Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba Nightwish

Nightwish

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 22.2.2008 00:06:25
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Tak to je možný, že sme byli někde poblíž :) Já seděla (resp. polostála, poloseděla :lol:) taky vpravo při pohledu od pódia, myslím nějaká čtvrtá pátá řada, výhled parádní (až na jednoho vysokého chlápka, který si neustále stoupal a fotil... měla sem chuť vraždit :twisted:)

Příspěvek 22.2.2008 00:14:54
Drizzt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ta fotka je prostě ROFL - Já jsem vyrazil na Štrosmajerák a tramvají na Hradčanskou - ta byla lehce plná. Na Hradčanské jsem přesedl směr Petřiny a prázdno, prázdno, takže si taky nemůžu stěžovat :afro:
Realita všedního dne na kolejích:
Já: Seš tragéd.
Spolubydlící: A ty seš zase komik.
Já: Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
Spolubydlící: A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Příspěvek 22.2.2008 00:20:28
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fotky hodím na rapida, ale nejdřív v pátek pozdě večer, zatím sem klidně hodte někdo jiné fotky nebo videa, at taky vím kde jste stáli :)

EDIT: Tak to asi hodim na iskladku, ale nemám s ní zkušenosti, takže pokud to nepůjde, tak to dávám na rapid. Bude toho kolem 300 MB v plný kvalitě (což všichni chcete) a to znamená že mi upload potrvá asi tak 6 hodin :) z čehož vyplývá že to tu bude až v sobotu
Naposledy upravil Nameless dne 22.2.2008 01:24:07, celkově upraveno 1

Příspěvek 22.2.2008 00:46:40
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rapid nééé. Radši leteckou poštu nebo iskladku, prostě něco normálního. Prosím? Smutně koukám.

Linn: Nebyla jsi někde navěšená na tom zábradlí? Vím, že tam někdo byl posazený na zábradlí.
Taky mě teda štvali lidi, co přišli, stoupli si, zírali...nebo třeba tam pořád pendloval nějaký dědek, co si pořád chodil pro pivo. Z toho koncertu přece nemohl nic mít. Opravdu jsem nechápala, co tam ty lidi dělají.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.2.2008 00:51:18
Drizzt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Taky mě teda štvali lidi, co přišli, stoupli si, zírali...nebo třeba tam pořád pendloval nějaký dědek, co si pořád chodil pro pivo. Z toho koncertu přece nemohl nic mít. Opravdu jsem nechápala, co tam ty lidi dělají.


Taky to nechápu. Přímo přede mnou stáli dva taťulové, kterým mohlo být tak kolem 60 a za celý koncert ani jednou nezatleskali, prostě nic. Stáli, popíjeli pivko a koukali. Toť vše. Zbytečně pak kazí zážitek ostatním :evil:
Realita všedního dne na kolejích:
Já: Seš tragéd.
Spolubydlící: A ty seš zase komik.
Já: Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
Spolubydlící: A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Příspěvek 22.2.2008 00:56:09
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Ne-e, žádný zábradlí jsem kolem sebe neměla... ale tím, že přede mnou postával ten chlápek, skončila jsem nakonec v takové docela nepohodlné pozici tak napůl usazená na opěradle, spíš o něj zapřená, ale zase sem pak viděla :)

Příspěvek 22.2.2008 15:08:36
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice pozdě, ale přece. :lol:
http://leteckaposta.cz/998902903

Je to v 3gp. Což jde přehrát QuickTime Playerem. Sice jsem se to pokusil převést do avi formátu, ale v s prvním převaděčem to bylo nehorázně velké a s druhým se mi to zdálo horší než v 3gp.
A jak jsem psal předtím je to z mobilu, takže to není žádný zázrak. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 22.2.2008 21:41:04
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://rockmag.cz/clanky/nightwish-dobyli-prahu!/


Nádherný report. Konkrétně věta, kdy se vyjadřuje k tématu Tarja vs. Anette, velmi pěkně napsáno :arrow:
To je jako když srovnáváte nefrit s tyrkysem. Obě barvy to jsou krásné a přece má každá jiné kouzlo.
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 23.2.2008 00:50:59
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moje nahrávka Bye Bye Beautiful na youtube, už sama o sobě konverze do xvid vypadala hrozně, ale to co nakonec z toho youtubu vylezlo je humus na entou a přitom mám v originále tak čistý to video... no nic, užijte si aspon tohle

http://youtube.com/watch?v=SrUAwg4uYSI


EDIT: Tak jsem se rozhodl, že všechny svoje fotky uploadovat nebudu, jen některé a ty ještě zmenším na rozlišení 2000:1500 což si myslím je celkem dobrý kompromis.
Počet fotografií:47
Rozlišení: 2000 : 1500
Velikost: 40.4 MB

Sample:
Obrázek


http://www.iskladka.cz/download.php?file=1203729599_nightwish_prague_20.02.08.rar

Příspěvek 23.2.2008 13:44:26
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky za fotky, jsou fakt výborný :wink: alespoň bude na co vzpomínat :)
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 23.2.2008 17:33:54
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fotky naprosto luxusní. Thx.

Příspěvek 23.2.2008 17:45:47
krupka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak konečně se mi povedl upload fotek...
http://czshare.com/files/181766/b4BV/
Stahujte... Není to nic moc stál jsem docela daleko ale spoň něco...
Btw je vidět že jsme z5 jeli všichni stejným vlakem... :lol:

Příspěvek 23.2.2008 18:25:43
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten czshare mi nějákej nejede. Pořád mi to stahuje soubor Download.php.

//Edit: Už dobrý. Normálně používám Operu 9.50 beta, ale v tý to něják neni vychytaný. V IE to funguje. Btw. 380 mb? To jsi se teda činil:-).

Příspěvek 23.2.2008 19:01:35
krupka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm ale fotky nejsou opravdu nic moc a je jich jen málo je tam pár videjí... A ty maj docela dost...

Příspěvek 26.2.2008 23:16:13
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale jo, pár fotek se dá, jen mě štve, že prostě sehnat video v dobré kvalitě se vlastně ani nedá, to by muselo bejt nahrávaný přes line-in nebo jak se to dělá... :(
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 27.2.2008 00:15:12
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tjn, doufal jsem, že by z toho mohli udělat DVD, ale nevšimnul sem si, že by to někdo nějak pořádně točil - škoda.

Jinak fotky někerý jsou celkem slušný - aj ty videjka. Thx ;)
Obrázek

Příspěvek 27.2.2008 13:22:37
Pajabrunn Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Štatl
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmm tak jak se těšíte pro změnu na Tarju? Má být 11.5. ve Zlíně.. :D Dneska sme prošly ve štatlu všechny předprodeje a zatím lístky neměli ale po netu už jdou obědnávat.. 8)

Příspěvek 27.2.2008 21:48:48
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty Tarjy nový songy se mi moc nelíbí. Zpěv je sice pořád stejnej, ale ta hudba se mi moc nelíbí. Řekl bych, že se snaží napodobit Nightwish, ale moc jí to nejde. A kromě toho jsem ze Strakonic, takže je pro mě Zlín totálně z ruky.

Příspěvek 27.2.2008 21:51:50
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to blízko a ještě nevím, jestli půjdu, to nové album mi nesedlo, sice tam je pár dobrých songů jako Die Alive, I Walk Alone a pár dalších, ale nevím no...ještě uvidím...
Naposledy upravil HAck dne 28.2.2008 16:47:05, celkově upraveno 1
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 27.2.2008 23:29:59
uja Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tarjina solova draha me taky nejak neoslovila, bez kapely je to jen operni zpevacka takze oslovit svym zpevem muze v divadle ale ne v hale s 5tis lidmi
There is optimism, hope, faith ...

Příspěvek 28.2.2008 00:12:13
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přiznám se, že z toho jejího novýho alba mi taky moc písniček nesedlo... s chutí si poslechnu Poison a My Winter Storm, pak ještě možná jednu dvě další (ale ty už ne natolik, abych si zapamatovala názvy :)), ale zbytek mě dvakrát neoslovil.

Příspěvek 28.2.2008 13:06:47
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak musím říct, že pár písniček tam má dobrých, ale když už za sebou nemá tu kapelu... Takže bych řekl, že pro, abych tam jel, je Zlín moc daleko.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.2.2008 16:46:07
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže, Apple mě požádal abych hodil na net všechny moje fotky z koncertu (v maximální kvalitě) a tak jsem je tam dal, neptejte se mě proč to trvalo tak dlouho, ale hlavní je, že to je tady:

počet fotografií: cca 110
kvalita: 3264 x 2448


http://www.edisk.cz/stahni/46619/Nightwish_Pain_20.02.08_Prague.part1.rar_95.78MB.html

http://www.edisk.cz/stahni/94264/Nightwish_Pain_20.02.08_Prague.part2.rar_95.78MB.html

http://www.edisk.cz/stahni/10213/Nightwish_Pain_20.02.08_Prague.part3.rar_95.78MB.html

http://www.edisk.cz/stahni/97233/Nightwish_Pain_20.02.08_Prague.part4.rar_21.38MB.html

Příspěvek 29.2.2008 18:03:41
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky moc, luxusní fotečky:-).

Příspěvek 12.3.2008 16:00:21
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kuš, to mi zase jednou něco uteklo :D mám několik písniček od Tarji, ale je to opravdu "nuda" oproti tomu, jak dál pokračují Nightwishi i bez ní, sice jsem si musela zprvu zvyknout na novej hlas, ale rozhodně to nebyl tak velký problém. A ke všemu nemůžu poslední tři dostat z hlavy For The Heart I Once Had :whistling:
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hudba

cron