Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Zvolte si vašeho nejoblíbenějšího moderátora II

Zvolte si vašeho nejoblíbenějšího moderátora II

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
jedině:

Anketa končí za 04.11.2007 19:45:38

Ashrak_22
0
Žádná hlasování
einstos
0
Žádná hlasování
HAck
10
30%
Jenda.SG-1
1
3%
KuciX
2
6%
Pomeranc
7
21%
Tar-ara
12
36%
WiX
1
3%
 
Celkem hlasů : 33

Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nějakou dobu po konání prvního dílu, se objevuje díl druhý a s ním trochu jiné složení kandidátů.

Jedná se pouze o takový malý průzkum, jak je tu kdo populární a nebudeme z toho vyvozovat žádné důsledky pro ty, kteří nedostanou ani jediný hlas.

Žádám všechny, kteří budou hlasovat, aby také napsali příspěvek s důvodem, proč se tak rozhodli.

Hlasovat smí každý registrovaný uživatel, kromě moderátorů a administrátorů fóra.

Uzávěrka je za 3 týdny, čili 4. 11. 2007
Obrázek

Příspěvek 14.10.2007 19:47:52
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
juchů hlasoval sem jako první
PS:to k někomu koho sem hlasoval nevíš nějaké noviky hledně ST fora ? :lol:
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 14.10.2007 20:05:50
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo to pro mě těžké rozhodnutí.Rozhodoval jsem se mezi Tar-arou a HAckem ale nakonec jsem se rozhodl pro HAcka.Důvod byl takový že HAck je velice aktivní moder. Udělal by pro fórum první poslední,neříkám že by to neudělali i ostatní modeři ale prostě s HAckem jsem poslední dobou v častém kontaktu a tak ho znám asi nejlépe z moderů co jsou v hlasování.
Doufám že po tom co si modeři přečtou můj příspěvek,mi záhadně nezmizí příspěvky nebo se mi nestane žádá jiná nehoda.(to byl samozřejmě žert)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 14.10.2007 20:12:21
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlasovat pro jednoho člověka je docela těžké, nehlasovalo se loni pro tři? No ale pokusím se. Tak člověka, kterého jsem zvolil, jsem zvolil proto, že ho na fóru vidím nejčastěji, což nemusí neznamenat, že je tu nejčastěji. Prostě ho tu vidím, když tu zrovna jsem. Osobně nebo nijak blíže nikoho z moderátorů neznám o to je to lehčí. Nevím co přesně napsat proč je tento člověk lepší než ostatní, prostě se mi jako moderátor zamlouvá nejvíce. Hlasuji pro moderátora: HAck.
Obrázek

Příspěvek 14.10.2007 20:15:45
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono to je těžké jsi někoho vybrat :-D
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 14.10.2007 22:56:03
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlasoval jsem pro Tar-aru, proč? Protože je to baba, neznám nikoho z moderátorů nějak extrémně (pochybuju,že je tu někdo z Brna a okolí :cry: ), ale prostě od ní vidím nejčastnější příspěvky :lol:
Obrázek

Příspěvek 14.10.2007 23:04:42
182 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Smiřice - Okr. Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejvic znam Tar-aru , tak byla jasna volba :wink:
Sheppard : Kolik jich ještě máš?
Ronon : Kolik je potřeba.
Sheppard : Pro tebe bude celkem problém projít letištní kontrolou.

Obrázek

Příspěvek 15.10.2007 00:19:45
PEAK Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jenoznacne Tar-ara..ona vi :wink:

Příspěvek 15.10.2007 01:10:59
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tedy dát hlas jen jednomu člověku je velice těžké. Mám oblíbených hned několik moderátorů a opravdu mě štve, že nemohu zaškrtnout všechny. :( Rozhodoval jsem se mezi Pomerancem, Jendou.SG-1 a Tar-arou. Musím předem říct, že jsem ovlivněn tím, že je tak říkajíc trochu znám. Někoho osobně, někoho jen po fóru. Tak už to nebudu prodlužovat, hlas jsem dal Pomerancovi.

Proč? Kvůli jeho celkovému přístupu k lidem, seriálům, filmům atd... Co si pamatuju, tak jsem od něj snad nečetl nějakou čistě negativní, podrážděnou reakci, ať už se to týká čehokoliv. Nenechá se vyprovokovat, nikdy nic neodsuzuje předem. Prostě tak nějak nic nedramatizuje, je to pohodový člověk. To já bohužel nejsem, tak to ocením dvojnásob :)

Jinak opakuju, že jak Jendy.SG-1, tak i Tar-ary si též hodně vážím a dávám vám takový pomyslný druhý hlas. Ale když musím vybrat jednoho, tak tentokrát prostě o chloupek vyhrál Pomeranc. :wink: Samozřejmě i ostatní jsou fajn a dělají dobře svou práci... :)

Příspěvek 15.10.2007 19:53:40
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmmm velmi velmi těžka volba Dal jsem HAcka :wink:
Mám rád všechny :lol:
Obrázek

Příspěvek 15.10.2007 21:13:44
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
HAck. Za Frýdek.

Příspěvek 15.10.2007 21:28:04
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže tohle bylo opravdu hóóódně těžké. Kromě "einstos"e a "KuciX"e znám všechny osobně. Nebo jsem se s nima minimálně viděl. Takže o tomhle jsem přemýšlel dvě a něco hodiny na přednášce. :lol: No a nakonec jsem se rozhodl pro HAcka. I když to bylo hóóódně hóóódně těsné a těžké.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron