začátku února. Přesný datum teď nevím musel bych se kouknout ve škole na nástěnku a to nebude dřív jak zejtra.
Obrázek

Příspěvek 17.1.2007 21:59:48
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem taky pro nějakej den z pololetních prázdnin. Bude to nejjednodussi a aspon se to muze poradne protahnout.......... sem zvědavej jestli se ukážou nějaký slečny, v nejhorším nějaký pozvem.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 17.1.2007 22:44:58
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Liidi a kolik komu vlastne je let :)
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 17.1.2007 23:01:15
Jack_xy


Příspěvek 17.1.2007 23:20:30
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kecá mám jeho fotku z tanečních :D za drobné úplatky mohu poskytnout link. A co tobě Vampe jak tobě to vychází ze začátku února?

A slečny by to chtělo :)
Obrázek

Příspěvek 17.1.2007 23:50:33
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
prvních 14 dní sem mimo ĆB. Resp. buď první nebo druhý týden. Jeden z nich, ještě nevím který.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony