Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Antihodnosti

Antihodnosti

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 20.7.2007 18:22:06
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hehe no prase růžky nemá a to už ani nesmim psát ? (že bych vás něčím urážel ???)
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.7.2007 18:41:32
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2bob 1:Já bych to ho nechal právě jsi na horké pudě podívej se kdo proti tobě stojí jsi docela v taktické nevýhodě.
Jinak ty jeho příspěvky nebyly moc pěkné měl jsem možnost si je přečíst Jack_xy vybouchnul a to se stávalo poslední dobou často a za úplné maličkosti. Ze záčátku byl docela v poho ale teď :thumbsdown:.
Omlouvám se za tenhle :offtopic:.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 20.7.2007 19:01:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemyslím, že bobovi hrozí prasátko :wink: Normálně se zeptal, ale v dotazech pokračovat touhle cestou, není šťastné řešení :wink: Takže ještě jedno vysvětlení, bobe, snad už dostatečné :)
Prostě některé lidi nepochpíš. V jednu chvíli se chovají normálně a najednou zblbnou. Jack poslední dobou psal dost ošklivě, možná, když projedeš topic o Základně v ČR pár měsíců zpátky, pár příspěvků se tam blížilo tomu, co předváděl poslední dobou. :wink:
Pravda je, že moderátoři a admini nemusí zdůvodňovat, proč někomu dali ban nebo hodnost, jenom tomu jednomu člověku, který tu hodnost obdržel. Ostatním do toho vlastně nic není, navíc by se to třeba ani tomu uživateli, co hodnost obdržel, nemuselo líbit, že vykládáme, proč a za co. A je fakt, že se vulgární příspěvky hned mažou, jsou prostě proti pravidlům a tak je tady přece nebudeme nechávat. Proto to "běžný" uživatel nevidí. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.7.2007 19:32:42
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem měla tu možnost přečíst si ten výbuch,než se to mazalo a zasloužil si to.
Kdyby se mělo vytvářet forum o tom,kdo a za co dostal ban..no nevím,může to být zajímavý,ale jinak moc užitečnej účel za tím nevidím :wink:

Příspěvek 20.7.2007 20:39:21
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ok ok asi je to opravdu nějakej vyšinutej když už to tu tvrdí více lidí a ujistil sem se v tom topicu jak psala Klenotka
Jenom prosím nepoužívejte k vyhrožování Prasátko a Ban :lol:
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 22.7.2007 11:45:51
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A já ty jeho "výbuch" zrovna chápu - kdybych byl o malinko menší flegmatik, než jsem, psal bych tam asi dost podobně.
Obrázek

Příspěvek 26.7.2007 11:38:47
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Air Force: já sem na tom dost podobně.
A protože Jacka znám osobně... poměrně dobře, troufnu si říct, tak mi to vůči němu příde dost nespravedlivý. Ano umí bejt protivnej, ale v podstatě řiká jen pravdu. Jenže kdyby jí řikal uhlazeně jako každej, tak si toho ostatní ani nevšimnou...
Obrázek

Příspěvek 26.7.2007 12:51:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravda se dá říct i slušně a nebýt přitom sprostý (zkuste si hodně intenzivní hádku "naživo" a nepoužívejte sprostá slova=jde to, zažila jsem to).
Jde mi o to, že my si prostě NEMŮŽEME dovolit tohle dělat. Co je na tom k nepochopení? Opravdu vysvětlete mi to, protože tady asi něco zase nechápu já. Choval se neslušně, vulgárně, nadával uživatelům, že jsou idioti.OK, promiňte, že s tím mám problém. Ať to dělá každý, když je to teda jenom "říkání pravdy" (což není pravda, sprosté nadávání není říkání pravdy!). Svoje názory na Jacka máte z toho, že ho znáte osobně. Já vám to neberu, já se řídím tím, jak se chová tady. A pak NEMŮŽETE to soudit, protože se ty příspěvky smazaly. Příště tu ty vulgárnosti necháme, aby si je mohl každý přečíst.:roll:
Tohle je veřejné fórum. A i když to tak nevypadá, chodí sem hodně a hodně lidí. Ty postihy mají svůj důvod a Jack moc dobře věděl, že často překračuje hranice.

Napsat v nějakém topicu o člověku, že je debil a zahvězdičkované cosi jenom proto, že měl jiný názor, to není říkání pravdy. Pokud se normálně chová jinak a na fóru taky jinak, to není můj problém. Jak říkám, já posuzuju jenom jeho chování tady.
Osobně se přiznávám k tomu, že já se na fóru chovám jako pokrytec a opravdu se snažím lidi slušně napomenout a i naprosté "trotly" usměrnit a vysvětlit jim to. I když to taky někdy nejde, ale to není důvod, abych se uchýlila k takovému chování.
A chcete tedy "pravdu"? Pravda je ta, že tímhle přístupem se Jack choval úplně stejně jako Anubis22, který tady lidem taky nadával a to jenom proto, že neuctívali Andromedu. Nebo takový Damacon, který se začal chovat jako totální pako, urazil a lhal tady všem a teď mu přeskočilo a čas od času přijde napsat nějakou pěknou věc, které by se taky dalo říkat pravda. Můžu sem zkopírovat ty krásné zprávy, co mi Damacon poslal, abyste viděli, jak se dá taky "pravda" vysvětlit.
Prostě a jednoduše, rozlišit mezi "říkáním pravdy" a prachsprostým nadáváním a urážením musí každý sám.

Promiňte trochu ohnivou reakci, ale na tohle opravdu nemám čas. Jack si o ban řekl, doslova o něj Hemiho prosil, a tak ho dostal. Tečka, konec diskuze.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.7.2007 13:28:47
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyby jste viděli ty jeho příspěvky a navíc pak ten jeho rozhovor s Tar-arou tak byste změnili názor. Fórum je o polemizování ale polemizovat se dá i slušně je x způsobů jak se vyjádřit a když tam někdo píše svůj názor tak mu slušně odpovím případně najdu argumenty a když se tam pořád píšou věci které mě rozčilují nebo"blbosti" tak prostě přestanu sledovat to téma a mám pokoj.(tohle jsem udělal několikrát jde to prostě se na to vykašlu)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 26.7.2007 14:04:58
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Opravdu tady musíme udržovat jistý pořádek, a nikdo si nemůže dovolit takové výlevy i když se jinak chová naprosto normálně. Já jinak proti Jackovy nic nemám, ale on věděl, že už několikrát překročil hranici a přesto to udělal znovu. Nemůžeme to tolerovat věčně.

Věřím, že to všichni pochopíte.

Příspěvek 26.7.2007 22:02:59
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A už je to tady zase - ospravedlňování, proč jsme komu co smazali, proč jsme někomu dali antihodnost, proč jsme se na vás jen křivě podívali... zkuste se jednou vžít do naší situace. Na web chodí řada lidí, někdo se jen podívat, jiní občas něco napíšou a jiní se baví tím, že rýpou do ostatních. A představte si, kdyby sem přispívali z větší části ti rýpalové? Chtěli byste číst stránky hádek, nadávek, urážek, ponižování a vysmívání? A nikdo se tu nesnaží prosazovat ideální komunitu lidí, kde se všichni mají rádi, rozumí si spolu a dokáží strávit hodiny času diskutováním nad nějakým problémem.

A k problému číslo dvě - znám uživatele osobně, připadá mi v pohodě a myslím, že jste se k němu zachovali neférově a vůbec si to nezasloužil...
Říká ti něco vliv anonymity na internetu? Nikdo tě nevidí, všichni jsou od tebe kilometry daleko a tak se podle toho chováš. Jack ať se na srazech jeví jakkoli, tak ho musíme posuzovat podle toho, jak se chová na foru - to bychom tu mohli mít za chvíli řadu stížností, proč je tu řada lidí protekční a jsou jim odpouštěny prohřešky. Odpověď by zněla - znám ho osobně a je naprosto v pohodě. Takže osobní dojmy stranou, protože u řady lidí je jeho "internetové ego" úplně jiné a často bys to do něj ani neřekl.
Obrázek

Příspěvek 27.7.2007 16:03:45
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dobře, dobře. Nejsem Jack, abych se s váma hádal... sice si myslím svoje, ale to už je fuk
Obrázek

Příspěvek 27.7.2007 22:28:32
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesně taktak :lol:
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron