Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Bonus k SGA

Bonus k SGA

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 07.5.2007 23:02:29
Vala Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To indy: si si jistý tou adresou?celá žhavá sem se na ní vrhla a ona mi hlásí "500 - Internal Server Error" :shock: no skusim to eče zítra,třeba jen ňákej výpadek. :?

Příspěvek 23.5.2007 12:34:47
misak31-48 Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hemi? Kam se prosim podelo forum o bonusech, tam toho bylo strasne moc a ted tu neni nic...

Příspěvek 25.5.2007 13:36:20
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jo kde je to téma s těma bonusema? :D
Ale mě štvalo, že všechny bonusy byli na rapidu :? :x
takže pokud by se znovu rozjelo bylo by to fajn - ale kdyby to bylo třeba na Megaupload :D
Obrázek

Příspěvek 25.5.2007 13:51:26
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To téma už tu není protože to postupně všechno smazali - a já teď fakt nemam čas to tam nahrávat i kdybych chtěl :?
Obrázek

Příspěvek 25.5.2007 13:56:56
misak31-48 Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vsechno ne, dost toho koluje po internetu, ale bonusy k poslednim sezonam nejsou ted vubec nikde. :bounce:

Příspěvek 25.5.2007 14:15:38
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop stačili by k Atlantis a pak možná ke konci SG-1 (9-10 řada..)
Obrázek

Příspěvek 25.5.2007 14:16:35
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak pokud se najde někdo jinej kdo to upne tak se zlobit nebudu, ale já do pondělka večer nemám čas :arrow: v pondělí mám ústní maturity
Obrázek

Příspěvek 25.5.2007 14:37:40
misak31-48 Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja myslim, ze do utery uplne v klidu vydrzim :)

hm, nevite, o kterem utery jsem to mluvil?

Příspěvek 17.6.2007 19:20:39
indy Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vala píše:
To indy: si si jistý tou adresou?celá žhavá sem se na ní vrhla a ona mi hlásí "500 - Internal Server Error" :shock: no skusim to eče zítra,třeba jen ňákej výpadek. :?


Pro Valu se zpožděním:
Určitě funguje to.Jenom je nějak občas mininova.org přetížená. Jinak níže ti uvádím odkaz na edisk, kde jsem ti zabalil dva torenty. Jeden je ten uvedenej a to ....Stargate_SG-1_Extra.torrent (pouze bonusy) a dále další .....Sg1+SGA+extra_komplet.torrent , kde jsou veškeré epizody SG-1 od 1-10.řady,SGA 1-3.řada a všechny bonusy. Tento by měl být nyní aktivnější a rychlejší.Jenom pro jistotu u něj musíš všechny epizody ,které nechceš stahovat zrušit a nechat si pouze stahování určených bonusů, ale to určitě znáš.

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/87521/torenty_SG_extra.rar_846.94KB.html


EDIT: Odkazy vedoucí mimo domenu sga-project.com dáváme do fce. CODE. Pomeranc

Příspěvek 18.10.2007 10:39:22
Jorssk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Existují ještě další otitulkované bonusy kromě: From stargate to atlantis lowdown, Preview to SG Atlantis, Behind the mythology of stargate a SG Atlantis Secred revealed?
"To Punish and Enslave" - Barricade motto

Příspěvek 05.10.2009 17:24:53
Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím. Když jsem narazil tenhle topic, skákal jsem radostí, že konečně někdo má Behind the Stargate - Secrets Revealed. Jen do chvíle, než jsem zjistil, že linky už jsou nějakej ten pátek mrtvý. Moh by to prosím někdo znova uploadnout? Už dlouho se po tom shánim a zatim nide jinde ani náznak. Díky

Re:

Příspěvek 11.11.2009 10:49:56
Vinas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 68
Bydliště: Between Mars and Venus
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Maruxs píše:
Chtěl bych se zeptat, jestli existují ještě další bonusy k SGA, kromě těch, které zde již byly uvedeny. díky za odpověď...

existuje jich ješte hromada, stačí se podívat na orig. obaly od SGA. 1 série = cca.5 DVD a na každém je pár bonusů :D
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein
---------------------
Avernakis -> Avalon -> Terra -> Atlantus
Universe -> Milky Way -> Earth -> Atlantis

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Sháním...

cron